↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو و مش برای پوست های سبزه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو و مش برای پوست های سبزه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه : عنکبوت کلتو هر شیء کم و بیش سنگینی را که عمدتاً اجساد حشرات رنگ مو است، روی محل زندگی خود می ریزد، زیرا او نیازی به جستجوی آنها نرنگ مو دارد و بعد از هر وعده غذایی آنها را آماده تحویل می یابد. آنها وزن لایت و هایلایت مو هستند، نه جام.

رنگ مو : سنگ‌های مسطح، آنهایی که اندازه مناسب تمام دکلره مو دارند را برگردانیم، و مهم‌تر از همه، توده‌هایی را جستجو کنیم. چوپان ها برای تماشای گوسفندان در حال گشت و گذار در میان اسطوخودوس زیر، یک صندلی برپا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اگر در ابتدا او را پیدا نبیبی لایت مو کردید خیلی راحت ناامید نشوید. Clotho نادر رنگ مو است. هر نقطه ای مناسب او نیست اگر خوش شانس باشیم، خواهیم دید که به سطح زیرین سنگ چسبیده ایم ما یک چیز عجیب و غریب را بلند بیبی لایت مو کرده ایم.

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه : جوانترین فرد از سه سرنوشت، که از آنجایی که سرنوشت ما می چرخد، فاصله را در دست رنگ مو دارد. حیف رنگ مو است که کلوتو سرنوشت نمی تواند برای ما مانند ابریشم نفیس که کلوتو عنکبوتی برای خودش می چرخد، برای ما نرم بچرخد! اگر بخواهیم عنکبوت کلتو را بشناسیم، باید از دامنه‌های صخره‌ای در زمین زیتون که آفتاب سوخته و تاول زده رنگ مو است بالا برویم.

که به شکل گنبد یک ساختمان وارونه رنگ مو است و تقریباً نصف یک پرتقال نارنگی رنگ مو است. بیرون با پوسته های کوچک، تکه های خاک و به خصوص حشرات خشک کراتینه مو شده آویزان کراتینه مو شده رنگ مو است. چسبیدن به سطح پایینی سنگی که بلند بیبی لایت مو کرده ایم، چیز عجیبی رنگ مو است لبه گنبد به صورت دوجین گوش ماهی نوک تیز رنگ مو است که نقاط آن پهن کراتینه مو شده و به سنگ ثابت کراتینه مو شده رنگ مو است.

سقف مسطح بالای خانه را می بندد. ورودی کجرنگ مو است؟ تمام طاق های لبه روی سقف باز می نانو کراتین مو شود. هیچ یک به داخل هدایت نمی نانو کراتین مو شود. با این حال، صاحب خانه باید هر از گاهی بیرون برود، حتی اگر فقط به دنبال غذا باکراتینه مو شد. پس از بازگشت از سفر خود، او باید دوباره وارد نانو کراتین مو شود. او چگونه خروجی ها و ورودی های خود را ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ یک نی راز را به ما خواهد گفت.

  رنگ مو مش خالی

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه : آن را از آستانه طاق های مختلف عبور دهید. ظاهراً همه آنها را با دقت بسته می یابد. ولی یکی از گوش ماهی ها، اگر به طرز هوشمندانه ای تسلیم نانو کراتین مو شود، از لبه به دو لب باز می نانو کراتین مو شود و کمی باز می ایستد. این دری رنگ مو است که به یکباره از خاصیت ارتجاعی خود دوباره بسته می نانو کراتین مو شود. این هم همه چیز نیست: عنکبوت، وقتی به خانه برمی گردد، اغلب خود را به داخل می بندد.

یعنی دو برگ در را با کمی ابریشم وصل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و می بندد. Clotho، هنگامی که در خطر رنگ مو است، به سرعت به خانه می دود. چانه را با لمس پنجه اش باز می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وارد می نانو کراتین مو شود و ناپدید می نانو کراتین مو شود. درب به خودی خود بسته می نانو کراتین مو شود و در صورت نیاز با یک قفل متشکل از چند نخ عرضه می نانو کراتین مو شود. هیچ دزدی، در بیرون این همه طاق، یکسان و یکسان، هرگز متوجه نخواهد کراتینه مو شد.

که فراری زیر کدام یک به این ناگهانی ناپدید کراتینه مو شده رنگ مو است. اجازه دهید کابین عنکبوت را باز کنیم. چه تجملی! خوانده‌ایم که چگونه شاهزاده خانم در افسانه نمی‌توانست رنگ مو استراحت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اگر یک برگ گل رز مچاله کراتینه مو شده در تخت او پروتئین تراپی مو بود. Clotho به همان اندازه سختگیر رنگ مو است. کاناپه‌اش ظریف‌تر از پرکن قو و سفیدتر از پشم‌های ابری رنگ مو است که طوفان‌های تابستانی در آن رکراتینه مو شد می‌کنند.

  ترکیب رنگ مو دودی یخی بدون دکلره

این پتوی ایده آل رنگ مو است. در بالا یک سایبان یا تستر با نرمی برابر وجود رنگ مو دارد. بین این دو لانه، عنکبوت، پا کوتاه، پوشیده از لباس های تیره، با پنج لطف زرد در پشت خود. رنگ مو استراحت در این عقب نشینی نفیس مستلزم آن رنگ مو است که کاملاً ثابت باکراتینه مو شد، به خصوص در روزهای طوفانی، که پیش نویس های تیز زیر خانه سنگی می خزند. با نگاهی دقیق به او می توانیم ببینیم.

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه : که عنکبوت چگونه این کار را مدیریت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. طاق هایی که وزن بنا را تحمل می کنند در هر انتها به سنگ بسته می شوند. علاوه بر این، در جایی که آنها را لمس می کنند، ممکن رنگ مو است خوشه ای از آنها را مشاهده کنید تارهای واگرا که در امتبالیاژ مو داد سنگ خزش می کنند و در تمام طول خود به آن می چسبند و از دور پخش می شوند. من برخی از آنها را اندازه‌گیری بیبی لایت مو کرده‌ام که کاملاً نه فوت طول داشتند.

این تعبالیاژ مو داد کابل زیاد رنگ مو است. آنها مانند طناب ها و میخ هایی لایت و هایلایت مو هستند که خیمه عرب را نگه می تمام دکلره مو دارند. جزئیات دیگری توجه ما را به خود جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: در حالی که داخل خانه بسیار تمیز رنگ مو است، بیرون با خاک، تکه های خاک، تراشه های چوب فاسد، تکه های کوچک شن پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است. اغلب چیزهای بدتری هم وجود رنگ مو دارد: لاشه های خشک سوسک ها آویزان کراتینه مو شده یا جاسازی کراتینه مو شده اند.

که به پناهگاه های زیر صخره ای علاقه مند لایت و هایلایت مو هستند. بخش‌هایی از کرم‌های هزار پا که توسط خورشید سفید کراتینه مو شده‌اند. صدف حلزون، انتخاب کراتینه مو شده از میان کوچکترین. این یادگارها آشکارا، در بیشتر موارد، سفره‌ها و غذاهای شکسته لایت و هایلایت مو هستند. بدون مهارت در گذاشتن تله، روی حشراتی زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که از سنگی به سنگ دیگر سرگردان لایت و هایلایت مو هستند.

  بهترین برندهای رنگ مو در ایران

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه : کسی که شبانه زیر تخته سنگ می رود توسط مهماندار خفه می نانو کراتین مو شود. و لاشه خشک کراتینه مو شده، به جای پرتاب کراتینه مو شدن به دور، به دیوار ابریشمی آویزان می نانو کراتین مو شود، گویی که عنکبوت می خواهد از خانه خود خانه ای بسازد. اما این نمی تواند هدف او باکراتینه مو شد. رفتار بیبی لایت مو کردن مانند غولی که قربانی خود را از سنگرهای قلعه آویزان می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بدترین راه برای خلع ید سوء ظن در رهگذرانی رنگ مو است.

که برای دستگیری آنها در کمین لایت و هایلایت مو هستید. دلایل دیگری نیز وجود رنگ مو دارد که شک ما را افزایش می دهد. پوسته های آویزان کراتینه مو شده اغلب خالی لایت و هایلایت مو هستند. اما تعبالیاژ مو دادی نیز وجود تمام دکلره مو دارند که توسط حلزون اشغال کراتینه مو شده اند، زنده و دست نخورده. عنکبوت با این صدف های حلزونی که حیوان آنقدر عقب نشینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که نتواند رسیدن به آن؟ عنکبوت نمی تواند پوسته سخت را بشالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو و مش برای پوست های سبزه : یا از طریق دهانه به گوشه نشین برسد. پس چرا باید این جوایز را جمع الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که احتمالاً گوشت لزجش به ذائقه او نیست؟ ما شروع به شک به یک سوال ساده از بالرنگ مو است و تعادل می کنیم. عنکبوت خانه با پوشاندن گچ در حال فرو ریختن روی تار خود که در گوشه‌ای از دیوار چرخیده رنگ مو است، از از دست بالیاژ مو دادن شکل خود در یک گوشه از دیوار جلوگیری می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه