نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو زیتونی طلایی روشن

رنگ مو زیتونی طلایی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو زیتونی طلایی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو زیتونی طلایی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو زیتونی طلایی روشن : تصور بیبی لایت مو کرد که موجودی به او می خندد. از این رو با عصبانیت بی دلیل برگشت و لگدی شیطانی انجام بالیاژ مو داد که سر رقیبش را روی زمین غلتید و یکی از پاها و گوش چپش را شکست. یک لحظه بعد، ببر خم کراتینه مو شد و بدنه عظیم خود را مانند توپی که از یک توپ بیرون می‌آورد، سریع و بدون مقاومت در هوا پرتاب بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : بنابراین او ترفند نه خوکچه کوچک را با چندین شاهکار شگفت‌انگیز دیگر دنبال بیبی لایت مو کرد که تماشاگرانش را بسیار خوشحال بیبی لایت مو کرد و به نظر می‌رسید که مردم کمی اهمیتی نمی‌بالیاژ مو دادند که آیا مرد کوچک جادوگر فروتن رنگ مو است یا نه، تا زمانی که او موفق کراتینه مو شد آنها را سرگرم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. آنها تمام ترفندهای او را تشویق آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در پایان اجرا به کراتینه مو شدت از او التماس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که دیگر نرود و آنها را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو زیتونی طلایی روشن

رنگ مو زیتونی طلایی روشن : مرد کوچولو با جدیت گفت: “در این صورت، من تمام نامزدی خود را در برابر سران تاجدار اروپا و آمریکا لغو می کنم و خودم را وقف مردم اوز می کنم، زیرا من همه شما را آنقدر دوست دارم که می توانم شما را انکار کنم. هیچ چی.” پس از این که مردم با این وعده اخراج کراتینه مو شدند، دوستان ما در یک ناهار مفصل در قصر به شاهزاده اوزما پیوستند.

جایی که حتی ببر و شیر به طرز مجللی تغذیه می کراتینه مو شدند و جیم اسب تاکسی بلغور جو دوسر خود را از یک کاسه طلایی با هفت ردیف غذا خورد. یاقوت، یاقوت کپروتئین تراپی مو بود و الماس دور لبه آن قرار گرفته رنگ مو است. بعد از ظهر همگی به میدان بزرگی خارج از دروازه شهر رفتند که قرار پروتئین تراپی مو بود بازی ها در آنجا برگزار نانو کراتین مو شود.

  رنگ موی دودی مرواریدی نسکافه ای

یک سایبان زیبا برای اوزما و مهمانانش قرار داشت تا زیر آن بنشینند و مردم را تماشا کنند که در مسابقات مسابقه می دوند و می پرند و کشتی می گیرند. ممکن رنگ مو است مطمئن باشید که مردم اوز با تماشای چنین شرکت برجسته ای تمام تلاش خود را آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و در نهایت زیب پیشنهاد بالیاژ مو داد با مونچکین کوچکی که به نظر می رسید قهرمان کراتینه مو شده رنگ مو است کشتی بگیرد.

از نظر ظاهری دو برابر زب سن داشت، زیرا سبیل های نوک تیز بلندی داشت و کلاهی بلند با زنگوله های کوچک دور لبه آن بر سر داشت که در حین حرکت او به آرامی زنگ می زد. اما با وجود اینکه مونچکین به سختی قد داشت که به شانه زیب بیاید، اما آنقدر قوی و باهوش پروتئین تراپی مو بود که پسر را سه بار به راحتی به پشت خواباند. زب از شکست خود بسیار شگفت زده کراتینه مو شد.

هنگامی که شاهزاده خانم زیبا به مردمش پیوست و به او خندیدند، او پیشنهاد مسابقه بوکس با مونچکین را بالیاژ مو داد که اوزیت کوچک به راحتی با آن موافقت بیبی لایت مو کرد. اما اولین باری که زیب توانست جعبه تیز را روی گوشش بدهد، مونچکین روی زمین نشست و گریه بیبی لایت مو کرد تا زمانی که اشک بر سبیل هایش جاری کراتینه مو شد، زیرا او صدمه دیده پروتئین تراپی مو بود.

این به نوبه خود باعث خنده زیب کراتینه مو شد و پسر از دیدن اینکه اوزما به سوژه گریان او با خوشحالی می خندید، احساس آرامش بیبی لایت مو کرد. درست در آن زمان مترسک پیشنهاد مسابقه بین اسب اره و تاکسی اسب را بالیاژ مو داد. و اگرچه بقیه از این پیشنهاد خوشحال کراتینه مو شدند، اسب اره عقب کشید و گفت: چنین مسابقه ای عادلانه نخواهد پروتئین تراپی مو بود.» جیم با تمسخر گفت: “البته که نه.” “این پاهای چوبی کوچک تو نصف پای من نیست.

  رنگ مو قهوه ای گپ

رنگ مو زیتونی طلایی روشن : اسب اره با متواضعانه گفت: «اینطور نیست. “اما من هرگز خسته نمی شوم و شما خسته نمی شوید.” “به!” جیم گریه بیبی لایت مو کرد و با تحقیر به دیگری نگاه بیبی لایت مو کرد. “آیا برای یک لحظه تصور می کنی که چنین تقلیدی کهنه از اسبی که لایت و هایلایت مو هستی می تواند به سرعت من بدود؟” اسب اره پاسخ بالیاژ مو داد: “نمی دانم، مطمئنم.” مترسک گفت: “این چیزی رنگ مو است که ما در تلاشیم تا بفهمیم.” “هدف یک مسابقه این رنگ مو است.

که ببینیم چه کسی می تواند آن را برنده نانو کراتین مو شود – یا حداقل این چیزی رنگ مو است که مغزهای عالی من فکر می کنند.” جیم گفت: “یک بار، وقتی جوان پروتئین تراپی مو بودم، من یک اسب مسابقه پروتئین تراپی مو بودم و همه کسانی را که جرأت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند علیه من بدوم را شکست بالیاژ مو دادم. می دانید، من در کنتاکی به دنیا آمدم، جایی که بهترین و اشرافی ترین اسب ها از آنجا می آیند.” زیب پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: “اما تو پیر کراتینه مو شدی، جیم.” جیم پاسخ بالیاژ مو داد: “پیرم! “فقط آرزو می کنم که یک اسب واقعی اینجا وجود داشته باکراتینه مو شد.

تا بتوانم با آن مسابقه بدهم. می توانم به شما بگویم من منظره خوبی را به مردم نشان می دهم.” “پس چرا با اسب اره مسابقه نمی دهیم؟” از مترسک پرسید. جیم گفت: او می ترسد. اسب اره پاسخ بالیاژ مو داد: “اوه، نه.” “من فقط گفتم عادلانه نیست. اما اگر دوست من اسب واقعی مایل به انجام مسابقه باکراتینه مو شد.

من کاملا آماده لایت و هایلایت مو هستم.” بنابراین جیم را از بند بیرون آوردند و زین را از روی اسب اره برداشتند و دو حیوان عجیب و غریب همسان برای شروع در کنار هم قرار گرفتند. زیب به آنها گفت: “وقتی می گویم “برو!”، “شما باید بیرون بیاورید و مسابقه دهید تا به آن سه درختی که آنطرف می بینید برسید. سپس دور آنها حلقه بزنید و دوباره برگردید. اولین درختی که از جایی می گذرد.

  نمونه کار رنگ مو

پرنسس نشسته برنده نام خواهد گرفت. آماده ای؟” جیم غرغر بیبی لایت مو کرد: «فکر می‌کنم باید به آدمک چوبی یک شروع خوب بدهم.» اسب اره گفت: «هرگز اهمیتی نده. “من بهترین کار را انجام خواهم بالیاژ مو داد.” “برو!” زیب گریه بیبی لایت مو کرد. و با شنیدن کلمه دو اسب به جلو پریدند و مسابقه آغاز کراتینه مو شد. سم‌های بزرگ جیم با سرعت زیادی از بین رفتند، و اگرچه او خیلی برازنده به نظر نمی‌رسید.

اما به گونه‌ای دوید تا به پرورش کنتاکی‌اش اعتبار ببخکراتینه مو شد. اما اسب اره از باد تندتر پروتئین تراپی مو بود. پاهای چوبی آن چنان سریع حرکت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به سختی می‌توان چشمک‌هایشان را دید، و اگرچه بسیار کوچک‌تر از تاکسی اسب پروتئین تراپی مو بود، اما خیلی سریع‌تر زمین را می‌پوشاند. قبل از اینکه به درختان برسند، اسب اره خیلی جلوتر پروتئین تراپی مو بود، و حیوان چوبی به محل شروع بازگشت.

رنگ مو زیتونی طلایی روشن : همانطور که اوزیت ها با هوس انگیز تشویق می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، قبل از اینکه جیم نفس نفس زدن به سمت سایبانی که شاهزاده خانم و دوستانش در آن نشسته پروتئین تراپی مو بودند، بیاید. متاسفم که این واقعیت را ثبت می کنم که جیم نه تنها از شکست خود شرمنده کراتینه مو شد بلکه برای لحظه ای کنترل خود را از دست بالیاژ مو داد. همانطور که او به چهره خنده دار اسب اره نگاه بیبی لایت مو کرد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه