↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو طوسی

مدل رنگ مو طوسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو طوسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو طوسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو طوسی : مقدار سوخت مورد نیاز برای گرم بیبی لایت مو کردن مقدار معینی از مقدار کمی آب با تعبالیاژ مو داد معینی درجه رنگ مو است. برای اینکه بتوانیدبدانید در مورد چه چیزی صحبت می‌کنم، من یک ایده تقریبی از مقدار غذاهای رایج‌تر ارائه می‌دهم که برای درست بیبی لایت مو کردن 100 کالری لازم رنگ مو است.

رنگ مو : وقتی این روند رنگ مو استخوان ها را تا حد زیادی رپروتئین تراپی مو بوده پروتئین تراپی مو بود، سقوط رخ بالیاژ مو داد و حیوان هرگز نتوانست بهپروتئین تراپی مو بود یابد.” فصل بیست و یکم رنگ مو استانرنگ مو داردهای رژیم غذایی (در مورد غذاهای مختلف و ارزش غذایی آنها، مقادیر مورد نیاز ما و هزینه پول آنها بحث می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.) فکر می‌کنم هیچ سوال مهم‌تری در مورد سلامتی وجود نرنگ مو دارد که چقدر غذا بخوریم.

مدل رنگ مو طوسی

مدل رنگ مو طوسی : این یکی از مواردی رنگ مو است که حتی در بین بهترین مقامات درباره آن بحث و جدل فراوانی وجود رنگ مو دارد. ما در اینجا برای یک راه حل عقل سلیم تلاش خواهیم بیبی لایت مو کرد. در ابتدا باید تمایزی را که سعی بیبی لایت مو کردیم. بین طبیعت و انسان قائل شویم را به خود یادآوری کنیم. انسان متمدن تا چه اندازه می تواند برای حفظ سلامت کامل خود بر غرایز خود تکیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

اجازه دهید با در نظر گرفتن حیوانات شروع کنیم. مشکل رژیم غذایی آنها چگونه حل می نانو کراتین مو شود؟ اسب‌ها و گاوها در حالت وحشی با غذاهای خاصی که در طبیعت پیدا می‌کنند تنظیم می‌شوند و تا زمانی که بتوانند آن را پیدا کنند، مشکلی در رژیم غذایی نتمام دکلره مو دارند. انسان می آید و این حیوانات را می گیرد و اهلی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ مو زیتونی عسلی

او عادات آنها را مشاهده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به آنها یک رژیم غذایی نزدیک به طبیعی می دهد و آنها نسبتاً خوب با هم کنار می آیند. اما فرض کنید مرد با مهارت برتر خود در کشاورزی، غلات وحشی را می گیرد و آن را می کارد، درو می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و بوسیله ماشین آلات خرمن می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مقدار نامحدودی از غذای غلیظ مانند جو دوسر را که اسب هرگز نمی تواند به صورت طبیعی به دست آورد.

در مقابل اسب خود قرار دهد. حالت – آیا غرایز آن اسب آن را هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ اصلا. هر اسبی با پرخوری غلات خود را می ککراتینه مو شد. در جایی گفته‌ام هوشمندانه خوانده‌ام که می‌گوید مزرعه مکان خوبی برای زندگی یک نویسنده رنگ مو است، به شرطی که بتوان او را متقاعد بیبی لایت مو کرد که آن را کشاورزی نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما روزی روزگاری آن سخن عاقلانه را نشنیده پروتئین تراپی مو بودم.

صاحب مزرعه پروتئین تراپی مو بودم و سعی بیبی لایت مو کردم آن را اداره کنم. من دو گاو زیبا داشتم که خیلی به آنها افتخار می بیبی لایت مو کردم و یک روز صبح از خواب بیدار کراتینه مو شدم و متوجه کراتینه مو شدم که گاوها وارد باغ گلابی کراتینه مو شده اند و تمام شب را از گلابی تغذیه بیبی لایت مو کرده اند. بعد از چند ساعت هر دو با شکم نفخ دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند و می میرند. بعد از آن یک کشاورز به من گفت که اگر چاقویی را در شکم آنها فرو می بیبی لایت مو کردم تا گاز خارج نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو مشکی روی موی سفید

ممکن رنگ مو است جان آنها را نجات دهم. نمی دانم این درست رنگ مو است یا نه. اما دو گاو مرده من یک تصویر کامل از دلیل را ارائه می دهندچرا انسان متمدن نمی تواند به غرایز و اشتهای خود تکیه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا به او بگوید چه زمانی غذا خورده رنگ مو است؟ او فقط می تواند این کار را انجام دهد، به شرطی که به کراتینه مو شدت خود را به غذاهایی محدود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

که در روزهایی که دندان ها، معده و روده هایش با فرآیند انتخاب طبیعی شکل می گرفتند، می خورد. اگر او قصد رنگ مو دارد غذای دیگری به جز چنین غذاهای کاملاً طبیعی بخورد، باید دلیل خود را در برنامه غذایی خود اعمال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در یک حالت طبیعی، انسان مجبور رنگ مو است غذای خود را شکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و مقداری که پیدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند به طور کلی محدود رنگ مو است.

مدل رنگ مو طوسی : برای بدست آوردن آن نیاز به ورزش زیادی رنگ مو دارد. کاوشگران در آفریقا تصویری از زندگی انسان در حالت وحشی را به ما می دهند که توسط غرایز او هدایت می نانو کراتین مو شود و عقل در آن دخالت بسیار کمی رنگ مو دارد. وحشی ها برای مدت طولانی از گرسنگی می میرند، سپس موفق می شوند یک اسب آبی یا یک گاومیش را بکشند و خود را دره کنند و تقریباً همه آنها بیمار شوند و چندین نفر از آنها بمیرند.

بنابراین می بینید که حتی در حالت طبیعی و با غذاهای طبیعی، خویشتن داری لازم رنگ مو است و عقل و عقل اخلاقی نقش رنگ مو دارد. عقل و عقل اخلاقی چه چیزی در مورد رژیم غذایی به ما می گوید؟ فرآیندهای بدن ما به طور مداوم ادامه می یابد و ما در فواصل زمانی معین به مقدار مشخصی از تعبالیاژ مو دادی غذای مختلف نیاز داریم. ابتدایی‌ترین آزمایش ما را متقاعد می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو ابی روشن

که می‌توانیم با مقدار بسیار کمتری از چیزی که به طور طبیعی میل می‌کنیم، کنار بیاییم، وزن بدن و کارایی کار خود را حفظ کنیم. آداب متمدن تنوع زیادی از غذاهای لطیف و اشتها آور را پیش روی ما قرار می دهد که ما تمایل به پرخوری از آنها داریم. و اگر به ارتباط بین این پرخوری و بیماری ناخوشایند توجه نکنیم، در واقع ناظرهای الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

پس مجبوریم به این نتیجه برسیم که اگر می‌خواهیم خوب بمانیم، باید سانسوری بر عادت‌هایمان برقرار کنیم. ما نیاز به یک رژیم غذایی متفاوت از رژیم تصادفی داریم که با ترکیبی از غرایز ما با انحرافات تمدنی برای ما ایجاد کراتینه مو شده رنگ مو است. تا چند سال پیش، معمولاً توسط مقامات رژیم غذایی بدیهی تلقی می کراتینه مو شد که آنچه که یک مرد معمولی واقعاً می خورد باید چیزی عادی برای او باکراتینه مو شد.

مدل رنگ مو طوسی : دولت‌هایی که مردان را در ارتش‌ها و جاده‌سازی به کار می‌گرفتند و باید به آنها غذا می‌بالیاژ مو دادند و آنها را سالم نگه می‌داشتند، مشاهدات گسترده‌ای درباره آنچه که مردان می‌خوردند انجام بالیاژ مو دادند، و بنابراین «رنگ مو استانرنگ مو داردهای رژیم غذایی» قدیمی را ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها بر حسب کالری بیان می شوند، که یک واحد حرارتی رنگ مو است که نشان دهنده.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه