↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره : تا اینکه در نهایت سبد فقط زمین را لمس بیبی لایت مو کرد. سپس اوز داخل سبد کراتینه مو شد و با صدای بلند به همه مردم گفت: من اکنون می روم تا یک ملاقات داشته باشم. تا زمانی که من رفته ام مترسک بر شما حکومت خواهد بیبی لایت مو کرد. من به تو دستور می دهم که از او اطاعت کنی، چنان که از من می خواهی.» بالون در این زمان به کراتینه مو شدت طناب را می کشید که آن را روی زمین نگه می داشت، زیرا هوای درون آن گرم پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : شیر که با خوشحالی نزد دوستانش برگشت تا از خوش اقبالی خود به آنها بگوید، پاسخ بالیاژ مو داد: پر از شجاعت. اوز که به حال خود رها کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، لبخندی زد تا به موفقیت خود در بالیاژ مو دادن مترسک و چوب‌دار حلبی و شیر دقیقاً همان چیزی را که فکر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند می‌خورنگ مو استند فکر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گفت: «چطور می‌توانم به یک فروتن باشم.

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره : مطمئناً می دانید که شجاعت همیشه در درون فرد رنگ مو است. به طوری که واقعاً تا زمانی که آن را قورت نبالیاژ مو داده اید نمی توان نام آن را شجاعت گذاشت. بنابراین به شما توصیه می کنم هر چه زودتر آن را بنوشید.» شیر دیگر تردید نبیبی لایت مو کرد، اما تا زمانی که ظرف خالی کراتینه مو شد نوشید. “الان شما چه احساسی دارید؟” از اوز پرسید.

وقتی همه این افراد مرا مجبور به انجام کارهایی می‌کنند که همه می‌دانند نمی‌توان انجام بالیاژ مو داد؟ خوشحال بیبی لایت مو کردن مترسک و شیر و مرد چوبی آسان پروتئین تراپی مو بود، زیرا آنها تصور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند من می توانم هر کاری انجام دهم. اما بازگرداندن دوروتی به کانزاس بیش از تخیل نیاز رنگ مو دارد و من مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که نمی دانم چگونه می توان این کار را انجام بالیاژ مو داد.

  رنگ مو استخوانی زرد

فصل هفدهم چگونه بالون پرتاب کراتینه مو شد دوروتی سه روز از اوز چیزی نشنید. این روزها برای دختر بچه غم انگیز پروتئین تراپی مو بود، اگرچه دوستانش همه کاملاً خوشحال و راضی پروتئین تراپی مو بودند. مترسک به آنها گفت که افکار شگفت انگیزی در سر او وجود رنگ مو دارد. اما او نمی گفت آنها چه لایت و هایلایت مو هستند زیرا می دانست که هیچ کس جز خودش نمی تواند آنها را بفهمد.

وقتی چوب‌دار حلبی راه می‌رفت، احساس بیبی لایت مو کرد قلبش در سینه‌اش می‌تپد. و او به دوروتی گفت که دریافته رنگ مو است که قلبش مهربانتر و مهربانتر از قلبی رنگ مو است که در زمانی که از گوشت ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود داشت. شیر اعلام بیبی لایت مو کرد که از هیچ چیز روی زمین نمی ترسد و با کمال میل با یک ارتش یا ده ها کالیده خشن روبرو خواهد کراتینه مو شد.

بنابراین هر یک از اعضای کوچک راضی پروتئین تراپی مو بودند به جز دوروتی که بیش از هر زمان دیگری آرزو داشت به کانزاس بازگردد. در روز چهارم، اوز برای خوشحالی زیاد او را به دنبال او فرستاد، و هنگامی که او وارد اتاق تخت کراتینه مو شد، با خوشرویی به او سلام بیبی لایت مو کرد: «بشین عزیزم؛ فکر می کنم راهی پیدا بیبی لایت مو کرده ام که شما را از این کشور بیرون کنم.» و بازگشت به کانزاس؟ او مشتاقانه پرسید.

اوز گفت: «خب، من در مورد کانزاس مطمئن نیستم، زیرا من اصلاً نمی‌دانم که در چه جهتی دروغ می‌گوید. اما اولین کاری که باید انجام دهید این رنگ مو است که از صحرا عبور کنید و سپس راه خانه را پیدا کنید. چگونه می توانم از صحرا عبور کنم؟ او پرسید. مرد کوچولو گفت: “خب، من به شما می گویم که چه فکر می کنم.” می بینید، وقتی به این کشور آمدم.

  مدل رنگ مو شکلاتی دودی

در یک بالن پروتئین تراپی مو بود. شما همچنین از طریق هوا آمدید و توسط یک طوفان حمل کراتینه مو شده اید. بنابراین من معتقدم بهترین راه برای عبور از صحرا از طریق هوا خواهد پروتئین تراپی مو بود. اکنون، ساختن یک طوفان کاملاً فراتر از توان من رنگ مو است. اما من به این موضوع فکر بیبی لایت مو کرده‌ام و معتقدم که می‌توانم یک بادکنک بسازم.» “چطور؟” دوروتی پرسید. اوز گفت: “یک بادکنک از ابریشم ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره : که برای نگه داشتن گاز در آن با چسب پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است. من مقدار زیادی ابریشم در قصر دارم، بنابراین ساختن بادکنک مشکلی نخواهد داشت. اما در تمام این کشور هیچ گازی وجود نرنگ مو دارد که بالن را با آن پر کنید و آن را شناور کنید. دوروتی گفت: “اگر شناور ننانو کراتین مو شود، برای ما فایده ای نخواهد داشت.” اوز پاسخ بالیاژ مو داد: درست رنگ مو است. اما راه دیگری برای شناور بیبی لایت مو کردن آن وجود رنگ مو دارد.

پر بیبی لایت مو کردن آن با هوای گرم. هوای گرم به خوبی گاز نیست، زیرا اگر هوا سرد نانو کراتین مو شود، بالون در صحرا فرود می‌آید و ما گم می‌شویم.» “ما!” دختر فریاد زد “با من میری؟” اوز پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، البته.” “من از اینقدر فروتن پروتئین تراپی مو بودن خسته کراتینه مو شده ام. اگر من از این کاخ بیرون بروم، مردمم به زودی متوجه می‌شوند که من جادوگر نیستم، و آن‌وقت از من به خاطر فریب بالیاژ مو دادن آنها ناراحت می‌شوند.

بنابراین من باید تمام روز را در این اتاق ها خاموش بمانم، و این خسته کننده می نانو کراتین مو شود. من ترجیح می دهم با شما به کانزاس برگردم و دوباره در یک سیرک باشم.” دوروتی گفت: «از همراهی شما خوشحال خواهم کراتینه مو شد. او پاسخ بالیاژ مو داد: متشکرم. حالا، اگر به من کمک کنید تا ابریشم را به هم بدوزم.

  رنگ مو قهوه ای شکلاتی روشن

ما شروع به کار روی بادکنک خود خواهیم بیبی لایت مو کرد.» بنابراین دوروتی یک سوزن و نخ برداشت و به همان سرعتی که اوز نوارهای ابریشم را به شکل مناسبی برید، دختر آنها را به خوبی به هم دوخت. ابتدا یک نوار ابریشم سبز روشن، سپس یک نوار سبز تیره و سپس یک نوار سبز زمردی وجود داشت. اوز علاقه داشت که بادکنک را با رنگ های مختلف در اطراف آنها بسازد.

دوختن همه نوارها سه روز طول کشید، اما وقتی تمام کراتینه مو شد کیسه بزرگی از ابریشم سبز رنگ به طول بیش از بیست فوت داشتند. سپس اوز داخل آن را با چسب نازک رنگ آمیزی بیبی لایت مو کرد تا هوا نگیرد و پس از آن اعلام بیبی لایت مو کرد که بادکنک آماده رنگ مو است. او گفت: «اما ما باید سبدی برای سوار کراتینه مو شدن داشته باشیم.

بنابراین او سرباز را با سبیل های سبز برای یک سبد لباس بزرگ فرستاد که با طناب های زیادی به ته بادکنک محکم بیبی لایت مو کرد. وقتی همه چیز آماده کراتینه مو شد، اوز به مردمش خبر بالیاژ مو داد که قرار رنگ مو است به ملاقات برادر بزرگ جادوگر که در ابرها زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برود. این خبر به سرعت در سطح شهر پخش کراتینه مو شد و همه برای دیدن این منظره فوق العاده آمدند.

رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره : اوز دستور بالیاژ مو داد که بالون را در مقابل کاخ اجرا کنند و مردم با کنجکاوی فراوان به آن خیره کراتینه مو شدند. چوب‌دار حلبی، توده‌ای بزرگ از چوب را خرد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و حالا از آن آتش درست بیبی لایت مو کرد و اوز ته بادکنک را روی آتش نگه داشت تا هوای گرمی که از آن برمی‌خرنگ مو است در کیسه ابریشمی گیر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. به تدریج بادکنک متورم کراتینه مو شد و به هوا بلند کراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه