↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

بلوند زیتونی پلاتینه روشن

بلوند زیتونی پلاتینه روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت بلوند زیتونی پلاتینه روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با بلوند زیتونی پلاتینه روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

بلوند زیتونی پلاتینه روشن : این مرد از ما شادتر رنگ مو است. ما خوب می دانیم و او هم خوب می داند. سرش را بلند بیبی لایت مو کرده، به نوبه خود، با همان نگاه دور، به پشت پیرمردی که برای جستجوی گنج رفته پروتئین تراپی مو بود، و به گروهی که دیگر از رفتن نمی‌گویند نگاه بیبی لایت مو کرد. بر رفیق حساس و احساساتی ما نوعی زرق و برق شخصی می درخکراتینه مو شد که از او موجودی جدا می‌سازد.

رنگ مو : آن هم به سرعت. سگ بزرگ از گوشه خود آنها را نیز با چشم عمیق تیره خود دنبال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که خورشید مایل روی آن حلقه ای مایل به قهوه ای شکل بالیاژ مو داده رنگ مو است. فراتر از این حیاط روستایی و بر فراز گوشه‌های دیوار پایین، باغ خود را نشان می‌دهد، جایی که فرشی سبز، مرطوب و ضخیم، خاک غنی را می‌پوشاند و بالای آن صفحه‌ای از شاخ و برگ با تزئینی از شکوفه، برخی سفید مانند مجسمه، پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است.

بلوند زیتونی پلاتینه روشن

بلوند زیتونی پلاتینه روشن : برخی دیگر مانند گره هایی در کراوات براق و براق لایت و هایلایت مو هستند. فراتر از آن، چمنزار رنگ مو است، جایی که صنوبرهای سایه دار شاخه هایی از سبز تیره یا طلایی را پرتاب می کنند. باز هم دورتر، یک تکه مربع از رازک بلند و به دنبال آن یک تکه کلم رنگ مو است که روی زمین نشسته و در صف لباس پوشیده رنگ مو است. در تابش هوا و زمین زنبورها را می شنویم.

که مشغول کار و موسیقی لایت و هایلایت مو هستند (به احترام شاعران) و جیرجیرک که بر خلاف افسانه بدون فروتنی می خواند و فضا را به تنهایی پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آن طرف، یک زاغی از قله صنوبر می‌ریزد – نیمه سفید، نیمی سیاه، مانند یک تکه کاغذ نیمه سوخته. سربازان با چشمان نیمه بسته خود را مجلل روی نیمکت سنگی دراز می کنند.

  انواع رنگ موی گیاهی ایرانی

در آفتابی غرق می شوند که حوض حیاط بزرگ را تا حمام گرم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “این هفده روز رنگ مو است که ما اینجا بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم! پارادیس در حالی که سرش را تکان می بالیاژ مو داد و لب هایش را به هم می زد، گفت: «کسی هرگز نمی داند. از طریق دروازه حیاط که به سمت جاده باز می نانو کراتین مو شود، گروهی از پولوس ها را می بینیم که در حال قدم زدن لایت و هایلایت مو هستند.

دماغه ای در هوا، و آفتاب را می بلعند. و سپس، به تنهایی، Tellurure. در وسط خیابان شکم مرفه‌ای را که مالک آن رنگ مو است می‌چرخاند و بر روی پاهایی که مانند دسته‌های سبدی قوس‌دار لایت و هایلایت مو هستند تکان می‌خورد و به وفور از اطرافش خلط می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “ما هم فکر می‌بیبی لایت مو کردیم که باید اینجا هم مثل بقیه محله‌ها بدجوری باشیم. اما این بار رنگ مو استراحت واقعی رنگ مو است.

هم از نظر زمانی که طول می‌ککراتینه مو شد و هم از نوع آن. “به شما تمرینات و خستگی های زیادی بالیاژ مو داده نمی نانو کراتین مو شود.” “و بین چند وقت برای غر زدن به اینجا می آیی.” پیرمردی که در انتهای صندلی جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود – نه پدربزرگ جویای گنج که روز ورودمان را دیدیم – نزدیکتر آمد و انگشتش را بلند بیبی لایت مو کرد. او در حالی که سرش را تکان می بالیاژ مو داد، گفت: «وقتی من جوان پروتئین تراپی مو بودم.

زنان خیلی به من فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. “من زنان جوان را گمراه بیبی لایت مو کردم!” “آه!” گفتیم، غافل، سر و صدای به موقع گاری که در حال عبور پروتئین تراپی مو بود، پر بار و در حال کار پروتئین تراپی مو بود، توجه ما را از غرغر پیر او گرفت. پیرمرد ادامه بالیاژ مو داد: “این روزها من فقط به پول فکر می کنم.” “آه، اوی، گنجی که دنبالش می گردی، بابا.” پیرمرد روستایی گفت: «همین رنگ مو است.

  رنگ موی مشکی طبیعی گارنیه

بلوند زیتونی پلاتینه روشن : او با انگشت اشاره اش به جمجمه اش ضربه زد و سپس آن را به سمت خانه دراز بیبی لایت مو کرد. او گفت: «آن حشره را به آنجا ببرید. «چه می‌گوید؟ می‌گوید: «من همان عنکبوت لایت و هایلایت مو هستم که نخ باکره را می‌چرخانم». پارادیس مؤدبانه پاسخ بالیاژ مو داد: «این درست رنگ مو است. مسنیل آندره در حالی که به دنبال آینه ای در جیبش می گشت تا به فواید آب و هوای خوب چهره نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

گفت: “او بامزه رنگ مو است.” بارک در خلسه اش زمزمه بیبی لایت مو کرد: “او دیوانه رنگ مو است.” پیرمرد با ناراحتی تسلیم کراتینه مو شد و گفت: “من تو را ترک می کنم.” او بلند کراتینه مو شد تا برود و دوباره به دنبال گنج خود بگردد، وارد خانه ای کراتینه مو شد که پشت ما را نگه می داشت و در را باز گذاشت، جایی که در کنار شومینه بزرگ اتاق، دختر بچه ای را دیدیم که آنقدر جدی با عروسک بازی می بیبی لایت مو کرد که بلر به این فکر افتاد.

و گفت: “ررنگ مو است می گوید.” بازی های کودکان یک دغدغه مهم رنگ مو است. فقط بزرگترها بازی می کنند. بعد از اینکه حیوانات و کالسکه ها را تماشا بیبی لایت مو کردیم، زمان را تماشا می کنیم، همه چیز را تماشا می کنیم. ما زندگی اشیاء را می بینیم، با طبیعت، آمیخته با آب و هوا، آمیخته حتی با آسمان، رنگ آمیزی به فصل ها حضور داریم.

ما خودمان را به این گوشه از سرزمینی چسبانده‌ایم که شانس ما را از سرگردانی بی‌پایان‌مان در آرامشی طولانی‌تر و عمیق‌تر از جاهای دیگر باز داشته رنگ مو است. و این آمیزش نزدیکتر ما را نسبت به همه صفات و عادات آن معقول می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سپتامبر – فردای آگوست و آستانه اکتبر، که بیشترین تاثیر را در ماه‌ها رنگ مو دارد – در حال حاضر روزهای خوب را با هکراتینه مو شدارهای ظریف می‌پاشید.

  مدل رنگ موی هایلایت دخترانه

از قبل معنی برگ های مرده ای را که مانند گله گنجشک در اطراف سنگ های صاف می چرخند می داند. در حقیقت ما به همراهی یکدیگر، ما و این مکان، عادت بیبی لایت مو کرده ایم. بنابراین اغلب پیوند زده می‌نانو کراتین مو شود، ما در اینجا ریشه می‌گیریم، و دیگر در واقع به رفتن فکر نمی‌کنیم، حتی وقتی در مورد آن صحبت می‌کنیم. بلر می گوید: «لشکر یازدهم به خوبی یک ماه و نیم رنگ مو استراحت بیبی لایت مو کرد.

بارک با لحنی چالش برانگیز پاسخ می دهد. “من فکر می کنم ما حداقل تا مدتی اینجا خواهیم ماند – حداقل من می گویم.” ما می‌توانیم جنگ را در اینجا به خوبی تمام کنیم.» بارک تحت تأثیر کلمات قرار می گیرد و نه چندان دور از باور آنهرنگ مو است. “بالاخره یه روز تموم میشه، چی!” “گذشته از همه اینها!” بقیه را تکرار کن پارادیس می گوید: «مطمئناً، هیچ کس نمی داند.

بلوند زیتونی پلاتینه روشن : او این را ضعیف و بدون اعتقاد عمیق می گوید. اما این سخنی رنگ مو است که جایی برای پاسخ باقی نمی گذارد. ما آن را دوباره تکرار می کنیم، به آرامی، مانند یک آهنگ قدیمی خود را با آن لالایی می کنیم. فرفادت لحظاتی پیش به جمع ما پیوست. او جای خود را نزدیک ما گرفت، اما در عین حال کمی گوشه گیر کراتینه مو شد و روی یک وان واژگون نشسته و چانه اش را روی مشت هایش قرار بالیاژ مو داده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه