↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی : در روز کارگر گذشته، آنها دوباره به عنوان یک تیم کمدی گرد هم آمدند – نه در تلویزیون یا در یک کلوپ شبانه، بلکه در صحنه تئاتر اتل بریمور در خیابان 47 غربی، جایی که بلافاصله جان تازه‌ای به موزیکال طولانی‌مدت I Love My بالیاژ مو دادند.

مو : لیز می گوید: “دقیقه ای که بلند می شوم، سر کار می روم. حدود ساعت نه بیدار می شوم و مستقیماً به سر کار می روم.” “من سریع به کاغذ نگاه می کنم، و مستقیم به سمت ماشین تحریر می روم، و کار می کنم تا زمانی که ستون را در یک نقطه تمام کنم. من در آپارتمانم کار می کنم، زیرا هرگز وقت نمی کنم بلند شوم، لباس بپوشم و به جای دیگری بروم. هرگز به ضرب الاجل خود نرسید.

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی : برخلاف رونا بارت، ملکه شایعات هالیوود، لیز اسمیت کارکنان زیادی نرنگ مو دارد، اما به یک دستیار تمام وقت و پاره وقت “مرد پا” در کالیفرنیا متکی رنگ مو است. با این وجود، او موفق می‌نانو کراتین مو شود هر هفته شش ستون برای نیویورک دیلی نیوز (که در سطح ملی به بیش از 60 روزنامه پخش می‌نانو کراتین مو شود)، پنج نقطه رادیویی برای NBC و دو نقطه تلویزیونی برای منتشر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

من همیشه کار می کنم. آخر هفته ها زیاد کار می کنم زیرا این تنها زمانی رنگ مو است که حتی به طور مبهم می توانم به عقب برسم. … فقط برای انجام همه چیز خود را می کشم. نمی دانم ارزشش را رنگ مو دارد یا نه. لیز با وجود تمام شکایاتش معتقد رنگ مو است که شایعه نویسی برای شخصیت او مناسب رنگ مو است. او توضیح می دهد: “من نمی توانم کمکی به این کار نکنم. من فقط یکی از آن افرادی لایت و هایلایت مو هستم که دوست تمام دکلره مو دارند یک درنگ مو استان را تکرار کنند.

  رنگ مو زرد فانتزی

من هر روزنامه ای در آمریکا را که به دستم می رسید و هر کتاب و مجله ای را می خواندم، حتی اگر این کار را انجام نمی بالیاژ مو دادم.» وقتی در فوریه 1976 توسط روزنامه دیلی نیوز رنگ مو استخدام کراتینه مو شد تا ستون خود را راه اندازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، لیز با صحنه سلبریتی های نیویورک غریبه نپروتئین تراپی مو بود. او قبلاً 26 سال در شهر پروتئین تراپی مو بود و عمدتاً به عنوان یک نویسنده آزاد کار می بیبی لایت مو کرد. “من به صورت آزاد درآمد زیادی به دست آوردم.

حتی 15 سال پیش، هرگز کمتر از 25000 دلار در سال درآمد نداشتم.” او علاوه بر نوشتن تقریباً برای هر نشریه بازار انبوه در آمریکا، پنج سال را صرف نوشتن ارواح ستون جامعه چالی نیکربوکر در مجله قدیمی ژورنال آمریکایی بیبی لایت مو کرد . تماس‌های زیاد او در میان افراد مشهور و افزایش علاقه به شایعات، همچنین به مایک اونیل سردبیر دیلی نیوز کمک بیبی لایت مو کرد.

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی : که روزنامه می‌تواند از یک ستون شایعات رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در آن شخصیت نویسنده از طریق آن مشخص می‌نانو کراتین مو شود. چند هفته پس از اولین حضورش، لیز برخی از جزئیات هیجان انگیز فیلم اثر وودوارد و برنشتاین را که قرار پروتئین تراپی مو بود در نیوزویک گزیده نانو کراتین مو شود، منتشر بیبی لایت مو کرد . او برنامه های تلویزیونی و رادیویی را در سال 1978 به برنامه خود اضافه بیبی لایت مو کرد و تا حد امکان از تکرار موارد خودداری بیبی لایت مو کرد.

لیز می گوید بهترین منابع او روزنامه نگاران دیگر لایت و هایلایت مو هستند. “چون آنها می دانند درنگ مو استان چیست. من بسیاری از نویسندگان بسیار جدی و مهم را می شناسم که اخبار و شایعات و شایعات و چیزهای زیادی تمام دکلره مو دارند که جایی برای گذاشتن نتمام دکلره مو دارند، بنابراین می توانند آن را به آنها بدهند. آنها انگیزه هایی برای انتشار اخبار تمام دکلره مو دارند.

  رنگ مو فندقی خوشرنگ

فکر می کنم خبرنگاران واقعی چنین احساسی تمام دکلره مو دارند.” لیز می گوید که، به طور کلی، او نویسندگان را به همه افراد دیگر ترجیح می دهد. از او خورنگ مو استه کراتینه مو شد که چند مورد دلخواه را نام ببرد، او با صدای بلند پاسخ می دهد: “نورمن میلر. من فقط فکر می کنم نورمن یک نابغه رنگ مو است. اوه خدا، من نویسنده های زیادی را دوست دارم.

رمان مورد علاقه من اخیراً کتاب پیتر ماس، ساخته کراتینه مو شده در آمریکا پروتئین تراپی مو بود . … تامی تامپسون وجود رنگ مو دارد، که به تازگی سرپنتاین را نوشت . نورا افرم، کارل برنشتاین دوستان من لایت و هایلایت مو هستند. نورمن میلر دوست من رنگ مو است. اوه، من می توانم برای همیشه ادامه دهم.” لیز که به تنهایی نویسنده ای پروتئین تراپی مو بود، کتاب مادر را دو سال پیش نوشت.

تقریباً 65000 نسخه با جلد گالینگور و 200000 نسخه در جلد شومیز فروخته کراتینه مو شد. او با متواضعانه درباره مجموعه حکایت های تحسین کراتینه مو شده درباره مادران می گوید: «به نوعی خودش نوشت. روزی او دوست رنگ مو دارد درنگ مو استان های تخیلی را امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او در حال حاضر روی کتابی کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از آن به عنوان “تاریخ و فلسفه شایعات و آنچه لایت و هایلایت مو هست و همه چیز در مورد آن رنگ مو است” کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی : لیز که نیمی از عمر خود را از ایست‌سایدر می‌گذراند، می‌گوید محله‌اش «کمترین میزان جرم و جنایت را در بین مناطق پلیس نیویورک رنگ مو دارد». بیشتر رستوران‌هایی که او به آن‌ها رفت و آمد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در لایت و هایلایت مو هستند. آنها عبارتند از برای سالها حداقل یک بار در هفته به درمانگر خود مراجعه می بیبی لایت مو کرد. اکنون او فقط گاه به گاه او را ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “این به من در نوشتن کمک بزرگی بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو فانتزی فوری

من از داشتن بلاک نویسنده دست کشیدم. کارها را به تعویق انداختم. از بدبخت بیبی لایت مو کردن خود دست کشیدم. موفقیت خود را پذیرفتم که سخت پروتئین تراپی مو بود، زیرا بسیاری از نویسندگان: آنها نمی خواهند موفق شوند. آنها فکر نکن لیاقتش را تمام دکلره مو دارند مثل افرادی رنگ مو است که نمی خواهند شاد باشند. “خب، منظورم این رنگ مو است که می‌توانی خوشحال باشی، می‌دانی، اگر به خودت اجازه بدهی.

و اگر کارت را انجام دهی. فکر می‌کنم مهم‌ترین چیز در دنیا این رنگ مو است که کار خودت را انجام دهی. اگر کارت را انجام دهی، باید انجام دهی.” خوشحال خواهم کراتینه مو شد: من تقریباً در مورد آن مثبت لایت و هایلایت مو هستم. آنها شاید بامزه ترین، اصلی ترین گروه موسیقی و کمدی آمریکایی پروتئین تراپی مو بودند که از دهه 1960 بیرون آمدند. 10 آلبوم آنها میلیون ها فروخته کراتینه مو شد و برای سه فصل آنها بحث برانگیزترین برنامه تلویزیونی ناگهانی قراربالیاژ مو داد.

رنگ موی شرابی بادمجانی طبیعی : آنها را به دلایل ظاهراً سیاسی لغو بیبی لایت مو کرد، آنها با شکایت از این شبکه و دریافت یک میلیون دلار غرامت تبدیل به یک مشهور کراتینه مو شدند. آنها پس از 18 سال اجرای گروهی با هم، در دسامبر 1976 بازنشسته کراتینه مو شدند و گفتند که برند طنز آنها “بیان کراتینه مو شده” رنگ مو است و تکرار آنها را خسته می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. برادران با شرایطی دوستانه از هم جدا کراتینه مو شدند و هر کدام مصمم کراتینه مو شدند که به‌عنوان یک مجری به طور جداگانه نشان خود را بگذارند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه