نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره : برق های نور فوران می بیبی لایت مو کرد. وقتی او نزدیکتر کراتینه مو شد متوجه کراتینه مو شدند که جواهرات درخشان واقعا الماس نیستند، بلکه قطرات شفاف و درخشان باران لایت و هایلایت مو هستند! 29 پرنسس دریا فوم در واقع شاهزاده خانم باران نیز پروتئین تراپی مو بود. وظیفه او این پروتئین تراپی مو بود که مرتباً بر فراز امواج دراز بککراتینه مو شد و به اطراف سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و زمین خشک و آسمان را تماشا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : آنها دورتر و دورتر می رفتند، رنگ غنی اعماق بزرگ عمیق تر و عمیق تر می کراتینه مو شد، تا زمانی که غیرممکن به نظر می رسید می تواند آبی تر نانو کراتین مو شود. سپس به آرامی آن آبی درخشان تغییر بیبی لایت مو کرد و تبدیل به سبزی روشن و خنک کراتینه مو شد، سایه ای از سردترین آب ها. تا آن زمان پادشاه اقیانوس مهار نبیبی لایت مو کرد و به آرامی پایین آمدند، سرانجام در دروازه های کاخ او توقف آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره : میلیاردها امواج یاقوت کپروتئین تراپی مو بود برای برخورد با آنها به داخل غلتیدند، اما اسب‌ها به راحتی از آن عبور آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تنها جاده وسیعی از کف را پشت سر گذاشتند. خورشید درخشان اکنون بر پهنه وسیعی پخش کراتینه مو شد، و به نظر می رسید که آنها در میان مه های طلایی پرواز می کنند، در حالی که مسیر کف آلود بزرگ آنها به همان اندازه رنگین کمان می درخشید.

کاخ شگفت انگیزی پروتئین تراپی مو بود. دیوارهای آن از غنی ترین مادر مروارید ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و از خالص ترین سفید تا ظریف ترین گل رز سایه می زد. راه پله های عریض و تالارهای عریض آن همگی از همان مواد گران قیمت پروتئین تراپی مو بودند، در حالی که تزئینات و تزئینات آن مروارید و الماس با ارزشی گرانبها پروتئین تراپی مو بودند. ملکه اقیانوس با فرزندان کوچکترش به رنگ مو استقبال آنها آمد.

  مدل رنگ موی فانتزی خاص

برای اینکه نور سفید با شکوهش خیره ننانو کراتین مو شود، جلبک‌های دریایی سبز بلند در اطراف موج می‌زدند و سایه‌ای لذیذ و خنک مانند درختان سبز روی زمین خشک به ارمغان می‌آوردند، به طوری که همه چیز برای چشم خوشایند پروتئین تراپی مو بود. ملکه اقیانوس به همراه فرزندان کوچکترش برای احوالپرسی به آنها آمد و اتلدا فکر بیبی لایت مو کرد که هرگز چیزی به زیبایی ملکه ندیده رنگ مو است.

چشمانش مانند حوض های کریستالی شفاف پروتئین تراپی مو بود و موهایش – توده ای گیج کننده از طلا – در اطرافش شناور پروتئین تراپی مو بود و تقریباً به طور کامل او را پوشانده پروتئین تراپی مو بود. او لباس سبز کم رنگی پوشیده پروتئین تراپی مو بود که با مرواریدهای باشکوه تزئین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و تاجی از الماس بر سر داشت. او به سمت غریبه ها رفت و با ملایم ترین صدا از آنها رنگ مو استقبال بیبی لایت مو کرد.

بلافاصله یک ضیافت باشکوه برگزار کراتینه مو شد و سپس شگفتی های کاخ دریا به آنها نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. اتاق های پر از گنجینه های گران قیمت باز کراتینه مو شد. سینه های جواهرات درخشان مورد بررسی قرار گرفت. 26 اما در حالی که میهمانان با این همه شکوه مسحور کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، پادشاه توضیح بالیاژ مو داد که برای پادشاهی پری دریایی این انبوه الماس و زمرد و یاقوت واقعاً ارزش یک تکه مرجان را نداشتند.

زیرا در این تخت‌های مرجانی بزرگ در ته دریا، بچه‌های پری دریایی تحصیلات خود را دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. به آنها شنا و بازی و سرگرمی آموختند و بعدها انگشتان ماهرانه خود را برای ساختن و تراشیدن آن کوه های نفیس دریا به امانت گذاشتند. هنگامی که دوشیزگان ماه تخت‌های مرجانی را دیدند، آنها نیز اعتقاد پری دریایی را داشتند. مهمانی در میان آبهای صاف و شفاف قدم می زدند.

  رنگ موی ماهاگونی تیره چه رنگیه

که در حال حاضر، جلوتر، متوجه صدای خفیف کراتینه مو شدند و تقریباً بلافاصله یک خط صورتی طولانی را دیدند. صخره مرجانی پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که آنها نزدیک کراتینه مو شدند، دیدند ورقه های بزرگی از فوم خروشان بر روی مرجان های لغزنده جارو می نانو کراتین مو شود، و وقتی از کنار دیوار سفید خش خش خش خش می گذشتند، دیدند که سازندگان کوچک، کوه های رز رنگ خود را تا ارتفاع زیادی بالا برده اند.

دیدن کار ظریف شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. مانند بافتن بهترین توری پروتئین تراپی مو بود و فقط باهوش ترین پری دریایی ها برای تراشیدن تخت های مرجانی رنگ مو استفاده می کراتینه مو شدند. “آیا زمین می تواند شگفتی های بزرگتری را به نمایش بگذارد؟” پرنس دوریون فریاد زد. 27 پادشاه اقیانوس پاسخ بالیاژ مو داد: ما فکر نمی کنیم. “اما شاید به این دلیل رنگ مو است که ما خانه خود را بسیار دوست داریم.

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره : ما چیزهای شگفت‌انگیز دیگری داریم که می‌توانیم به شما نشان دهیم، اما زمان ما محدود رنگ مو است و فقط می‌توانیم موارد دلخواه خود را به طور خلاصه نمایش دهیم.» برگشت و صدف زیبایی را از دست یکی از دخترانش گرفت. قسمت بیرونی این قطعه خمیده مروارید مانند ساتن خامه ای و درخشان پروتئین تراپی مو بود، اما آستر دوست داشتنی آن مانند یک برگ گل رز صورتی پروتئین تراپی مو بود.

پادشاه با ارائه آن به اتلدا، از او خورنگ مو است آن را نگه رنگ مو دارد تا بازدید او از خانه اش را به او یادآوری الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شاه ادامه بالیاژ مو داد: “این صدف زیبا، پرنسس زیبا،” با پادشاهی پری دریایی عشق بزرگ خود به خانه را در میان می گذارد، و صدای امواج را در اعماق قلب خود حمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هرگز آن را از دست نخواهد بالیاژ مو داد. مهم نیست کجا می رود یا چقدر می ماند، اگر آن را کنار گوش خود نگه دارید.

  مدل برای رنگ مو

از ما با شما صحبت خواهد بیبی لایت مو کرد. زیرا صدای عمیق موسیقایی امواج همیشه در اعماق آن آواز خوانده خواهد کراتینه مو شد.» 28 اتلدا با خوشحالی از او به خاطر هدیه جذابش تشکر بیبی لایت مو کرد که با کمال امتنان پذیرفت. سپس به پیاده روی خود ادامه بالیاژ مو دادند و به درب قصری زیبا رسیدند که تنها خواهر اوشن کینگ در آن زندگی می بیبی لایت مو کرد.

او را پرنسس دریا فوم می نامیدند و کاخ او تماماً از مروارید ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. صدف‌های بزرگ دائماً برای او این مرواریدها را درست می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و روز به روز دهان گشاد خود را باز می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و زیبایی‌های تازه‌ای را به درهای او می‌گذاشتند. آپارتمان های او بسیار شیک و تماماً سفید پروتئین تراپی مو بودند و مهمانان پادشاه اقیانوس به ویژه از شکوه لباس های شاهزاده خانم شگفت زده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

رنگ موی دودی عسلی روشن با دکلره : او بسیار زیبا پروتئین تراپی مو بود، زیرا پوستش شفاف و سفید و ظاهرش ظریف و زیبا پروتئین تراپی مو بود. او قد کوچکی داشت و بیشتر شبیه پری پروتئین تراپی مو بود تا پری دریایی، اما لباس او آنها را از زیبایی خود شگفت زده بیبی لایت مو کرد. سفید برفی پروتئین تراپی مو بود و با بزرگترین و خالص ترین الماس هایی که تا به حال دیده پروتئین تراپی مو بودند پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. حتی موهایش نیز با سنگ های قیمتی پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و هر جا که حرکت می بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه