↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو چقدر باید بمونه

رنگ مو چقدر باید بمونه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو چقدر باید بمونه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو چقدر باید بمونه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو چقدر باید بمونه : که چقدر دوست داشتنی رنگ مو است که یک میلیونر جوان خوب، تمیز و جوان برای اصلاحات مدنی وارد می نانو کراتین مو شود. اما در همان ابتدا او انگشتان رئیس کاکس را زیر پا گذاشت و رئیس کاکس نشان بالیاژ مو داد که چگونه می تواند به ثروت تافت آسیب برساند. پس از آن “چارلی” با رئیس معامله بیبی لایت مو کرد و از آن زمان روزنامه او قهرمان اصلی فساد مدنی کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو : به اجبار مستقیم. از همشهریانش فاش کراتینه مو شد. “اورگونین” زاده قدرت شرکتی رنگ مو است، برای اهداف شرکتی تصور می نانو کراتین مو شود، و برای انجام مناقصه شرکتی وجود رنگ مو دارد، آشکارا چنین رنگ مو است. همچنین “تلگرام پورتلند” متعلق به دو پسر یک غول چوبی رنگ مو است که بیشتر زمین های خود را با سیستم محبوب “ورود ساختگی” به دست آورده رنگ مو است.

رنگ مو چقدر باید بمونه

رنگ مو چقدر باید بمونه : بنابراین “هیچ کاری انجام نمی نانو کراتین مو شود” وجود رنگ مو دارد. به سمت بالا سواحل حرکت می کنیم، “پورتلند اورگونیان” متعلق به املاک یک اپراتور چوب در مقیاس بزرگ، یکی از ثروتمندترین مردان شمال غرب رنگ مو است. یکی از کارمندان این روزنامه برای من می نویسد: او چنان مردمی و آزاده پروتئین تراپی مو بود که ارزیابی دارایی نشان بالیاژ مو داد که به میزان پنج دلار در تمبرهای پس انداز جنگ و تنها در پنج هزار دلار اوراق قرضه جنگی سرمایه گذاری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

همان مخبر که زمانی برای این روزنامه کار می بیبی لایت مو کرد، از این صاحبان برای من می نویسد: هیچ‌کدام هرگز در زندگی‌اش مجبور به انجام یک سری کار نکراتینه مو شده رنگ مو است، و نگرش هر دو نسبت به مردی که در لیست حقوق و دستمزد قرار رنگ مو دارد، معمولاً اسنوب‌ترین نوع رفتاری رنگ مو است که من تا به حال با آن برخورد بیبی لایت مو کرده‌ام. برادر کوچک‌تر روزنامه را اداره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  بهترین رنگ مو تینیجری

اگرچه اگر به تنهایی نمی‌توانست پانزده دلار در هفته در هیچ بخش حقوق بگیرد. در نتیجه، این روزنامه در سیرنگ مو است ها و عملبیبی لایت مو کردهای خود چنان متزلزل رنگ مو است که به سرعت در حال تبدیل کراتینه مو شدن به یک شوخی رنگ مو است. در همین حوالی روزنامه سومی رنگ مو است که متعلق به سیرنگ مو استمداری رنگ مو است که دوستانش به من می گویند که او در زمان های گذشته طرف محبوب را گرفته رنگ مو است.

اما اکنون پیر کراتینه مو شده رنگ مو است و خودش یک مدیر تجاری کراتینه مو شده رنگ مو است. دوستی که این جوان را می شناسد او را چنین توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: پرانرژی، سرد مثل فولاد، یک شرکت معمولی، تاجر، پولدار، که کاغذ را از هر اثری از دموکراسی پاک می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و سپس، با حرکت دورتر به سمت شمال به سیاتل، “تایمز” وجود رنگ مو دارد، یک ملک بسیار ارزشمند.

که با کمک مالی منافع هیل و راه‌آهن بزرگ شمال ساخته کراتینه مو شده رنگ مو است – که به اعتقاد من، با سرمایه‌گذاری کوچک پول بیشتری به دست آورد. بیش از هر شرکت دیگری در آمریکا. “تایمز” پنج درصد سود شش میلیون دلاری می پردازد و بنابراین طبیعتاً به سیستم سود اعتقاد رنگ مو دارد. همچنین “ستاره”، یک مقاله اسکریپس – “ستاره تیرانداز” وجود رنگ مو دارد.

که حاضر پروتئین تراپی مو بود سی و پنج هزار خواننده را به ترتیب از دست بدهد. 244برای شکستن اعتصاب سیاتل و بالاخره «پست هوشمند» رنگ مو است که به نفع جیمز جی هیل و راه‌آهن بزرگ شمالی خریداری کراتینه مو شد و صد و هفتاد هزار دلار از اوراق قرضه آن را در دست این منافع قرار بالیاژ مو داد. خبرچین من می گوید که این روزنامه توسط «منافع بدنام جیکوب فورث سیاتل» تصاحب کراتینه مو شد.

  رنگ مو مش زمینه تیره

رنگ مو چقدر باید بمونه : فورث رئیس خطوط حمل و نقل سیاتل و بانک ملی سیاتل پروتئین تراپی مو بود و رهن دهکده پروتئین تراپی مو بود. روزنامه به تدریج بیشتر و بیشتر در بدهی به بانک ها قرار گرفت و مالکیت فعلی آن از این واقعیت ناشی کراتینه مو شد. این وضعیت اسفبار روزنامه در سواحل اقیانوس آرام رنگ مو است! و اکنون به ساحل اقیانوس اطلس بیایید و یکی از مراکز بزرگ فرهنگی ما را انتخاب کنید. مرکز جهان را سامبره مو بگیرید، بوستون را سامبره مو بگیرید.

وضعیت بد روزنامه بوستون قابل گفتن نیست. همان‌طور که در حال حاضر نشان خواهم بالیاژ مو داد، «رونوشت عصر» وجود رنگ مو دارد که متعلق به خانواده‌ای بسیار ثروتمند و مرتجع رنگ مو است، که در خدمت هر منافع ثروتمند و مرتجع رنگ مو است و اتفاقاً رشوه تبلیغاتی می‌گیرد. این روزنامه قدیمی‌ترین روزنامه در بوستون رنگ مو است و یک سال پیش تیراژ آن به هزار نسخه کاهش یافت و انتشار آن صرفاً به منظور حفظ امتیاز ادامه یافت. “بوستون گلوب” وجود رنگ مو دارد.

و نسخه عصر آن، که به من اطلاع بالیاژ مو داده کراتینه مو شده، توسط رنگ مو استانرنگ مو دارد اویل کنترل می نانو کراتین مو شود. «بوستون هرالد» و نسخه عصر آن، «مسافر»، متعلق به شرکت‌های کارخانه و ماشین‌های کفش یونایتد، با سناتور سابق کرین که تعادل قدرت را حفظ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وجود رنگ مو دارد. “پست” نیز وجود رنگ مو دارد که به کراتینه مو شدت به کرین – که یکی از مرتجعین برجسته نیوانگلند رنگ مو است – بدهکار رنگ مو است.

صاحب “پست” توسط کسی که او را به عنوان “مردی بیمار می شناسد” برای من توصیف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که مانند همه مردانی که ثروت زیادی جمع بیبی لایت مو کرده اند، تمایل به محافظه کاری رنگ مو دارد و از تغییر می ترسد. سرانجام، وجود رنگ مو دارد که متعلق به گروهی از متافیزیک‌دانان ثروتمند و اداره می‌نانو کراتین مو شود، که آموزش می‌دهند که فقر یک توهم ذهن فانی رنگ مو است و گرسنگی را می‌توان با فکر بیبی لایت مو کردن تسکین بالیاژ مو داد.

  رنگ موی سفید دم اسبی

وقتی یک وضعیت اضطراری عمومی پیش می‌آید، آن را به یک تمرین تبدیل می‌کنم، و چیزی برای گفتن دارم که فکر می‌کنم مهم رنگ مو است، ارسال آن به روزنامه‌های معتبر از طریق جمع‌آوری تلگراف. گاهی روزنامه‌ها آن را منتشر می‌کنند، تقریباً همیشه آن را می‌پذیرند و هزینه آن را می‌پردازند – زیرا قضاوت می‌کنند که احتمال به دست آوردن چیز مهمی با این روش وجود رنگ مو دارد.

در میان روزنامه‌های آمریکایی به تنهایی می‌ایستد، زیرا از من می‌نویسد که برای آن تلگرام ارسال نکنم، زیرا هیچ شانسی برای چاپ آنچه که من می‌خواهم بگویم وجود نرنگ مو دارد! یا به سینسیناتی بروید، جایی که اتفاقاً دوستانی در «درون» دارم. “سینسیناتی پرس و جو” و “پست” متعلق به املاک مک لین لایت و هایلایت مو هستند که سی میلیون دلار از راه آهن خیابانی و امتیازات گازی که از طریق رشوه به دست آمده پروتئین تراپی مو بود به دست آوردند.

رنگ مو چقدر باید بمونه : این دارایی همچنین صاحب “واشنگتن پست” رنگ مو است، که بعداً در مورد مهارت های آن صحبت خواهم بیبی لایت مو کرد. و متعلق به چارلز پی تافت، برادر رئیس جمهور سابق ما وجود رنگ مو دارد. «چارلی» تافت با بیست میلیون دلار ازدواج بیبی لایت مو کرد و یک روزنامه خرید و به عنوان یک اصلاح طلب شجاع شروع به کار بیبی لایت مو کرد، و همه در سینسیناتی فکر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه