↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو شکلاتی روشن با مش

رنگ مو شکلاتی روشن با مش | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو شکلاتی روشن با مش را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو شکلاتی روشن با مش را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو شکلاتی روشن با مش : حیوانات سمی، که دست شما را نیش می زنند: آنها چه سودی برای شما تمام دکلره مو دارند، احمقانه؟ شکی در آن نیست؛ یکی تو را طلسم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است!» بیچاره مادر! حق با او پروتئین تراپی مو بود. طلسم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود بر من افالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : آنها روی سطح آب می چرخند و پشت سیاهشان زیر نور خورشید می درخکراتینه مو شد. اگر دستی برای گرفتنشان بلند کنم، آن لحظه ناپدید می شوند، نمی دانم کجا. حیف کراتینه مو شد؛ من باید خیلی دوست داشتم که آنها را از نزدیک ببینم و آنها را در یک کاسه کوچک بچرخانم که باید برای آنها آماده می بیبی لایت مو کردم. بیایید به ته آب نگاه کنیم، دسته‌های ریسمان سبزی را که دانه‌های هوا از آن بالا می‌آیند.

رنگ مو شکلاتی روشن با مش

رنگ مو شکلاتی روشن با مش : قبل از اینکه آنها بتوانند آن را بگیرند از بین انگشتانم می لغزد. چند تا از گره ها ترکید و محتویاتش ریخت. چیزی که بیرون می آید یک توپ سیاه رنگ مو است، به اندازه سر یک سنجاق و به دنبال آن یک دم صاف. من در مقیاس بسیار کوچک، یک شی آشنا را می شناسم: قورباغه، بچه قورباغه. در اینجا چند موجود دیگر وجود رنگ مو دارد.

به صورت کف جمع می‌شوند، کنار می‌کشیم. چیزی از همه چیز در زیر وجود رنگ مو دارد. من پوسته های زیبایی با حلقه های فشرده می بینم که مانند لوبیا صاف لایت و هایلایت مو هستند. من متوجه کرم‌های کوچکی لایت و هایلایت مو هستم که تافت‌ها و پرها را حمل می‌کنند. من برخی را با باله های شل و ول کراتینه مو شده ای که مدام روی پشتشان تکان می خورد، می بینم. همه آنها آنجا چه می کنند؟ نام آن ها چیست؟ نمی دانم.

و من برای همیشه به آنها خیره می شوم، در حالی که راز آب در آن نگه داشته کراتینه مو شده رنگ مو است. در جایی که حوض به زمین نزدیک می‌ریزد، تعبالیاژ مو دادی درخت توسکا وجود رنگ مو دارد. و در اینجا من یک یافته باشکوه پیدا می کنم. این یک سوسک رنگ مو است – نه خیلی بزرگ، اوه، نه! او کوچکتر از سنگ گیلاس رنگ مو است، اما آبی غیرقابل بیان رنگ مو است. فرشتگان در بهشت ​​باید لباس هایی به آن رنگ بپوشند.

  رنگ مو زیتونی روی موی مشکی بدون دکلره

شکوه را داخل یک صدف حلزونی خالی گذاشتم که با یک برگ آن را می‌بندم. وقتی برگردم در اوقات فراغت خود آن جواهر زنده را تحسین خواهم بیبی لایت مو کرد. چیزهای دیگر مرا فرا می خوانند. چشمه‌ای که آب حوض را تغذیه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، از صخره می‌جوکراتینه مو شد، سرد و زلال. آب ابتدا در یک فنجان به اندازه گودی دو دست فرد جمع می نانو کراتین مو شود و سپس در یک نهر جاری می نانو کراتین مو شود. این آبشارها به آسیاب می گویند.

رنگ مو شکلاتی روشن با مش : ناگفته نماند. من یکی را با دو تکه کاه می‌سازم که روی یک محور ضربدری کراتینه مو شده و با سنگ‌های مسطحی که روی لبه قرار گرفته‌اند، حمایت می‌نانو کراتین مو شود. آسیاب یک موفقیت بزرگ رنگ مو است. متاسفم که هیچ همبازی ندارم جز جوجه اردک ها که آن را تحسین کنند. بیایید سدی بسازیم تا آب ها را مهار کنیم و رنگ مو استخری تشکیل دهیم. سنگ های زیادی برای آجرکاری وجود رنگ مو دارد.

من مناسب ترین را انتخاب می کنم. می شکنم بزرگترها و در حین جمع آوری این بلوک ها، ناگهان تمام سدی را که می خورنگ مو استم بسازم فراموش می کنم. روی یکی از سنگ‌های شکسته، در سوراخی به اندازه‌ای بزرگ که بتوانم مشت خود را داخل آن بگذارم، چیزی شبیه شیشه می‌درخکراتینه مو شد. توخالی با وجوهی که به صورت شش تایی جمع کراتینه مو شده اند، پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است.

که در نور خورشید چشمک می زنند و می درخشند. من چنین چیزی را در کلیسا، در روزهای قدیسان بزرگ، دیده ام، زمانی که نور شمع های لوستر بزرگ، ستاره ها را در کریستال آویزان آن روشن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ما بچه‌ها که تابستان‌ها روی کاه خرمن دراز کشیده‌ایم، از گنجینه‌هایی که اژدهایی در زیر زمین نگهبانی می‌دهد، برای هم درنگ مو استان تعریف بیبی لایت مو کرده‌ایم.

  رنگ مو قهوه ای طلایی دخترانه

رنگ مو شکلاتی روشن با مش : آن گنجینه ها اکنون به ذهن من بازگشته اند: نام سنگ های قیمتی به طور نامطمئن اما با شکوه در حافظه من زنگ می زند. به تاج پادشاه فکر می کنم، به گردنبندهای شاهزاده خانم ها. آیا می توانم در شکستن سنگ ها چیزی را پیدا کنم که در انگشتر مادرم بسیار کوچک می درخکراتینه مو شد، اما در مقیاس بسیار غنی تر؟ من بیشتر از این می خواهم.

اژدهای گنج های زیرزمینی با من سخاوتمندانه رفتار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او الماس‌هایش را به‌قدری به من می‌دهد که به زودی انبوهی از سنگ‌های شکسته را در اختیارم می‌گذارد که با خوشه‌های باشکوه برق می‌زنند. او بیشتر انجام می دهد: او طلاهای خود را به من می دهد. چکه آب از سنگ روی بستری از ماسه ریز می افتد که به صورت حباب می چرخد.

اگر به سمت نور خم شوم، چیزی شبیه براده‌های طلا را می‌بینم که در جایی که سقوط به پایین آن می‌چرخد. آیا واقعاً آن فلز معروفی رنگ مو است که قطعات بیست فرانکی از آن ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که در خانه ما بسیار کمیاب رنگ مو است؟ یکی از زرق و برق اینطور فکر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “من به تاج پادشاه فکر می کنم، به گردنبند شاهزاده خانم ها.” کمی شن برمیدارم و در کف دستم میگذارم.

ذرات درخشان زیاد لایت و هایلایت مو هستند، اما آنقدر کوچک لایت و هایلایت مو هستند که باید با نی مرطوب کراتینه مو شده در دهانم آنها را جمع کنم. بگذارید این را کنار بگذاریم: آنها برای جمع آوری خیلی کوچک و آزاردهنده لایت و هایلایت مو هستند. توده های بزرگ و ارزشمند باید دورتر و در ضخامت سنگ باشند. بعداً برمی گردیم؛ کوه را منفجر خواهیم بیبی لایت مو کرد سنگ های بیشتری می شکنم آه، چه چیز عجیب و غریبی به تازگی شل کراتینه مو شده رنگ مو است.

  انواع رنگ مو روشن با شماره

رنگ مو شکلاتی روشن با مش : همه در یک تکه! مانند حلزون های مسطح خاصی که در هوای بارانی از شکاف دیوارهای قدیمی بیرون می آیند، به صورت مارپیچی تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است. با کناره های غرغوز کراتینه مو شده اش شبیه یک شاخ قوچ کوچک رنگ مو است. چگونه چیزهایی از این دست به درون سنگ راه پیدا می کنند؟ گنج ها و کنجکاوی ها جیب هایم را پر از سنگریزه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دیر کراتینه مو شده رنگ مو است.

جوجه اردک‌های کوچولو هر چه می‌خواهند بخورند. به آنها می گویم: “بیایید، جوانان، بیایید به خانه برگردیم.” پاشنه تاول زده ام در هیجانم فراموش کراتینه مو شده رنگ مو است. پیاده روی به عقب لذت بخش رنگ مو است، زیرا به همه چیزهای شگفت انگیزی که پیدا بیبی لایت مو کرده ام فکر می کنم. اما وقتی به خانه رسیدم ناامیدی غم انگیزی در انتظارم رنگ مو است.

پدر و مادرم چشم به جیب های برآمده من با سنگ های ننگینشان می افتند. پارچه زیر بار خشن و سنگین جای خود را بالیاژ مو داده رنگ مو است. “تو احمق!” پدر با دیدن آسیب می گوید. «من تو را به یاد اردک‌ها می‌فرستم و تو با برداشتن سنگ‌ها سرگرم می‌شوی، انگار که در تمام خانه به اندازه کافی سنگ وجود نرنگ مو دارد! عجله کن و آنها را دور بریز!» دل شکسته اطاعت می کنم.

رنگ مو شکلاتی روشن با مش : الماس، گرد و غبار طلا، شاخ قوچ متحجر، سوسک بهشتی، همه بر روی انبوه زباله بیرون در پرتاب کراتینه مو شده اند. مادر به کراتینه مو شدت ناله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند مادر ناله می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «یک چیز خوب، بزرگ بیبی لایت مو کردن بچه ها برای دیدن آنها که خیلی بد می شوند! مرا سر قبرم خواهی آورد چیزهای سبز برای من مهم نیست: برای خرگوش ها انجام می نانو کراتین مو شود. اما سنگ هایی که جیب شما را خراب می کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه