↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو جدید مجلسی

مدل رنگ مو جدید مجلسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو جدید مجلسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو جدید مجلسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو جدید مجلسی : بچه گربه لرزان پاسخ بالیاژ مو داد: “من به سادگی نمی توانم آنها را توصیف کنم.” “چشم های آنها مانند بشقاب پایی و دهان آنها مانند لکه های زغال سنگ رنگ مو است. اما بدن آنها چندان بزرگ به نظر نمی رسد.” “آنها کجا لایت و هایلایت مو هستند؟” از دختر پرسید. “آنها در جیب های کوچکی در اطراف لبه این غار لایت و هایلایت مو هستند.

رنگ مو : شعله ها فوراً بلند کراتینه مو شدند و آتش شروع به دود كردن و غرش و ترقه كرد درست در هنگام ورود لشكر عظیم گارگویل های چوبی. موجودات به یکباره عقب کشیدند و پر از ترس و وحشت کراتینه مو شدند. برای چنین چیز وحشتناکی مانند آتش سوزی که قبلاً در تمام تاریخ زمین چوبی خود ندیده پروتئین تراپی مو بودند. در داخل طاق نما درهای متعددی وجود داشت که به اتاق های مختلف ساخته کراتینه مو شده.

مدل رنگ مو جدید مجلسی

مدل رنگ مو جدید مجلسی : جادوگر گفت: “نه، ما باید جلوی آنها را بگیریم.” “زب سریع، کمکم کن این بالهای چوبی را در بیاورم!” آنها بال‌ها را پاره آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، که دیگر هیچ رنگ مو استفاده‌ای برای آن نداشتند، و جادوگر آنها را در پشته‌ای درست بیرون ورودی غار انباشته بیبی لایت مو کرد. سپس روی آنها ریخت[صفحه 161]تمام روغن نفت سفیدی که در قوطی روغنش مانده پروتئین تراپی مو بود و روشن بیبی لایت مو کردن کبریت، توده را آتش زد.

در کوه منتهی می کراتینه مو شد و زیب و جادوگر این درهای چوبی را از لولاهای خود بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و همه را روی شعله های آتش انداختند. مرد کوچولو با لبخندی خوشایند در سراسر صورت چروکیده خود به دلیل موفقیت مکر آنها گفت: “این برای مدتی آینده یک مانع خواهد پروتئین تراپی مو بود.” “شاید شعله های آتش تمام آن کشور چوبی بدبخت را به آتش بککراتینه مو شد.

  رنگ مو مناسب پوست سفید و چشم سبز

و اگر این کار را بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند ضرر بسیار اندک خواهد پروتئین تراپی مو بود و گارگویل ها هرگز از دست نخواهند رفت. اما فرزندانم بیایید، بیایید کوه را کاوش کنیم و کشف کنیم که از کدام راه باید برویم. برای فرار از این غار که تقریباً به اندازه یک اجاق گاز داغ می نانو کراتین مو شود.» در کمال ناامیدی آنها در داخل این کوه هیچ پله منظمی وجود نداشت که به وسیله آن بتوانند به سطح زمین بروند.

نوعی تونل شیبدار به سمت بالا منتهی می کراتینه مو شد[صفحه 162]برای راهی، و کف آن را هم ناهموار و هم شیب دار یافتند. سپس یک چرخش ناگهانی آنها را به یک گالری باریک آورد که کالسکه نمی توانست از آنجا عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این امر آنها را برای مدتی به تأخیر انداخت و آنها را آزار بالیاژ مو داد، زیرا آنها نمی خورنگ مو استند کالسکه را پشت سر خود بگذارند.

مدل رنگ مو جدید مجلسی : اثاثیه آنها را حمل می بیبی لایت مو کرد و برای سوار کراتینه مو شدن در هر جا که جاده های خوبی پروتئین تراپی مو بود مفید پروتئین تراپی مو بود و از آنجایی که تا کنون آنها را در سفر همراهی می بیبی لایت مو کرد، حفظ آن را وظیفه خود می دانستند. بنابراین زیب و جادوگر دست به کار کراتینه مو شدند و چرخ‌ها و قسمت بالایی را برداشتند و سپس حشره‌دار را در لبه‌ها قرار بالیاژ مو دادند تا کوچک‌ترین فضا را اشغال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قرمز با مواد طبیعی

در این موقعیت آنها با کمک تاکسی-اسب صبور توانستند وسیله نقلیه را از قسمت باریک گذر بکشند. خوشبختانه فاصله زیادی نپروتئین تراپی مو بود و وقتی مسیر بزرگتر کراتینه مو شد دوباره کالسکه را کنار هم گذاشتند و راحت تر پیش رفتند. اما جاده چیزی بیش از یک رشته شکاف یا شکاف در کوه نپروتئین تراپی مو بود و به هر طرف زیگزاگ می‌رفت و ابتدا به سمت بالا و سپس پایین می‌رفت تا اینکه آنها متحیر کراتینه مو شدند که آیا به بالای زمین نزدیک‌تر لایت و هایلایت مو هستند.

یا خیر. نسبت به زمانی که ساعت ها قبل شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. دوروتی گفت: “به هر حال، ما از آن غرغرهای وحشتناک فرار بیبی لایت مو کرده ایم و این یک آرامش رنگ مو است! چرا این یک اژدها رنگ مو است!” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “احتمالا گارگویل ها هنوز مشغول تلاش برای خاموش بیبی لایت مو کردن آتش لایت و هایلایت مو هستند.” “اما حتی اگر آنها موفق شوند.

در انجام این کار، پرواز در میان این صخره ها برای آنها بسیار دشوار خواهد پروتئین تراپی مو بود. بنابراین من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که دیگر نیازی به ترس از آنها نداریم.” هر از چند گاهی به شکاف عمیقی در زمین می رسیدند که راه را بسیار خطرناک می بیبی لایت مو کرد. اما هنوز آنقدر روغن در فانوس‌ها وجود داشت که به آنها نور بدهد، و شکاف‌ها آنقدر گسترده نپروتئین تراپی مو بودند.

که بتوانند از روی آنها بپرند. گاهی اوقات مجبور می کراتینه مو شدند از روی انبوه سنگ های سست بالا بروند، جایی که جیم به سختی می توانست حشره را بککراتینه مو شد. در چنین مواقعی دوروتی، زیب و جادوگر همگی عقب رانده کراتینه مو شدند و چرخ‌ها را روی ناهموارترین مکان‌ها بلند آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بنابراین آنها با تلاش سخت توانستند به راه خود ادامه دهند.

  رنگ مرواریدی بژ

مدل رنگ مو جدید مجلسی : اما مهمانی کوچولو هم خسته و هم دلسرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که سرانجام، سرگردانان در پیچیدن به گوشه‌ای تیز، خود را در غار وسیعی یافتند که بالای سرشان طاق‌دار پروتئین تراپی مو بود و کفی هموار و هموار داشت. غار دایره‌ای شکل پروتئین تراپی مو بود و دور تا دور لبه‌اش، نزدیک به زمین، گروه‌هایی از نورهای زرد کسل‌کننده ظاهر می‌کراتینه مو شد که دو تا از آنها همیشه در کنار هم پروتئین تراپی مو بودند.

اینها ابتدا بی حرکت پروتئین تراپی مو بودند، اما خیلی زود شروع به سوسو زدن کراتینه مو شدیدتر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و به آرامی از این طرف به طرف دیگر و سپس بالا و پایین می چرخیدند. “این چه جور جایی رنگ مو است؟” از پسر پرسید و سعی بیبی لایت مو کرد تاریکی را با وضوح بیشتری ببیند. جادوگر در حالی که به او نگاه می بیبی لایت مو کرد پاسخ بالیاژ مو داد: “من نمی توانم تصور کنم، مطمئنم.” “وووو!” اورکا غرغر بیبی لایت مو کرد و پشتش را تا خودش خم بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ مو جدید مجلسی : موها صاف روی سر ایستادند. “این لانه تمساح ها، تمساح ها، یا موجودات وحشتناک دیگر رنگ مو است! آیا چشمان وحشتناک آنها را نمی بینید؟” دوروتی زمزمه بیبی لایت مو کرد: “اورکا در تاریکی بهتر از ما می بیند.” “به ما بگو عزیزم، موجودات چه شکلی لایت و هایلایت مو هستند؟” او با خطاب به حیوان خانگی خود پرسید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه