↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 : زنان و مردان جوان، غیرنظامی یا سرباز، که نشانی از حفظ آنها روی یقه‌هایشان گلدوزی کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها با عجله به سایه های امنیت می روند، جایی که دیگران می روند، جایی که طلوع اتاق های روشن در انتظار آنهرنگ مو است. به سوی شب رنگ مو استراحت و نوازش می شتابند. و همانطور که از نزدیک پنجره طبقه همکف نیمه باز می گذریم.

رنگ مو : خود را پشت میز نصب می کنیم. “ما شش عدد مویز-ورموث خواهیم داشت، درست رنگ مو است؟” آنها تکرار می کنند: «بسیار راحت می توانیم دوباره به آن عادت کنیم. برخی از غیرنظامیان محل خود را ترک می کنند و به ما نزدیک می شوند. آنها زمزمه می کنند، “همه می بینید–“-“آنها پولوس واقعی لایت و هایلایت مو هستند!” رفقای ما می شنوند و حالا فقط به صورت انتزاعی و با گوش هایشان در جای دیگر بین خودشان صحبت می کنند.

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 : هوای ناخودآگاهی از اهمیت ظاهر می نانو کراتین مو شود. لحظه ای بعد، مرد و زنی که سخنانشان ادامه داشت، با آرنج هایشان روی سنگ مرمر سفید به سمت ما خم کراتینه مو شدند و از ما پرسیدند: “زندگی در سنگر، ​​خیلی خشن رنگ مو است، نه؟” “اوه-بله-خب، البته، همیشه خوشایند نیست.” “چه رنگ مو استقامت جسمی و اخلاقی عالی داری! در نهایت به زندگی عادت می کنی، نه؟” “چرا، بله، البته، یک نفر به آن عادت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

به خوبی به آن عادت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” “به هر حال، این یک وجود وحشتناک رنگ مو است – و رنج!” بانو زمزمه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برگ‌های کاغذ مصور را برمی‌گرداند که تصاویری غم‌انگیز از ویرانی را نشان می‌دهد. “آنها نباید این چیزها را منتشر کنند، آدولف، در مورد کثیفی، حیوانات موذی و خستگی ها! شجاع که لایت و هایلایت مو هستید، باید ناراضی باشید؟” ولپات که با او صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند سرخ می نانو کراتین مو شود.

  مدل رنگ موی زنانه خاص

از بدبختی که از کجا آمده شرم رنگ مو دارد، جایی که باید برگردد. سرش را پایین می اندازد و دروغ می گوید، شاید بدون اینکه متوجه میزان دروغگویی اش نانو کراتین مو شود: “نه، بالاخره ما ناراضی نیستیم، این به اندازه همه چیز وحشتناک نیست!” خانم هم همین نظر را رنگ مو دارد. او می‌گوید: «می‌دانم، «غرامت‌هایی وجود رنگ مو دارد! چقدر باید هزینه‌ی فوق‌العاده‌ای باکراتینه مو شد، آه؟ همه آن انبوه مردانی که مانند آنها در یک راهپیمایی تعطیلات پیش می‌روند.

و شیپورها در مزارع هوای هیجان‌انگیز می‌نوازند! و عزیزم. سربازان کوچکی که نمی توان جلویشان را گرفت و فریاد می زنند “فرانس زنده باش!” و حتی وقتی می میرند می خندند! آه! ما دیگران، ما مثل شما در شرف نیستیم. شوهر من یک منشی در رنگ مو استان رنگ مو است و همین الان برای درمان روماتیسمش تعطیلات رنگ مو دارد.” آقا گفت: «خیلی دوست داشتم سرباز می کراتینه مو شدم.

اما شانسی ندارم. رئیس دفتر من بدون من نمی تواند کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» مردم می روند و می آیند، آرنج می زنند و پشت سر هم ناپدید می شوند. پیشخدمت‌ها با بارهای شکننده و درخشان‌شان – سبز، قرمز یا زرد روشن، با حاشیه‌ای سفید، راهشان را کرم‌ها می‌کنند. رنده پاهای روی زمین شنی کراتینه مو شده با تعجب مشتریان معمولی که یکدیگر را می شناسند.

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 : عده ای ایستاده و برخی دیگر به آرنج هایشان تکیه بالیاژ مو داده اند، در میان صدای لیوان ها و دومینوهایی که کنار میزها رانده کراتینه مو شده اند، آمیخته می نانو کراتین مو شود. در پس‌زمینه، در اطراف شوک اغواکننده توپ‌های عاج، دایره‌ای از تماشاگران ازدحام تماشاگران لذت‌های کلاسیک را منتشر می‌کنند. مردی در آن سوی میز که چهره اش با رنگ های قدرتمند آررنگ مو استه کراتینه مو شده رنگ مو است و مستقیماً تیرت را خطاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  ترکیب رنگ موی سبز تیره

می گوید: “هر کس به تجارت خود دست می زند، دو شجاع.” “شما قهرمان لایت و هایلایت مو هستید. ما در کنار ما در زندگی اقتصادی کشور کار می کنیم. این مبارزه ای رنگ مو است مثل شما. و من تیرت را از میان دود سیگار می‌بینم که چشم‌های گرد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و در غوغا به سختی می‌توانم پاسخ صدای متواضع و مبهوت او را بشنوم – تیرت، مرد بامزه تیم! تجارت.” به طور پنهانی دزدیدیم. وقتی از Cafe des Fleurs خارج می شویم.

تقریباً سکوت می کنیم. انگار دیگر بلد نیستیم حرف بزنیم. چیزی شبیه نارضایتی رفقای من را آزار می دهد و ابروهایشان را گره می زند. آنها طوری به نظر می رسند که گویی تمام دکلره مو دارند متوجه می شوند که در یک مقطع مهم به وظیفه خود عمل نبیبی لایت مو کرده اند. آنها با ما، جانوران، حرف‌های نابخردانه خوبی زدند! Tirette سرانجام با بغضی غرغر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که هر چه بیشتر متحد شویم و دوباره خودمان را جمع کنیم.

قدرت جمع می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. “امروز باید به طرز وحشیانه ای مست می کراتینه مو شدیم!” پارادیس وحشیانه پاسخ می دهد. بدون هیچ حرفی راه می رویم. سپس، پس از مدتی، “آنها احمق های زیادی لایت و هایلایت مو هستند، احمق های کثیف”، تیرت ادامه می دهد. او با اوج عصبانیت می‌گوید: «آنها سعی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند به ما کد بزنند، اما من نمی‌خواهم؛ اگر دوباره آنها را ببینم، می‌دانم به آنها چه بگویم!» بلر می گوید: ما دیگر آنها را نخواهیم دید.

  رنگ مو مشکی کلاسیک

ولپات می‌گوید: «تا هشت روز دیگر، ما آماده خواهیم کراتینه مو شد. در نزدیکی میدان، با جمعیتی از مردم روبرو می‌شویم که از هتل دو ویل و از ساختمان عمومی بزرگ دیگری که ستون‌های معبدی را نشان می‌دهد بیرون می‌آیند. دفاتر در حال بسته کراتینه مو شدن لایت و هایلایت مو هستند، و غیرنظامیان از هر نوع و سنی، و مردان نظامی، جوان و پیر، که به نظر می رسد از دور تقریباً شبیه ما لباس پوشیده اند.

بیرون می ریزند. اما وقتی نزدیک‌تر می‌شوند، علیرغم اینکه در لباس سربازان ظاهر کراتینه مو شده‌اند، علی‌رغم تندخویی‌هایشان، به‌عنوان مشرکان و فراریان جنگ ظاهر می‌شوند. [یادداشت 1] زنان و کودکان در خوشه های زیبا و شاد منتظر آنها لایت و هایلایت مو هستند. بازرگانان مغازه های خود را با مطالبی از خود راضی و لبخند می بندند.

هم برای روز پایان یافته و هم برای فردا، و خوشحال از هیجان های پر جنب و جوش و مداوم سود افزایش یافته، از صدای فزاینده ی صندوق پول. آنها در دل آتش خود مانده اند. آنها فقط باید برای نوازش فرزندان خود خم شوند. ما آنها را می بینیم که در اولین نورهای ستارگان خیابان می درخشند، این همه ثروتمند که ثروتمندتر می شوند.

رنگ مو بلوند بژ روشن 8.32 : این همه مردم آرام که آرامششان هر روز بیشتر می نانو کراتین مو شود، مردمی که سیر لایت و هایلایت مو هستند، شما احساس می کنید، و با وجود همه، یک دعای غیر قابل اعتراف را احساس می کنید. همگی آلایت و هایلایت مو هسته می‌روند، به لطف عصر خوب، و در خانه‌های عالی، یا در کافه‌هایی که منتظرشان لایت و هایلایت مو هستند، ساکن می‌شوند. زوج‌هایی نیز شکل می‌گیرند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه