↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

طرز رنگ كردن مو در خانه

طرز رنگ كردن مو در خانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت طرز رنگ كردن مو در خانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با طرز رنگ كردن مو در خانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

طرز رنگ كردن مو در خانه : در پایان شش یا هشت سال برزخ، به دفترچه ای از آسایشگاه بتل کریک رسیدم. این به نظر من دقیقا همان چیزی پروتئین تراپی مو بود که می خورنگ مو استم. این سازنده پروتئین تراپی مو بود، با بدن به عنوان یک کل سروکار داشت.

رنگ مو : علاوه بر بیماری های کودکان، سرفه و سرماخوردگی و گلودرد و درد معده و یبوست و اسهال وجود داشت که بچه ها آن را با بزرگترهای خود در میان می گذاشتند. من از این همه دردسر کمی بیشتر از سهم خودم داشتم. همیشه یک دکتر فرستاده می کراتینه مو شد و همیشه او عاقل و تأثیرگذار پروتئین تراپی مو بود و همیشه من تحت تأثیر قرار می گرفتم.

طرز رنگ كردن مو در خانه

طرز رنگ كردن مو در خانه : او به من مقداری قرص یا یک بطری مایع بالیاژ مو داد، هر دو ساعت یک قاشق چای خوری یا چیزی شبیه به این – می توانم صدای جغجغه قاشق چای خوری را در لیوان در حین نوشتن بشنوم. من برای تک تک آن پزشکان احترام عمیقی قائل پروتئین تراپی مو بودم. او دانایی پروتئین تراپی مو بود که با شلوار راه می رفت، و هر وقت می آمد، می دانستم که خوب می شوم.

و من انجام بالیاژ مو دادم که این قضیه را کاملاً ثابت بیبی لایت مو کرد. سپس بزرگ کراتینه مو شدم و در سن هجده یا نوزده سالگی به دانش علاقه مند کراتینه مو شدم و به معنای واقعی کلمه در هر دقیقه از روز و بخش زیادی از شب به مطالعه و مطالعه پرداختم. من به ندرت به خودم اجازه می بالیاژ مو دادم قبل از ساعت دو صبح بخوابم و همیشه تا ساعت هفت بیدار پروتئین تراپی مو بودم و دوباره آماده کار پروتئین تراپی مو بودم.

من حدود ده سال این کار را انجام بالیاژ مو دادم تا اینکه طبیعت مرا به طور کامل متوقف بیبی لایت مو کرد. در طول این ده سال من یک ایستگاه آزمایشی منظم در سلامت پروتئین تراپی مو بودم. یعنی هر نوع بیماری مشترکی داشتم و بارها و بارها به آن مبتلا می کراتینه مو شدم تا بتوانم همه راه های درمان یا درمان نکراتینه مو شدن آن را امتحان کنم و آنقدر به تلاش ادامه دهم تا مطمئن شوم که یک راه یا دیگر. اخیراً به جمله شگفت انگیزی از جان باروز برخوردم که هر نویسنده ای از آن رنگ مو استقبال خواهد بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو نسکافه ای شماره 5 بدون دکلره

“این نوشتن یک تجارت غیر طبیعی رنگ مو است، سر شما را گرم و پاهای شما را سرد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و هضم غذا را متوقف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” این مشکل در هضم من زمانی شروع کراتینه مو شد که در حال نوشتن رمان دومم پروتئین تراپی مو بودم و در جزیره ای تنها در پای دریاچه انتاریو چادر زدم. من برای دیدن یک دکتر در یک شهر مجاور رفتم، و او آگاهانه در مورد سوء هاضمه صحبت بیبی لایت مو کرد.

به گفته وی علت آن عدم ترشح کافی پپسین توسط معده و درمان آن نیز مصرف پپسین مصنوعی رنگ مو است که از معده خوک به دست می آید. او این پپسین خوک را در یک بطری مایع قرمز به من بالیاژ مو داد و من شرعاً بعد از هر وعده غذایی مقداری از آن را مصرف می بیبی لایت مو کردم. برای مدتی کمک بیبی لایت مو کرد. اما بعد متوجه کراتینه مو شدم که کمتر و کمتر کمک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

به این نتیجه رسیدم که یک وعده غذای ساده از گوشت سرد و سیب زمینی آب پز، با وجود هر مقدار پپسین خوک، ساعت ها در معده من بماند. در بدبختی دروغ می گفتم، چون می خورنگ مو استم کار کنم و شکم ملعونم اجازه نمی بالیاژ مو داد. البته تمام مدت ذهنم را روی این مشکل به کار می بردم و به دنبال دلایلی پروتئین تراپی مو بودم. متوجه کراتینه مو شدم که اگر بلافاصله بعد از خوردن غذا کار کنم، مشکل بدتر می نانو کراتین مو شود.

  قیمت رنگ موی خارجی زنانه

همچنین متوجه کراتینه مو شدم که وقتی کتاب می نوشتم بدتر پروتئین تراپی مو بود. وقتی به اندازه کافی ناامید می کراتینه مو شدم، نوشتن کتاب را متوقف می بیبی لایت مو کردم و به یک سفر شکار می رفتم. روزی بیست مایل بر فراز کوه‌ها می‌گشتم و به دنبال آهو می‌گشتم و شب‌ها خسته‌تر از آن‌که فکر نمی‌بیبی لایت مو کردم برمی‌گشتم و در یکی دو هفته دیگر همه آثار دردسرم از بین می‌رفت.

بنابراین رژیم زندگی من شکل گرفت – ابتدا نوشتن یک کتاب و سپس یک سفر شکار برای غلبه بر اثرات آن. اما با گذشت زمان، افسوس، متوجه کراتینه مو شدم که بهپروتئین تراپی مو بودی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندتر و کمتر قطعی رنگ مو است. زمان کار کوتاه‌تر کراتینه مو شد و زمان شکار طولانی‌تر کراتینه مو شد، تا اینکه بالاخره به جایی رسیدم که اصلاً نمی‌توانستم کار کنم. اگر امتحان کنم چند روز دیگر تکه تکه می شوم.

طرز رنگ كردن مو در خانه : ظاهراً پایان شکم و پایان خواب و پایان کتاب های نوشتنم پروتئین تراپی مو بود. دندان هایم نه فقط بیرون بلکه از داخل پوسیده می کراتینه مو شدند. آبسه‌ها و ترسناک‌ترین عذاب‌ها را تحمل می‌کنم. تمام شب را بیدار دراز می‌کشیدم، و به نظرم می‌رسید که می‌توانستم بدنم را تکه‌تکه نانو کراتین مو شود احساس می‌بیبی لایت مو کردم – یک حس بسیار افسرده‌کننده! در تمام این مدت آزمایش هایی را امتحان بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.

من یکی پس از دیگری نزد پزشک می رفتم و باید متوجه می کراتینه مو شدم که پزشکان فقط علائم را درمان می کنند. آنها “بیماری ها” را هنگامی که ظاهر کراتینه مو شدند درمان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – اما هیچ کس هرگز به شما نگفت که چگونه از بروز “بیماری ها” جلوگیری کنید. چرا نمی‌توانست دکتری وجود داشته باکراتینه مو شد که شما را به طور کامل بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همه چیزهایی را که با شما اشتباه رنگ مو است به شما بگوید.

  رنگ مرواریدی آلبورا

و چگونه آن را اصلاح کنید؟دکتری که دقیقاً به شما می گوید چگونه زندگی کنید تا همیشه خوب باشید! من اقتصاد می خواندم و به همنوعم مشکوک می کراتینه مو شدم. به ذهنم خطور بیبی لایت مو کرد که شاید برای یک پزشک شرم آور باکراتینه مو شد، اگر همه بیمارانش را درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آنها یاد دهد که چگونه زندگی کنند، به طوری که دیگر هیچ یک از آنها مجبور به مراجعه به او نشوند.

به ذهنم خطور بیبی لایت مو کرد که احتمالاً به همین دلیل رنگ مو است که «پزشکی پیشگیرانه»، کار سازنده سلامت، توجه کمی از سوی انجمن پزشکی به خود جلب می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دو چیز که مرا آزار می‌بالیاژ مو داد سردرد و یبوست پروتئین تراپی مو بود و آشکارا به هم مرتبط پروتئین تراپی مو بودند. برای یبوست، دنیا یک درمان ساده داشت. شما هر شب یا هر روز صبح “چیزی می گرفتید” و دیگر به آن فکر نمی بیبی لایت مو کردید.

مادربزرگ تنومند و دوست داشتنی من طی سی یا چهل سال گذشته هر روز صبح یک لیوان آب هونیادی نوشیده پروتئین تراپی مو بود و اینکه او در نهایت بر اثر “تحویل چربی قلب” مرده پروتئین تراپی مو بود در ذهن هیچکس با این موضوع ارتباط نداشت. در مورد سردرد، مردم این، آن و راه حل دیگر را به شما می گفتند، و من آنها را امتحان می بیبی لایت مو کردم – یعنی، مگر اینکه آنها دارو باشند.

طرز رنگ كردن مو در خانه : از مواد مخدر بیشتر و بیشتر خجالتی می کراتینه مو شدم. غریزه‌ای داشتم که مرا از شر محرک‌ها و مواد مخدر نجات بالیاژ مو داد. من هرگز از چای، قهوه، الکل یا تنباکو رنگ مو استفاده نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم، و در بدترین دوران رنجم هرگز خود را با کلرال بخوابانم یا با فنرنگ مو استین سردردهایم را متوقف کنم.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه