↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش در خانه

رنگ مو مش در خانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش در خانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش در خانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش در خانه : یک سارق باهوش، انگل زنبور برگ برنده، صدای شلاق زیر چشمانم را دریافت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او فکر می بیبی لایت مو کرد، مغز پر، که رنگ مو دارد وارد خانه برگ برنده می نانو کراتین مو شود! او به زودی متوجه اشتباه خود می نانو کراتین مو شود. او با مادربزرگ بی ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که او را به کراتینه مو شدت مجازات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با سرعت تمام حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : یک دروگر از مزرعه برمی‌گردد، برس‌های پاهایش با گرده پودر کراتینه مو شده رنگ مو است. اگر در باز باکراتینه مو شد، زنبور عسل بلافاصله در زیر زمین شیرجه می‌زند. او بسیار شلوغ رنگ مو است و وقت خود را در آستانه تلف نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاهی اوقات چندین نفر تقریباً در یک لحظه روی صحنه ظاهر می شوند. گذرگاه برای دو نفر بسیار باریک رنگ مو است، به خصوص زمانی که آنها باید از تکان بالیاژ مو دادن یکدیگر خودداری کنند و بنابراین بار آرد روی زمین بیفتد.

رنگ مو مش در خانه

رنگ مو مش در خانه : از همان در با آرامش می‌آیند و می‌روند، سر کارشان می‌آیند، عبور می‌کنند و اجازه می‌دهند بقیه بگذرند. پایین در پایین در گودال، هر زنبور خانه کوچک خود را رنگ مو دارد، گروهی از سلول ها که برای خود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده رنگ مو است. اینجا او به تنهایی کار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما راه برای همه خواهران آزاد رنگ مو است. بگذارید آنها را در حالی که به این طرف و آن طرف می روند تماشا کنیم.

نزدیک ترین به دهانه به سرعت وارد می نانو کراتین مو شود. بقیه که به ترتیب ورودشان در آستانه ترسیم کراتینه مو شده اند و به حقوق یکدیگر احترام می گذارند، منتظر نوبت خود لایت و هایلایت مو هستند. به محض اینکه اولی ناپدید می نانو کراتین مو شود، دومی به دنبال او می آید و خودش به سرعت توسط سومی و سپس دیگران، یکی یکی دنبال می نانو کراتین مو شود. گاهی اوقات زنبوری که قصد بیرون آمدن رنگ مو دارد با زنبوری که در شرف ورود رنگ مو است ملاقات می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی بلوند نقره ای پلاتینه پادینا

رنگ مو مش در خانه : سپس زنبور کمی عقب می ککراتینه مو شد و راه را برای دیگری باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هر زنبور در ادب سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از دیگری پیشی بگیرد. عده‌ای را می‌بینم که وقتی می‌خواهند از گودال بیرون بیایند، دوباره پایین می‌روند و گذرگاه را برای تازه‌آمده آزاد می‌گذارند. به لطف این روحیه سازگاری از سوی همه، تجارت خانه بدون تاخیر پیش می رود. چشمانمان را باز نگه داریم چیزی حتی بهتر از این برای دیدن وجود رنگ مو دارد.

وقتی یک زنبور ظاهر می نانو کراتین مو شود، در بازگشت از دور گل‌هایش، نوعی در تله می‌بینیم که خانه را می‌بندد، ناگهان می‌افتد و عبور آزاد می‌دهد. به محض ورود تازه وارد، تله به جای خود، تقریباً همسطح زمین، برمی‌گردد و دوباره ورودی را می‌بندد. وقتی حشرات بیرون می روند همین اتفاق می افتد. بنا به درخورنگ مو استی از درون، تله پایین می آید، در باز می نانو کراتین مو شود و زنبور به پرواز در می آید.

دهانه یکباره بسته می نانو کراتین مو شود. این چی میتونه باشه که مثل پیستون تلمبه کار میکنه و با هر خروج و هر ورود در رو باز و بسته میکنه؟ این زنبور عسل رنگ مو است که دربان مؤسسه کراتینه مو شده رنگ مو است. با سر بزرگش بالای راهرو می ایستد. اگر یکی از اعضای خانه بخواهد داخل یا خارج نانو کراتین مو شود، «بند را می‌ککراتینه مو شد»، یعنی به جایی برمی‌گردد که گالری وسیع‌تر می‌نانو کراتین مو شود و برای دو نفر جا می‌گذارد.

وقتی دیگری گذشت، به دهانه باز می گردد و با بالای سر آن را مسدود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بی حرکت، همیشه مراقب رنگ مو است، پست خود را ترک نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مگر برای راندن بازدیدکنندگان مداوم. وقتی بیرون آمد، اجازه دهید نگاهی به او بیندازیم. ما در او زنبوری شبیه به دیگران می شناسیم با این تفاوت که بالای سرش کچل رنگ مو است و لباسش کدر و نخی رنگ مو است. تمام چرت ها از بین رفته رنگ مو است.

  انواع رنگ مو کرم کاهی

رنگ مو مش در خانه : و به سختی می توان خطوط زیبای قرمز و قهوه ای را که قبلا داشت تشخیص بالیاژ مو داد. این لباس های پاره کراتینه مو شده و فرسوده، همه چیز را برای ما روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این زنبوری که نگهبان سوار می نانو کراتین مو شود و کار دربان را انجام می دهد از بقیه بزرگتر رنگ مو است. او در رنگ مو است در واقع بنیانگذار مؤسسه، مادر کارگران واقعی، مادربزرگ گراب کنونی. وقتی جوان پروتئین تراپی مو بود، سه ماه پیش، خودش را می پوشید.

لانه اش را خودش درست می بیبی لایت مو کرد. اکنون او در حال رنگ مو استراحت رنگ مو است که به خوبی به دست آورده رنگ مو است، اما به سختی رنگ مو استراحت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا او با تمام توان خود به خانواده کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بچه مشکوک را در افسانه لافونتن به خاطر می آورید که با نگاه بیبی لایت مو کردن به در، به گرگ گفت: “یک پای سفید به من نشان بده، وگرنه در را باز نمی کنم.” زنبور مادربزرگ هم مشکوک نیست.

او به هر که می آید می گوید: “پای زرد یک زنبور عسل وحشی را به من نشان بده، وگرنه اجازه ورود نخواهی داشت.” هیچ یک در خانه پذیرفته نمی نانو کراتین مو شود مگر اینکه به عنوان عضوی از خانواده شناخته نانو کراتین مو شود. خودتون ببینید نزدیک لانه، مورچه ای می گذرد، یک ماجراجوی بی پروا، که از دانستن معنای عطر عسلی که از ته سرداب بلند می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو مش در خانه : پشیمان نمی نانو کراتین مو شود. “خاموش باش، وگرنه آن را خواهی گرفت!” زنبور دربان با حرکت گردنش می گوید. معمولا تهدید کافی رنگ مو است. مورچه فوراً می رود. اگر اصرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مادربزرگ جعبه نگهبانش را رها می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، خودش را روی مورچه‌ی زشت پرت می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، او را کتک می‌زند و می‌راند. لحظه ای که او مجازات خود را صادر بیبی لایت مو کرد، او به پست خود باز می گردد.

  رنگ موی مسی ماهاگونی روشن

خاموش باش، وگرنه آن را خواهی گرفت!” زنبور دربان می گوید.» نوبت به زنبور برگ برنده می رسد که در هنر نقب زدن مهارتی نرنگ مو دارد و از گالری های قدیمی حفر کراتینه مو شده توسط دیگران رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. کسانی که از کت و شلوار زنبور عسل او بسیار خوب رنگ مو است، زمانی که Gnat وحشتناک آنها را به دلیل نداشتن وارث خالی گذاشته رنگ مو است.

او به دنبال خانه‌ای رنگ مو است که در آن گلدان‌های عسلی با برگ روبینیا را روی هم بگذارد، او اغلب به کلنی‌های زنبورهای وحشی من سفر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به نظر می رسد که یک لانه او را جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما قبل از اینکه پایش را روی زمین بگذارد، وزوز او مورد توجه نگهبان قرار می گیرد که ناگهان به بیرون می زند و در آستانه در خانه اش چند حرکت انجام می دهد.

رنگ مو مش در خانه : این همه رنگ مو است. برگ برنده فهمیده رنگ مو است. او حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گاهی اوقات زنبور برگ برنده وقت رنگ مو دارد از زمین بیفتد و سر خود را در دهانه گودال فرو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک لحظه مادربزرگ آنجرنگ مو است، کمی بالاتر می آید و راه را می بندد. مسابقه نه چندان جدی را دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. غریبه به سرعت حقوق اولین ساکن را به رسمیت می شناسد و بدون اصرار به دنبال خانه می رود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه