↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش قیمت

رنگ مو مش قیمت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش قیمت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش قیمت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو مش قیمت : و در سینه ی پر از آرامش طلبی، لذت کسل کننده ی گذشته خسته را دفن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با گذشت هفته‌ها، او آن‌ها را فقط به‌عنوان روز در نظر گرفت، زمانی که طول عشق آنها را با سال‌های تاریکی که سعی می‌بیبی لایت مو کرد به تنهایی از آن لذت ببرد، مقایسه می‌بیبی لایت مو کرد، قبل از برداشتن چنین گام‌هایی -بله، گام‌های جدی- مانند آن‌هایی که تصور می‌کراتینه مو شد مجرد. 26 در ابتدا او نسبت به مزاحمت های پرگل مادرانی که به طور دوره ای با دخترانشان ملاقات می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

مو : به دلیل اینکه لیدی دیلوورث کمی بیمار پروتئین تراپی مو بود، که به طور کلی، سلامتی او در این دوره به اندازه سابق نپروتئین تراپی مو بود، و در نتیجه نتوانست آن را تضمین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تماس گیرندگان بسیار زیاد وقتی ساعت یازده را نشان می‌بالیاژ مو داد، سر جان به فکر بازگشت به خانه افتاد، در حالی که کاملاً خوشحال پروتئین تراپی مو بود، ایرنه که محبت بزرگ او را در خیال پروتئین تراپی مو بود، به طور کامل بازگرداند.

رنگ مو مش قیمت

رنگ مو مش قیمت : تمایل کراتینه مو شدیدی از طرف او به پیشبرد محبت خود داشت. ایرن ایستاده پروتئین تراپی مو بود و به دریاچه در آن سوی پنجره ی پرپرده نگاه می بیبی لایت مو کرد و در روزهای کودکی اش نشخوار می بیبی لایت مو کرد، که چهره زیبایی را که با ورود سر جان دانفرن از خوشحالی می درخشید، نشخوار می بیبی لایت مو کرد. شب بسیار خوشایند و آرام سپری کراتینه مو شد، ایرن بخش بیشتری از وقت و توجه خود را بر عهده داشت.

از آنجایی که بسیار اهلی پروتئین تراپی مو بود، و عقاید سفت و سخت یک فرد مجردی با قدمت بسیار محکم در ذاتش نقش بسته پروتئین تراپی مو بود، او در این که از هدف ملاقاتش بپرسد چه زمانی ملاقات بعدی را داشته باشند، احساس تردید می بیبی لایت مو کرد. اما لیدی دیلوورث که قبل از عزیمت وارد کراتینه مو شد، با قرار بالیاژ مو دادن خود در موقعیت او و درخورنگ مو است پاسخ لازم، او را از طرح این سوال خجالتی نجات بالیاژ مو داد.

  جدیدترین رنگ موی زنانه امسال

آقا جان بدون بیشتر قول بالیاژ مو داد 22مراسمی که در آینده به دفعات از آنها بازدید می‌بیبی لایت مو کردم، و با قدم‌های عجولانه از میان آنها خارج کراتینه مو شد و در سالن درنگ بیبی لایت مو کرد تا نگاهی دیگر به شکل دوست‌داشتنی که در فاصله‌ای نه چندان دور قرار داشت، بیندازد. آرام در کالسکه‌اش به عقب تکیه بالیاژ مو داده و خود را در شنل بزرگ و گرانقیمتش دفن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که به دلیل یخبندان شب، غرق در فکر شیرین دختر زیبایی که اخیراً او را می‌شناخت.

به سمت خانه‌اش غلتید. چنان اضطرابی سرسام آور که او را متقاعد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که درست رنگ مو است او را آگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که چگونه می خواهد نقش عاشق را بازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او تا به حال تمایل داشت که نسبت به دام ها و جذابیت های زنان تعصب داشته باکراتینه مو شد، اما به کراتینه مو شدت مصمم پروتئین تراپی مو بود که به تدریج تلاش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هر فکر ناپسندی را که در ذهنش نسبت به آنها نهفته پروتئین تراپی مو بود، کنار بگذارد، از ترس اینکه مبادا تمام تخیلات وسوسه کراتینه مو شده او ناعادلانه و خودخواهانه باکراتینه مو شد.

رنگ مو مش قیمت : و مصمم به غرق بیبی لایت مو کردن آنها برای همیشه در خلیج سرنوشت ساز، احساس غرور و شادی فانی تر از قبل. اما گذشت زمان مشکل را حل می بیبی لایت مو کرد و زخمی را که عمیقاً در سینه او نفوذ بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود التیام می بخشید. آری، مدت کوتاهی او امیدوار پروتئین تراپی مو بود که تب خزنده اش را تحت اقامت الزام آور قرار دهد. 23اقتدار منصوب کراتینه مو شده، و آثار تضعیف کننده آن را با مرهم مقدس حقیقت التیام بخشند.

  رنگ موی استخوانی روی موی قهوه ای

تا زمانی که اسب‌ها از مسیر پر پیچ و خم با اشتیاقی فزاینده عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، او از حالت مراقبه‌اش متزلزل نکراتینه مو شد تا یک بار دیگر به خانه ثروت بی‌پایان خود برده نانو کراتین مو شود. نگاه تنهایی حیرت قبر جای شادی را گرفت که قبلاً به وفور در دیوارهایش برای او ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، وقتی وارد خانه ای مجلل و باشکوهی کراتینه مو شد که اصولاً در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد و احساس می بیبی لایت مو کرد رنگ گذشته کسل کننده او را مملو از ناامیدی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در حال تعمق در مورد آینده خوشی که خود را به او نشان می دهد. او فکر می‌بیبی لایت مو کرد که چگونه در دوره‌ای پیش پاافتاده، این مکان تنها، چراغ سعادت هرگز نمی‌میرد را ثابت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وقتی که زمانی با گرانبهاترین گنج روی زمین – یک زن با فضیلت، تجهیز کراتینه مو شد! آه! فکر اتحاد برجسته و مورد انتظارش او را عصبی بیبی لایت مو کرد.

و با اعتقاد به آینده ای روشن و نجیب برای صاحب تنها املاک دانفرن، تصمیم گرفت در چند ساعت آرامش به طبیعت بپردازد. روزها سریعتر از گذشته گذشت. و احتمالاً او تصور می بیبی لایت مو کرد که این چنین رنگ مو است، زیرا دیگر احساس می بیبی لایت مو کرد در بند نیست 24با ترس از دعوا با دوست درونی‌اش – لجبازی، که به نظر می‌رسید دست مجردی خواب‌آلودش برای همیشه برای خیریه‌اش بسته رنگ مو است.

رنگ مو مش قیمت : او سرانجام لباس تنفر زنانه را کنار زده پروتئین تراپی مو بود و از لباس یک عاشق خونگرم حمایت می بیبی لایت مو کرد. ایرنه لیدی دیلوورث را به این باور نرساند که واقعاً به سر جان اهمیت می‌دهد، و وقتی نامش گهگاهی به میان می‌آمد، به خود اجازه می‌بالیاژ مو داد همیشه حاشیه مکالمه‌ای را که احتمالاً بیشتر دیدگاه‌های او را محکوم می‌بیبی لایت مو کرد، روشن نگه رنگ مو دارد، و با زیرکی موفق کراتینه مو شد از این طریق فریب دهد.

  رنگ موی استخوانی روشن بدون دکلره

دوستی که یک روز هم زود برای نجاتش آمد. شاید اگر لیدی دیلوورث کمتر نگران اتهام یتیمی پروتئین تراپی مو بود که ظاهراً از یک زندگی پر زحمت رهایی می‌بالیاژ مو داد و بیشتر به او در مورد شاخه‌های درستکاری آموزش می‌بالیاژ مو داد، در آن صورت ایرن جوان دوست‌داشتنی می‌توانست در تمام موارد سؤال با شرافت بیشتری تصمیم بگیرد و می‌توانست. عدالت را انجام بالیاژ مو داد.

نه به تنهایی در مورد خودش، بلکه در مورد همه ذینفعان. اما، مانند بسیاری دیگر که به طور مشابه با عاشقان احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، در جنگ افراطی می جنگند، و از همه طرف با تجملات ظاهری احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، مطمئن پروتئین تراپی مو بود که روزی با ایفای نقش کورینتیان باهوش پیروز خواهد کراتینه مو شد. 25 تزیین فصل چهارم. که درمرغ در آستانه شکوه، در حالی که در چشم انداز آینده ای روشن و شاد فکر می کنیم.

رنگ مو مش قیمت : در حالی که در مورد حق پرخطر عدالت فکر می کنیم، ما آنجا می مانیم، سرگردانان بر سطح ابری ناگواری ذهنی، ناامیدی و خطر، ساکنان کره ی تاریک. از تصاویر پیش بینی کراتینه مو شده، شریک کننده در پساب زهرآگین بی عدالتی ساخته کراتینه مو شده. با این حال زندگی چنین رنگ مو است. بازدیدهای سر جان اکنون در قلعه دیلوورث بسیار زیاد کراتینه مو شده رنگ مو است، هر بازدیدی که بیشتر به تقویت پیوند رابطه کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه