↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو چای عسلی

مدل رنگ مو چای عسلی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو چای عسلی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو چای عسلی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو چای عسلی : همه شما باید در همه جا برای اوزما پرس و جو کنید و سعی کنید کشف کنید کجا پنهان کراتینه مو شده رنگ مو است .” نقشه بخشی از سرزمین OZ که جستجوی شاهزاده گمکراتینه مو شده را نشان می دهد آنها این طرح را بسیار عاقلانه می‌دانستند و بدون تردید آن را اتخاذ آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

رنگ مو : تا اینکه مطمئن کراتینه مو شدیم اوزما را نمی توان پیدا بیبی لایت مو کرد.» تصویر در دسترس نیست [برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ اینجا را کلیک کنید.] باتن برایت گفت: “پشاو، گم کراتینه مو شدن چیزی نیست. من بارها گم کراتینه مو شده ام.” تروت که می‌دانست پسر عادت رنگ مو دارد گم نانو کراتین مو شود و دوباره خودش را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اعتراف بیبی لایت مو کرد: «این درست رنگ مو است. “اما با اوزما فرق رنگ مو دارد.

مدل رنگ مو چای عسلی

مدل رنگ مو چای عسلی : یعنی همه او را به این نام صدا می زدند و دیگری را نمی شناختند. باتن-برایت به اندازه پسر مانچکین بزرگ نپروتئین تراپی مو بود، اما لباس های مشابهی می پوشید، فقط رنگ های متفاوتی داشتند. وقتی آن دو دست در دست به سمت دختران آمدند، باتن برایت گفت: “سلام دوروتی. میگن اوزما گم کراتینه مو شده.” ” چه کسی چنین می گوید؟” او پرسید.

او پاسخ بالیاژ مو داد: “همه در شهر در مورد آن صحبت می کنند.” “من تعجب می کنم که مردم چگونه آن را فهمیدند؟” دوروتی پرسید. اوجو گفت: می دانم. “جلیا جامب به آنها گفت. او همه جا می پرسد که آیا کسی اوزما را دیده رنگ مو است.” دوروتی با اخم گفت: خیلی بد رنگ مو است. “چرا؟” از دکمه برایت پرسید. هیچ فایده ای نداشت که همه مردم ما را ناراضی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او حاکم این سرزمین پریان بزرگ رنگ مو است و ما می ترسیم که دلیل گم کراتینه مو شدن او این باکراتینه مو شد که کسی او را دزدیده رنگ مو است.” اوجو گفت: “فقط افراد شرور دزدی می کنند.” “آیا در اوز، دوروتی، افراد شرور دیگری را می شناسید؟” او پاسخ بالیاژ مو داد: “نه.” اسکرپس فریاد زد: «اما آنها اینجا لایت و هایلایت مو هستند. “اوزما دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است، کسی در اوز او را دزدیده رنگ مو است.

  رنگ موی بلوند سیلور

فقط افراد شرور دزدی می کنند، پس یکی در اوز شرور رنگ مو است!” صحت این گفته را نمی توان انکار بیبی لایت مو کرد. چهره همه آنها اکنون موقر و غمگین پروتئین تراپی مو بود. باتن برایت بعد از مدتی گفت: «یک چیز مطمئن رنگ مو است، اگر اوزما دزدیده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، کسی باید او را پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دزد را مجازات الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.» تروت با جدیت گفت: “ممکن رنگ مو است دزدهای زیادی وجود داشته باشند.

و در این کشور پریان به نظر می رسد که آنها هیچ سرباز یا پلیسی نتمام دکلره مو دارند.” دوروتی ادعا بیبی لایت مو کرد: “یک سرباز وجود رنگ مو دارد.” او سبیل های سبز و تفنگ رنگ مو دارد و سرلشکر رنگ مو است، اما هیچ کس نه از تفنگ او و نه از سبیل او نمی ترسد، زیرا او آنقدر مهربان رنگ مو است که به مگسی آسیب نمی رساند. بتسی گفت: “خب، یک سرباز یک سرباز رنگ مو است.” باتن-برایت توضیح بالیاژ مو داد: “او حدود دو ماه پیش برای ماهیگیری رفت و هنوز برنگشته رنگ مو است.” تروت کوچولو آهی کشید: «پس نمی‌توانم ببینم که او در این مشکل برای ما مفید خواهد پروتئین تراپی مو بود».

مدل رنگ مو چای عسلی : اما پراپس اوزما، که یک پری رنگ مو است، می تواند بدون هیچ کمکی از دست دزدها فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. دوروتی با تأمل اعتراف بیبی لایت مو کرد: « شاید بتواند این کار را انجام دهد، اما اگر قدرت انجام این کار را داشت، بعید پروتئین تراپی مو بود که اجازه می بالیاژ مو داد خودش را به سرقت ببرند. بنابراین دزدها باید در جادو حتی از این هم قدرتمندتر پروتئین تراپی مو بودند. اوزمای ما.” این رنگ مو استدلال قابل انکار نپروتئین تراپی مو بود و اگرچه آنها در طول آن روز در مورد موضوع صحبت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو یخی با مش مشکی

اما نتوانستند تصمیم بگیرند که اوزما چگونه برخلاف میل او دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است یا چه کسی این عمل وحشتناک را انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است. نزدیک غروب جادوگر برگشت و به آرامی سوار بر اسب اره کراتینه مو شد زیرا احساس دلسردی و گیجی می بیبی لایت مو کرد. گلیندا بعداً با ارابه هوایی خود که توسط بیست قو سفید شیری کشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود آمد و او نیز نگران و ناراضی به نظر می رسید.

تعبالیاژ مو داد بیشتری از دوستان اوزما به آنها پیوستند و آن شب همه آنها با هم صحبت طولانی داشتند. دوروتی گفت: “فکر می کنم، ما باید فوراً در جستجوی اوزمای عزیزمان شروع کنیم. برای ما ظالمانه به نظر می رسد که در قصر او با آرامش زندگی کنیم در حالی که او زندانی در قدرت یک دشمن شرور رنگ مو است. ” گلیندا جادوگر موافقت بیبی لایت مو کرد: “بله، کسی باید او را جستجو الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

من خودم نمی توانم بروم، زیرا باید سخت تلاش کنم تا ابزارهای جادوگری جدیدی ایجاد کنم تا بتوانم حاکم عادل خود را به وسیله آنها نجات دهم. می‌توانم او را پیدا کنم، و به من اطلاع بدهم که چه کسی او را دزدیده رنگ مو است، این به من امکان می‌دهد خیلی سریع‌تر او را نجات دهم.” دوروتی تصمیم گرفت: “پس از فردا صبح شروع می کنیم.” بتسی و تروت و من یک دقیقه دیگر را تلف نمی کنیم.

مدل رنگ مو چای عسلی : جادوگر گفت: “من مطمئن نیستم که شما دختران کارآگاهان خوبی خواهید پروتئین تراپی مو بود.” “اما من با شما خواهم رفت تا از شما در برابر آسیب محافظت کنم و به شما توصیه کنم. افسوس که تمام جادوگری من دزدیده کراتینه مو شده رنگ مو است ، بنابراین من اکنون واقعاً جادوگرتر از هیچ یک از شما نیستم ، اما سعی خواهم بیبی لایت مو کرد از شما محافظت کنم. شما از هر دشمنی که ممکن رنگ مو است.

  ترکیب رنگ موی سرمه ای تیره

ملاقات کنید.” “چه آسیبی ممکن رنگ مو است برای ما در اوز بیفتد؟” از تروت پرسید. “چه بلایی سر اوزما آمد؟” جادوگر را برگرداند. اگر قدرت شیطانی در خارج از کشور در سرزمین پریان ما وجود داشته باکراتینه مو شد که بتواند نه تنها اوزما و عکس جادویی او، بلکه کتاب رکوردهای گلیندا و تمام جادوهای او و کیف سیاه من را که حاوی تمام ترفندهای جادوگری من رنگ مو است.

بدزدد، پس آن قدرت شیطانی اوزما و گلیندا یک پری رنگ مو است، بنابراین هیچ قدرتی نمی تواند آنها را بککراتینه مو شد یا ناپروتئین تراپی مو بود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؛ اما شما دختران همه فانی لایت و هایلایت مو هستید، و باتن-برایت و من هم همینطور، پس باید مراقب خودمان باشیم. ” اوجو، پسر مونچکین گفت: “هیچ چیز نمی تواند مرا بککراتینه مو شد.” جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “این درست رنگ مو است.” به کشور مونچکین، که آنها به خوبی با آن آشنا لایت و هایلایت مو هستند.

مدل رنگ مو چای عسلی : و مترسک و مرد چوبی حلبی را به کشور چهارتایی می فرستم، زیرا آنها بی باک و شجاع لایت و هایلایت مو هستند و خسته نمی شوند؛ و به کشور گیلیکین، که در آن خطرات زیادی در کمین رنگ مو است، خواهم فرستاد. مرد پشمالو و برادرش را به همراه تیک-توک و جک پامکین هد بفرستید. دوروتی ممکن رنگ مو است مهمانی خود را ترتیب دهد و به کشور وینکی سفر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه