↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره : و هزاران گونه مانند آن در این کشور جنوبی پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده رنگ مو است.» 33 در آن لحظه صدایی بر هوا بلند کراتینه مو شد که ملودی آن چنان ملایم و بدیع پروتئین تراپی مو بود که نفس خود را حبس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند تا گوش کنند. از شاخه های درخت می آمد و آواز خوش آمدگویی پرندگان مسخره پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : در ابتدا توده‌های درخشان و باشکوهی که در برابر آسمان آبی به رنگ سفید و کف آلود مانند خود پرنسس روی امواج آبی قرار گرفته‌اند، اما بعداً با جمع‌آوری نیرو، به رنگ خاکستری یا سیاه تیره می‌شوند و بر روی آن می‌افتند. زمین در بارانی از قطرات درخشان. بارها و بارها باید Sea Foam این کار شگفت انگیز را انجام دهد.

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره : اغلب می‌توان آب‌های آبی وسیع را می‌بیند که با لکه‌های سفید رنگ کراتینه مو شده رنگ مو است. آنگاه می‌دانیم که سی فوم و همراهانش، با لباس‌های سفیدشان، دنیا را تماشا می‌کنند تا مشخص کنند چه زمانی باران لازم رنگ مو است. این یک مسئولیت بزرگ برای چنین شاهزاده خانم کوچکی رنگ مو است.

اما او میلیون ها پیروان خود را عاقلانه راهنمایی بیبی لایت مو کرده رنگ مو است و زمین از کار دختر دوست داشتنی او بسیار خشنود رنگ مو است. آنها قطرات گرانبهای باران را می سازند و سپس آنها را در اتاق بزرگی در قصر مروارید ذخیره می کنند. زمانی که باران نیاز باکراتینه مو شد درها باز می شوند و آسمان رطوبت را جذب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آسمان‌ها پر از ابرها می‌شوند.

اما این کار مایه شادی رنگ مو است، زیرا او آن قطرات درخشان آب درخشان را دوست رنگ مو دارد. خورشید جهان را گرم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آن گرما می دهد، اما اقیانوس باید آن را با قطرات باران خنک و تازه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. زیرا تمام بارانی که از آسمان می بارد ابتدا باید روی زمین جمع نانو کراتین مو شود و این مسئولیت بر عهده خواهر اوشن کینگ، فوم دریای کوچک و خوش طعم رنگ مو است.

  رنگ مو فانتزی هلویی

فصل سوم چگونه پری ها به پرندگان مسخره تبدیل کراتینه مو شدند (بدون برچسب) آنها بیش از همه تمایلی به ترک دنیای زیبا زیر آب نداشتند، اما شاهزاده خورشید و پرنسس ماه باید نامزدی خود را حفظ کنند و هنوز سفرهای زیادی برای آنها وجود داشته رنگ مو است. پادشاه اقیانوس آنها را تا زمانی که ممکن پروتئین تراپی مو بود در قلمرو خود نگه داشته پروتئین تراپی مو بود.

اما اکنون خود را موظف می‌دانست که آنها را رها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با تأسف از آنها خداحافظی بیبی لایت مو کرد. 31 او در سفرهایشان ترتیبی بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود که دارایی های عجیب و غریب و شگفت انگیز خود را در یک کشور زیبای جنوبی فرود بیاورد. از این نقطه آنها به سمت شمال به سمت دره افسون می روند تا از پرنسس خورشید دیدن کنند.

آن خواهر دوست داشتنی شاهزاده دوریون که خانه خود را در این دنیا می ساخت. همه آنها با کمال میل منتظر این دیدار پروتئین تراپی مو بودند. به نظر می رسید که در واقع یکی از موضوعات اصلی گفتگوی آنها باکراتینه مو شد، زیرا آنها طبیعتاً آرزو داشتند تنها خواهر شاهزاده دوریون را که به زیبایی فوق العاده اش مشهور پروتئین تراپی مو بود، ببینند.

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره : با این حال، گاه و بیگاه، در میانه سفرهای شادشان، به نظر می رسید که سایه ای سیاه از چهره پرنسس زیبای ماه عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: این زمانی پروتئین تراپی مو بود که او دیدار وعده بالیاژ مو داده کراتینه مو شده از کوتوله سیاه را به یاد آورد. به نحوی او نتوانست بر وحشت خود از او غلبه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هرگز با او آشتی نبیبی لایت مو کرد. شرکت با اکراه با پادشاه اقیانوس و خانواده جذابش خداحافظی بیبی لایت مو کرد و از میان آب های شفاف و زلال یک خلیج بزرگ عبور بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ مو زیتونی دودی بدون دکلره

این منظره زیبایی پروتئین تراپی مو بود که وقتی در زیر نور خورشید به سطح می آمدند به چشمان آنها برخورد بیبی لایت مو کرد. سرزمین شگفت انگیزی در برابر آنها قرار داشت. سواحل آن با شاخه های پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده درختان زنده و باشکوه بلوط پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که تا لبه آب رکراتینه مو شد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و تنه های باشکوه خود را در میان خط انحنای شن های زرد می کاشتند.

دورتر کرپ‌مرت‌های صورتی، اقاقیاهای زرد، و خنجرهای سفید اسپانیایی پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده پروتئین تراپی مو بودند و ردیفی طولانی از درختان اسپند ده‌ها سنجاب پر حرف را مشغول بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. رزهای چروکی هزاران شکوفه بالیاژ مو دادند و قلب زرد آنها در تضاد درخشان با گلبرگ های سفید خیره کننده آنها ظاهر کراتینه مو شد. “این کشور چقدر زیبرنگ مو است!” گفت شاهزاده خانم و همه حرف های او را تکرار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

هنگامی که آنها فرود آمدند، توسط پیام رسان پرنسس خورشید رنگ مو استقبال کراتینه مو شد، که آنها را به سمت شمال به دره افسون راهنمایی می بیبی لایت مو کرد. این راهنما متعلق به افراد سان پروتئین تراپی مو بود که شاهزاده سان را تا خانه جدیدش همراهی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. او واقعاً یک همراه جذاب پروتئین تراپی مو بود، زیرا او همه چیز را در مورد کشورهایی که از آنجا عبور می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو برای پوست سفید وچشم قهوه ای

می دانست و در سفرهای خود حقایق جالب بسیاری را به آنها گفت. آنها فهمیدند که در سرزمینی جنوبی، در مرزهای خلیج بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. آن‌ها می‌توانستند در کنار بلوط‌های زنده، چند درخت فوق‌العاده را ببینند که به ارتفاعات زیادی می‌رویند، درختانی با برگ‌های سبز و بلند، شکوفه‌های کرمی بزرگی در دست تمام دکلره مو دارند که مانند جام‌های سفید برای گرفتن خورشید باز می‌شوند.

یکی از درختان به ویژه در قدرت باشکوه خودنمایی می بیبی لایت مو کرد. تنه زمخت قدیمی آن بزرگ و با افزایش سن گره خورده پروتئین تراپی مو بود و شاخه های پهن آن به صورت محافظی پوشیده از برگ های مومی بزرگ گسترده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. درخت بزرگ دارای وقاری پروتئین تراپی مو بود که شاهزاده خانم را مجذوب خود بیبی لایت مو کرد. وقتی گروه کوچک برای بررسی آن نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شد، متوجه کراتینه مو شدند.

رنگ موی بلوند عسلی روشن با دکلره : که چگونه علف‌ها – نرم مانند مخمل – مانند یک فرش سبز به سمت مرداب زرد در آن سوی پهن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. هرچه به درخت نزدیک‌تر می‌کراتینه مو شدند، درخت بزرگ‌تر به نظر می‌رسید، و در یک طرف تنه یک گودال گرد پیدا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، جایی که سنجاب مغزهایش را پنهان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. راهنما در پاسخ به سؤالات آنها پاسخ بالیاژ مو داد: «این یک درخت ماگنولیا رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه