↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

نمونه رنگ موی طلایی

نمونه رنگ موی طلایی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت نمونه رنگ موی طلایی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با نمونه رنگ موی طلایی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

نمونه رنگ موی طلایی : آقای خود را میزبان مهربانی نشان بالیاژ مو داد و من هرگز مصاحبه دلپذیرتری با کسی نداشتم. مجله خانه را به او نشان بالیاژ مو دادم و او با علاقه چهار صفحه را خواند. تلگراف من را برای رئیس جمهور خواند و بعد اعلام بیبی لایت مو کرد که از حمل آن خودداری می کنند.

رنگ مو : چرا حمله فرماندار به من را چاپ بیبی لایت مو کردید؟” “حالا، گوش کن، بچه، هیجان زده نشو.” “من هرگز در زندگی ام کمتر هیجان زده نپروتئین تراپی مو بودم، آقای بونفیس. من فقط مودبانه توضیح می خواهم.» “خب، حالا، ما اهمیتی نداریم که این سوال را با شما بحث کنیم.” “شما در مقاله خود مرا دروغگو خوانده اید و فرصت دفاع از خود را به من نبالیاژ مو داده اید؟ درسته؟” “آره؛ درست رنگ مو است.» “خب، پس من فقط می خواهم این یک چیز دیگر را به شما بگویم.

نمونه رنگ موی طلایی

نمونه رنگ موی طلایی : ما فکر می کنیم که این کشور به کراتینه مو شدت به صلح نیاز رنگ مو دارد. ما دنبال دردسر نیستیم. اگر پاسخ شما را به فرماندار چاپ بیبی لایت مو کردیم، باید پاسخ فرماندار را برای شما چاپ کنیم. و به این ترتیب تا بی نهایت ادامه خواهد داشت، و ما نمی خواهیم افرادی که نام یکدیگر را در روزنامه ما صدا می زنند.” “اگر چنین رنگ مو است.

در حال حاضر در دفتر یک تن نگار لایت و هایلایت مو هستم و گزارشی از این گفتگو را برای نشریه ای با تیراژ پانصد هزار دیکته می کنم – “برای من مهم نیست که تیراژ پانصد میلیونی داشته باکراتینه مو شد.” “پس مایلید که این گفتگو به عنوان بیانگر نگرش “پست” گزارش نانو کراتین مو شود؟” «بگو، بیل، ما آنقدر مورد حمله قرار گرفته‌ایم که افرادی مانند تو به ما حمله بیبی لایت مو کرده‌اند.

  جدیدترین رنگ مو خاکستری

و آنقدر در این امر موفق پروتئین تراپی مو بوده‌ایم که هیچ اهمیتی به آن نمی‌دهیم.» «بسیار خوب، پس؛ صبح بخیر.” مکالمه فوق به شکل زیر ضبط کراتینه مو شده رنگ مو است. تننوگراف کنارم پشت تلفن نشست و هر کلمه ای را که می گفتم پایین می آورد. بلافاصله پس از آن این برای من خوانده کراتینه مو شد و من پاسخ های آقای بونفیس را پر بیبی لایت مو کردم. از آنجایی که من حافظه خوبی برای کلمات دارم.

می توانم بگویم که موارد فوق برای اهداف عملی یک ضبط تنگ نگارانه از مکالمه رنگ مو است. و بعداً بیرون رفتم و یک نسخه اولیه از “پست” را خریدم و متوجه کراتینه مو شدم که مرد حمله فرماندار را “حمل” بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، چاپ مجدد از روز قبل! و سپس، در حالی که در خیابان قدم می زدم، به ساختمان «پست» رسیدم و به بالا نگاه بیبی لایت مو کردم و دیدم – اوه، شاهکار طنز! – کتیبه ای که در تمام طول جلوی سنگی ساختمان حک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

عدالت، هنگامی که از سکونت های دیگر رانده کراتینه مو شد، این را مسکن خود قرار دهید. 165 فصل XXVII مطبوعات مرتبط در بار اجازه دهید به عصر دوشنبه و موضوع اصلی خود، آسوشیتدپرس بازگردیم. من در اینجا فرصتی را دیدم که مدتها منتظرش پروتئین تراپی مو بودم تا این سازمان را به ثبت برسانم. من معتقد پروتئین تراپی مو بودم و هنوز هم معتقدم که این یک مورد کامل از سرکوب اخبار پروتئین تراپی مو بود.

این نزدیکترین رویبیبی لایت مو کردی پروتئین تراپی مو بود که تاکنون به انقلاب اجتماعی در آمریکا انجام کراتینه مو شده رنگ مو است. اینجا جنگ طبقاتی پروتئین تراپی مو بود، برهنه و بدون مبدل – از یک طرف زندگی سی یا چهل هزار برده مزدی، از طرف دیگر صد میلیون دلار سرمایه سرمایه گذاری کراتینه مو شده، کنترل دولت کل یک ایالت و رنگ مو استفاده از این کنترل. برای سرکوب هر حقوق قانونی و قانونی شهروندان آمریکایی و سوق بالیاژ مو دادن آنها به شورش مسلحانه. آسوشیتدپرس خود را به این توطئه وام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ مو قهوه ای سال

از آن دقیقاً به عنوان آژانس کارآگاه بالدوین فلتس، دقیقاً به عنوان دست نشانده دولت ایالتی رنگ مو استفاده می کراتینه مو شد. مدیران و مدیران آسوشیتدپرس به همان اندازه مسئول مستقیم گرسنگی بالیاژ مو دادن بعدی این هزاران برده مین کلرادو پروتئین تراپی مو بودند که گویی آنها را گرفته و با انگشتان برهنه خود خفه بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. اگر چنین جرایم فردی خفه بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بود، همه جامعه بر لزوم تبلیغات توافق داشتند.

من وظیفه خود را در زندگی قرار بالیاژ مو داده ام که برای جنایات اقتصادی طبقات اجتماعی غارتگر همان نوع تبلیغات را انجام دهم. اکنون در نظر گرفتم که زمان اقدام فرا رسیده رنگ مو است و به عنوان آخرین آزمایش “AP”، تلگراف دوم را به رئیس جمهور ویلسون آماده بیبی لایت مو کردم که به شرح زیر رنگ مو است: رئیس جمهور وودرو ویلسون، واشنگتن، دی سی: در مصاحبه امشب، فرماندار آمونز من را به عنوان عاملی برای بیانیه من به شما مبنی بر عدم ارائه کمیسیون میانجیگری معرفی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او اکنون اعتراف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که کلمه “میانجی گری” وجود نرنگ مو دارد.

نمونه رنگ موی طلایی : اما اصرار رنگ مو دارد که عبارت “کمک به حل و فصل اعتصاب” معادل رنگ مو است. چنین عبارتی وجود نرنگ مو دارد. من فوراً از شما تقاضا دارم که متن کامل این قطعنامه را دریافت کنید و متوجه شوید که چه معنایی رنگ مو دارد که فرماندار این ایالت عمداً و عمداً در تلاش برای فریب شما و مردم در این بحران رنگ مو است. من که می‌خورنگ مو استم در این موضوع حیاتی کاملاً مطمئن باشم.

  رنگ موی ماهاگونی روشن با دکلره

تلاش بیبی لایت مو کردم تا برنامه اقدامم را بنویسم و ​​آن را نزد یکی از دوستان شخصی، سردبیر روزنامه‌ای برجسته در دنور، بردم. گفت: این کار را نکن. پرسیدم: چرا که نه؟ پاسخ این پروتئین تراپی مو بود، 166″این برای شما دشمنان قدرتمند زیادی ایجاد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که دیگر نمی توانید برای ارسال اخبار کاری انجام دهید.” من پاسخ بالیاژ مو دادم که هرگز نتوانستم با آسوشیتدپرس کاری انجام دهم.

همیشه و همیشه به آنچه می‌گفتم بسته پروتئین تراپی مو بود و فقط زمانی از من نام می‌برد که چیزی بی‌اعتبار باکراتینه مو شد، مانند فرستادن من به زندان. دوستم پاسخ بالیاژ مو داد: “خب، اگر تحمل منفور کراتینه مو شدن و سرکوب کراتینه مو شدن برای تعادل زندگی خود را دارید، ادامه دهید.” من می توانستم آن را تحمل کنم. بنابراین من جلد مجله هاوس و یک نسخه از تلگرافم را برای رئیس جمهور ویلسون بردم و به دفتر آسوشیتدپرس در ساختمان ارنست و کرانمر رفتم و آقای ای سی راوسی را دیدم که با او در مورد این موضوع صحبت بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودم.

نمونه رنگ موی طلایی : تلفن شب قبل او بسیار خوش برخورد و صمیمی پروتئین تراپی مو بود. و من می خواهم بگویم که نگرش آسوشیتدپرس در این مورد آزمایشی به هیچ وجه به دلیل مشکل شخصی یا احساس بیماری نپروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه