نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مش خطی

رنگ مو مش خطی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مش خطی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مش خطی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو مش خطی : که او ثروتمند رنگ مو است یا فقیر. چند دقیقه پیش به نظر می رسید که می ترسد فقیر باکراتینه مو شد، اما باید دوباره او را امتحان کنم. اجازه دهید من را امتحان کنم. ببین: اگر او فقیر رنگ مو است و من می گویم ثروتمند رنگ مو است، امیدوار رنگ مو است که من بهتر از او بدانم و ساکت خواهد کراتینه مو شد.

رنگ مو : ساکنان مرد محله، و آنها نباید دیوانه، کر، لال، نابینا و یا رد صلاحیت جرم باشند. من به شما می گویم: بگذارید ژان دوو در بازار فرانسه باشند. امروز نوبت اوست که بازار را تمیز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او را سامبره مو بگیرید، ریچارد رئو و پیرمرد اکسویزی را بیاورید. و به هیچ وجه نباید اجازه بالیاژ مو داد دکتر بیاید. ” اما چهره زانو زده با ناراحتی کراتینه مو شدید در صورت واژگونش مردد کراتینه مو شد: “میشی دوکور، چه کار خواهی بیبی لایت مو کرد؟” “ما تو را تنها وکیل می کنیم.

رنگ مو مش خطی

رنگ مو مش خطی : او توضیحات بیشتری را زمزمه بیبی لایت مو کرد. “فهمیدن؟” آتالی که هنوز زانو زده پروتئین تراپی مو بود، در سکوت به او نگاه بیبی لایت مو کرد، اما او فهمید. او آن را دید. او ادامه بالیاژ مو داد: “او باید به او بگوید که فوراً بیاید. اما قبل از اینکه به آنجا برود باید در راه توقف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به سه نفر بگوید که بیایند و شاهد یک دفتر اسناد رسمی باشند. حالا آنها چه کسی لایت و هایلایت مو هستند؟ زیرا آنها باید سفید پوست باشند.

من آن را نمی خواهم! چگونه می خواهید آن را انجام دهید؟ چگونه؟” «به نحوی که او بداند و تأیید الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». آتالی پیشانی خوش فرم خود را دوباره روی دست مرده پنهان بیبی لایت مو کرد. “من نمی توانم او را ترک کنم. کاری را که می خواهید انجام دهید، فقط اجازه دهید من اینجا بمانم. اوه! اجازه دهید من اینجا بمانم.” کامیل با سختی سرد گفت: “می بینم، شما مانند همه زنان، احساسات احمقانه زندگی را بیشتر از آرزوی معقول مرده می دانید.

  مدل های رنگ مو استخوانی

لحظه‌ای صبر بیبی لایت مو کرد تا این کلمات بر شکل بی‌حرکت او تأثیر بگذارد، و سپس، چون دید که او دوباره مانند یک زن منتظر رنگ مو است و آرزوی اجبار رنگ مو دارد، او را با یک دست بلند بیبی لایت مو کرد. “بیا. برو. و عجله کن تا دوباره برگردی، ما داریم زمان گرانبها را از دست می دهیم.” او رفت. اما درست بیرون در به نظر می رسید که او متوقف کراتینه مو شده رنگ مو است.

کمیل صورت کک و مک و گردن لاک پشتش را بیرون آورد. “خوب؟” “ای میشی دوکور!” زن لرزان زمزمه بیبی لایت مو کرد: “آن سه شاهد هرگز این کار را نخواهند بیبی لایت مو کرد. من به هر یک از آنها بدهکارم!” “خانم برویار، کسی که بیش از همه مدیونش لایت و هایلایت مو هستید بهترین شاهد خواهد پروتئین تراپی مو بود. خوب؟ بعدش چی؟” “اي دوست عزيزم! اين چه هزينه‌اي رنگ مو دارد؟ – منظورم از نظر پول. من خيلي از حساب وكلا مي‌ترسم!

رنگ مو مش خطی : من چيزي ندارم و اگر معلوم نانو کراتین مو شود كه او خيلي خيلي كم رنگ مو دارد – درست رنگ مو است كه من به دنبال شما فرستادم، اما – فکر نمی بیبی لایت مو کردم شما – چه چیزی باید شارژ کنید؟ “هیچ چی!” کامیل زمزمه بیبی لایت مو کرد. “مادام برویار، چه کم و چه زیاد شما را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، این برای من باید عشقی باکراتینه مو شد برای او که پنهانی دوست من پروتئین تراپی مو بود، وگرنه به آن دست نخواهم بالیاژ مو داد. با این حال، او مطمئناً چیزی داشت، وگرنه تلاش نمی بیبی لایت مو کرد.

وصیت نامه بنویس.اما خانم عزیزم، اگر اینجا نیستی، حالا دیگر ترسیده نگاه نکن، انگار قرار پروتئین تراپی مو بود چیزی را بدزدی به جای اینکه چیزی را از دزدیده کراتینه مو شدن نجات بدهی، هزینه زیادی برای ما رنگ مو دارد برو. عجله! درست رنگ مو است!-Ts-s-st! دست نگه دار! اتاق خواب خودت، طبقه بالا کدام رنگ مو است؟- مهم نیست چرا می پرسم؛ به من بگو. بله، خیلی خب، حالا، برو! وقتی برگشتی کلاهم را بالا گرفتم.» او به طبقه پایین رفت.

  بهترین رنگ مو فانتزی برای پوست سبزه

کامیل به سرعت به اتاق مرگ برگشت، کفش‌هایش را درآورد، به سمت میز تحریر کوچک دوید، سپس به دفتر، سپس به اسلحه خانه و کشوهایشان را امتحان بیبی لایت مو کرد. همه آنها قفل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. او به سمت تخت دوید و به سرعت زیر بالش ها و تشک ها را جستجو بیبی لایت مو کرد – بدون کلید. بیخیال. او یک برگه در مورد شکل مرده پیچید، به آرامی به سمت در رفت، به بیرون نگاه بیبی لایت مو کرد.

گوش بالیاژ مو داد، چیزی نشنید و دوباره به عقب برگشت. و سپس با تمام قدرت ضعیفش، قسمت عمده را که هنوز لنگی در آغوشش پروتئین تراپی مو بود، بلند بیبی لایت مو کرد، و تنها با دو یا سه توقف در این سفر پر زحمت، عرق جاری را از ابروهایش زدود و محکم نگه داشت تا پاشنه‌ها نبایستند. روی پله‌ها بکشید، آن را به اتاق کوچک آتالی برد و آن را با حالتی مناسب روی تختش گذاشت.

رنگ مو مش خطی : سپس دوباره به طبقه پایین سر خورد و تازه وارد کفش هایش کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که آتالی با عجله از پایین آمد. رنگش پریده پروتئین تراپی مو بود و به نظر می رسید هم ترسیده و هم مشکوک. وقتی بیرون از در با او ملاقات بیبی لایت مو کرد، اندوه و ناامیدی در چشمانش با بی اعتمادی دست و پنجه نرم می بیبی لایت مو کرد، و وقتی با خونسردی کلید اتاقش را به او می بالیاژ مو داد، خشم به نزاع پیوست.

سرخ کراتینه مو شد و چشمک زد: “خدای من! شما، خودتان، در حال حاضر؟” نمی‌توانستم صبر کنم، مادام برویار. حالا باید دویدیم و هر کاری را که نمی‌توان به تعویق انداخت برای او انجام بالیاژ مو داد، و بعد باید به من اجازه دهید که برگردم، کلاه، کفش‌ها و کتم را آنجا بگذارم، و می‌فهمی؟ آره؛ همه چیز بی رحم و وحشتناک پروتئین تراپی مو بود، اما او فهمید.

  زیباترین رنگ مو برای پوست تیره

بالا رفتند. که در. اراده برهه. در کار غم انگیزشان در طبقه بالا، آتالی فرماندهی را بر عهده داشت. کامیل برای انجام کارهای کوتاه به در اتاقش رفت و آمد داشت و فقط یکی دو بار اجازه ورود پیدا بیبی لایت مو کرد که برای بلند بیبی لایت مو کردن یا چیزهایی از این قبیل، چهار دست ضروری پروتئین تراپی مو بود. به زودی او و او دوباره با هم به درب اتاق خالی آمدند. او با آستین پیراهنش و بدون کفش پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو مش خطی : اما او فرماندهی را از سر گرفته پروتئین تراپی مو بود. “و اکنون، مادام برویار، برای انجام این کار به بهترین شکل، باید فوراً به شما بگویم که دوست عزیز ما – آیا او هرگز به شما گفته رنگ مو است که چه ارزشی رنگ مو دارد؟” گوینده به تیرک در تکیه بالیاژ مو داد و به نظر می‌رسید که نگران ناخن‌های لب سیاهش پروتئین تراپی مو بود، در حالی که در واقع با تمام حواس و هوشش سر تا پا آتالی را تماشا می‌بیبی لایت مو کرد.

او غمگین و کاملاً بدبخت به نظر می رسید. او خیلی آرام گفت: “نه”، سپس ناگهان اشکهای تازه بی صدا سرازیر کراتینه مو شد، روی صندلی فرو رفت، صورتش را در دستمال خیس خود فرو برد و گریه بیبی لایت مو کرد: “آه! نه، نه، نه! این به من مربوط نپروتئین تراپی مو بود. او قرار پروتئین تراپی مو بود همه چیز را به من بسپارد. در حالی که صحبت می بیبی لایت مو کرد، کامیل با تمام قدرت و سرعتش حساب می بیبی لایت مو کرد: “او حداقل تصور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه