↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی : نه تابش غروب آفتاب و نه گیوتین آغشته به خون، بر قلبش نقش بسته پروتئین تراپی مو بود، بلکه آخرین نگاه از آن چشم‌های درخشان پروتئین تراپی مو بود. این منظره تقریباً او را از عقل سلب بیبی لایت مو کرد. از خود گذشتگی تنها زنی که تا به حال دوستش داشته رنگ مو است، حتی با وجود اینکه هرگز به اندازه او او را ندیده پروتئین تراپی مو بود، او را با نوعی خشم به سمت ناپروتئین تراپی مو بودی خود سوق بالیاژ مو داد.

مو : به این مارات با صدای خشن خود پاسخ بالیاژ مو داد: “همه این مردانی که شما نام بردید در چند روز آینده گیوتین خواهند کراتینه مو شد!” همینطور که شارلوت صحبت می بیبی لایت مو کرد، چاقوی وحشتناک را بیرون انداخت و با تمام قدرت آن را به سمت چپش فرو برد، جایی که یک ریه و قسمتی از قلبش را سوراخ بیبی لایت مو کرد. مارات در حالی که خون از دهانش فوران می بیبی لایت مو کرد فریاد زد: “کمک کن عزیزم!” گریه او برای یکی از دو زن خانه پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی : وقتی وارد کراتینه مو شد، لحظه‌ای به چهره‌ای که در وان غلت می‌خورد، صورت موش‌مانند و چشم‌های متحرک خیره کراتینه مو شد. سپس به او نزدیک کراتینه مو شد و چاقوی بلندی را که به قیمت دو فرانک خریده پروتئین تراپی مو بود، در آغوش لباسش پنهان بیبی لایت مو کرد. در پاسخ به نگاه پرسشگر مارات، او به او گفت که در کان هیجان زیادی وجود رنگ مو دارد و ژیروندیست ها در آنجا نقشه می کشند.

هر دو آن را شنیدند، زیرا در اتاق کناری پروتئین تراپی مو بودند. و هر دوی آن‌ها با عجله وارد کراتینه مو شدند و موفق کراتینه مو شدند شارلوت کوردی را که در واقع تلاش مختصری برای فرار انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، مهار کنند. نیروها احضار کراتینه مو شدند، او را به زندان د بردند و بلافاصله پس از آن به بالیاژ مو دادگاه انقلاب محاکمه کراتینه مو شد. او که در اسکله قرار گرفت، با هوای غرور به او نگاه بیبی لایت مو کرد، مانند کسی که در عملی که او به تازگی انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود، شکوه بیبی لایت مو کرد.

  رنگ موی کرم استخوانی روی موی مشکی

اتهام کتبی قرائت کراتینه مو شد. از او پرسیده کراتینه مو شد که چه می خواهد بگوید. در حالی که سرش را با رضایتی بی‌نهایت بلند بیبی لایت مو کرد و با صدایی زنگ زد: “هیچی – به جز اینکه موفق کراتینه مو شدم!” یک وکیل برای دفاع از او تعیین کراتینه مو شد. او با جدیت از او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد و اعلام بیبی لایت مو کرد که باید او را دیوانه تلقی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما آن چشمان شفاف و آرام و آن چهره ملایم، عقل او را به شک و تردید تبدیل بیبی لایت مو کرد.

او در پاسخ هایی که به بالیاژ مو دادستان خشن فوکیه-تینویل بالیاژ مو داد که سعی بیبی لایت مو کرد او را وادار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند اعتراف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که همدستان داشته رنگ مو است، تیز هوشی خود را نشان بالیاژ مو داد. چه کسی تو را به انجام این کار وادار بیبی لایت مو کرد؟ تینویل غرش بیبی لایت مو کرد. “من نیازی به تلقین نداشتم. قلب خودم کافی پروتئین تراپی مو بود.” “پس مارات در چه موردی به شما ظلم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود؟” او یک جانور وحشی پروتئین تراپی مو بود که می‌خورنگ مو است بقایای فرانسه را در آتش‌های جنگ داخلی ناپروتئین تراپی مو بود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی : چه کسی به نفع شما باکراتینه مو شد؟” به بالیاژ مو دادستان القا بیبی لایت مو کرد. من یک نفر را کشتم تا صد هزار نفر را نجات دهم. “چی؟ آیا تصور می بیبی لایت مو کردی همه مارات ها را به قتل رسانده ای؟” “نه، اما، این یکی مرده رنگ مو است، بقیه ممکن رنگ مو است هکراتینه مو شدار دهند.” بنابراین صراحت او تمام تلاش های بالیاژ مو دادستان را برای به دام انداختن او در خیانت به یکی از دوستانش گیج بیبی لایت مو کرد. اما بالیاژ مو دادگاه او را به اعدام محکوم بیبی لایت مو کرد.

  رنگ مو قرمز برای موهای کوتاه

سپس او را در محبوس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. این صحنه دراماتیک بالیاژ مو دادگاه آغاز آن عاشقانه عجیب و کوتاهی پروتئین تراپی مو بود که به سختی می توان شباهتی با آن پیدا بیبی لایت مو کرد. در آن زمان یک جوان آلمانی به نام آدام لوکس در پاریس زندگی می بیبی لایت مو کرد. صحبت های مداوم در مورد شارلوت کوردی او را در مورد این دختر جوان که بسیار جسور و میهن پرست پروتئین تراپی مو بود، کنجکاوی بیبی لایت مو کرد.

او از هر طرف به عنوان یک قاتل با چهره مدوسا و ماهیچه های یک ولکان محکوم کراتینه مو شد. آهنگ های خیابانی درباره او به گوش آدام لوکس خورد. به عنوان دانش آموز طبیعت انسانی، او مشتاق دیدن این موجود وحشتناک پروتئین تراپی مو بود. او به زور به سمت جلوی نیمکت‌های شلوغ بالیاژ مو دادگاه رفت و پشت سر هنرمند جوانی که در حال اتمام یک طرح زیبا پروتئین تراپی مو بود، ایستاد.

از آن لحظه تا پایان بالیاژ مو دادگاه چشمان آدام لوکس به زندانی دوخته کراتینه مو شد. چه تضاد با تصویری که او تصور بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود! انبوهی از موهای شاه بلوطی که با کلاه سفید یک دختر دهقانی نورمن تاج کراتینه مو شده رنگ مو است. چشمان خاکستری، بسیار غمگین و جدی، اما از زیر مژه های بلند و تیره به آرامی به بیرون نگاه می کنند. لب ها کمی خمیده با بیان طنز آرام؛ چهره ای به رنگ خورشید و باد، نیم تنه ای نشان دهنده.

سلامتی کامل، چانه سزار و تمام بیانی تقریباً از خودگذشتگی الهی. چنین ویژگی هایی پروتئین تراپی مو بود که نقاش به سرعت روی بوم خود می آورد. اما آدام لوکس در پشت آنها روحی را دید که با خوشحالی هم آزادی و هم زندگی خود را فدا بیبی لایت مو کرد. او اطراف خود را فراموش بیبی لایت مو کرد و به نظر می رسید که فقط آن چهره زیبا و پاک را می بیند و فقط آهنگ های بدیع صدای شگفت انگیز را می شنود.

  رنگ مو مش ساده

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی : هنگامی که شارلوت توسط پرونده ای از سربازان به جلو هدایت کراتینه مو شد، آدام از صحنه تلو تلو خورد و به بهترین شکل ممکن به محل اقامت خود رفت. در آنجا به سجده افتاده پروتئین تراپی مو بود و تمام روحش پر از عشق به او کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که در یک لحظه ستایش قلبش را برانگیخت. یک بار و تنها یک بار، وقتی آخرین صحنه از تراژدی باز کراتینه مو شد، قهرمان رویاهایش را دید.

در هفدهم ژوئیه شارلوت کوردی از زندانش به گیوتین تاریک منتقل کراتینه مو شد. نزدیک غروب پروتئین تراپی مو بود و طبیعت فضایی مناسب برای چنین پایانی فراهم بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ابرهای رعد و برق آبی-سیاه به صورت توده های عظیم در سراسر آسمان می چرخیدند تا جایی که به نظر می رسید پایه آنها بر روی قله گیوتین قرار رنگ مو دارد. رعد و برق دور در آن سوی رودخانه غلتید و غر زد.

قطرات بزرگ باران بر طبل سربازان فرود آمد. شارلوت کوردی جوان، زیبا، ناخودآگاه از هر اشتباهی زیر سایه چاقو ایستاد. در لحظه ی عالی، پرتوی ناگهانی از غروب خورشید از میان شکاف ابرها عبور بیبی لایت مو کرد و بر هیکل باریک او فرود آمد تا اینکه در چشمان تماشاگران مبهوت مانند مجسمه ای برش خورده از برنز براق کراتینه مو شد.

رنگ موی فندقی روی زمینه شرابی : به این ترتیب، گویی که با نوری از خود بهشت ​​روشن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیر چاقو خم کراتینه مو شد و تاوان یک انگیزه نجیب را پرداخت. با افتادن تیغ ​​لب هایش با آخرین و تنها التماسش می لرزیدند: “وظیفه من بس رنگ مو است – بقیه چیزی نیست!” آدام لوکس با عجله از صحنه بیرون آمد، مردی که دگرگون کراتینه مو شد. او نه انبوهی که کلاه‌های قرمز پرتاب می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه