نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند پلاتینه یخی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند پلاتینه یخی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی : مربعی از مواد سفید روی آن میخکوب کراتینه مو شده و خود را معصومانه باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دسته‌ای از بیل‌بران در امتبالیاژ مو داد سنگر آسیب‌دیده پیشروی می‌کنند.

رنگ مو : جوزف با صدای ضعیفی تکرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “آه، نوم دیو! فلات به اندازه یک میدان عمومی پوشیده از مردم رنگ مو است. مهمانی های خستگی در گروه ها و مردان منزوی. اینجا و آنجا برانکاردها (با حوصله و اندک) کار عظیم و بی پایان خود را آغاز می کنند. ولپات ما را ترک می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به سنگر بازگردد و ضررهای جدیدمان را اعلام الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مهم‌تر از همه شکاف بزرگی که برتراند باقی مانده رنگ مو است.

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی : او به جوزف می‌گوید: “نمی‌توانیم تو را از دست بدهیم، نه؟ هر چند وقت یک‌بار برای ما یک خط بنویس – فقط، “همه چیز خوب پیش می‌رود، امضا، کاممبر، نه؟” او در میان مردمی که از مسیر یکدیگر عبور می کنند در پهنه ای ناپدید می نانو کراتین مو شود که اکنون کاملاً توسط بارانی غم انگیز و بی پایان تسخیر کراتینه مو شده رنگ مو است. یوسف به من تکیه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به دره می رویم.

شیبی که از آن پایین می آییم به سلول های معروف رنگ مو است. در حمله ماه مه، زواوها همگی شروع به حفر پناهگاه‌های انفرادی برای خود بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و در اطراف آن‌ها ناپروتئین تراپی مو بود کراتینه مو شدند. برخی هنوز دیده می شوند که روی لبه یک سوراخ ابتدایی قرار تمام دکلره مو دارند و ابزار سنگربرداری خود را در دستان بی گوشت خود تمام دکلره مو دارند یا با حفره های غاردار به آنها نگاه می کنند که احشاء چشم را چروک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ موی هیدن لایت

زمین آنقدر پر از مرده رنگ مو است که زمین‌ریزه‌ها مکان‌هایی را می‌پوشانند که با پاها پر می‌شوند، با اسکلت‌های نیمه‌لباس، و با رنگ مو استخوان‌بندی جمجمه‌هایی که در شیب تند مانند کوزه‌های کره‌ای چینی در کنار هم قرار گرفته‌اند. در اینجا چندین قشر مرده وجود رنگ مو دارد و در بسیاری از جاها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندن صدف‌ها قدیمی‌ترین آنها را بیرون آورده و در بالای پوسته‌های جدید به نمایش گذاشته رنگ مو است.

کف دره کاملاً با ضایعات سلاح، لباس و ادوات فرش کراتینه مو شده رنگ مو است. تکه های صدف، آهن کهنه، نان و حتی بیسکویت هایی که از کوله پشتی افتاده اند و هنوز با باران حل نکراتینه مو شده اند را پایمال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قلع های آشغال، دیگ های مربا و کلاه ایمنی توسط گلوله ها سوراخ می شوند و از بین می روند. و پست‌های دررفته‌ای که زنده مانده‌اند با سوراخ‌هایی پوشیده کراتینه مو شده‌اند.

سنگرهایی که در این دره می گذرد، شکاف های زلزله رنگ مو دارد و گویی قبرهای تمام ناپخته بر ویرانه های تشنج زمین خالی کراتینه مو شده رنگ مو است. و آنجا، جایی که مرده ای وجود نرنگ مو دارد، همان زمین جسد رنگ مو است. ما سنگر بین‌المللی را دنبال می‌کنیم که هنوز با پارچه‌های رنگین‌کمان بال می‌زند – سنگر بی‌شکلی که آشفتگی مواد پاره‌کراتینه مو شده با هوای یک سنگر ترور کراتینه مو شده در آن قرار می‌گیرد.

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی : تا جایی که خندق نامنظم و پیچ در پیچ یک آرنج را تشکیل می‌دهد. در تمام طول مسیر، تا سدی خاکی که راه را می بندد، اجساد آلمانی در هم پیچیده و گره خورده اند مانند سیلابی از لعنتی ها، برخی از آنها از غارهای گل آلود در وسط مجموعه ای گیج کننده از تیرها، طناب ها، خزنده ها بیرون می آیند. از آهن، غلتک سنگر، ​​مانع، و صفحه گلوله. در خود مانع، یک جسد ررنگ مو است ایستاده، در مرده دیگر ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است.

در حالی که جسد دیگری که در همان نقطه کاشته کراتینه مو شده رنگ مو است، به صورت مایل در محل اسفناک می ایستد، کل آرایش به نظر می رسد بخشی از چرخ بزرگی رنگ مو است که در گل فرو رفته یا شکسته کراتینه مو شده رنگ مو است. بادبان یک آسیاب بادی و در کنار همه اینها، این فاجعه گوشت و پلیدی، تصاویر مذهبی پخش می نانو کراتین مو شود، کارت پستال ها، جزوه های پارسا، اعلامیه هایی که روی آنها دعاها با حروف گوتیک نوشته کراتینه مو شده رنگ مو است.

  رنگ موی نسکافه ای متوسط

آنها خود را در امواجی از لباس های روده پراالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده بیبی لایت مو کرده اند. به نظر می رسد که کلمات کاغذی این سواحل طاعون، این دره مرگ، با رنگ پریدگی بیشمار دروغ های بی ثمر خود را پر از شکوفه می کنند. من به دنبال راهی محکم می گردم تا جوزف را به داخل هدایت کنم – زخمش او را تا حدودی فلج می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او احساس می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در سراسر بدنش گسترده کراتینه مو شده رنگ مو است. در حالی که من از او حمایت می کنم.

و او به هیچ چیز نگاه نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، به تحول وحشتناکی که از طریق آن فرار می کنیم، نگاه می کنم. یک گروهبان آلمانی نشسته رنگ مو است، اینجا جایی که ما پا می گذاریم، با تکیه گاه الوارهای دریده کراتینه مو شده که زمانی پناهگاه نگهبانی را تشکیل می بالیاژ مو دادند. زیر چشمش سوراخ کوچکی وجود رنگ مو دارد. رانش یک سرنیزه او را از طریق صورتش به تخته ها میخکوب بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. در مقابل او، او نیز نشسته.

در حالی که آرنج هایش را روی زانوها و مشت هایش را روی چانه اش قرار بالیاژ مو داده، مردی رنگ مو است که تمام بالای جمجمه اش مانند تخم مرغ آب پز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده کراتینه مو شده رنگ مو است. در کنار آنها – یک نگهبان افتضاح – نیمی از یک مرد ایستاده رنگ مو است، مردی که از پوست سر تا شکم به دو نیم کراتینه مو شده، ایستاده به دیوار خاکی. نمی دانم نیمه دیگر این پست انسانی کجرنگ مو است که چشمش از بالا آویزان رنگ مو است و احشاء مایل به آبی به صورت مارپیچی دور پایش حلقه می زند.

  رنگ مو شکلاتی عسلی روشن بدون دکلره

پايين پايين، پاي فرد خود را از ماتريكس خون جدا مي‌كند كه با سرنيزه‌هاي فرانسوي سفت کراتینه مو شده رنگ مو است كه بر اثر کراتینه مو شدت ضربه خم کراتینه مو شده، دو برابر کراتینه مو شده و پيچيده کراتینه مو شده‌اند. از میان شکافی در دیوار مثله‌کراتینه مو شده، می‌توان شکافی را مشاهده بیبی لایت مو کرد که در آن بدن سربازان گارد پروس به نظر می‌رسد در حالت دعانویسان زانو زده‌اند، از پشت می‌روند.

رنگ موی بلوند پلاتینه یخی : با شکاف‌های آغشته به خون و به چوب. از این گروه، آنها یک تیرآهنگ سنگالی عظیم الجثه را به لبه خود کشیده اند، که متحجر در وضعیتی که مرگ او را گرفت، به هوای خالی تکیه بالیاژ مو داده و محکم به پاهایش می نشیند و به دو مچ بریده اش خیره کراتینه مو شده رنگ مو است. بدون شک بمبی در دستان او منفجر کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و از آنجایی که تمام صورتش زنده رنگ مو است.

به نظر می رسد که انگل ها را می جود. یک سرباز در حال عبور از یک هنگ آلپ می گوید: «اینجا پروتئین تراپی مو بود که آنها حقه پرچم سفید را انجام بالیاژ مو دادند؛ و همانطور که آفریقایی ها را مجبور به مقابله با آنها آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، شرط می بندید که آنها داغ بیبی لایت مو کرده اند! – تینز، خود پرچم سفید وجود رنگ مو دارد. که این کودها رنگ مو استفاده می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.» دسته بلندی را که در آنجا قرار رنگ مو دارد می گیرد و تکان می دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه