↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی موکا

رنگ موی عسلی موکا | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی موکا را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی موکا را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی موکا : نت پایینی را بیان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مانند کلیک بیبی لایت مو کردن روی هم دو سنگ کوچک. به نظر می رسد یک طوطی سبز کوچک با سینه خاکستری، درختان بلند جزایر را به هر موقعیت دیگری برای مکان ساختمانش ترجیح می دهد. تعبالیاژ مو دادی از لانه ها به قدری نزدیک به هم قرار می گیرند که یک توده بزرگ چوب را تشکیل می دهند.

رنگ مو : نه آن‌طور که گوچوها فکر می‌کنند، تیز بیبی لایت مو کردن آن‌ها. جگوار بدون هیچ مشکلی با کمک سگ‌هایی که او را به سمت بالای درخت می‌برند کشته می‌نانو کراتین مو شود، جایی که او را با گلوله می‌فرستند. به دلیل هوای بد ما دو روز در لنگرگاه خود ماندیم. تنها سرگرمی ما صید ماهی برای شام پروتئین تراپی مو بود: انواع مختلفی داشت و همه غذاها خوب پروتئین تراپی مو بود. ماهی به نام “آرمادو” (سیلوروس) از صدای رنده‌ای کراتینه مو شدیدی رنگ مو است.

رنگ موی عسلی موکا

رنگ موی عسلی موکا : زیرا با پاهای دراز و پنجه‌های بازکراتینه مو شده، پای صندلی را می‌خراکراتینه مو شد. و من شنیده ام که درختان میوه جوان در باغی در انگلستان بسیار آسیب دیده اند. برخی از این عادت ها باید در پوما نیز مشترک باکراتینه مو شد، زیرا در خاک سخت لخت پاتاگونیا من بارها نمرات آنقدر عمیق دیده ام که هیچ حیوان دیگری نمی تواند آنها را بسازد. هدف این عمل، به اعتقاد من، پاره بیبی لایت مو کردن نقاط ژنده‌دار پنجه‌هایشان رنگ مو است.

که هنگام گرفتن با قلاب و نخ ایجاد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زمانی که ماهی در زیر آب رنگ مو است به وضوح شنیده می‌نانو کراتین مو شود. همین ماهی قدرت گرفتن محکم را رنگ مو دارد از هر شیئی، مانند تیغه پارو یا نخ ماهیگیری، با ستون فقرات قوی هر دو باله سینه ای و پشتی. در شب هوا کاملا گرمسیری پروتئین تراپی مو بود، دماسنج روی 79 درجه پروتئین تراپی مو بود. تعبالیاژ مو دادی کرم شب تاب در اطراف معلق پروتئین تراپی مو بودند و پشه ها بسیار دردسرساز پروتئین تراپی مو بودند.

  بهترین رنگ مو موجود در ایران

به مدت پنج دقیقه دستم را در معرض دیدم قرار بالیاژ مو دادم و به زودی با آنها سیاه کراتینه مو شد. فکر نمی‌کنم کمتر از پنجاه نفر باشند که همه مشغول مکیدن باشند. [تصویر] 15 اکتبر . ما راه افتادیم و از پونتا گوردا گذشتیم، جایی که یک مستعمره از سرخپوستان اهلی از رنگ مو استان میشنز وجود رنگ مو دارد. ما به سرعت از جریان عبور بیبی لایت مو کردیم.

اما قبل از غروب آفتاب، از ترس احمقانه هوای بد، به بازوی باریک رودخانه رسیدیم. سوار قایق کراتینه مو شدم و کمی تا این نهر پارو زدم. بسیار باریک، پر پیچ و خم و عمیق پروتئین تراپی مو بود. در هر طرف دیواری به ارتفاع سی یا چهل فوت، که توسط درختان در هم تنیده با خزنده تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به کانال ظاهری تاریک و منحصر به فرد می بخشید.

من در اینجا پرنده ای بسیار خارق العاده به نام منقار قیچی را دیدم. دارای پاهای کوتاه، پاهای شبکه ای، بال های بسیار نوک تیز و به اندازه یک درنای دریایی رنگ مو است. منقار به صورت جانبی صاف می نانو کراتین مو شود، یعنی در یک صفحه با زاویه قائمه با منقار قاشق یا اردک. مانند یک کاغذ برش عاج صاف و کشسان رنگ مو است و فک پایین، متفاوت از هر پرنده دیگر، یک و نیم اینچ بلندتر از قسمت بالایی رنگ مو است.

رنگ موی عسلی موکا : در دریاچه ای در نزدیکی مالدونادو، که آب تقریباً از آن تخلیه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و در نتیجه، بچه های کوچک ازدحام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، من چند تا از این پرندگان را دیدم، عموماً در دسته های کوچک، که به سرعت به سمت عقب و جلو در نزدیکی سطح دریاچه پرواز می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. . آنها صورتحساب های خود را کاملاً باز نگه داشتند و نیمه پایینی فک پایین را در آب مدفون آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  انواع رنگ مو هایلایت

به این ترتیب که سطح را نادیده گرفتند، آن را در مسیر خود شخم زدند: آب کاملاً صاف پروتئین تراپی مو بود، و تماشای گله ای که هر پرنده دنباله باریک خود را بر روی سطح آینه مانند رها می بیبی لایت مو کرد، منظره عجیبی را شکل می بالیاژ مو داد. در طول پرواز، آنها اغلب با سرعت بسیار زیاد به اطراف می‌پیچند و با ماهرانه با فک پایین بیرون‌آمده‌شان، ماهی‌های کوچک را شخم می‌زنند.

ماهی‌های کوچکی که توسط نیمه‌های بالایی و کوتاه‌تر منقارهای قیچی‌مانندشان محکم می‌شوند. این واقعیت را من بارها دیدم، زیرا آنها مانند پرستوها به پرواز به عقب و جلو در نزدیکی من ادامه بالیاژ مو دادند. گاهی اوقات هنگام خروج از سطح آب، پرواز آنها وحشی، نامنظم و سریع پروتئین تراپی مو بود. سپس فریادهای تند بلند بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

هنگامی که این پرندگان در حال ماهیگیری لایت و هایلایت مو هستند، مزیت پرهای اولیه بلند بال های آنها در خشک نگه داشتن آنها بسیار مشهود رنگ مو است. هنگامی که به این ترتیب رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود، شکل آنها شبیه نمادی رنگ مو است که بسیاری از هنرمندان با آن پرندگان دریایی را نشان می دهند. دم آنها برای هدایت مسیر نامنظم آنها بسیار رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود.

این پرندگان در امتبالیاژ مو داد مسیر ریو پارانا در داخل کشور رایج لایت و هایلایت مو هستند. گفته می نانو کراتین مو شود که آنها در طول سال در اینجا می مانند و در مرداب ها تولید مثل می کنند. در طول روز آنها به صورت دسته جمعی در دشت های علفزار، در فاصله ای از آب رنگ مو استراحت می کنند. همانطور که گفتم با لنگر انداختن در یکی از نهرهای عمیق بین جزایر پارانا، با نزدیک کراتینه مو شدن به غروب، ناگهان یکی از این منقارهای قیچی ظاهر کراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو یخی

آب کاملاً ساکت پروتئین تراپی مو بود و تعبالیاژ مو داد زیادی ماهی کوچولو در حال افزایش پروتئین تراپی مو بودند. پرنده برای مدتی طولانی از سطح زمین می‌پرید و به شکل وحشی و نامنظم خود از کانال باریک بالا و پایین پرواز می‌بیبی لایت مو کرد، که حالا با شب در حال رکراتینه مو شد و سایه‌های درختان آویزان تاریک کراتینه مو شده رنگ مو است. در من مشاهده بیبی لایت مو کردم که چند گله بزرگ در طول روز بر روی سواحل گلی در سر بندر باقی می ماندند، به همان شیوه ای که در دشت های علفزار نزدیک پارانا وجود داشت.

و هر روز عصر به سمت دریا پرواز می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از جانب این حقایق من شک دارم که معمولاً در شب ماهیگیری می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، در این زمان بسیاری از حیوانات پایین به وفور به سطح می آیند. بیان می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او این پرندگان را دیده رنگ مو است که پوسته‌های مدفون در سواحل ماسه‌ای در ساحل شیلی را باز بیبی لایت مو کرده‌اند. خیلی بعید رنگ مو است که این یک عادت عمومی باکراتینه مو شد.

رنگ موی عسلی موکا : در مسیرمان در پارانا، تنها سه پرنده دیگر را مشاهده بیبی لایت مو کردم که عادات آنها قابل ذکر رنگ مو است. یکی از آنها یک شاه ماهی کوچک رنگ مو است. دم بلندتری نسبت به گونه اروپایی رنگ مو دارد و از این رو در وضعیتی به این سفت و ررنگ مو است نمی نشیند. پرواز آن نیز به جای اینکه مستقیم و سریع باکراتینه مو شد، مانند سیر یک تیر، مانند پرندگان نرم نوک، ضعیف و مواج رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه