↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی : دهلیز معبد، دو نمازخانه، زادگاه آمنوفیس و چندین اتاق دیگر. سالن بزرگ در کارناک سالن بزرگ در کارناک. این تالار در معبد آمون رنگ مو است و یکی از چشمگیرترین تالارهای مصر رنگ مو است.

رنگ مو : می‌توان بخشی از دیوار رومی قدیمی را که این حومه را که در آن زمان به نام بابل شناخته می‌کراتینه مو شد، احاطه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، مشاهده بیبی لایت مو کرد. خانه‌ها عمدتاً دو یا سه طبقه لایت و هایلایت مو هستند، اما خیابان‌ها به قدری باریک لایت و هایلایت مو هستند که دو نفر در طرف مقابل به راحتی با خم کراتینه مو شدن از پنجره‌هایشان به بیرون دست به دست هم می‌دهند.

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی : بلکه به چادر ابریشمی سفیدی بسنده می کنند که در قسمت پایین صورت کشیده کراتینه مو شده و چشم ها و قسمتی از بینی را بدون پوشش می گذارد. هیچ بازدیدی از قاهره بدون دیدن قاهره قدیم با بازارهایش کامل نمی نانو کراتین مو شود. این یک چهارم شهر رنگ مو است که در زمان خلفا باقی مانده رنگ مو است. عمدتاً قبطی‌ها در آن زندگی می‌کنند و در میان خانه‌های متوسط، که از آجرهای خشک‌کراتینه مو شده در آفتاب ساخته کراتینه مو شده‌اند.

بسیاری از یا درهای عتیقه بلوط، که با میخ های فرفورژه بزرگ پوشیده کراتینه مو شده اند، هنوز باقی مانده اند. اینجا کلیسای قدیمی سنت سرگیوس رنگ مو است که گفته می نانو کراتین مو شود پیش از فتح مسلمانان رنگ مو است. در دخمه برنگ مو استانی گفته می نانو کراتین مو شود که مریم باکره و کودک پس از فرار به مصر به دنبال سرپناهی پروتئین تراپی مو بوده اند. در نزدیکی جزیره رودا قرار رنگ مو دارد که در افسانه ای که در اینجا موسی نوزاد توسط دختر فرعون پیدا کراتینه مو شده رنگ مو است قابل توجه رنگ مو است.

بازدیدکننده از یک بازوی باریک رود نیل با یک کشتی خام عبور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و سپس از طریق یک باغ قدیمی عجیب به دیواری می رود که مشرف به نیل و اهرام رنگ مو است. این دیوار، بر اساس سنت محلی، نقطه‌ای را مشخص می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که موسی را از بوته‌ها برده‌اند. بوته ها دیگر وجود نتمام دکلره مو دارند زیرا لایروبی کراتینه مو شده اند، اما مکان ظاهری بسیار قدیمی رنگ مو دارد و باغ دارای درختان کنجکاو زیادی رنگ مو است.

  رنگ موی بژ نسکافه ای با دکلره

در میان ویرانه های اقصر و کارناک اقصر، شهر برنگ مو استانی مصر علیا، که ممکن رنگ مو است با قطار شبانه از قاهره به آن برسید، مرکز جالب‌ترین ویرانه‌های رود نیل رنگ مو است. خود شهر در اطراف معبد باشکوه اقصر ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است که توسط آمنوفیس سوم تأسیس کراتینه مو شد، اما توسط رامزس دوم تغییر و بازسازی کراتینه مو شد. از رود نیل، ستون‌های این معبد منظره زیبایی رنگ مو است.

زیرا ستون‌های عظیم آن کاملاً حفظ کراتینه مو شده‌اند. هتل های توریستی بزرگ بیشتر ساختمان های دیگر را تشکیل می دهند. این شهر دارای یک جبهه آبی خوب رنگ مو است که معمولاً در فصل زمستان با بخاری های توریستی پوشیده می نانو کراتین مو شود. منظره سراسر نیل خوب رنگ مو است، زیرا شامل رشته کوه های رفیع لیبی می نانو کراتین مو شود که مقبره فرعون ها در کناره های آن بریده کراتینه مو شده رنگ مو است.

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی : در اینجا، در دو یا سه روز، می‌توان خرابه‌های اقصر، کارناک و تبس را مطالعه بیبی لایت مو کرد – نام‌هایی که مورخ هنوز هم با آنها تداعی می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. تمام معابد مصری مانند مساجد شمال هند بر روی یک نقشه کلی ساخته کراتینه مو شده اند و اقصر هیچ تفاوتی با بقیه نرنگ مو دارد، جز اینکه در زیبایی ستون های ستون دارش از همه آنها پیشی می گیرد.

هفت ستون دوتایی، حدود پنجاه و دو فوت ارتفاع، با سرستون‌های نیلوفر آبی، یک آرشیترو عظیم را پشتیبانی می‌کنند، در حالی که پشت آن‌ها ستون‌های دوتایی در سه طرف یک بارگاه بزرگ قرار تمام دکلره مو دارند. این معبد اقصر در اصل توسط آمنوفیس سوم از سلسله هجدهم به افتخار آمون، بزرگترین ساخته کراتینه مو شد.[144]خدایان مصری، همسرش و پسرشان، خدای ماه، خونس. جانشین این پادشاه نام آمون را پاک بیبی لایت مو کرد و تغییرات دیگری ایجاد بیبی لایت مو کرد.

  جدیدترین رنگ جلو مو

اما ستی اول نام آمون را احیا بیبی لایت مو کرد و سپس رامسس دوم آمد، سازنده ای که هرگز از پرورش معابد عظیم و حک بیبی لایت مو کردن چهره های عظیم خود خسته نکراتینه مو شد. رامزس یک صحن ستوندار در مقابل معبد اضافه بیبی لایت مو کرد، یک ستون عظیم با ابلیسک ها و مجسمه های عظیمی ساخت که عظمت خود را تجلیل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و کارتوهای سازنده اصلی را پاک بیبی لایت مو کرد، و به جای خود او و در نتیجه ادعای اعتبار برای برپایی کل معبد بیبی لایت مو کرد.

اگر روح رامزس بزرگ به زمین بازگردد و مومیایی را که اکنون جالب‌ترین نمایشگاه موزه قاهره را تشکیل می‌دهد، زنده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چقدر تحقیر او می‌کراتینه مو شد که بداند ابزارهای مبتکرانه‌اش برای تصاحب اعتبار کارهای دیگر مردان پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است. در معرض؟ تقریباً در تمام بقایای مصر علیا، رامسس به عنوان تنها سازنده ظاهر می نانو کراتین مو شود.

اما حیله گری برنگ مو استان شناسان مدرن این اعتبار را از او سلب بیبی لایت مو کرده و او را به عنوان بزرگترین شارلاتان سلطنتی نشان بالیاژ مو داده رنگ مو است. طرح کلی معبد اقصر در کارناک و تمام نقاط دیگر مصر تکرار می نانو کراتین مو شود. ستون، دو برج از سنگ تراشی عظیم، ورودی معبد را تشکیل می بالیاژ مو داد، در وسط آن قرار داشت. برج های دکل شبیه اهرام ناقص لایت و هایلایت مو هستند و از آنجایی که از سنگ های بزرگ تشکیل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند.

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی : اغلب زمانی که تمام قسمت های معبد به ویرانه می افتاد زنده می ماندند. سطوح ستون فضایی برای نقش برجسته ها و کتیبه ها فراهم می بیبی لایت مو کرد که از شکوه و جلال پادشاهی که معبد را پرورش می بالیاژ مو داد، حکایت می بیبی لایت مو کرد. در بیشتر موارد، ابلیسک ها و مجسمه های عظیم سازنده سلطنتی در جلوی ستون قرار می گرفتند.

  انواع رنگ مو یاقوتی

از ستون، یکی وارد محوطه باز بزرگ، با ستون های سرپوشیده می نانو کراتین مو شود[145]در سمت ررنگ مو است و چپ این بارگاه محل تجمع مردم در تمام جشن‌های بزرگ پروتئین تراپی مو بود و در مرکز آن محراب بزرگ قرار داشت. پشت این بارگاه، در تراس چند قدمی بالاتر، دهلیز معبد قرار داشت که توسط ستون‌هایی نگه داشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که ردیف جلویی آن نرده‌بندی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

در پشت این تالار بزرگ هیپوستیکی قرار داشت که تمام عرض ساختمان را امتبالیاژ مو داد می‌بالیاژ مو داد و دارای پنج راهرو پروتئین تراپی مو بود که دو راهروی بیرونی پایین‌تر از بقیه پروتئین تراپی مو بود. سقف راهروهای مرکزی توسط ستون‌های پاپیروس با سرستون‌های کاسه گل نگه داشته می‌نانو کراتین مو شود، در حالی که سقف راهروهای دیگر توسط ستون‌های پاپیروسی با سرستون‌های غنچه نگه داشته می‌نانو کراتین مو شود.

پشت این تالار محراب داخلی رنگ مو است که تصویر خدا را در یک قایق مقدس در خود جای بالیاژ مو داده رنگ مو است. در اطراف محراب اتاق‌های مختلفی برای نگهداری لباس‌های کاهنان و برای رنگ مو استفاده نگهبانان و دیگر خادمین قرار داشت. در معبد اقصر، سطح پیلون به رکوردی از دستاوردهای جنگ رامزس دوم اختصاص رنگ مو دارد، پادشاهی که در نهایت معبد را اصلاح بیبی لایت مو کرد و مهر خود را بر آن گذاشت.

طرز تهیه انواع رنگ مو گیاهی : در پشت ستون، صحن بزرگ رامزس قرار رنگ مو دارد که به طور کامل توسط دو ردیف هفتاد و چهار ستونی، با سرستون‌های جوانه‌های پاپیروس و شفت‌های صاف احاطه کراتینه مو شده رنگ مو است. سپس ستونی از هفت ستون دوتایی به ارتفاع پنجاه و دو فوت با سرستون های کاسه گل می آید. صحن دوم، حیاط آمنوفیس سوم، با ردیف های دوتایی از ستون ها در سه طرف.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه