↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو رزگلد دنی وان

رنگ مو رزگلد دنی وان | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو رزگلد دنی وان را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو رزگلد دنی وان را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو رزگلد دنی وان : مقادیر زیادی اسید اوریک، ایندیکان و غیره تولید می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. طبق نظریه من خودم اخیراً یک هفته روزه گرفتم، با موفقیت کامل. در این مدت هیچ ذره ای ضعف یا مشکلی نداشتم. شاید بدن من مقادیر نامناسب اسید اوریک و اندیکین دفع می بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : هرچی بهش دست بزنه کرم میشه حتی چروک های لباسش کرمه و از عصبیت وحشی و البته در راه دیوونه خونه. او هیپنوتیزم می نانو کراتین مو شود و اپراتور را می بیند که این کرم ها را یکی یکی می گیرد و آنها را می ککراتینه مو شد. به او گفته می نانو کراتین مو شود که او آخرین نفر را کشته رنگ مو است، اما او اصرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “نه، یکی دیگر وجود رنگ مو دارد.” اپراتور آن یکی را چنگال می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او کاملا راضی رنگ مو است و کاملاً درمان می نانو کراتین مو شود.

رنگ مو رزگلد دنی وان

رنگ مو رزگلد دنی وان : شوهرش می نویسد و از اینکه دیگر مجبور نیست “هر شب در حوض ماهی بخوابد” ابراز آرامش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این مثال با بسیاری موارد دیگر توسط پروفسور کواکنبوس در کتاب خود، “درمان های هیپنوتیزمی” بیان کراتینه مو شده رنگ مو است. یکی از قدرتمندترین ابزارهای تأثیرگذاری بر شخصیت ناخودآگاه، هیجان مذهبی رنگ مو است.

دین از زمان های قدیم به ما رسیده رنگ مو است و ترس ها و خلسه های آن بخشی از موهبت غریزی مرنگ مو است. در تمام این اجسام، رکراتینه مو شد یک یا دیگر از اندام های حیاتی متوقف کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و در اکثریت روده های آسیب دیده ساختار غضروفی و ​​تغییر شکلی را نشان بالیاژ مو دادند که برای تولید باید به شوک کراتینه مو شدید یا اختلال عملبیبی لایت مو کردی ادامه بالیاژ مو داد.

با توجه به این واقعیت که این موارد شامل افرادی می نانو کراتین مو شود که تا زمانی که ارتدکس بی فایده پروتئین تراپی مو بود، سعی در پیروی از روش های ارتدکس داشتند و سپس به روزه و همراهان آن روی آوردند، من کاملاً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که اعلام کنم درمان اولیه دارویی مسبب بیماری های بعدی و کشنده رنگ مو است. . طبیعت به هر یک از این بیماران نشاط قوی بخشیده پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی کرم گلبهی

هر یک از آنها در دوران نوزادی از اختلال عملبیبی لایت مو کردی کراتینه مو شدید رنج می بردند. هر کدام از مواد مخدر خیس کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند. به طور کلی، هیچ دارویی وجود نرنگ مو دارد که در نتیجه سم، محرک یا فلج کننده نباکراتینه مو شد، و در دوران نوزادی این دومی دوچندان آشکار و وحشتناک رنگ مو است. برای تأکید بر این جمله فقط باید به موازی پروتئین تراپی مو بودن تأثیر رنگ مو استفاده از یک لیوان براندی بر یک نوزاد و یک بزرگسال اشاره بیبی لایت مو کرد.

سپس عواقب دوزهای مکرر را برای تب، قولنج، سرماخوردگی و دسته بندی متنوع بیماری های نوزادی در نظر سامبره مو بگیرید و باردار شوید.[صفحه 143]نتایج بر روی بدن انسان حساس، در حال رکراتینه مو شد. نه یکی از ما، اما این یادگارهای مقدس روزهای وزغ های خشک پودری و کود گاوی خشک کراتینه مو شده را به خاطر اندام هایی که در حین رکراتینه مو شد متوقف کراتینه مو شده یا از نظر عملبیبی لایت مو کردی تخریب کراتینه مو شده اند، مقصر لایت و هایلایت مو هستند.

اصلي كه در كاربرد هوشمندانه روزه براي شفاي بيماري تجسم يافته رنگ مو است، اين رنگ مو است كه با اهانت و ناسزا له نشويم. دانش آن، به لطف حملات کراتینه مو شدید حرفه پزشکی، به صورت رایگان در سراسر جهان انگلیسی زبان توزیع کراتینه مو شده رنگ مو است. و نقش من در کار تبلیغاتی با نمایش مخالفت بیش از حد آسان کراتینه مو شده رنگ مو است.

رنگ مو رزگلد دنی وان : حتماً یک سال و نیم پیش پروتئین تراپی مو بود که ما در مورد موضوع روزه صحبت بیبی لایت مو کردیم. تو به من قول بالیاژ مو دادی که در موردش تحقیق کنی من فقط یک کپی از نوامبر Good Health را دیدم و متوجه کراتینه مو شدم که به قول خود عمل بیبی لایت مو کردید. مواردی در ارتباط با حساب کاربری شما وجود رنگ مو دارد که می خواهم از شما بپرسم. [صفحه 144] شما می گویید که با دکتر کلوگ موافقت بیبی لایت مو کرده اید که مسمومیت خود در طول روزه ادامه رنگ مو دارد.

  رنگ مو جدید ماهاگونی

و دلیل شما برای این کار این رنگ مو است که در پایان چند هفته متوجه ضعف، بوی بد دهان، زبان پوشیده کراتینه مو شده و غیره کراتینه مو شده اید. روزه خود را افطار بیبی لایت مو کردید زیرا این علائم بدتر و بدتر می کراتینه مو شدند. حال اگر قرار رنگ مو است فردی به ادعای روزه داران رسیدگی عادلانه بدهد، باید به دستور آنها عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در مخالفت با مهمترین توصیه آنها اقدام نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

شما می گویید که چهار روز آب نخوردید و بعد از آن فقط یک پیمانه یا بیشتر در روز مصرف بیبی لایت مو کردید. در این امر شما دستور اصلی هر طرفدار روزه‌داری را که من با نوشته‌هایشان آشنا لایت و هایلایت مو هستم زیر پا گذاشتید. من کتاب‌های برنار مک‌فادن، سی‌سی هسکل و دکتر ال‌بی هازارد را خوانده‌ام که همگی تعبالیاژ مو داد زیادی و صدها بیمار را با روزه درمان بیبی لایت مو کرده‌اند و همگی در این زمینه سخت‌گیرند.

که باید به اندازه آب بنوکراتینه مو شد. تا جایی که ممکن رنگ مو است. من خودم در حالی که روزه لایت و هایلایت مو هستم هر ساعت حداقل یک لیوان خورده ام. من معتقدم که بخش بزرگی از مشکلات شما ممکن رنگ مو است ناشی از روش شما در این زمینه باکراتینه مو شد. نکته دیگری که به آن اشاره نمی کنید این رنگ مو است که آیا در روزه تنقیه خورده اید یا خیر. این نکته بسیار مهمی رنگ مو است.

  بهترین رنگ مو برای پوست گندمی و چشم قهوه ای

ممکن رنگ مو است به خوبی درست باکراتینه مو شد که سموم در مجرای روده دفع می شوند و به دلیل کمپروتئین تراپی مو بود غذا دوباره جذب می شوند. اگر بتوانیم با شستن یکباره این سموم به طبیعت کمک کنیم، آیا نمی توانیم بر این مشکل غلبه کنیم؟ ممکن رنگ مو است دلیل عدم موفقیت روزه شما در اینجا نباکراتینه مو شد؟ [صفحه 145] اگر این درست رنگ مو است.

که روزه منجر به افزایش مستمر خود مسمومیت می نانو کراتین مو شود، چگونه آن پدیده هایی را که در عبارت «روزه کامل» خلاصه می نانو کراتین مو شود، توضیح می دهید؟ من شخصا طرفدار روزه کامل نیستم. من فقط از بررسی آن دفاع می کنم. من هرگز نگرفته‌ام، اما نامه‌هایی از افراد زیادی دارم که آن‌ها را گرفته‌اند، و آنها بر این نکته توافق تمام دکلره مو دارند که در روزه زمانی می‌رسد که زبان صاف می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو رزگلد دنی وان : نفس پاک می‌نانو کراتین مو شود و گرسنگی آشکار می‌نانو کراتین مو شود. فرم. اگر توضیح دکتر کلوگ در مورد علائم روزه داری درست باکراتینه مو شد، چگونه ممکن رنگ مو است این موضوع درست باکراتینه مو شد؟ آیا برعکس این اتفاق نمی افتد، آیا علائم خود مسمومیت افزایش نمی یابد، تا زمانی که مرگ از طریق مسمومیت منجر نانو کراتین مو شود؟ رنگ مو استدلال دکتر کلوگ رنگ مو استدلال بسیار قابل قبولی رنگ مو است.

برای چندین سال کافی پروتئین تراپی مو بود که من را از آزمایش روزه بازرنگ مو دارد. من می دانم که بسیاری از افراد دیگر را نگه داشته رنگ مو است. ادعای او به طور خلاصه این رنگ مو است که در طول روزه بدن از بافت خود زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بنابراین ما در حال روزه خواری گوشتخوار و حتی آدمخوار بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. ما با نوعی غذا زندگی می کنیم که سرشار از پروتئین رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه