↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی موکا نسکافه ای

رنگ موی موکا نسکافه ای | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی موکا نسکافه ای را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی موکا نسکافه ای را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی موکا نسکافه ای : به طوری که سنت یاگو در کشتن جانور خشمگین کمی مشکل داشت. او با سوء رنگ مو استفاده از او هر چند وقت یک بار که به سمت او هجوم می آورد، موفق کراتینه مو شد او را روی یک زمین هموار قرار دهد.

رنگ مو : ما اکنون صد و چهل مایل از اقیانوس اطلس و حدود شصت مایل از نزدیکترین بازوی اقیانوس آرام فاصله داشتیم. دره در این قسمت بالا به یک حوضه وسیع گسترش می یابد که از شمال و جنوب توسط سکوهای بازالتی محدود می نانو کراتین مو شود و با دامنه طولانی کوردیلرا پوشیده از برف روبرو می نانو کراتین مو شود. اما ما با تأسف به این کوه‌های بزرگ نگاه می‌بیبی لایت مو کردیم.

رنگ موی موکا نسکافه ای

رنگ موی موکا نسکافه ای : آنها بر روی نقاطی قرار گرفتند که از لبه بلندترین صخره گدازه بیرون زده پروتئین تراپی مو بودند، و شبیه، اما در مقیاس کوچک، نزدیک پورت دیزایر پروتئین تراپی مو بودند. 4 می​ -کاپیتان فیتز روی مصمم کراتینه مو شد که قایق ها را بالاتر نبرد. رودخانه مسیری پر پیچ و خم داشت و بسیار سریع پروتئین تراپی مو بود. و ظاهر کشور هیچ وسوسه ای برای ادامه بیشتر نداشت. همه جا با همان تولیدات و همان منظره دلخراش روبرو کراتینه مو شدیم.

زیرا مجبور پروتئین تراپی مو بودیم به جای ایستادن، همانطور که امیدوار پروتئین تراپی مو بودیم، بر قله‌هایشان، طبیعت و تولیدات آنها را تصور کنیم. علاوه بر اتلاف وقت بیهوده ای که تلاش برای بالا رفتن از رودخانه برای ما هزینه داشت، چند روزی پروتئین تراپی مو بود که نصف نصف نان را مصرف بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودیم. این، اگرچه برای مردان منطقی واقعاً کافی رنگ مو است، اما پس از یک راهپیمایی یک روز سخت، غذای نسبتاً کمی پروتئین تراپی مو بود.

معده سبک و هضم آسان چیزهای خوبی برای صحبت رنگ مو است، اما در عمل بسیار ناخوشایند رنگ مو است. پنجم​ -قبل از طلوع آفتاب فرود را شروع بیبی لایت مو کردیم. ما جریان را با سرعت زیاد، معمولاً با سرعت ده گره در ساعت، سرنگون بیبی لایت مو کردیم. در این یک روز کاری را انجام بالیاژ مو دادیم که برای ما پنج روز و نیم سخت کار در صعود تمام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. در روز هشتم پس از بیست و یک روز سفر به بیگل رسیدیم .

  ترکیب رنگ موی استخوانی و دودی

همه، به جز من، دلیلی برای نارضایتی داشتند. اما برای من این صعود بخش جالبی از سازند عالی پاتاگونیا را به همراه داشت. در اول مارس 1833 و دوباره در 16 مارس 1834 ، بیگل در برکلی ساوند در جزیره فالکلند شرقی لنگر انداخت. این مجمع الجزایر تقریباً در همان عرض جغرافیایی با دهانه تنگه ماژلان واقع کراتینه مو شده رنگ مو است.

فضایی به وسعت صد و بیست در شصت مایل جغرافیایی را پوشش می دهد و کمی بیش از نصف وسعت ایرلند رنگ مو است. پس از اینکه فرانسه، اسپانیا و انگلیس در تصرف این جزایر نکبت بار به چالش کشیدند، آنها خالی از سکنه باقی ماندند. سپس دولت بوئنوس آیرس آنها را به یک فرد خصوصی فروخت، اما از آنها رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد.

همانطور که اسپانیا قدیم قبلاً انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، برای حل و فصل کیفری. انگلستان حق خود را مطالبه بیبی لایت مو کرد و آنها را تصرف بیبی لایت مو کرد. در نتیجه مرد انگلیسی که مسئول پرچم پروتئین تراپی مو بود به قتل رسید. بعداً یک افسر بریتانیایی فرستاده کراتینه مو شد که هیچ قدرتی از آن پشتیبانی نمی بیبی لایت مو کرد: و وقتی رسیدیم، او را مسئول جمعیتی یافتیم که بیش از نیمی از آنها شورشیان و قاتلان فراری پروتئین تراپی مو بودند.

تئاتر شایسته صحنه هایی رنگ مو است که روی آن بازی کراتینه مو شده رنگ مو است. زمینی مواج، با جنبه ای متروک و بدبخت، همه جا پوشیده از خاک نخودی و علف سیمی رنگ مو است، به رنگ قهوه ای یکنواخت. اینجا و آنجا قله یا خط الراس سنگ کوارتز خاکستری از سطح صاف می شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. همه در مورد آب و هوای این مناطق شنیده اند. می توان آن را با آنچه در ارتفاع بین یک تا دو هزار فوتی در کوه های ولز شمالی تجربه بیبی لایت مو کرد، مقایسه بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو روشن هایلایت

داشتن آفتاب کمتر و یخبندان کمتر، اما باد و باران بیشتر. [4] [4] از گزارش‌های منتشر کراتینه مو شده از زمان سفر ما، و به‌ویژه از چندین نامه جالب از سروان سولیوان، RN ، که در این بررسی رنگ مو استفاده کراتینه مو شده رنگ مو است، به نظر می‌رسد که ما دیدگاهی اغراق‌آمیز از بد پروتئین تراپی مو بودن آب و هوا در این جزایر داشته‌ایم. اما وقتی در مورد پوشش تقریباً جهانی ذغال سنگ نارس و این واقعیت که گندم در اینجا به ندرت می رسد فکر می کنم.

رنگ موی موکا نسکافه ای : به سختی می توانم باور کنم که آب و هوا در تابستان آنقدر خوب و خشک رنگ مو است که اخیراً نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است. شانزدهم​ – اکنون یک سفر کوتاه را که در بخشی از این جزیره انجام بالیاژ مو دادم، شرح می دهم. صبح با شش اسب و دو گائوچو شروع بیبی لایت مو کردم: دومی‌ها سرمایه‌دار پروتئین تراپی مو بودند و عادت داشتند با منابع خود زندگی کنند. هوا بسیار سرد و سرد و همراه با تگرگ کراتینه مو شدید پروتئین تراپی مو بود.

با این حال، خیلی خوب سوار کراتینه مو شدیم، اما، به جز زمین شناسی، هیچ چیز نمی توانست جذاب تر از سواری روز ما باکراتینه مو شد. کشور به طور یکنواخت همان دشت های مواج رنگ مو است. سطح آن توسط علف های پژمرده قهوه ای روشن و چند درختچه بسیار کوچک پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است که همگی از یک خاک نخودی الرنگ مو استیک بیرون می آیند.

  رنگ مو مشکی کنفی

در دره ها اینجا و آنجا ممکن رنگ مو است گله کوچکی از غازهای وحشی دیده نانو کراتین مو شود، و همه جا زمین به قدری نرم پروتئین تراپی مو بود که اسنایپ قادر به تغذیه پروتئین تراپی مو بود. علاوه بر این دو پرنده تعبالیاژ مو داد کمی دیگر وجود داشت. یک رشته اصلی از تپه‌ها وجود رنگ مو دارد که نزدیک به دو هزار فوت ارتفاع رنگ مو دارد و از سنگ کوارتز تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که تاج‌های ناهموار و بایر آن ما را برای عبور با مشکل مواجه بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

در سمت جنوب به بهترین کشور برای گاوهای وحشی رسیدیم. با این حال، تعبالیاژ مو داد زیادی را ملاقات نبیبی لایت مو کردیم، زیرا آنها اخیراً بسیار مورد آزار و اذیت قرار گرفته پروتئین تراپی مو بودند. عصر به گله کوچکی برخوردیم. یکی از همراهان من به نام سنت جاگو به زودی یک گاو چاق را جدا بیبی لایت مو کرد. او بولاس را پرتاب بیبی لایت مو کرد و به پاهای او اصابت بیبی لایت مو کرد، اما در گیر بیبی لایت مو کردن شکست خورد.

رنگ موی موکا نسکافه ای : سپس کلاه خود را رها بیبی لایت مو کرد تا نقطه ای را که توپ ها در آن جا مانده پروتئین تراپی مو بودند نشان دهد، در حالی که در حال تاخت کامل پروتئین تراپی مو بود، لازو خود را باز بیبی لایت مو کرد و پس از یک تعقیب و گریز کراتینه مو شدید دوباره به سمت گاو آمد و او را دور شاخ ها گرفت. گائوچوی دیگر با اسب های یدک جلوتر رفته پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه