↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن : از طرفی اگر منافعی وجود داشته باکراتینه مو شد 225به کراتینه مو شدت با خانواده بزرگ، بانک بزرگ، تجارت مهم محلی دشمنی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، مشاهده می کنید که در اینجا روزنامه به طور ناگهانی و غیرمنتظره ای نوع دوست می نانو کراتین مو شود. این به نفع مالکیت عمومی کارخانه گاز خواهد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : که یک چاپخانه کانتری می‌توانست یک دستگاه چاپ دستی راه‌اندازی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و اخبار مربوط به عروسی دختر آهنگر روستا و جشن چمن‌کاری انجمن تلاش مسیحی را چاپ الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به عنوان روزنامه‌نگار راه خود را باز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این روزها 223مردم اخبار ساعت آخر را از میدان جنگ یا سالن شورا می خواهند. اگر آنها آن را در روزنامه محلی دریافت نکنند.

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن : از دو نامزد رنگ مو استثمارگران خود. ما روزنامه نگاری در آمریکا را نه به صورت هذل آمیز و تحقیرآمیز، بلکه به معنای واقعی کلمه و با دقت علمی به عنوان تجارت و عمل ارائه اخبار روز به نفع امتیازات اقتصادی تعریف می کنیم. یک روزنامه مدرن یک موسسه بسیار گران رنگ مو است. روزی گذشته رنگ مو است.

آن را در “اضافی” از شهرهای بزرگ دریافت می کنند که از قطارهای سریع السیر پرتاب می شوند. فرنچایزی که به یک مقاله از سراسر جهان این خبر را می دهد بسیار پرهزینه رنگ مو است. در اکثر شهرها و شهرکها انحصار آهنین رنگ مو است. شما نمی توانید هزینه این سرویس و چاپ این خبر را بپردازید، مگر اینکه تیراژ زیادی داشته باشید و برای آن به مطبوعات پیچیده و پرهزینه، یک ساختمان بزرگ، یک پرسنل بسیار آموزش دیده نیاز داشته باشید.

  رنگ مو مش تنباکویی

اتفاقاً متوجه خواهید کراتینه مو شد که یک آژانس تبلیغاتی و یک سرویس اشتغال عمومی را اداره می کنید. می‌بینید که برای روزنامه‌فروشان پیک‌نیک می‌کنید، شرایط را در بیمارستان شهرستان بررسی می‌کنید، وجوه اشتراک را برای بنای یادپروتئین تراپی مو بود قهرمانان ما در فرانسه جمع‌آوری می‌کنید. به عبارت دیگر، شما مؤسسه ای عظیم و پیچیده خواهید پروتئین تراپی مو بود، که شبانه روز برای جلب توجه عموم می جنگید.

و مغز مرکب خود را در برابر سایر مغزهای مرکب در مبارزه برای جذب سکه های مردم قرار می دهید. اتفاقاً شما نهادی لایت و هایلایت مو هستید که تحت نظام سرمایه داری اداره می نانو کراتین مو شود. شما صدها، شاید هزاران مرد، زن و کودک را رنگ مو استخدام می کنید. شما تحت قانون آهنین دستمزد به آنها می پردازید، آنها را تحت حکومت “شیطان از همه عقب تر می گیرد” کار می کنید.

شما سرکارگران و مدیران و مدیران دارید، دقیقاً انگار یک کارخانه فولاد یا یک معدن زغال سنگ لایت و هایلایت مو هستید. همچنین شما پلیس و کارآگاه، قاضی و بالیاژ مو دادگاه و زندانبان، سرباز با مسلسل و ملوان با ناوهای جنگی دارید تا از شما و منافعتان محافظت کنند – دقیقاً مانند بقیه سیستم غارتگرانه که شما بخشی از آن لایت و هایلایت مو هستید. و البته شما روانشناسی سرمایه داری دارید.

شما آن را کامل و واضح دارید—شما بخش زنده آن سیستم لایت و هایلایت مو هستید. می دانید ساعت به ساعت چه می گذرد. شما بیشتر از هر کس دیگری در جامعه سرمایه داری نسبت به معنای رویبالیاژ مو دادها آگاه تر لایت و هایلایت مو هستید. شما می دانید که از بردگان مزدبگیر خود چه می خواهید، و می بینید که آنها «کالا را تحویل می دهند». شما می‌دانید که چه چیزی را به تبلیغ‌کنندگان خود ارائه می‌دهید و شرایط شما «نقد خالص» رنگ مو است.

شما می دانید که پول خود را از کجا دریافت می کنید، “اعتبار” خود را. بنابراین شما می دانید “Who’s Who” در آمریکا، می دانید از چه کسی باید ستایش کنید و از چه کسی متنفر باشید و از آنها بترسید. شاید دوازده روزنامه در آمریکا وجود داشته باکراتینه مو شد که با مراحل آلایت و هایلایت مو هسته از پول کارگران ساخته کراتینه مو شده اند و برای احقاق حقوق کارگران وجود تمام دکلره مو دارند.

  مدل رنگ مو برای پایین مو

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن : که من اتفاقی می شناسم “تماس نیویورک” لایت و هایلایت مو هستند 224″پیشروان روزانه یهودی”، “رهبر میلواکی”، “رکورد اتحادیه سیاتل”، “بولتن دیلی بات”. باید فهمید که در بحث های آتی من این گونه روزنامه ها را از آنچه در مورد روزنامه نگاری آمریکایی می گویم جدا می کنم. با وجود این شرط، من تأکید می‌کنم که هیچ روزنامه‌ای در آمریکا وجود نرنگ مو دارد.

که نمایندگی و خدمت به ثروت انباشته را نداشته باکراتینه مو شد، و هدف نهایی آن حفاظت از امتیازات اقتصادی نباکراتینه مو شد. من در این کتاب سعی می کنم حقایق دقیق را بیان کنم. من انتظار ندارم روزنامه نگاری معاصر را راضی کنم، اما انتظار دارم کتابی تولید کنم که دانشجویان آینده آن را عادلانه تشخیص دهند. بنابراین اجازه دهید توضیح دهم.

که من کاملاً متوجه تفاوت روزنامه ها لایت و هایلایت مو هستم. برخی ناصادق لایت و هایلایت مو هستند و برخی ناصادق تر. برخی سرمایه داری لایت و هایلایت مو هستند و برخی سرمایه داری تر. اما به اندازه تفاوت‌های بین آنها، و به اندازه تظاهر برخی از آنها هوشمندانه، هیچ کس نیست که در خدمت ثروت انباشته قرار نگیرد، که هدف نهایی خود حفاظت از امتیازات اقتصادی نباکراتینه مو شد.

جریان عظیم شکوفایی سرمایه‌داری ممکن رنگ مو است به‌طور نامنظم جریان داشته باکراتینه مو شد، ممکن رنگ مو است دارای گرداب‌ها و جریان‌های متضاد باکراتینه مو شد، مکان‌هایی راکد که شما را برای مدتی فریب دهند. اما اگر به اندازه کافی این جریان بزرگ را مطالعه کنید، متوجه می شوید که همه آن در یک جهت حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و همه چیز روی سطح آن با آن حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو شنی صحرایی بدون دکلره

یک روزنامه سرمایه داری ممکن رنگ مو است از این هدف یا آن طرف حمایت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، ممکن رنگ مو است چنین وانمود الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما دیر یا زود متوجه می شوید که یک روزنامه سرمایه داری با نظام سرمایه داری زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، برای آن نظام می جنگد و در ماهیت قضیه نمی تواند غیر از این باکراتینه مو شد. . برخی گفته اند که صحبت از تنظیم سرمایه، صحبت از اخلاقی بیبی لایت مو کردن یک ببر رنگ مو است.

من می گویم انتظار عدالت و حقیقت گویی از یک روزنامه سرمایه داری انتظار زهد در یک جشن آدمخواری رنگ مو است. آموزنده رنگ مو است که روزنامه های برجسته آمریکا را در نظر بگیریم و آنها را بر اساس ماهیت کنترل مالی آنها طبقه بندی کنیم و دقیقاً نشان دهیم که چگونه و کجا این کنترل سیرنگ مو است روزنامه را شکل می دهد. منافع مالی فوری خاصی وجود خواهد داشت.

رنگ مو زیتونی تیره با مش روشن : خانواده بزرگی که صاحب روزنامه رنگ مو است، بانک بزرگی که اوراق قرضه خود را نگه می رنگ مو دارد، تجارت مهم محلی که تبلیغات آن را ارائه می دهد. در مورد این افراد مشاهده می کنید که هیچ گاه سخنی رکیک زده نمی نانو کراتین مو شود و اولین مهمانی هایی که برای خانم های جوان این خانواده ها برگزار می نانو کراتین مو شود به تفصیل گزارش کراتینه مو شده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه