نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط : اما من جنگل و زندگی آزاد را می شناسم و به همین دلیل رنگ مو است که از اینکه یکباره و بر خلاف میل خود متمدن باشم و پادشاه شوم بدم می آید.

رنگ مو : تاج نگین دارش را که افتاده پروتئین تراپی مو بود بر سر گذاشت. با صدایی غمگین گفت: غم من را ببخش، غریبه منصفانه. “تو در من بدبخت ترین پادشاه جهان را می بینی. ساعت چند رنگ مو است، بلینکم؟” متصدی که سوال مورد نظر پروتئین تراپی مو بود پاسخ بالیاژ مو داد: ساعت یک اعلیحضرت. “ناهار را یکباره سرو کنید!” فرمان بالیاژ مو داد شاه “ناهار دو نفره – این برای بازدیدکننده من و من رنگ مو است.

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط : به پشت دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود و پنجه هایش در هوا پروتئین تراپی مو بود و بسیار شبیه سگ توله سگ ناله می بیبی لایت مو کرد. مهماندار صدا زد: “اعلیحضرت! اعلیحضرت! برخیزید. اینجا یک بازدید کننده رنگ مو است.” پادشاه غلت زد و با یک چشم صورتی آبکی به دوروتی نگاه بیبی لایت مو کرد. سپس نشست و با دستمال ابریشمی چشمانش را با احتیاط پاک بیبی لایت مو کرد.

و ببینید که انسان نوعی غذایی رنگ مو دارد که به آن عادت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.” خدمتکار پاسخ بالیاژ مو داد: بله، اعلیحضرت، و رفت. پادشاه به نگهبان ویکت گفت: “کفش مرا ببند، بریستل.” “آه من! من چقدر بدبختم!” “به نظر می رسد چه چیزی اعلیحضرت را نگران بیبی لایت مو کرده رنگ مو است؟” دوروتی پرسید. در حالی که نگهبان کفشش را بسته پروتئین تراپی مو بود، برگشت و گفت: «چرا، البته این تجارت پادشاه رنگ مو است. “من اصلاً نمی خورنگ مو استم پادشاه بانی بری باشم.

و خرگوش ها همه این را می دانستند. بنابراین آنها من را انتخاب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – فکر می کنم خود را از چنین سرنوشت وحشتناکی نجات دهند – و من اینجا لایت و هایلایت مو هستم ، در یک قصر خفه شوم. وقتی ممکن رنگ مو است آزاد و شاد باشم.” دوروتی گفت: “به نظر من، پادشاه پروتئین تراپی مو بودن چیز خوبی رنگ مو است.” “آیا تا به حال پادشاه پروتئین تراپی مو بودی؟” از پادشاه پرسید. او با خنده پاسخ بالیاژ مو داد: نه. او گفت: “پس شما هیچ چیز در مورد آن نمی دانید.” “من نپرسیده ام شما کی لایت و هایلایت مو هستید.

  ترکیب رنگ مو قهوه ای شکلاتی تیره

اما مهم نیست. تا زمانی که در ناهار بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم، تمام مشکلاتم را به شما می گویم. آنها بسیار جالب تر از هر چیزی لایت و هایلایت مو هستند که می توانید در مورد خودتان بگویید.” دوروتی پاسخ بالیاژ مو داد: “شاید آنها برای شما باشند.” “ناهار سرو می نانو کراتین مو شود!” بلینکم فریاد زد و در را باز بیبی لایت مو کرد و دوجین خرگوش با لیوان‌ها وارد کراتینه مو شدند که همگی سینی‌هایی را حمل می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که روی میز گذاشته پروتئین تراپی مو بودند و ظرف‌ها را به شیوه‌ای مرتب چیده پروتئین تراپی مو بودند. “حالا همه شما را روشن کنید!” پادشاه فریاد زد. “بریستل، اگر من تو را بخواهم، ممکن رنگ مو است بیرون منتظر بمانی.” هنگامی که آنها رفتند و پادشاه با دوروتی تنها کراتینه مو شد.

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط : از تخت خود پایین آمد، تاج خود را به گوشه ای پرت بیبی لایت مو کرد و ردای ارمنی خود را زیر میز لگد زد. او گفت: “بنشین و سعی کن شاد باشی، تلاش برای من بی فایده رنگ مو است، زیرا من همیشه بدبخت و بدبخت لایت و هایلایت مو هستم. اما من گرسنه لایت و هایلایت مو هستم و امیدوارم تو هم باشی.” دوروتی گفت: من لایت و هایلایت مو هستم. “من امروز فقط یک چرخ دستی و یک پیانو خورده ام.

اوه، بله! و یک تکه نان و کره که قبلا حصیر در پروتئین تراپی مو بود.” پادشاه در حالی که خود را در مقابل او می نشیند گفت: “این به نظر یک وعده غذایی مربعی می رسد.” “اما شاید پیانوی مربعی نپروتئین تراپی مو بود. اوه؟” دوروتی خندید. او گفت: «حالا خیلی ناراضی به نظر نمی‌رسی. شاه اعتراض بیبی لایت مو کرد و اشک تازه در چشمانش جمع کراتینه مو شد. حتی شوخی‌های من هم بدبخت لایت و هایلایت مو هستند.

  جدیدترین رنگ جلو مو

دوروتی صادقانه پاسخ بالیاژ مو داد: “نه، نمی توانم بگویم که لایت و هایلایت مو هستم. به نظر من برای یک خرگوش شما درست در شبدر لایت و هایلایت مو هستید. این زیباترین شهر کوچکی رنگ مو است که تا به حال دیده ام.” او اعتراف بیبی لایت مو کرد: «اوه، شهر به اندازه کافی خوب رنگ مو است. “گلیندا، جادوگر خوب، آن را برای ما ساخت زیرا به خرگوش علاقه داشت. من اینقدر از شهر مهم نیستم، اگرچه اگر انتخابم را داشتم اینجا زندگی نمی بیبی لایت مو کردم.

این پادشاه پروتئین تراپی مو بودن رنگ مو است که من را کاملاً خراب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. شادی.” “چرا با انتخاب خود اینجا زندگی نمی کنید؟” او پرسید. “چون همه چیز غیر طبیعی رنگ مو است، عزیزم. خرگوش ها در چنین تجملاتی در جای خود نیستند. وقتی جوان پروتئین تراپی مو بودم در یک گودال در جنگل زندگی می بیبی لایت مو کردم. توسط دشمنان محاصره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم و اغلب مجبور می کراتینه مو شدم برای جان خود فرار کنم. بدست آوردن آن سخت پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط : به اندازه کافی برای خوردن، گاهی اوقات، و هنگامی که یک دسته شبدر پیدا می بیبی لایت مو کردم، مجبور می کراتینه مو شدم در حین خوردن آن به دنبال خطر باشم. زمان. آه، آن زمان چقدر خوشحال و راضی پروتئین تراپی مو بودم! من یک خرگوش واقعی پروتئین تراپی مو بودم، همان طور که طبیعت مرا – وحشی و آزاد می ساخت – و حتی از گوش بالیاژ مو دادن به ضربان مبهوت قلبم لذت می بردم! دوروتی که مشغول غذا خوردن پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو مشکی با حنا هندی

گفت: “من اغلب فکر می بیبی لایت مو کردم که خرگوش پروتئین تراپی مو بودن برایم جالب رنگ مو است.” اعلیحضرت موافقت بیبی لایت مو کرد: “این سرگرم کننده رنگ مو است – وقتی شما مقاله واقعی لایت و هایلایت مو هستید.” “اما حالا به من نگاه کن! من به جای سوراخی در زمین در یک قصر مرمری زندگی می کنم. هر چه می خواهم بخورم، بدون لذت شکار آن، دارم. هر روز باید لباس های خوب بپوشم و آن تاج وحشتناک را بپوشم.

تا زمانی که سرم درد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. خرگوش‌ها با انواع و اقسام دردسرها به سراغم می‌آیند، وقتی تنها مشکلات خودم برایم مهم رنگ مو است. وقتی بیرون می‌روم نمی‌توانم بپرم و بدوم، باید روی پاهای عقبم بچرخم و بپوشم و سربازان به من سلام می کنند و گروه می نوازد و خرگوش های دیگر می خندند و پنجه های خود را کف می زنند و فریاد می زنند: “سلام بر پادشاه!” حالا به عنوان یک دوست و یک بانوی جوان خوش قضاوت از شما بپرسم.

رنگ مو قهوه ای خاکستری متوسط : آیا این همه آبروی و حماقت برای بدبخت بیبی لایت مو کردن یک خرگوش شایسته کافی نیست؟ دوروتی با تأمل گفت: «یک بار مردان وحشی و بی‌لباس پروتئین تراپی مو بودند و در غارها زندگی می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و مانند حیوانات وحشی برای غذا شکار می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اما به مرور زمان متمدن کراتینه مو شدند و اکنون از بازگشت به دوران قدیم متنفرند. روزها.” پادشاه پاسخ بالیاژ مو داد: “این یک مورد کاملاً متفاوت رنگ مو است.” “هیچ یک از شما انسان ها در یک عمر متمدن نپروتئین تراپی مو بودید. این به درجات به شما رسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه