↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی دارد

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی دارد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی دارد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی دارد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی رنگ مو دارد : بنابراین، بانی، در بحبوحه شکوه پدرش، از خیابان رد می‌کراتینه مو شد و با آقای دامپری بیچاره روبرو می‌کراتینه مو شد که پس از کوبیدن هزاران میخ به پشت بام، از واگن برقی با پله‌هایی دراز به خانه می‌آمد.

رنگ مو : بانی متوجه کراتینه مو شد که بابا قصد رنگ مو دارد چیزی را امتحان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و منتظر ماند. آنها چند بلدرچین دیگر شلیک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و برگشتند و آتش بزرگی درست آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و یک شام شادی نوش جان آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بعد بابا گفت: “حالا بیا برویم آن دین را آنجا شروع کنیم.” بنابراین آنها به سمت کابین رفتند، پدر در فکر عمیق، و بانی روی نوک انگشتان پا با کنجکاوی – زیرا هرگز نمی‌توانی تشخیص بدهی که پدر وقتی در حال شیطنت باکراتینه مو شد.

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی رنگ مو دارد

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی رنگ مو دارد : آنها باید آن را به یکی از نکات اساسی در این کلمه تبدیل کنند که دختران هرگز نباید توسط مردان کتک بخورند. بابا گفت، باید یک مکاشفه خاص وجود داشته باکراتینه مو شد. و بنابراین بانی شروع به علاقه بیبی لایت مو کرد. پدر از او سؤالاتی در مورد پل، آنچه پولس اعتقاد داشت، و آنچه پولس در مورد روت گفته پروتئین تراپی مو بود، و آنچه روت در مورد خودش به او گفته پروتئین تراپی مو بود، پرسید.

چه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پس از سالها، پسر عادت داشت به این لحظه نگاه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و شگفت زده نانو کراتین مو شود. اگر می‌توانستند عواقب شوخی‌شان را پیش‌بینی کنند، چه عواطفی داشتند – جنبشی «احیای» که قرار پروتئین تراپی مو بود کل ایالت کالیفرنیا، یا به هر حال بخش روستایی آن، و چندین ایالت مجاور را تکان دهد! IV خوب، آقای واتکینز پیر از آنها صمیمانه دعوت بیبی لایت مو کرد که وارد شوند.

او آن را در همان لحظه اول نشان بالیاژ مو داد و بانی بیچاره کاملاً گیج کراتینه مو شد. اما در حقیقت، به سختی معقول پروتئین تراپی مو بود که انتظار داشت که برتی، که به مدرسه می رفت تا یاد بگیرد که پول را تحسین الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – تا از روی شهود دریابد که همه دقیقاً چقدر پول تمام دکلره مو دارند، و بر اساس آن به آنها رتبه بندی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند – باید مورد تحسین قرار گیرد. مردی که اصرار داشت که تو هیچ حقی بر پول نداری مگر اینکه به دست آورده باشی!

  رنگ موی فانتزی ابی دخترانه

برتی از طبیعت او پیروی می بیبی لایت مو کرد و بانی هم از طبیعت او پیروی می بیبی لایت مو کرد. خشم خواهرش تأثیری بر این داشت که پل را در تخیل بانی برجستگی تنها قرار بالیاژ مو داد. یک شخصیت عجیب و نیمه افسانه ای، تنها کسی که تا به حال فرصتی برای گرفتن مقداری از پول بابا داشته و آن را رد بیبی لایت مو کرده رنگ مو است! هرازگاهی بانی می‌ایستاد و در کلبه‌ی خرگوش می‌نشست و از خانم گروتی می‌خورنگ مو است درباره برادرزاده‌اش خبر بدهد.

یک بار خانم تنومند یادداشتی از روث واتکینز -خواهر پل که او را دوست داشت- به او نشان بالیاژ مو داد که در آن هیچ حرفی نزده پروتئین تراپی مو بود. همچنین برای زنده ماندن آنها برایشان مشکل پروتئین تراپی مو بود، مجبور پروتئین تراپی مو بودند هرازگاهی یک بز را بکشند – و خانم گروتی گفت که به معنای واقعی کلمه سرمایه آنها را می خورد. بعداً نامه دیگری از روت وجود داشت که می گفت پولس به او نوشته رنگ مو است.

او در شمال پروتئین تراپی مو بود و هنوز در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود، بنابراین هیچ کس نتوانست او را بگیرد. اسکناس پنج دلاری را طی نامه ای سفارشی فرستاد و تصریح بیبی لایت مو کرد که برای غذا رفتن رنگ مو است نه مأموریت. پل گفت: وقتی فقط حقوق یک پسر را می گرفتید پس انداز بیبی لایت مو کردن پول آسان نپروتئین تراپی مو بود. و دوباره اسم حیوان دست اموز به هیبت مخفی منتقل کراتینه مو شد. او رفت و کار پنهانی عجیبی انجام بالیاژ مو داد.

  رنگ مو قهوه ای برای پوست گندمی

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی رنگ مو دارد : یک اسکناس پنج دلاری برداشت و آن را با احتیاط در یک برگه تا بیبی لایت مو کرد و آن را در یک پاکت ساده مهر و موم بیبی لایت مو کرد و خطاب به خانم روث واتکینز، بهشت، کالیفرنیا، و آن را در صندوق پستی انداخت. خانم گروتی همیشه از دیدن بانی خوشحال پروتئین تراپی مو بود و افسوس که بانی می‌دانست چرا – می‌خورنگ مو است از او برای چاه نفت رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند! او مودبانه با مقدار مشخصی اطلاعات به او پول می بالیاژ مو داد.

او از پدر درباره اسلایپر و ویلکینز پرسید و پدر گفت که آنها “چهار فلاشر” لایت و هایلایت مو هستند. بانی این اطلاعات را منتقل بیبی لایت مو کرد، اما “متوسط ​​لات ها” پیش رفتند و با این جفت ثبت نام آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – و خیلی زود آرزو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که ای کاش نمی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اسلایپر و ویلکینز اقدام به فروش اجاره نامه به یک سندیکا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و بنابراین یک چادر در کنار خانه گروتی وجود داشت و ناهار رایگان برای جمعیتی که در خیابان های شهر ساحلی توسط یک “بالی هو” جمع کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند سرو می کراتینه مو شد.

مرد. “سندیکای شماره 1 بونانزا” نام داشت. و آنها یک سنگر را بالا بردند، و به درستی «فشار زدند» و صد فوت یا بیشتر حفاری آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و خانم گروتی در بهشت ​​پروتئین تراپی مو بود و هزار دلار پول پاداش خود را برای صد واحد سندیکای دیگر، “تعاونی شماره 3” خرج بیبی لایت مو کرد. جمعیت چمن او را زیر پا گذاشت، اما او اهمیتی نمی‌بالیاژ مو داد – وقتی چاه دوم را حفر می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، شرکت او را به خانه منتقل می‌بیبی لایت مو کرد.

  مدل رنگ موی قهوه ای طبیعی

و او به محله‌ای می‌رفت که «بسیار متورم‌تر» پروتئین تراپی مو بود – بنابراین به بانی گفت. اما پس از آن، در دیدار بعدی خود، مشکلی را در ویژگی های بانوی تنومند دید. حفاری متوقف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. روزنامه ها می گفتند که خدمه در حال «ماهیگیری» لایت و هایلایت مو هستند، اما مردان گفتند که «برای دستمزد خود ماهیگیری می کنند». فروش «واحدها» الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کراتینه مو شد، «بالی هو» متوقف کراتینه مو شد.

سپس سندیکا به چیزی که «هولدینگ شرکت» نامیده می کراتینه مو شد فروخته کراتینه مو شد. با این حال، حفاری از سر گرفته نکراتینه مو شد، و خانم گروتی بیچاره به طرز تاسف باری تلاش بیبی لایت مو کرد تا بانی را از پدرش بفهمد که چه بلایی سر آنها آمده رنگ مو است. اما پدر نمی‌دانست، و هیچ‌کس هم نمی‌دانست – تا شش ماه یا بیشتر بعد، مدت‌ها پس از اینکه پدر شماره 1 راس بانکساید خود را با موفقیت پیروزمندانه آورد.

ایا رنگ موی تنباکویی قرمزی رنگ مو دارد : سپس روزنامه ها با عناوین ترسناکی ظاهر کراتینه مو شدند که نشان می دهد هیئت منصفه قصد رنگ مو دارد دی. باکت کیبر و همکارانش در سندیکای Bonanza را به دلیل فروش متقلبانه سهام نفت متهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. پدر به بانی اشاره بیبی لایت مو کرد که احتمالاً این یک “تزلزل” رنگ مو است. برخی از مقامات، و شاید برخی از مردان روزنامه، مایل پروتئین تراپی مو بودند که توسط آقای کیبر “دیده” شوند. احتمالاً آنها “دیده کراتینه مو شده” پروتئین تراپی مو بودند.

زیرا چیزی بیشتر از این تعقیب شنیده نکراتینه مو شد. در همین حال، صاحبان اجاره نامه نتوانستند کسی را به ادامه حفاری ترغیب کنند، زیرا بلوک کنار آنها چاه دویست بشکه ای را وارد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که عملاً چیزی نپروتئین تراپی مو بود. روزنامه ها اکنون می گویند که شیب جنوبی به طور قطعی “نورآلود” به نظر می رسد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه