↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو مادر عروس

مدل رنگ مو مادر عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو مادر عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو مادر عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ مو مادر عروس : زمانی که خود اندیشی، سکوت، آررنگ مو استگی، اندوخته، شایستگی و وقار همه به چهار باد بهشت ​​کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. سپس خود محو کراتینه مو شد و آگاهی فرد از بین رفت. به خدا نزدیک شوید تا او به شما نزدیک نانو کراتین مو شود، کتاب مقدس می گوید، اما شما باید ابتدا به او نزدیک شوید.

رنگ مو : و تاریخچه انجیل های چهارگانه قرن دوم و سوم پس از میلاد مسیح. نورد مقدس در سرتاسر آمریکا این فرقه های کتاب مقدس عجیب و غریب را خواهید یافت، برخی از آنها رقت انگیز، برخی از آنها خطرناک، برخی از آنها صرفاً ترسناک. به عنوان مثال، جان الکساندر دووی پروتئین تراپی مو بود که «کلیسای مسیحی کاتولیک در صهیون» را تأسیس بیبی لایت مو کرد و لباس‌های قرمز و ارغوانی با ستاره‌ها به تن بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو مادر عروس

مدل رنگ مو مادر عروس : هیروگلیف، نه “اصلاح”، بلکه حاوی دعاهایی به خدای خورشید رنگ مو است. اما این البته هیچ تفاوتی برای پیروان مؤمن یوسف نخواهد داشت – بیشتر از آن چیزی که برای کاتولیک های متدین و اسقف نشینان ایجاد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است که دانشمندان آلمانی ثابت بیبی لایت مو کرده اند که افسانه ها و آیین های کتاب مقدس از بابلی ها آمده رنگ مو است.

او از طریق بانک شهر صهیون و شرکت املاک و مستغلات Zion City بسیار ثروتمند کراتینه مو شد. او سرانجام خود را «الیاس بازساز» معرفی بیبی لایت مو کرد. من به عنوان یک پسر به یاد دارم که چگونه او انجیل خود را به نیویورک آورد و پی تی بارنوم با تام تامب و فیل سفید هرگز چنین حسی را ایجاد نبیبی لایت مو کرد. تمسخر کلان شهر بر پیغمبر پیر غلبه بیبی لایت مو کرد و مرد و جامه و خیمه و بانک خود را به پسرش سپرد.

فوراً طبق قاعده همه ادیان، پیروان به نزاع و جدایی افتادند و از یکدیگر در بالیاژ مو دادگاه شکایت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. همچنین «غلتک‌های مقدس» و «پرش‌های مقدس»، فرقه‌های وحشتناکی لایت و هایلایت مو هستند که هیستری‌های مذهبی را پرورش می‌دهند، و مانند طاعون در میان زنان مزارع دشت‌زار و مزرعه‌های بیابانی ما شیوع یافته‌اند. «غلتک‌های مقدس» که خود را «کلیسای حواری» می‌نامند.

  رنگ مو شکلاتی استخوانی

اینجا در پاسادنا محل ملاقات تمام دکلره مو دارند، و هر یکشنبه‌شب در ساعت نه ممکن رنگ مو است روح خداوند را ببینید که نمازگزاران را تسخیر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ناله‌ها و فریادها را به دنبال رنگ مو دارد. و تشنج؛ ممکن رنگ مو است زنی را ببینید که دستانش را به مدت هفده دقیقه در کنار ساعت نگه داشته و صداهای پچ پچ مانند میمون می دهد. به این می گویند «صحبت به زبان» و نشانه حضور روح القدس رنگ مو است.

اگر ساعت یازده شب برگردید، تمام جماعت، زن و مرد را می‌بینید که بر زمین سجده بیبی لایت مو کرده‌اند یا بر روی نیمکت‌ها آویزان کراتینه مو شده‌اند. و شاید کودکی که از ترس ناله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شیطان را بیرون می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاید برای شما جالب باکراتینه مو شد که بدانید چگونه خود را در این تشنج ها بیندازید.

مدل رنگ مو مادر عروس : در اینجا مقاله ای به نام “اعتماد” وجود رنگ مو دارد که “به صورت ماهانه (DV) در ررنگ مو استای علایق مدرسه کار و آموزش کتاب مقدس Elim Faith منتشر می نانو کراتین مو شود.” الیزابت سیسون در مورد “تعمید پنطیکرنگ مو استی” می نویسد و درنگ مو استان تجربیات خود را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او اعلام می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که “روی کلام خدا اردو زد.” من به کلگری در کانادا رفتم.

  رنگ مو زنانه فانتزی

رهبر مأموریت به من گفت: «می‌توانی به مأموریت بروی و تمام روز را آنجا بمانی. چوب زیاد رنگ مو است و می‌توانی تمام شب را آنجا بمانی». پایین رفتم، و مقدار زیادی “رها کن” در من وجود داشت. من گریه بیبی لایت مو کردم و تمام آنچه را که می دانستم دعا بیبی لایت مو کردم و به طرز شگفت انگیزی رها کراتینه مو شدم… سپس خداوند به من گفت: “حالا دیگر دعا نکن!” خدا به من گفت مال من رنگ مو است.

چه چیزی برای من مانده پروتئین تراپی مو بود که دعا کنم. نمازم را خراب بیبی لایت مو کرد و من به حمد پرداختم. خدا را شکر بیبی لایت مو کردم که او که در اتاق بالا کار می بیبی لایت مو کرد در من هم همین کار را می بیبی لایت مو کرد. ستایش بیبی لایت مو کردم و ستایش بیبی لایت مو کردم و ستایش بیبی لایت مو کردم. شیطان به من گفت: این کار مکانیکی رنگ مو است. گفتم: پروردگارا تو را ستایش خواهم بیبی لایت مو کرد و اگر ستایش واقعی می خواهی، باید باد را در بادبان بگذاری.

این راهی پروتئین تراپی مو بود که من از آن عبور بیبی لایت مو کردم. یک روز صبح که تازه از رختخواب بلند می کراتینه مو شدم، «این چرندیات، این اصطلاحات» به قول دشمن شروع به آمدن بیبی لایت مو کرد. خداوند گفت: “بگذارید حرف بزند!” من اجازه. صدای غرغر زیاد کراتینه مو شد و تا شب تا گردنم رسیدم. من اجازه. هنوز اجازه بالیاژ مو دادم همین. شخص دیگری کار را انجام می دهد و شما را خسته نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و اینجا یک مقاله دیگر رنگ مو است. “گوشت در فصل مقرر: ماهانه یا هر چند وقت یکبار که خداوند رهبری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند منتشر می نانو کراتین مو شود.” ویررنگ مو استار به نقل از کتاب مقدس، «نام خداوند را بخوانید» و توضیح می دهد که «دعو به معنای فراخوانی رنگ مو است». به نظر می رسد که این کلمه برای این افراد پنطیکرنگ مو استی معنای خاصی رنگ مو دارد – به این معنی رنگ مو است.

  رنگ مو قهوه ای ترکیبی

مدل رنگ مو مادر عروس : که خود را در یک جنون از آشفتگی قرار دهید. همانطور که سردبیر می گوید، “شما باید شاخ های محراب را سامبره مو بگیرید.” او در ادامه توصیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – چهره جسور اوست: طوری دعا کنید که انگار زندگی شما به آن وابسته رنگ مو است! در چند دقیقه اول ظاهراً تمام قدرت های جهنم با هر کلمه ای مبارزه خواهند بیبی لایت مو کرد، در چند دقیقه بعدی، آرامش به اندازه ای فرا خواهد رسید.

آزادی بیشتر در فراخوانی. پس از مدت بسیار کوتاهی، تو برای اتاق مرده، مرده برای صندلی، مرده برای همه اطرافت، مرده برای همه و به کراتینه مو شدت زنده به نیاز و پوچی ات خواهی پروتئین تراپی مو بود. این اعتقاد با افزایش فراخواندن او افزایش خواهد یافت. شاید گریه کنی، شاید عرق کنی، شاید لبرنگ مو است خراب نانو کراتین مو شود، شاید گلویت درد بگیرد. هرگز اجازه ندهید.

مدل رنگ مو مادر عروس : یک لحظه ذهنتان به وضعیت شخصتان رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دهانت را باز کن و خدا وعده بالیاژ مو داده رنگ مو است که آن را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با پشتکار بپرس تا به نظر برسد که کف زیر تو فرو می رود و چشمه های اعماق قلبت رها می نانو کراتین مو شود. مانند دیوید، “روح خود را بیرون بریز” همانطور که یکی از سطل آب می ریزد. من صدها نفر را دیده ام که درست در این نقطه از آن عبور بیبی لایت مو کرده اند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه