↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو تنباکویی تیره

رنگ مو تنباکویی تیره | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو تنباکویی تیره را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو تنباکویی تیره را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو تنباکویی تیره : و اینکه چقدر عبادت کنندگان دیوانه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، و الی اعلام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود که به او مأمور کراتینه مو شده تا خیمه سوم وحی را بسازد. از سنگ مرمر سفید برفی، با یک فریز از طلا، و قرار پروتئین تراپی مو بود یک بلوک کامل در شهر فرشته را اشغال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و دقیقاً به اندازه‌ای باکراتینه مو شد که در خواب برای الی آشکار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : روزنامه ها از نبردهایی می گفتند که ماه ها به طول انجامید و قیمت فرآورده های نفتی همچنان ثروت های زیادی را برای جی آرنولد راس انباشته می بیبی لایت مو کرد. تابستان اینجا پروتئین تراپی مو بود و برتی برنامه هایی برای برادرش داشت. برتی اکنون یک بانوی جوان هجده ساله پروتئین تراپی مو بود، موجودی درخشان و درخشان – او لباس هایی براق برای یک رقصنده سیرک انتخاب می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو تنباکویی تیره

رنگ مو تنباکویی تیره : پاهای کوچک تراشیده او با براق ترین و دیافان ترین ابریشم پوشیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود و کفش های فانتزی و نوک تیز او بدون خط و خش پروتئین تراپی مو بود. اگر برتی لباسی به رنگ بنفش یا کارمینی یا نارنجی یا سبز داشت، پس چرا به طرز مرموزی جوراب و کفش، کلاه و دستکش و حتی کیف دستی همرنگ وجود داشت. پدر گفت که او به زودی ماشین های اسپورت خواهد داشت.

پدر در مورد پشته‌های اسکناس‌ها شوخ‌آمیز پروتئین تراپی مو بود، و از این پروانه جوان با شکوه که به بیرون آمدن او کمک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، کمی متحیر نپروتئین تراپی مو بود. عمه اما گفت که کودک حق “پرت بیبی لایت مو کردن” خود را داشت و به همین دلیل پدر این اتهامات را پرداخت بیبی لایت مو کرد، اما او به اندازه جبل الطارق در برابر تلاش های برتی برای سوق بالیاژ مو دادن او به گرداب اجتماعی خود ایستادگی بیبی لایت مو کرد.

به قول گلی، نه – او تا سر حد مرگ از آنها ترسیده پروتئین تراپی مو بود، و مخصوصاً از زنان، وقتی از طریق تورهای قانونی خود، یا هر چیزی که آنها را می نامیدند به او نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند – اندازه یک حشره سیب زمینی را احساس می بیبی لایت مو کرد. او چه می‌توانست به مردمی بگوید که از چرخاننده میله‌های مالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده، زیرآشکار را نمی‌شناختند؟ این نگرش مبتذل توسط بانی اتخاذ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، که فکر می بیبی لایت مو کرد “هوشمندانه” رنگ مو است – بنابراین خواهرش به تمسخر گفت. البته یک خانم جوان هجده ساله به سختی می پذیرد که از وجود یک بچه شانزده ساله آگاه باکراتینه مو شد.

  رنگ موی نسکافه ای قهوه ای روشن

اما برادران و خواهران کوچک‌تر از دوستان ثروتمند برتی پروتئین تراپی مو بودند، و او می‌خورنگ مو است بانی روغن را از زیر ناخن‌هایش بتراکراتینه مو شد و به این دنیای مد روز بیاید و دختری ارزشمندتر از رزی تینتور به دست آورد. بانی که همیشه در مورد چیزهای جدید کنجکاو پروتئین تراپی مو بود، مدتی آن را امتحان بیبی لایت مو کرد و مجبور کراتینه مو شد اعتراف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که این جوانان ثروتمند وصف ناپذیر چندان به او علاقه ای نداشتند. او نمی توانست ببیند که آنها چیزی می دانند یا می توانند کار خاصی انجام دهند. صحبت‌های آن‌ها تماماً درباره یکدیگر پروتئین تراپی مو بود، و آن‌قدر کنایه‌های مرموز و آن‌قدر عامیانه خانگی داشتند که تقریباً به یک زبان جدید تبدیل کراتینه مو شد.

بانی هیچکدام از آنها را آنقدر دوست نداشت که به رمزگشایی آن علاقه مند نانو کراتین مو شود و ترجیح می بالیاژ مو داد لباس نفتی خود را بپوکراتینه مو شد و به چاه هایی که در حال حفاری پروتئین تراپی مو بودند راند بیرون و اگر کار دیگری برای “گردن درشت” وجود نداشت. به مردان گربه و ابزارآلات کمک می بیبی لایت مو کرد تا توده شن و سنگ زمینی را که با گل بیرون آمده پروتئین تراپی مو بود و برای همیشه راه را به چاله چاله خفه می بیبی لایت مو کرد، بتراشند.

رنگ مو تنباکویی تیره : در همین حال، بانی در حال فکر بیبی لایت مو کردن پروتئین تراپی مو بود، و خیلی زود نقشه‌ای به ذهنش رسید. گفت: «پدر، آن کابینی که قرار پروتئین تراپی مو بود در بهشت ​​بسازیم چطور؟» “خب، چی؟” پرسید بابا «پل می نویسد که روت آمده رنگ مو است تا پیش او بماند. پس پاییز آینده که بخواهیم دنبال بلدرچین برویم جایی برای ما نخواهد پروتئین تراپی مو بود. بیایید همین الان به آنجا برویم، تعطیلات داشته باشیم.

  جدیدترین رنگ هایلایت روی موی مشکی

و همین الان آن کابین را بسازیم.» “اما پسرم، در تابستان آن بالا مثل فلوجین ها گرم رنگ مو است!” بانی نمی‌دانست فلوجین‌ها کجا یا چه چیزی لایت و هایلایت مو هستند. اما او پاسخ بالیاژ مو داد که پل ایستاده پروتئین تراپی مو بود، و به هر حال عرق بیبی لایت مو کردن برای شما خوب پروتئین تراپی مو بود، بابا خیلی سنگین کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و او می توانست در حالی که بانی با پل کار نجاری انجام می بالیاژ مو داد، زیر درخت انگور بوگنویل با لباس پالم بیچ بنشیند.

یک تغییر، و بانی با دکتر بلکیستون تماس می گرفت و از او می خورنگ مو است که آن را سفارش دهد. پس از آن، پدر پوزخندی زد و گفت خیلی خب، و ممکن رنگ مو است جفت واتکینز را قبول الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و کارش تمام نانو کراتین مو شود. پس آنها به مزرعه راسكوم رفتند و چادر خود را با خود بردند – و پل و روت اصرار داشتند كه خانه را واگذار كنند و روت در چادر خوابید و پل رختخواب خود را در یونجه خالی كرد.

پولس اسب و گاوآهن اجیر بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و باغ سبزی پر رونق و تکه‌ای بزرگ از لوبیا داشت و توت‌فرنگی‌هایی را که با پرورش‌دهنده دستی کوچک از آن مراقبت می‌بیبی لایت مو کرد، گذاشته پروتئین تراپی مو بود. آنها نیم دوجین بز و شیر فراوان و چند مرغ داشتند که روت از آنها مراقبت می بیبی لایت مو کرد. و از همه شگفت‌انگیزتر، پل کتاب‌ها را از کتابخانه قاضی مینتر گرفته پروتئین تراپی مو بود. بیشتر آنها هنوز در جعبه ها پروتئین تراپی مو بودند.

زیرا جایی برای آنها وجود نداشت. اما پل از یک جعبه بسته بندی قفسه هایی درست بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود، و هاکسلی، هکل و رنان، و دیگر نویسندگانی پروتئین تراپی مو بودند که برای روح هر کسی که آنها را می خواند کاملاً کشنده پروتئین تراپی مو بود. اما روت گفت که “پاپ” تسلیم کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، او ناگهان خیلی بزرگ کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، خیلی بزرگتر از آن کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که “نهنگ” نانو کراتین مو شود. و علاوه بر این، روماتیس پاپ وحشتناک پروتئین تراپی مو بود و الی نتوانست آن را درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی ماهاگونی شکلاتی بدون دکلره

پدر گفت که وقتی چوب کابین را سفارش می‌بالیاژ مو دادند، برای قفسه‌های کتاب چیزهایی می‌گرفتند و پل می‌توانست آنها را در زمستان بسازد. پدر و پل بحث دیگری داشتند، و پدر گفت این خانه اوست، نه، و مطمئناً حق داشت که اگر می‌خواهد چند قفسه در آن بگذارد. پل می‌توانست وقتی به اینجا می‌آید چند کتاب به او قرض بدهد، و به او کمک الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا کمی آموزش ببیند، حتی در حال حاضر، با همان سنی که رنگ مو دارد.

خانواده‌ای شاد و جای خوبی پروتئین تراپی مو بود، چون ذهن پدر را از چاه‌هایش دور بیبی لایت مو کرد و مشکلش را با یکی از بهترین سرکارگرانش که رفته پروتئین تراپی مو بود و با یک احمق ازدواج بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و ذهنش را نداشت. دیگر روی کارش نیست آنها الوار را از فروشنده در روزویل دریافت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و پل “رئیس نجار” پروتئین تراپی مو بود، و بانی “جک نجار” پروتئین تراپی مو بود، و پدر یک جورهایی سر و صدا بیبی لایت مو کرد تا زمانی که به کراتینه مو شدت عرق بیبی لایت مو کرد، و سپس رفت و نشست.

رنگ مو تنباکویی تیره : زیر شکوفه‌های بوگنویل، و روث یک بطری آب انگور را برای او باز بیبی لایت مو کرد، که بخشی از چیزهای فانتزی پروتئین تراپی مو بود که او آورده پروتئین تراپی مو بود. و بعد از آن غروب آنها به بهشت ​​رانندگی می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و نامه دریافت می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و یک کاغذ محلی کوچک آمد که آقای واتکینز پیر آن را گرفت، و بانی شروع به بررسی آن بیبی لایت مو کرد، و خدای متعال، به این نگاه کن، بابا – یک درنگ مو استان در صفحه اول، در مورد جلسه شگفت انگیزی که الی در سانتا لوسیا برگزار بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه