↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی مش با زمینه تیره

رنگ موی مش با زمینه تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی مش با زمینه تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی مش با زمینه تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ موی مش با زمینه تیره : پروانه کاج هنگامی که مارس فرا می رسد، کاترپیلارها لانه و درخت کاج خود را ترک می کنند و به آخرین سفر خود می روند. در بیستم مارس، یک صبح کامل را صرف تماشای فایلی به طول حدود سه یاردی بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو : بقیه به آنها توجهی نمی کنند و دوباره دور دایره راه می روند. کاترپیلارهای داخل گلدان هیچ غذایی پیدا نمی کنند در آنجا، و گام های خود را در امتبالیاژ مو داد نخ خود به سمت بالا ادامه دهند، دوباره به صفوف ضربه بزنید و به صفوف برگردید. یک روز دیگر می گذرد و یک روز دیگر. روز ششم گرم رنگ مو است و برای اولین بار رهبران جسور را می بینم که مست از گرما روی پاهای عقب خود در لبه انتهایی گلدان می ایستند و خود را به جلو به فضا پرت می کنند.

رنگ موی مش با زمینه تیره

رنگ موی مش با زمینه تیره : شب بعد دوباره سرد رنگ مو است و کاترپیلارها در انبوهی جمع می شوند که دو طرف نوار مرگبار را فرا می گیرد. صبح روز بعد، هنگامی که از خواب بیدار می شوند، برخی از آنها که خود را خارج از مسیر می بینند، در واقع به دنبال یک رهبر می روند که به بالای گلدان صعود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و از داخل پایین می رود. هفت تا از این جسورها وجود رنگ مو دارد.

در نهایت یکی از آنها تصمیم گرفت که غوطه ور نانو کراتین مو شود. زیر طاقچه می لغزد و چهار نفر به دنبالش می آیند. آنها تا نیمه از گلدان پایین می روند، سپس شجاعتشان از بین می رود و دوباره بالا می روند و دوباره به صفوف می پیوندند. اما یک شروع انجام کراتینه مو شده و یک مسیر جدید گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. دو روز بعد، در روز هشتم آزمایش، کاترپیلارها – اکنون به تنهایی، سپس در گروه‌های کوچک، سپس دوباره به صورت رشته‌هایی با طولی – با شروع در این مسیر تازه از طاقچه پایین می‌آیند. در غروب آفتاب آخرین کاترپیلار به لانه در پای خود بازگشته رنگ مو است.

  رنگ موی سر کرم استخوانی

تصور می‌کنم که آنها هشتاد و چهار ساعت راه رفته‌اند و در حین سفر در دایره، بیش از یک چهارم مایل را پیموده‌اند. تنها بی نظمی ناشی از شب های سرد پروتئین تراپی مو بود که آنها را از مسیر خارج بیبی لایت مو کرد و به امن بازگشت. بیچاره کاترپیلارهای احمق! مردم دوست تمام دکلره مو دارند بگویند حیوانات می توانند رنگ مو استدلال کنند، اما هیچ سرآغازی از قدرت رنگ مو استدلال در آنها دیده نمی نانو کراتین مو شود.

بیایید عادات کاترپیلار کاج را در نظر بگیریم کاترپیلارها به عنوان پیامبران آب و هوا در ژانویه کاترپیلار کاج برای دومین بار پوست خود را می ریزد. او بعد از آن تقریباً آنقدر زیبا نیست، اما اندام های جدیدی به دست آورده رنگ مو است که بسیار مفید لایت و هایلایت مو هستند. موهای وسط پشت او اکنون به رنگ مایل به قرمز مایل به قرمزی رنگ مو است که با موهای سفید بلند زیادی که با آنها مخلوط کراتینه مو شده اند کم رنگ تر کراتینه مو شده اند.

رنگ موی مش با زمینه تیره : این لباس رنگ و رو رفته ویژگی عجیبی رنگ مو دارد. در پشت ممکن رنگ مو است 8 شکاف مانند دهان دیده نانو کراتین مو شود که به خورنگ مو است کاترپیلار باز و بسته می نانو کراتین مو شود. هنگامی که دهان باز رنگ مو است، در هر یک از آنها تورم کمی ظاهر می نانو کراتین مو شود که بسیار حساس به نظر می رسد، زیرا با کوچکترین تحریکی دوباره وارد می نانو کراتین مو شود. فایده این دهان ها و تومورهای عجیب و غریب که به آن تورم های کوچک می گوییم چیست؟ مطمئناً نباید با آن نفس بککراتینه مو شد.

  انواع رنگ مو زنانه بلند

زیرا هیچ کس، حتی یک کاترپیلار، از وسط پشت او نفس نمی‌ککراتینه مو شد. بیایید عادات کاترپیلار کاج را در نظر بگیریم و شاید بفهمیم. کاترپیلار کاج در زمستان و در شب بیشتر فعال رنگ مو است. اما اگر باد شمالی خیلی کراتینه مو شدید می‌وزد، اگر سرما خیلی نافذ باکراتینه مو شد، اگر برف یا باران می‌بارد، یا اگر مه غلیظ می‌نانو کراتین مو شود و به بارانی یخی تبدیل می‌نانو کراتین مو شود، کاترپیلارها با احتیاط در خانه می‌مانند و زیر چادر ضدآب خود پناه می‌برند.

پیش بینی این شرایط آب و هوایی نامطلوب راحت خواهد پروتئین تراپی مو بود. کاترپیلار از آنها می ترسد. یک قطره باران او را در یک بال زدن قرار می دهد. یک دانه برف او را عصبانی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شروع بیبی لایت مو کردن برای چراگاه ها در تاریکی شب، در هوای نامشخص، خطرناک خواهد پروتئین تراپی مو بود، زیرا راهپیمایی مقداری مسافت را طی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آرامی حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اگر گله در یک طوفان ناگهانی گرفتار می‌کراتینه مو شدند، قبل از اینکه سرپناهی پیدا کنند.

مانند طوفان‌هایی که در فصول بد سال اتفاق می‌افتد. آیا کاترپیلار کاج احتمالاً می تواند آب و هوا را پیش بینی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ بگذارید بگویم چگونه به این مشکوک کراتینه مو شدم. یک شب چند نفر از دوستان آمدند تا ببینند کاترپیلارهای من در گلخانه شروع به زیارت شبانه خود آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. ما تا ساعت نه صبر بیبی لایت مو کردیم، سپس وارد کراتینه مو شدیم.

رنگ موی مش با زمینه تیره : اما، اما … این چیست؟ نه یک کاترپیلار بیرون از لانه! دیشب و شب های قبل از آن تعبالیاژ مو داد بی شماری بیرون آمدند. امشب یکی از آنها دیده نمی نانو کراتین مو شود. تا ساعت ده صبر بیبی لایت مو کردیم تا یازده تا نیمه شب. سپس، بسیار ناراحت، مجبور کراتینه مو شدم دوستانم را بفرستم. روز بعد متوجه کراتینه مو شدم که در شب و دوباره صبح باریده رنگ مو است و برف بر روی کوه ها آمده رنگ مو است.

  رنگ موی مسی ماهاگونی

آیا کاترپیلارها که بیش از هر یک از ما نسبت به تغییرات جوی حساس پروتئین تراپی مو بودند، از بیرون رفتن خودداری می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند زیرا می‌دانستند قرار رنگ مو است چه اتفاقی بیفتد؟ بالاخره چرا که نه؟ فکر می بیبی لایت مو کردم به تماشای آنها ادامه خواهم بالیاژ مو داد. متوجه کراتینه مو شدم که هر زمان که نمودار آب و هوا در روزنامه خبر از فروپاشی جوی در آینده می‌دهد، مانند طوفان‌ها، کاترپیلارهای گلخانه‌ای من در خانه می‌ماندند.

هرچند نه باران، نه برف و نه سرما نمی‌تواند روی آنها در پناهگاه داخلی تأثیر بگذارد. گاهی طوفان دو روز پیش‌تر را پیش‌بینی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. هدیه آنها برای خوشبو بیبی لایت مو کردن هوای بد خیلی زود اعتماد خانواده را جلب بیبی لایت مو کرد. وقتی مجبور پروتئین تراپی مو بودیم برای خرید آذوقه به شهر برویم، شب قبل با کاترپیلارهایمان مشورت می‌بیبی لایت مو کردیم. و طبق کاری که آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند رفتیم یا در خانه ماندیم.

رنگ موی مش با زمینه تیره : بنابراین به نظر می رسد که لباس دوم کاج کاترپیلار قدرت پیش بینی آب و هوا را به همراه رنگ مو دارد. و این قدرت را احتمالاً دهان‌های گشاد می‌دهند که خمیازه می‌کشند تا گهگاهی از هوا نمونه‌برداری کنند و از طوفان ناگهانی هکراتینه مو شدار دهند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه