↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو موکا متوسط

رنگ مو موکا متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو موکا متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو موکا متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو موکا متوسط : که اعصاب بویایی بوقلمون بسیار توسعه یافته رنگ مو است، و در غروبی که مقاله آقای اوون در انجمن جانورشناسی خوانده کراتینه مو شد، توسط آقایی گفته کراتینه مو شد که مردار را دیده رنگ مو است. شاهین‌ها در هند غربی در دو نوبت روی پشت بام خانه جمع می‌شوند، زمانی که جسد به دلیل دفن نکراتینه مو شدن توهین‌آمیز کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود: در این مورد، به سختی می‌توانست از طریق بینایی اطلاعات به دست بیاورد.

رنگ مو : با این حال، تنها تعبالیاژ مو داد کمی از ستارگان گاهی اوقات از ساحل دریا دیدن می کنند. خطی از صخره در نزدیکی دهانه سانتا کروز توسط این پرندگان رفت و آمد می نانو کراتین مو شود و حدود هشتاد مایل بالای رودخانه، جایی که کناره های دره توسط پرتگاه های شیب دار بازالتی تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور دوباره ظاهر می نانو کراتین مو شود. از این حقایق به نظر می رسد.

رنگ مو موکا متوسط

رنگ مو موکا متوسط : که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها نیاز به صخره های عمود بر هم تمام دکلره مو دارند. در شیلی، آنها در بخش عمده ای از سال، سرزمین های پایین را در نزدیکی سواحل اقیانوس آرام شکار می کنند و شب ها چندین نفر کنار هم در یک درخت می خوابند. اما در اوایل تابستان به غیرقابل دسترس‌ترین قسمت‌های کوردیلرای داخلی بازنشسته می‌شوند تا در آرامش تولید مثل کنند.

با توجه به تکثیر آنها، مردم روستایی در شیلی به من گفتند که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور هیچ لانه ای نمی سازد، اما در ماه های نوامبر و دسامبر دو تخم بزرگ سفید روی قفسه ای از سنگ لخت می گذارد. گفته می نانو کراتین مو شود که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورهای جوان نمی توانند یک سال کامل پرواز کنند. و مدت‌ها بعد از این که بتوانند، شب‌ها به شکار با والدین خود ادامه می‌دهند. پرندگان پیر معمولاً به صورت جفت زندگی می کنند.

اما در میان صخره‌های بازالتی داخلی سانتا کروز، نقطه‌ای را پیدا بیبی لایت مو کردم که معمولاً تعبالیاژ مو داد زیادی از آن‌ها باید در آن تسخیر نانو کراتین مو شود. با آمدن ناگهانی به پیشانی پرتگاه، دیدن بین بیست تا سی پرنده بزرگ از محل رنگ مو استراحت خود به کراتینه مو شدت شروع می‌شوند و در دایره‌های باشکوه دور می‌شوند. از مقدار سرگین روی صخره ها، باید از دیرباز برای جویدن و پرورش این صخره رفت و آمد داشته باشند.

  مدل رنگ مو جدید کوتاه

پس از غرق کراتینه مو شدن با مردار در دشت های پایین، به این تاقچه های مورد علاقه خود بازنشسته می شوند تا غذای خود را هضم کنند. با توجه به این حقایق، الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور نیز مانند گالینازو تا حدی باید به عنوان یک پرنده گروهی در نظر گرفته نانو کراتین مو شود. در این بخش از کشور، آنها به طور کامل روی گواناکوهایی زندگی می کنند که به مرگ طبیعی مرده اند، یا به طور معمول، توسط پوماها کشته کراتینه مو شده اند.

با توجه به آنچه در پاتاگونیا دیدم، معتقدم که آنها در مواقع عادی این کار را نمی کنند گشت و گذارهای روزانه خود را به هر فاصله زیادی از مکان های خواب معمولی خود گسترش دهند. الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها ممکن رنگ مو است اغلب در ارتفاع زیاد دیده شوند و بر روی یک نقطه خاص در زیباترین دایره ها اوج می گیرند. در برخی مواقع مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که آنها این کار را فقط برای لذت انجام می دهند.

اما در برخی دیگر، هموطنان شیلینو به شما می گوید که آنها در حال تماشای یک حیوان در حال مرگ یا پوما لایت و هایلایت مو هستند که طعمه خود را می بلعد. اگر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها به پایین سر بخورند و ناگهان همه با هم بلند شوند، چیلینو می‌داند که این پوما رنگ مو است که با تماشای لاشه بیرون آمده تا دزدان را دور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها علاوه بر تغذیه از لاشه، اغلب به بزها و بره های جوان حمله می کنند.

و سگ‌های چوپان، هر وقت از آن‌جا عبور می‌کنند، آموزش می‌بینند که فرار کنند، و به بالا نگاه می‌کنند تا به کراتینه مو شدت پارس کنند. Chileno ها اعبالیاژ مو داد را ناپروتئین تراپی مو بود می کنند و می گیرند. دو روش رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود؛ یکی این رنگ مو است که لاشه ای را روی زمینی هموار در محفظه ای از چوب های دارای دهانه قرار دهید، و هنگامی که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها شکاف خوردند، سوار بر اسب تا در ورودی تاخت و به این ترتیب آنها را محصور بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو زیبا دخترانه

زیرا زمانی که این پرنده فضایی برای ورود نرنگ مو دارد. بدوید، نمی تواند به بدن خود شتاب کافی برای بلند کراتینه مو شدن از زمین بدهد. روش دوم این رنگ مو است که درختانی را علامت گذاری می کنند که اغلب به تعبالیاژ مو داد پنج یا شش تا با هم خمیده می شوند و در شب بالا رفته و آنها را حلقه می زنند. آن‌ها چنان که خودم شاهد پروتئین تراپی مو بوده‌ام، آن‌قدر سخت‌خواب لایت و هایلایت مو هستند که این کار سختی نیست.

رنگ مو موکا متوسط : در والپارایسو من یک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور زنده را دیده ام که به قیمت شش پنس فروخته می نانو کراتین مو شود، اما قیمت رایج آن هشت یا ده شیلینگ رنگ مو است. یکی را که دیدم وارد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، با طناب بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و بسیار مجروح کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. با این حال، لحظه ای که خط قطع کراتینه مو شد که توسط آن صورتحساب آن تامین کراتینه مو شد، اگرچه توسط مردم احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، شروع به پاره بیبی لایت مو کردن یک تکه مردار بیبی لایت مو کرد.

در باغی در همان مکان، بین بیست تا سی نفر زنده نگه داشته کراتینه مو شدند. آنها فقط یک بار در هفته تغذیه می کراتینه مو شدند، اما در سلامتی بسیار خوبی ظاهر کراتینه مو شدند. [2] هموطنان شیلینو اظهار می کنند که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندور بین 5 تا 6 هفته بدون غذا زنده می ماند و قدرت خود را حفظ می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: من نمی توانم پاسخگوی حقیقت این موضوع باشم، اما این یک آزمایش بی رحمانه رنگ مو است.

  چند مدل رنگ موی ترکیبی بدون دکلره

که به احتمال زیاد امتحان کراتینه مو شده رنگ مو است. [2] متوجه کراتینه مو شدم که چندین ساعت قبل از مرگ یکی از الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها، تمام شپش‌هایی که به آن آلوده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به سمت پرهای بیرونی خزیدند. من مطمئن پروتئین تراپی مو بودم که همیشه این اتفاق می افتد. وقتی حیوانی در کشور کشته می‌نانو کراتین مو شود، به خوبی می‌دانیم که الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها نیز مانند دیگر کرکس‌های مردار به زودی هوش و ذکاوت پیدا می‌کنند.

از آن، و به شیوه ای غیر قابل توضیح تجمع می کنند. در بیشتر موارد نباید نادیده گرفت که پرندگان طعمه خود را کشف بیبی لایت مو کرده اند و اسکلت را تمیز برداشته اند، قبل از اینکه گوشت آنها کمترین آلودگی را داشته باکراتینه مو شد. با یادآوری آزمایش‌های بر روی قدرت بویایی اندک لاشه‌ها، آزمایش زیر را در باغ فوق‌الذکر انجام بالیاژ مو دادم.

الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندورها، هر کدام با یک طناب، در یک ردیف دراز در پایین دیوار بسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. ; و با تا بیبی لایت مو کردن یک تکه گوشت در کاغذ سفید، به عقب و جلو رفتم و آن را در دستم در فاصله حدوداً سه متری آنها حمل بیبی لایت مو کردم، اما هیچ توجهی نبیبی لایت مو کردم. سپس آن را روی زمین انداختم، در یک یاردی پرنده نر پیر. او برای لحظه ای با توجه به آن نگاه بیبی لایت مو کرد، اما بعد دیگر به آن توجه نبیبی لایت مو کرد. با یک چوب آن را نزدیک و نزدیکتر بیبی لایت مو کردم.

رنگ مو موکا متوسط : تا اینکه بالاخره با منقارش آن را لمس بیبی لایت مو کرد. سپس کاغذ فوراً با خشم پاره کراتینه مو شد و در همان لحظه، هر پرنده در ردیف طولانی شروع به تقلا و بال زدن بیبی لایت مو کرد. در همین شرایط فریب سگ کاملا غیرممکن پروتئین تراپی مو بود. شواهد به نفع و علیه قدرت بویایی حاد لاشه کرکس ها به طور منحصر به فردی متعادل رنگ مو است. پروفسور اوون نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه