↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی بلوند دودی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی بلوند دودی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن : او اعتراف بیبی لایت مو کرد که دنیا ننگ خاصی به “زن مطلقه” می‌زند. بنابراین، اصرار مرد بر طلاق ظالمانه و نامهربانی پروتئین تراپی مو بود. حداقل ممکن رنگ مو است به او اجازه حفاظت از نام من را بدهم. در برابر این رنگ مو استدلال من آنقدر ضعیف پروتئین تراپی مو بودم که تسلیم شوم.

رنگ مو : با خود بگویید که آپتون سینکلر یک خوکچه هندی رنگ مو است – مطمئناً یک موجود به اندازه کافی بی تکلف! انتظار اینکه یک خوکچه هندی باید کتابی در مورد او نوشته نانو کراتین مو شود، یا اینکه یک آزمایشگاه تحقیقاتی توجه خود را به او معطوف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، کاملاً مضحک رنگ مو است. اما دانشمند دستش را به قلمی پر از خوکچه هندی می‌برد و یکی را با گردن می‌گیرد و او را مورد آزمایش قرار می‌دهد.

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن : اگر بتوان از این ماشین به طور عمدی و سیستماتیک برای دروغ گفتن درباره آپتون سینکلر رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد، می توان از آن برای بی نظمی جنبش مردم در سراسر جهان و عقب انداختن ظهور عدالت اجتماعی رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرد. در ذهنم به دنبال تشبیهی می‌گردم تا بفهمم چه احساسی نسبت به این کتاب دارم، دوست دارم شما چه احساسی داشته باشید.

مثلاً غده تیروئیدش را خارج می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا به او سرم تزریق می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین ناگهان آنچه که برای این خوکچه هندی اتفاق می افتد تبدیل به بزرگترین نتیجه می نانو کراتین مو شود. کارشناسان آموزش دیده دمای بدن او را هر ده دقیقه اندازه گیری می کنند. آنها نمودار نبض او را نگه می تمام دکلره مو دارند، تنفس او را تماشا می کنند، دفعات او را تجزیه و تحلیل می کنند.

و هیچ کس فکر نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند 103این احمقانه – برعکس، هر دانشمندی می‌داند که وضعیت این خوکچه هندی ممکن رنگ مو است برای بشر مهم‌تر از سقوط یک امپراتوری باکراتینه مو شد. بنابراین این رنگ مو است که من این درنگ مو استان را ارائه می کنم. بالیاژ مو دادن همه چیز – زیرا این چیزی رنگ مو است که علم اقتضا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در مورد تراژدی بزرگ زندگی‌ام، رسوایی طلاقم، من با این مصیبت به همان اندازه که هر خوکچه هندی به نمایش گذاشته کراتینه مو شده، کوچک‌تر می‌شوم.

  رنگ موی مشکی با مش صورتی

در تمام مدت این ماجرا، من بارها و بارها، علیرغم تحریک کراتینه مو شدید، از بیان سخنی عمومی در دفاع از خودم خودداری بیبی لایت مو کردم. من هرگز ماجرا را نگفتم، مگر برای چند دوست صمیمی. احتمال اینکه مجبور باشم دوباره آن را مطرح کنم دلیلی کراتینه مو شد که نوشتن این کتاب را برای چندین سال به تعویق انداختم. بدیهی رنگ مو است که درنگ مو استان باید گفته نانو کراتین مو شود.

عموماً اعتقاد بر این رنگ مو است که چیزی در این ماجرا برای من بی اعتبار پروتئین تراپی مو بود و اگر اکنون از آن بگذرم، منتقدانم خواهند گفت: «آه، بله! او کاملاً مایل رنگ مو است که بازی صراحت را انجام دهد، تا زمانی که ورق‌ها در مسیر او لایت و هایلایت مو هستند. اما وقتی شانس او ​​تغییر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ناگهان “پاهایش سرد” می نانو کراتین مو شود و از بازی بازنشسته می نانو کراتین مو شود! هر کسی می تواند ببیند که انجام نمی نانو کراتین مو شود.

یا باید این درنگ مو استان را بگویم، یا باید کتاب را نانوشته رها کنم. پس از اینکه تصمیم گرفتم نوشتن کتاب وظیفه من رنگ مو است، به سراغ درنگ مو استان می روم. من به همان اندازه که باید بگویم، خواهم گفت تا نقش روزنامه ها را روشن کنم. مخصوصاً، تمام تلاشم را خواهم بیبی لایت مو کرد تا از احساسات همسر سابقم و خانواده اش در امان باشم. همسر سابق من دوباره ازدواج بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و نه نام دختر و نه نام فعلی او در این کتاب دغدغه کسی نیست.

  انواع رنگ مو دودی خاکستری

در «عشق و ازدواج» الن کی، قسمتی وجود رنگ مو دارد که توضیح می‌دهد در حالی که تک‌همسری احتمالاً بهترین ترتیب زناشویی برای اکثریت مردم رنگ مو است، اما برخی افراد وجود تمام دکلره مو دارند که به‌گونه‌ای شکل گرفته‌اند که تک‌همسری برای آنها رضایت‌بخش نیست. آنها در می یابند که تحقق ماهیت خود مستلزم آن رنگ مو است که در یک زمان بیش از یک عشق داشته باشند. وقتی همسر سابقم به آن گذرگاه رسید، آن را با پیروزی برای من آورد.

این پایان نامه ای پروتئین تراپی مو بود که او سال ها درباره آن بحث می بیبی لایت مو کرد، و اینجا زنی پروتئین تراپی مو بود که به عنوان یک معلم بزرگ شناخته می کراتینه مو شد و مانند او معتقد پروتئین تراپی مو بود. من در گفتن این جمله به همسر سابقم هیچ نامهربانی نمی کنم، زیرا او عادت داشت که هر کس را که می دید، این متن را نقل می بیبی لایت مو کرد و در نوشته های منتشر کراتینه مو شده از آن دفاع می بیبی لایت مو کرد.

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن : حالا من برای شخصیت الن کی احترام قائلم و 104برای بسیاری از ایده های او اعتراف می کنم که او ممکن رنگ مو است بیشتر از من درباره ماهیت زن بداند و ممکن رنگ مو است در اظهاراتش در مورد نیازهای عشقی و حقوق عشقی برخی از زنان درست باکراتینه مو شد. تنها چیزی که می‌توانستم بگویم این پروتئین تراپی مو بود که این ایده را توهین‌آمیز می‌دانستم.

و از هر کسی که به آن عمل می‌بیبی لایت مو کرد جدا می‌شوم. آنچه را که مردان و زنان ممکن رنگ مو است در آینده‌ای سعادتمندانه دور انجام دهند، تلاش نبیبی لایت مو کردم بگویم، اما در حال حاضر ما در جهانی زندگی می‌بیبی لایت مو کردیم که در آن بیماری‌های مقاربتی تهدیدی فراموش‌نکراتینه مو شدنی پروتئین تراپی مو بود، و به همین دلیل، اگر دیگری نپروتئین تراپی مو بود، حق مطالبه وفاداری زناشویی من این سوال را طی سال‌های طولانی مطرح بیبی لایت مو کردم و همسر سابقم رنگ مو استدلال‌های من را خسته‌کننده و ظالمانه دید.

  رنگ مو فانتزی پوست سبزه

او برای روزنامه‌ها مرا به‌عنوان «یک تک‌همسر اساسی» توصیف بیبی لایت مو کرد، جمله‌ای که به صندلی‌های «تندرلوی» و خرده‌های روزنامه‌ای که به آن‌ها خدمت می‌کنند شادی می‌بخکراتینه مو شد. این که چگونه این عقلا این عبارت را با این اتهام که من یک “عاشق آزاد” پروتئین تراپی مو بودم، تطبیق بالیاژ مو دادند، من نه می توانم توضیح دهم و نه عقلا آن را توضیح بالیاژ مو داده اند.

اکنون معمولاً وقتی آمریکایی‌ها متوجه می‌شوند که به طرز ناامیدکننده‌ای در مورد چنین سؤالی اختلاف نظر تمام دکلره مو دارند، اقدام به ایجاد اقامت در رینو یا تگزاس می‌کنند. آداب اقتضا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مرد تمام هزینه‌ها را بپردازد، و نیز اودیوم را متحمل نانو کراتین مو شود. او در یکی از نمایشنامه‌های برنارد شاو توضیح می‌دهد که قانون انگلیس نه صرفاً خیانت، بلکه ظلم را در حضور شاهدان الزامی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

و از این رو قراربالیاژ مو داد این رنگ مو است که زن و مرد باید باغ را تعمیر کنند، و در آنجا در حضور شهود. باغبان شوهر باید زنش را در تخت گل بکوبد. به یاد دارم چند سال پیش آقای بوث تارکینگتون از یک کشتی بخار از اروپا پیاده کراتینه مو شد و خبرنگاران به او اطلاع بالیاژ مو دادند که همسرش به اتهام ظلم از او برای طلاق شکایت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

مدل رنگ موی بلوند دودی روشن : از او نظر خورنگ مو استه کراتینه مو شد و با مهربانی پاسخ بالیاژ مو داد: «وقتی همسرش یکی را متهم به ظلم می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، هیچ آقایی فکر نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پاسخی بدهد.» من برای ایفای نقش خود به عنوان یک جنتلمن بر اساس این رنگ مو استانرنگ مو دارد آماده پروتئین تراپی مو بودم و چندین بار اقدامات عملی لازم را انجام بالیاژ مو دادم. اما هر بار طرف مقابل نظرش را عوض می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه