↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مرواریدی استرالیایی لولو استرالی

رنگ مرواریدی استرالیایی لولو استرالی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مرواریدی استرالیایی لولو استرالی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مرواریدی استرالیایی لولو استرالی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مرواریدی رنگ مو استرالیایی لولو رنگ مو استرالی : اما این کلمه جادویی چه پروتئین تراپی مو بود؟ هیچ کدام نمی دانستند. جادوگر با تأسف گفت: “من می ترسم که نتوانیم وارد شویم. مگر اینکه جادوگر شما بتواند کلمه ای را برای باز بیبی لایت مو کردن در سنگ مرمر کشف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “این احتمالاً کلمه ای رنگ مو است که فقط کو-ای اوه می شناسد.” “شاید بتوانم کشف کنم که چیست، اما این به زمان نیاز رنگ مو دارد.

رنگ مو : موهایش قرمز روشن و چشمانش درشت و تیره پروتئین تراپی مو بود. “آیا شما ادعا می کنید که این شکل طبیعی شمرنگ مو است؟” ارویک از یوکوهو پرسید. او پاسخ بالیاژ مو داد: “بله.” “این تنها فرمی رنگ مو است که من واقعاً حق پوشیدن آن را دارم. اما به ندرت آن را تصور می کنم زیرا کسی اینجا نیست که آن را تحسین یا قدردانی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خودم از تحسین آن خسته می شوم.” ارویک گفت: “الان می بینم که چرا شما ریرا قرمز نامیده کراتینه مو شده اید.” او با لبخند توضیح بالیاژ مو داد: “این به خاطر موهای قرمز من رنگ مو است.” من خودم به موهای قرمز اهمیت نمی‌دهم.

رنگ مرواریدی رنگ مو استرالیایی لولو رنگ مو استرالی

رنگ مرواریدی رنگ مو استرالیایی لولو رنگ مو استرالی : مال خودم.تا بتوانم به درستی ظاهر شوم در میز ضیافت، به افتخار این مناسبت، قصد دارم شکل طبیعی خود را به خود بگیرم.” به سختی این سخنرانی را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که ریرا خود را به یک زن جوان تبدیل بیبی لایت مو کرد که کاملاً به اندازه سه آدپت دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بود. او به اندازه آنها قد بلندی نداشت، اما فرمش گردتر و لباس زیباتر، با یک کمربند نگین دار فوق العاده و یک گردنبند از مرواریدهای درخشان پروتئین تراپی مو بود.

این یکی از دلایلی رنگ مو است که معمولاً مدل‌های دیگر می‌پوشم.» مرد جوان گفت: زیبرنگ مو است. و سپس با یادآوری سایر زنان حاضر افزود: “اما، البته، همه زنان نباید موهای قرمز داشته باشند، زیرا این باعث می نانو کراتین مو شود که موهای طلایی، نقره ای و قهوه ای به یک اندازه زیبا باشند.” لبخندهایی که بین این چهار نفر رد و بدل کراتینه مو شد، اسکیزری بیچاره را پر از خجالت بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو زیتونی تیره با مش یخی

بنابراین او ساکت کراتینه مو شد و به خوردن شام خود مشغول کراتینه مو شد و دیگران را واداشت تا صحبت کنند. سه آدپت صریحاً به ریرا گفتند که چه کسانی لایت و هایلایت مو هستند، چگونه ماهی کراتینه مو شدند و چگونه مخفیانه برنامه ریزی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند تا یوکوهو را وادار کنند تا آنها را متحول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها اعتراف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که می ترسیدند، اگر از او کمک می خورنگ مو استند، آنها را رد می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مرواریدی رنگ مو استرالیایی لولو رنگ مو استرالی : یوکوهو گفت: «کاملاً درست گفتی. “من قانون خود را بر این می گذارم که هرگز برای کمک به دیگران جادو انجام ندهم، زیرا اگر این کار را انجام می بالیاژ مو دادم، همیشه جمعیتی در کلبه ام خواهان کمک پروتئین تراپی مو بودند و من از جمعیت متنفرم و می خواهم تنها بمانم. با این حال، اکنون که شما به شکل مناسب خود بازگردانده کراتینه مو شده اید.

از اقدام خود پشیمان نیستم و امیدوارم با بالا بردن جزیره آنها به سطح دریاچه، جایی که واقعاً به آن تعلق رنگ مو دارد، در نجات مردم اسکیزر مفید باشید. باید به من قول بده که بعد از رفتنت دیگر به اینجا نخواهی آمد و به کسی نخواهی گفت که من برایت چه بیبی لایت مو کرده ام.” سه آدپت و ارویک به گرمی از یوکوهو تشکر آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

آنها قول بالیاژ مو دادند که آرزوی او را به یاد بیاورند که دیگر به کلبه اش نیایند و بنابراین با خداحافظی، عزیمت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. فصل 20 یک مشکل گیج کننده گلیندا خوب که تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود جادوی خود را روی زیردریایی متروکه امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا از دستورات او اطاعت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، از همه اعضای حزب خود از جمله اسکیزرها خورنگ مو است عقب نشینی کنند.

  رنگ های مروارید طبیعی

از ساحل دریاچه تا ردیف درختان خرما. او تنها جادوگر کوچک شهر اوز را که شاگرد او پروتئین تراپی مو بود و می‌دانست چگونه در مراسم جادویی‌اش به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، نزد خود نگه داشت. وقتی آن دو در کنار قایق به گل نشسته تنها ماندند، گلیندا به جادوگر گفت: “من ابتدا دستور العمل جادویی شماره 1163 خود را امتحان خواهم بیبی لایت مو کرد.

که برای حرکت بالیاژ مو دادن اجسام بی جان به دستور من در نظر گرفته کراتینه مو شده رنگ مو است. آیا شما یک اسکروپیتروپ با خود دارید؟” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، من همیشه یکی را در کیفم حمل می کنم.” کیسه‌ی سیاه ابزار جادویی‌اش را باز بیبی لایت مو کرد و یک اسکروپیتروپ صیقلی را بیرون آورد و آن را به جادوگر بالیاژ مو داد. گلیندا یک کیسه حصیری کوچک نیز آورده پروتئین تراپی مو بود که حاوی نیازهای مختلف جادوگری پروتئین تراپی مو بود و از آن یک بسته پودر و یک شیشه مایع برداشت.

او مایع را در اسکروپیتروپ ریخت و پودر را اضافه بیبی لایت مو کرد. یکباره اسکروپیتروپ شروع به پاشیدن بیبی لایت مو کرد و جرقه هایی به رنگ بنفش منتشر بیبی لایت مو کرد که در همه جهات پخش کراتینه مو شد. جادوگر فوراً وارد وسط قایق کراتینه مو شد و ساز را طوری نگه داشت که جرقه ها در اطراف او فرود آمد و تکه تکه قایق فولادی سیاه کراتینه مو شده را پوشاند. در همان زمان گلیندا افسون عجیبی را به زبان جادوگری گفت، صدایش آلایت و هایلایت مو هسته و موزیکال به نظر می رسید.

رنگ مرواریدی رنگ مو استرالیایی لولو رنگ مو استرالی : پس از کمی جرقه های بنفش متوقف کراتینه مو شد، و آنهاکه بر روی قایق افتاده پروتئین تراپی مو بود ناپدید کراتینه مو شد و هیچ اثری روی سطح آن باقی نگذاشت. مراسم به پایان رسید و گلیندا اسکروپیتروپ را به جادوگر پس بالیاژ مو داد و او آن را در کیف سیاه خود گذاشت. او با اطمینان گفت: “باید کار را به خوبی انجام دهد.” او پاسخ بالیاژ مو داد: «اجازه دهید آزمایش کنیم و ببینیم. پس هر دو وارد قایق کراتینه مو شدند و خود نشستند.

  رنگ موی بلوند مناسب پوست سفید

جادوگر با لحن دستوری به قایق گفت: “ما را از دریاچه، به ساحل دورتر ببرید.” قایق فوراً از ساحل شنی عقب نشینی بیبی لایت مو کرد، شیب خود را چرخاند و به سرعت روی آب حرکت بیبی لایت مو کرد. “خیلی خوب – واقعاً خیلی خوب!” جادوگر فریاد زد، زمانی که قایق در ساحل مقابل ساحلی که آنها از آنجا حرکت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کراتینه مو شد. “حتی کو-ای-اوه، با همه جادوگری اش، نمی توانست بهتر از این انجام دهد.” حالا جادوگر به قایق گفت: “نزدیک، غوطه ور شوید و ما را به در زیرزمین جزیره غرق کراتینه مو شده ببرید.

دری که به فرمان ملکه کو-ای-اوه از آن بیرون آمدید.” قایق اطاعت بیبی لایت مو کرد. همانطور که در آب فرو رفت، بخش های بالایی از طرفین بالا آمدند و بالای سر گلیندا و جادوگر به هم پیوستند. بنابراین در یک محفظه ضد آب محصور کراتینه مو شده رنگ مو است. در این پوشش چهار پنجره شیشه ای وجود داشت که یکی در طرفین و دیگری در دو طرف آن قرار داشت تا مسافران بتوانند دقیقاً به کجا می روند.

رنگ مرواریدی رنگ مو استرالیایی لولو رنگ مو استرالی : زیردریایی که در زیر آب آلایت و هایلایت مو هسته تر از سطح زمین حرکت می بیبی لایت مو کرد، به تدریج به جزیره نزدیک کراتینه مو شد و با کمان خود به درب عظیم مرمری زیرزمین زیر گنبد، متوقف کراتینه مو شد. این در کاملاً بسته پروتئین تراپی مو بود و برای گلیندا و جادوگر آشکار پروتئین تراپی مو بود که برای ورود به قایق زیر آب باز نمی نانو کراتین مو شود مگر اینکه یک کلمه جادویی توسط آنها یا شخصی از زیرزمین جزیره گفته نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه