نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

کراتینه مو

کراتینه مو

کراتینه مو


مشاوره در واتساپ

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو و تنباکویی

رنگ مو و تنباکویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو و تنباکویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو و تنباکویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو و تنباکویی : بابا سرعتش را به بیست و پنج مایل کاهش بالیاژ مو داد. زیرا این ترفند مورد علاقه مارشال‌های شهر و قضات صلح پروتئین تراپی مو بود که برای رانندگانی که از کشور می‌آمدند، تله‌های سرعت تنظیم کنند، با موتورهایی که مطابق با نرخ سرعت کشور کلید می‌خوردند. آن‌ها شما را بالا می‌بردند و جریمه‌ای هنگفت را خیس می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند

رنگ مو : و کامل و هر کاری را که می گویم انجام بده.» در ضمن ذهن «بانی» اصلاً این‌طور رفتار نمی‌بیبی لایت مو کرد، بلکه برعکس، از موضوعی به موضوع دیگر می‌پرید، همان‌طور که یک قیف علف در یک مزرعه از یک ساقه علف به دیگری می‌پرد. خرگوشه ای پروتئین تراپی مو بود که مثل دیوانه میدوید. او گوش های بلندی داشت، مثل یک قاطر، و چرا آنها اینقدر شفاف و صورتی پروتئین تراپی مو بودند؟ پرنده قصابی روی حصار نشسته پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو و تنباکویی

رنگ مو و تنباکویی : او مدام بال هایش را دراز بیبی لایت مو کرد، انگار که خمیازه می ککراتینه مو شد – منظورش از آن چه پروتئین تراپی مو بود؟ و یک دونده جاده ای پروتئین تراپی مو بود، پرنده ای لاغر دراز به سرعت یک اسب مسابقه، زیبا و براق، سیاه و قهوه ای و سفید، با تاج و دم جریان. فکر می کنید او در این تپه های خشک از کجا آب آورده رنگ مو است؟ آنجا در جاده یک جسد شکسته پروتئین تراپی مو بود – یک سنجاب زمینی سعی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو دودی طلایی با دکلره

از آنجا عبور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و یک ماشین آن را له بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. ماشین‌های دیگر روی آن غلت می‌زدند، تا زمانی که به پودر تبدیل می‌کراتینه مو شد و باد آن را می‌برد. فایده ای نداشت که در این مورد به بابا چیزی بگویم – او می گفت که سنجاب ها طاعون را حمل می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند یا حداقل کک داشتند که این بیماری را داشتند. هر از چند گاهی مواردی از این بیماری پیش می آمد و روزنامه ها مجبور می کراتینه مو شدند آن را خاموش کنند.

زیرا برای املاک و مستغلات بد پروتئین تراپی مو بود. اما پسرک به کنه کوچک بیچاره زندگی فکر می بیبی لایت مو کرد که به طور ناگهانی از بین رفته پروتئین تراپی مو بود. چقدر زندگی بی رحمانه پروتئین تراپی مو بود و چقدر عجیب رنگ مو است که چیزها باید رکراتینه مو شد کنند، و این قدرت را داشته باشند که ظاهراً از هیچ، خودشان را بسازند – و پدر نتوانست آن را توضیح دهد، و گفت که هیچ کس دیگری نمی تواند، شما فقط اینجا پروتئین تراپی مو بودید.

و سپس یک واگن مزرعه جلوی آنها آمد، یک چیز قدیمی یک طرفه پر از کالاهای خانگی. برای بابا این فقط یک مانع پروتئین تراپی مو بود، اما «بانی» دو پسر هم سن و سال خودش را دید که پشت بار سوار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و با چشمان بی حال و بی حال به او خیره کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. آنها رنگ پریده پروتئین تراپی مو بودند و به نظر می رسیدند که به اندازه کافی غذا نتمام دکلره مو دارند. و این موضوع دیگری پروتئین تراپی مو بود که باید در مورد آن تعجب بیبی لایت مو کرد که چرا مردم باید فقیر باشند و کسی به آنها کمک نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو استخوانی

این دنیایی پروتئین تراپی مو بود که باید در آن به خودت کمک می بیبی لایت مو کردی، توضیح بابا پروتئین تراپی مو بود. اسم هر روز این پسر بچه بانی را مادرش از زمانی که او کوچک پروتئین تراپی مو بود شروع بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود – چون نرم و قهوه ای و گرم پروتئین تراپی مو بود و ژاکتی نرم و کدر به رنگ قهوه ای و سفید به او پوشیده پروتئین تراپی مو بود. تزئینات حالا او سیزده ساله پروتئین تراپی مو بود و از این نام ناراحت پروتئین تراپی مو بود، اما پسرها آن را به “Bun” برش بالیاژ مو دادند، که قرار پروتئین تراپی مو بود با او بماند و رضایت بخش پروتئین تراپی مو بود. او پسری زیبا پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو و تنباکویی : هنوز قهوه‌ای، با موهای قهوه‌ای موج‌دار، در اثر باد به هم ریخته پروتئین تراپی مو بود، و چشم‌های قهوه‌ای روشن و رنگ خوبی داشت، چون بیرون از خانه زندگی می‌بیبی لایت مو کرد. او به مدرسه نرفت، اما معلمی در خانه داشت، زیرا قرار پروتئین تراپی مو بود جای پدرش را در دنیا بگیرد و به این سواری ها می رفت تا کار پدرش را بیاموزد. این صحنه ها فوق العاده، بی پایان شگفت انگیز پروتئین تراپی مو بود. چهره های جدید، انواع جدیدی از زندگی آشکار کراتینه مو شد.

شهرها و روستاها آمدند – شهرها و روستاهای خارق‌العاده، پر از مردم و خانه‌ها و ماشین‌ها و اسب‌ها و تابلوها. تابلوهایی در کنار جاده وجود داشت. پست‌های راهنما در هر گذرگاه، که به شما درس جغرافیا می‌دهد – فهرستی از مکان‌هایی که جاده‌ها به آن منتهی می‌شوند و فواصل. شما می توانید برنامه خود را مشخص کنید، و این یک درس حساب پروتئین تراپی مو بود!

  انواع رنگ مو مش شده

علائم راهنمایی و رانندگی وجود داشت که به شما در مورد خطر هکراتینه مو شدار می بالیاژ مو داد – پیچ ها، درجه ها، مکان های لغزنده، تقاطع ها، گذرگاه های راه آهن. بنرهای بزرگی در سراسر بزرگراه یا تابلوهایی با حروف ساخته کراتینه مو شده از چراغ برق وجود داشت: «لوما ویستا: به شهر ما خوش آمدید». سپس، کمی دورتر: «لوما ویستا، محدوده شهر: خداحافظ: دوباره بیا». همچنین تابلوهای تبلیغاتی پایانی نداشتند.

به ویژه برای ایجاد تنوع در سفر یک افسانه مکرر پروتئین تراپی مو بود، و شما به دنبال عکس پروتئین تراپی مو بودید، اما هرگز نمی توانستید مطمئن شوید که چیست. یک تولید کننده لرنگ مو استیک، مجسمه های چوبی بزرگی از پسری که پرچم را تکان می دهد، نصب بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. بابا گفت این پسر شبیه بانی رنگ مو است و بانی گفت شبیه عکسی از جک لندن رنگ مو است که در یک مجله دیده رنگ مو است.

یکی دیگر از تولیدکنندگان لرنگ مو استیک یک کتاب باز بزرگ داشت که از چوب ساخته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و در پیچی از جاده منتهی به هر شهر نصب کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. قرار پروتئین تراپی مو بود یک کتاب تاریخی باکراتینه مو شد، و چیزی در مورد آن مکان به شما گفت – حقایقی در عین حال بدیع و آموزنده: فهمیدید که مرکبات محل اولین باغ پرتقال در کالیفرنیا پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است و سانتا روزیتا دارای بهترین چشمه های رادیومی در غرب رنگ مو است.

  رنگ مو برند معروف

کوه های راکی، و در حومه شهر کرسنت، پدر جونیپرو سرا، دو هزار هندی را در سال 1769 مسیحی بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود. شما آموختید که هنوز افرادی پروتئین تراپی مو بودند که مشغول تغییر دین پروتئین تراپی مو بودند. آن‌ها با گلدان‌هایی از رنگ‌های رنگارنگ در بزرگراه بیرون رفته پروتئین تراپی مو بودند و صخره‌ها و پلکان‌های راه‌آهن را با نوشته‌هایی تزئین بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند: «برای ملاقات با خدای خود آماده شو».

سپس یک تابلو راهنمایی می آمد: «گذرگاه راه آهن. متوقف بیبی لایت مو کردن. نگاه کن گوش بده.” پدر توضیح بالیاژ مو داد که شرکت راه‌آهن از شما می‌خورنگ مو است که خدای خود را از طریق آژانس دیگری ملاقات کنید، زیرا برای جدی گرفتن اعتقادات مذهبی ممکن رنگ مو است خسارت وارد نانو کراتین مو شود. یک تخته سنگ اعلام بیبی لایت مو کرد: «عیسی منتظر رنگ مو است». و سپس می آمد، “شام مرغ، 1 دلار.” همیشه نشانه‌های خنده‌داری در مورد چیزهایی که باید بخوریم وجود داشت.

رنگ مو و تنباکویی : ظاهراً همه دنیا عاشق یک وعده غذایی پروتئین تراپی مو بودند و از این فکر خوشحال کراتینه مو شدند. روح شادی را روی دیوارها می‌بینید: «ما به خدا اعتماد می‌کنیم، همه پول نقد». از قهوه ما شکایت نکنید. یک روز ممکن رنگ مو است خودت پیر و ضعیف باشی.” ما با بانک خود یک توافق داریم. بانک سوپ نمی فروکراتینه مو شد و ما چک نقد نمی کنیم.» ما آنها از میان دره ای وسیع می گذشتند، مایل ها به مایل ها از مزارع گندم، که در آفتاب سبز می درخشیدند.

  بهترین مارک رنگ مو ترکیبی

در دوردست درختانی پروتئین تراپی مو بود، با نگاهی اجمالی به خانه ای اینجا و آنجا. “آیا به دنبال خانه لایت و هایلایت مو هستید؟” نشانه ای دوستانه پرسید. «سانتا ینز مکانی برای مردم رنگ مو است. آب خوب، زمین ارزان، هفت کلیسا. را ببینید. و در حال حاضر جاده با ردیفی از درختان در وسط گسترده کراتینه مو شد و در هر طرف خانه‌هایی وجود داشت. آلایت و هایلایت مو هسته برانید و شهر ما را ببینید. سریع رانندگی کنید و زندان ما را ببینید.


بورن لیدی
بورن لیدی
بورن لیدی

نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی
نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من روى موهام خيلى حساس و وسواسيم براى كراتينه كردن يكساله همه مدلارو ديدم با خيلى از دوستام كه مشورت كردم و شما رو انتخاب كردم دو روز پيش اومدم سالنتون و از اون چيزى كه فكر ميكردم هم بهتر شد اميدوارم هميشه همينطور حرفه اى و با كيفيت باشه كارتون بازم خسته نباشيد به شما ميگم و الناز عزيزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من مشترى چندين ساله شما هستم و كيفيت متريال شما چند لول از جاهاى ديگه بالاتر هستش كه همين باعث شد با خيال راحت شما رو به مادر و خاله هام معرفى كنم اما كاش شعبه هاتون تو تهران بيشتر كنيد كه بتونيم راحت تر بيايم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


بعنوان كسى كه از نوجوانیم‌اولين لايت موهام پيش شما اومدم تا الان واقعا باید اعتراف کنم درجه یک هستید از هر لحاظ وقتی میام اونجا انگار دوستام دارن کارای موهامو میکنن مرسی مرسی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


من اولین تجربم بود که میام مجموعتون و خوشحالم به دور از تبلیغات اضافه و شو اضافه دارید کار قوی تحویل مشتری میدین توی اداره همه از کیفیت کارتون گفتن و باعث خوشحالی من بود که به شما سپردم موهامو به امید موفقیت های روز افزون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


نمیدانم خاطرتون هست یا خیر من اسفند اومدم پیشتون با بچه کوچکم تینا با اینکه اونجا خیلی شلوغ بود که چقدر شما رو هم اذیت کرد گفتم حیفه که نخوام اینجا از زحماتتون تشکر کنم هم از موهام راضیم هم از برخورد فوق العادتتون

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


محبتی از شما در دل داشتم که بعنوان تبعه افغان که پیش شما آمدم خانه تان آباد باشد که اینچنان با من و دوستم مهربانی کنید که گویی در کشور خودمان هستیم از زلف خود بسیار خرسندیم و در قلب ما جایی بی انتها دارید

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


عروس اقوام بودیم و کلا دو سه نفر با همه فرق میکردن اینقدر ناز شده بودن که اسم بورن لیدی و تعریف شما رو از اونجا شنیدم از شیراز بلیط گرفتم که بیام اونجا فقط به عشق خودتون که یه شیراز منتظرن یه سالن هم اینجاااا بزنید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من هفته دیگه وقت گرفتم میخوام بیام پیشتون تروخدا خواستگاریمه یکاری کنید که دیگه برم خونه شوهر همینو دوستم اومده اونجا دستتون عالی بوده براش

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


بشدت رنگ موهامو دوس دارم با اینکه چند جا رفتم برای بازدید و کلی ایراد گذاشتن روی موهام اما الناز جون گفتن اوکیه و مشکلی نیس خیلی ممنون از این همه خفن بودن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


توی فرودگاه گرجستان بودم یه خانمی تایم طولانی پشت سر من راه افتاده بودن با همسرشون هر جا من میرفتم اونا هم میومدن منم ترسیده بودم که موضوع چیه یهو بنده خداها اومدن جلو که عزیزم موهاتو کجا لایت کردی که گفتم تو‌ ایرانه و شما و الناز جون پ معرفی کردم خلاصه که خوشگلیم این داستانا رو داره حواستون باشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


سال ۱۳۹۷ برای عروسیم زحمت لایت موهامو شما کشیدید هنوز که هنوزعکسا و فیلمای عروسیم و که نگاه میکنم اون لایت ترند روزه هر موقعم میام پیشتون از اون موقعا میگیم دلم واسه اون روزا تنگ‌میشه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


من خیلی اعتقاد دارم به دست آرایشگر دست الناز جون هم که انگار طلاس دوستم که اومد پیشش بعد از چند سال حامله نمیشد حامله شد با خبر خوبش خوشحالم‌کرد برای خودمم که انگار موهام دوباره جون گرفته و پرپشت شده و‌همونطور که خودم دوست دارم داره میشه

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

مشاوره در واتساپ

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه


مشـــاوره / نوبت دهی۰۹۹۳-۹۹۰۰۰-۵۱