↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو یخی یاسی

رنگ مو یخی یاسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو یخی یاسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو یخی یاسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ مو یخی یاسی : بلکه با متواضعانه و همدردی در آن شرکت بیبی لایت مو کرد. تمام جاذبه گذشته که شادی و سودمندی سر جان دانفرن را خدشه دار بیبی لایت مو کرد و او به سمت یک مرکز مشترک جذب می بیبی لایت مو کرد، در این عصر از سلول دیوانه اش بیرون آمد.

مو : بله، پسر کوچک او هیو، که تحت مراقبت خانم فولام قرار گرفته پروتئین تراپی مو بود، زیرا لیدی دانفرن، با رفتار خود، دیگر نمی توانست پست مادری را پر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به یک کودک باهوش تبدیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که می توانست در اطراف اسباب بازی های مهد کودک خود تکان بخورد. از هزینه 143و تنوع او همیشه پسری شاد، باهوش و فوق‌العاده زیبا به نظر می‌رسید، اما تمایل داشت کمی خودخواه باکراتینه مو شد.

رنگ مو یخی یاسی

رنگ مو یخی یاسی : حفظ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و اکنون به عقب نگاه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، افسوس. ! نه با غم، بلکه با غرور با این حال، در تمام این مدت تلاش، باید اعتراف بیبی لایت مو کرد که یک ستاره درخشان از جذابیت فرزندی می درخشید که به نظر می رسید خطوط منعکس کراتینه مو شده از درخشندگی محبت آمیز خود را به سمت او شلیک می بیبی لایت مو کرد، که چهره اش همیشه در برگشت با لذت می درخشید.

خصیصه‌ای که با گذشت سال‌ها بیشتر و بیشتر ظاهر می‌کراتینه مو شد. در سن شش سالگی، سر جان، با بیزاری از توصیه بسیاری از دوستان خود برای تهیه معلم خصوصی، او را به دبیرستان کانتربری فرستاد، جایی که او به مدت پنج سال به عنوان شبانه روزی، تحت سرپرستی دقیق پروفسور اسمیت باقی ماند. ، مردی با بالاترین دستاوردهای ادبی، و آموزش مثال زدنی او از بسیاری از جوانان تحت حاکمیت اوت او چنان برجسته پروتئین تراپی مو بود.

که جایی برای شک در ذهن بسیاری از والدینی که مسئولیت های مربوطه خود را به او سپرده پروتئین تراپی مو بودند، باقی نگذاشت. هر هفته در این دوره، سر جان را یک بازدیدکننده در کانتربری یافت. او تمام دستورات لازم را به پروفسور اسمیت بالیاژ مو داد که به هر نحوی به پسرش علاقه مند نانو کراتین مو شود، و او را به کراتینه مو شدت از اجازه بالیاژ مو دادن به هر فرد خارجی، چه مرد و چه زن، اجازه مصاحبه با پسرش را بالیاژ مو داد.

  مدل رنگ مو برای جلو سر

و همیشه با ترس و وحشت با روش های حیله گرانه او که ادعا می بیبی لایت مو کرد رفتار می بیبی لایت مو کرد. یک بار شریک زندگی او باکراتینه مو شد و بارانی از شرم ابدی بر خود و فرزندش آورده باکراتینه مو شد. این دستور فقط باید یک بار برای رنگ مو استاد سختگیر صادر می کراتینه مو شد که در همه موارد ممکن انجام می بالیاژ مو داد 144دستورالعمل های دریافت کراتینه مو شده از والدین دانش آموزان تحت کنترل او با اتکای سرسخت و غیر قابل انکار. در طی این پنج سال آموزش هیو دانفرن در کانتربری، دیده کراتینه مو شد.

که سر جان به تدریج بی توجه و ناامید کراتینه مو شد. درخشش سالم جوانی از زمانی که مصیبت های خانگی وارد خانه اش کراتینه مو شد، هر روز ناپدید می کراتینه مو شد و خطوط زنده انزجار خود را با دستی ثابت روی ابرویی که اکنون به کراتینه مو شدت با آنها مشخص کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، می نوشت. او زمان زیادی برای مراقبه در گذشته نزدیک داشت که غیبت پسرش به طور قابل توجهی بر آن افزوده کراتینه مو شد.

رنگ مو یخی یاسی : او می‌دانست که ساعت‌ها در یک زمان در فکر عمیق و دردناک می‌نشیند، و تنها زمانی که خانم فولام برانگیخته می‌نانو کراتین مو شود، می‌خورنگ مو است از روی کاناپه‌ای که اغلب اوقات رنگ مو استراحت می‌بیبی لایت مو کرد، تکان بخورد. او را به جای ریچل هاید خانه دار منصوب بیبی لایت مو کرد و تا زمانی که پسر کوچکش را به مدرسه بردند مانند مادر پسر کوچکش عمل بیبی لایت مو کرد – پس از حمله کراتینه مو شدید.

بیماری و آزمایش بدنی و جسمی، تمام توجه خود را به او معطوف بیبی لایت مو کرد که او به کراتینه مو شدت به آن نیاز داشت. ذهنی زمان گذشت تا زمانی که پسرش از کانتربری بازگشت، حضور پسرش باید زخم‌های گشادی ناشی از غیبت او را التیام بخشید و تعقیب بیبی لایت مو کرد. 145تمام حفره های تاریک را از ذهن سر جان دور کنید.

  رنگ موی عسلی متوسط 6.34

در روز بازگشت هیو به خانه، پس از پنج سال آموزش زیر نظر پروفسور اسمیت، که باید روز شادی و شادی در سرتاسر عمارت دانفرن باکراتینه مو شد، این تنها غم و اندوه برای پدر دلشکسته پروتئین تراپی مو بود. هیو با غرور پسرانه به داخل اتاق دوید و با غرور او را در آغوش گرفت و در عوض با تصویری از او که دیگر هرگز نمی توانست صاحبش نانو کراتین مو شود، روبرو کراتینه مو شد.

رنگ مو یخی یاسی : پیشانی گرد، دماغ آبی، چشم‌های فندقی، موهای قهوه‌ای مهره‌ای، لب‌های یاقوتی، دندان‌های مرواریدی، گونه‌های فرورفته و چانه ریز مادرش که احتمالاً با خرده‌های فقر و تنگدستی دست و پنجه نرم می‌بیبی لایت مو کرد! با این حال، سر جان مردانه سعی بیبی لایت مو کرد منبع نگاه های قبر او را از پسرش پنهان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تا اینکه روزی از مکاشفه خورنگ مو استار آن کراتینه مو شد که منشأ سیاه کراتینه مو شده آنها به او که هنوز از زنده پروتئین تراپی مو بودن مادرش بی اطلاع پروتئین تراپی مو بود.

جسورانه اعلام نانو کراتین مو شود. هیو فکر بیبی لایت مو کرد که تعطیلات شش هفته ای خیلی سریع گذشت تا اینکه بار دیگر مجبور کراتینه مو شد خانه لوکس بی حد و حصر خود را ترک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و برای دوره آموزشی دیگری وارد کالج چیتوورث، برکس نانو کراتین مو شود، مدتی که رویبالیاژ مو دادها به تنهایی تعیین می کنند. 146 اگرچه نام کالج چیتورث برای او که از یکی از کارکنان سابق آن بسیار رنج می‌برد، خاطره‌ای از بیزاری به ارمغان می‌آورد.

اما آن روزها فرار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و همراه با آنها ردپای مکر شعله‌ور. سر جان از آنجایی که دوست شخصی پروفسور اوسالیوان پروتئین تراپی مو بود، ترجیح بالیاژ مو داد پسرش با او اقامت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و تمام دستاوردهای لازم را که به پسری از چنین نژاد پرافتخار و برجسته ای واگذار می نانو کراتین مو شود، تحت کنترل او دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. سرانجام صبح برای هیو فرا رسید تا کار دانشگاهی خود را آغاز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با همراهی پدرش، مدت زیادی طول نکشید.

  رنگ مو سفید مشکی دخترانه

که سفر را به پایان برساند. مصاحبه سر جان و دوست وابسته‌اش، دکتر اوسالیوان، بسیار تأثیرگذار پروتئین تراپی مو بود، به‌طوری که هیو، که کاملاً با چنین طغیان‌هایی از غم و اندوه غریبه پروتئین تراپی مو بود و برای چنین احوالپرسی احساسی و بی‌صدا ناگهانی آماده نپروتئین تراپی مو بود. اکنون که او شاهد آن پروتئین تراپی مو بود، احساس بیبی لایت مو کرد که نمی توان از پیوستن به غم آنها خودداری بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو یخی یاسی : او در حالی که دست های جوان خود را دور گردن پدرش انداخت، به طرز هیستریکی گریه بیبی لایت مو کرد و تنها زمانی می توانست ساکت نانو کراتین مو شود که پدرش دوباره شاد ظاهر کراتینه مو شد. با سپردن پسرش به سرپرستی دکتر اوسالیوان، 147دومی در آن روز از وظیفه بازنشسته کراتینه مو شد و از سر جان التماس بیبی لایت مو کرد که شبانه روز بماند و اضافه بیبی لایت مو کرد که خیلی دوست رنگ مو دارد در مورد مسائلی که می دانسته.

با او صحبت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و متقاعد کراتینه مو شد که معتقد باکراتینه مو شد باعث ترحم قلبی کراتینه مو شده رنگ مو است که زمانی در آنجا پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است. غرور قلبی در آنجا ساکن پروتئین تراپی مو بود. با این پیشنهاد، سر جان با کمال میل موافقت بیبی لایت مو کرد، و علاقه ای به ترک پسر مهربان و بسیار دوست داشتنی خود نداشت به این زودی پس از چنین ملاقاتی سخت، مانند جلسه ای که او نه تنها شاهد آن پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه