نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره : می خندند، جست و خیز می کنند – هنوز هم ساک را در فنجان هایی می ریزند که با کمان کم رد و بدل می شوند و خالی می شوند. مردان شروع به خواندن آهنگ های قدیمی سامورایی، اشعار قدیمی چینی می کنند.

رنگ مو : و قبل از من یک زن، نه جوان و نه پیر، نشسته بر پایه یک پایه خاکستری بزرگ که نمی دانم چه چیزی را تکیه می بالیاژ مو داد، زیرا من فقط می توانستم به صورت زن نگاه کنم. مدتی فکر می بیبی لایت مو کردم که او را به یاد می آورم – زنی از ایزومو. سپس او عجیب به نظر می رسید. لب هایش تکان می خورد، اما چشمانش بسته پروتئین تراپی مو بود و من نمی توانستم نگاهش کنم.

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره : رویاهایی که مخصوصاً در زمان سفر اتفاق می‌افتند – در خاطرات باقی می‌مانند و با تمام وضوح وقایع واقعی تصویر می‌شوند. پس از دیدن و شنیدن آن چیزهایی که قبلاً نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در هامامورا خواب دیدم. برخی مکان‌های سنگفرش‌کراتینه مو شده و پهن کم‌رنگ – شاید تصور یک صحن معبد – که توسط خورشید کم‌رنگی رنگ آمیزی کراتینه مو شده رنگ مو است.

و با صدایی که به نظر می رسید با گذشت سالها نازک می آمد، ناله ای آرام آغاز بیبی لایت مو کرد. و در حین گوش بالیاژ مو دادن، خاطرات مبهمی از یک لالایی سلتیک برایم به وجود آمد. و در حالی که آواز می خواند، با یک دست موهای بلند سیاه خود را باز بیبی لایت مو کرد، تا زمانی که روی سنگ ها حلقه زد. و پس از افتادن، دیگر سیاه نپروتئین تراپی مو بود، بلکه آبی پروتئین تراپی مو بود – آبی روز کم رنگ – و به شکل سینوسی حرکت می بیبی لایت مو کرد و با موج های آبی تند به این طرف و آن طرف می خزید.

  رنگ مو یخی یاسی

و سپس ناگهان متوجه کراتینه مو شدم که موج ها بسیار دور لایت و هایلایت مو هستند و آن زن رفته رنگ مو است. فقط دریا وجود داشت که تا لبه بهشت ​​به‌آبی می‌وزید، با چشمک‌های آلایت و هایلایت مو هسته طولانی موج‌سواری بی‌صدا. و وقتی از خواب بیدار کراتینه مو شدم، در شب صدای غرغر دریای واقعی را شنیدم – سخنرانی بزرگ هوتوکه-امی – جزر و مد ارواح بازگشتی. فصل هفتم از یک دختر رقصنده هیچ چیز ساکت تر از آغاز یک ضیافت ژاپنی نیست.

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره : و هیچ کس، به جز یک بومی، که صحنه آغازین را مشاهده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، احتمالاً نمی تواند پایان پرفراز و نشیب را تصور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. میهمانان جامه پوش، کاملاً بی صدا و بدون سخن، جای خود را روی بالشتک های زانو زده می گیرند. خدمات لاکی توسط دوشیزگانی که پاهای برهنه‌شان صدایی نرنگ مو دارد، روی تشک جلوی آنها می‌گذارند. برای مدتی مانند رویاها فقط لبخند زدن و بال زدن وجود رنگ مو دارد.

به احتمال زیاد صدایی از بیرون نمی شنوید، زیرا یک ضیافت خانه معمولاً توسط باغ های بزرگ از خیابان دور رنگ مو است. سرانجام، مجری مراسم، میزبان یا ارائه‌دهنده، سکوت را با این فرمول تقدیس می‌شالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در حالی که همه حاضران در سکوت تعظیم می کنند، هاشی (چاپستیک) خود را برمی تمام دکلره مو دارند و به سمت آن می افتند. اما هاشی که ماهرانه رنگ مو استفاده می نانو کراتین مو شود، اصلا شنیده نمی نانو کراتین مو شود.

  جدیدترین رنگ مو قرمز

دوشیزگان بدون اینکه کمترین صدایی دربیاورند در فنجان هر مهمان می ریزند. و تا زمانی که چند ظرف خالی ننانو کراتین مو شود و چندین فنجان ساکه جذب نانو کراتین مو شود، زبان ها شل می نانو کراتین مو شود. سپس به یکباره با خنده ی کمی چند دختر جوان وارد می شوند و سجده ی مرسوم سلام را انجام می دهند و به فضای باز بین صفوف مهمانان سر می زنند و با لطافت و زبردستی شروع به سرو شراب می کنند.

که هیچ کنیز معمولی توانایی آن را نرنگ مو دارد. آنها زیبا لایت و هایلایت مو هستند. آنها در لباس های ابریشمی بسیار گران قیمت پوشیده کراتینه مو شده اند. آنها مانند ملکه ها کمربند بسته کراتینه مو شده اند. و موهای زیبای هر کدام با گل های ساختگی، با شانه ها و سنجاق های فوق العاده و با زیورآلات عجیب طلا تزئین کراتینه مو شده رنگ مو است. آنها به غریبه سلام می کنند که انگار همیشه او را می شناختند. آنها شوخی می کنند، می خندند.

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره : و گریه های کوچک خنده دار بر زبان می آورند. اینها گیشاها، [1] یا دختران رقصنده لایت و هایلایت مو هستند که برای ضیافت رنگ مو استخدام کراتینه مو شده اند. سامیسن [2] قلع و قمع. رقصنده ها به فضای خالی در انتهای سالن ضیافت، که همیشه آنقدر وسیع رنگ مو است که در مناسبت های معمولی بیشتر از همیشه میهمانان گرد هم می آیند، عقب نشینی می کنند. برخی ارکستر را تحت رهبری زنی با سن نامشخص تشکیل می دهند.

چندین سامیسن وجود رنگ مو دارد و یک طبل کوچک که توسط یک کودک نواخته می نانو کراتین مو شود. دیگران به تنهایی یا به صورت جفت رقص را اجرا می کنند. ممکن رنگ مو است سریع و شاد باکراتینه مو شد و کاملاً متشکل از ژست‌های برازنده باکراتینه مو شد – دو دختر با هم می‌رقصند و قدم‌ها و ژست‌هایی با هم می‌رقصند که تنها سال‌ها آموزش می‌توانست انجام دهد. اما اغلب بیشتر شبیه بازیگری رنگ مو است تا چیزی که ما غربی‌ها آن را رقص می‌نامیم.

  رنگ مو خوشگل روی موی مشکی

بازیگری همراه با تکان بالیاژ مو دادن فوق‌العاده آستین‌ها و طرفداران، و با بازی چشم‌ها و ویژگی‌ها، شیرین، ظریف، رام‌کراتینه مو شده و کاملا شرقی. رقص‌های شهوانی بیشتری برای گیشاها وجود رنگ مو دارد، اما در موقعیت‌های معمولی و در برابر تماشاگران باصفا، سنت‌های زیبای قدیمی ژاپنی را به تصویر می‌کشند، مانند افسانه ماهیگیر اوراشیما، محبوب دختر خدای دریا.

رنگ مو برای پوست سبزه بدون دکلره : و در فواصل زمانی اشعار برنگ مو استانی چینی را می خوانند و با چند کلمه نفیس یک احساس طبیعی را با وضوحی لذیذ بیان می کنند. و همیشه شراب را می ریزند – آن شراب گرم و زرد کم رنگ و خواب آلود که رگ ها را با رضایتی نرم پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و حس ضعیفی از خلسه ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که از طریق آن، مانند خواب خشخاش، امر عادی شگفت انگیز و سعادتمند می نانو کراتین مو شود و گیشا دوشیزه می نانو کراتین مو شود.

از بهشت، و جهان بسیار شیرین تر از آنچه، در نظم طبیعی اشیاء، ممکن رنگ مو است باکراتینه مو شد. ضیافت که در ابتدا بسیار ساکت پروتئین تراپی مو بود، کم کم به غوغایی شاد تبدیل می نانو کراتین مو شود. شرکت رتبه بندی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گروه ها را تشکیل می دهد. و دختران از گروهی به گروه دیگر می گذرند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه