نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو فانتزی کیوت

رنگ مو فانتزی کیوت | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو فانتزی کیوت را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو فانتزی کیوت را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو فانتزی کیوت : مانند بیل و اد. می گوید چکمه هایش را به تو بده. “در این زمان من مشکوک کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم. چکمه‌ها را برمی‌دارم و از نزدیک آنها را بررسی می‌کنم، و در قسمت خار چکمه سمت چپ، نیش آن خزنده کثیف، کم‌پایین و بریده وجود رنگ مو دارد. انبردست را برمی‌دارم و نیش را بیرون می‌آورم و برای اینکه به ساحل بیایم دیگر شیطانی نالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : آنها را به دنبال جک تگزاس فرستادند که همیشه مردش را برمی‌گرداند و او را به قانون تحویل می‌بالیاژ مو داد. تکنیک او بسیار ساده پروتئین تراپی مو بود. او فقط وارد کراتینه مو شد و گوش مرد بد را گرفت و او را به زندان برد در حالی که افسران ناآرام با حیرت نگاه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بعداً او را در مارینال، روستایی در بیست مایلی جنوب سویت واتر دیدم.

رنگ مو فانتزی کیوت

رنگ مو فانتزی کیوت : تگزاس جک کاملا بی ضرر به نظر می رسید. او چند روز در خیابان ها راه می رفت و هر کس را که به او گوش می بالیاژ مو داد با درنگ مو استان های طولانی در مورد سوء رنگ مو استفاده های او در دستگیری مردان بد سرگرم می بیبی لایت مو کرد، نوعی که به گفته او در پانهندل تگزاس بسیار زیاد رنگ مو است. به نظر می‌رسید که وقتی رنجرز از دست بالیاژ مو دادن چه کاری باید بالناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او در آنجا یک تفنگ تک تیر قدیمی با کالیبر بیست و دو داشت که آنقدر با بی احتیاطی به آن دست زد که دستگیر کراتینه مو شد. من هرگز نتیجه محاکمه سلامت عقل او را متوجه نکراتینه مو شدم. من هرگز کسی را ندیدم که ادعا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند کالیفرنیا جو یا پکوس بیل رنگ مو است. این قهرمان اخیر ظاهراً یک پیشرفت دیرهنگام رنگ مو است، زیرا تعبالیاژ مو داد کمی از گاومردان قدیم نام او را شنیده اند.

او که در سال 1923 وارد چاپ کراتینه مو شد، به نظر می رسد که رقبای خود را هدایت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند از میدان، و محتمل ترین نامزد برای افتخارات حماسی در جنوب غربی رنگ مو است. عملاً تمام درنگ مو استان‌های این مجموعه مستقیماً از گاوهای تگزاس غربی که من در میان آنها بزرگ کراتینه مو شده‌ام (نه پرورش یافته) آمده رنگ مو است. و برخی از آنها با اولین خاطرات من مرتبط رنگ مو است.

  رنگ موی کرم کاراملی خیلی روشن

رنگ مو فانتزی کیوت : سایرین را اخیراً یا از دامداران یا از پسران و دخترانشان که شاگردان من در دانشگاه تگزاس و کالج معلمان ایالت سول راس پروتئین تراپی مو بوده اند، آموخته ام. من از مطالب منتشر کراتینه مو شده موجود در مورد درنگ مو استان بلند کشور گاو رنگ مو استفاده بیبی لایت مو کرده ام. کتابشناسی کوتاه رنگ مو است و همه نویسندگانی که در این زمینه نوشته اند، از مزیت آشنایی دست اول با نخ های منطقه برخوردار نپروتئین تراپی مو بوده اند.

جدای از انتشارات انجمن فولکلور تگزاس، مدیون اصلی من به “حماسه پکو بیل” آقای ادوارد اوریلی رنگ مو است که در ماه اکتبر 1923 در مجله قرن منتشر کراتینه مو شد (106: 827-833). برخی از این مطالب را در ساوث وست ریویو ، ماهنامه تگزاس ، فصلنامه آتلانتیک جنوبی ، و انتشارات انجمن علمی و تاریخی تگزاس غربی منتشر بیبی لایت مو کرده ام مردها شام را تمام بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. برخی رختخواب های خود را پهن بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و روی آن دراز کشیده پروتئین تراپی مو بودند.

هنوز مراسم کوتاه رفتن به رختخواب را طی نبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. دیگران دور آتش نشستند. رد والاس مشاهده بیبی لایت مو کرد که زمان ضربه زدن به یونجه فرا رسیده رنگ مو است. همانطور که او به سمت واگن برای رول تختخواب خود حرکت بیبی لایت مو کرد، به طور تصادفی به یک بوته کوچک چوب روغنی برخورد بیبی لایت مو کرد. صدای جغجغه ای از زیر در آمد. قرمز به عقب پرید و سنگی را برداشت. “ای احمق کثیف!” او فریاد زد.

از همه اعصاب. سعی میکنی منو گاز بگیری ای پسر اسلحه گستاخ. می خورنگ مو است مرا گاز بگیرد! بگیرش.” سنگ کاملاً به سر مار برخورد بیبی لایت مو کرد. “مار زنگی!” لنکی فریاد زد، یک تندرپا در سن دبیرستان، که رئیس روز قبل او را گرفته پروتئین تراپی مو بود، و جو مارتین او را به طور غیر رسمی لقب لانکی بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود . “من تمام بعدازظهر آرزو داشتم یکی را ببینم.” رد پاسخ بالیاژ مو داد: «اگر با این لباس بمانید.

  رنگ مو موقت خانگی

رنگ مو فانتزی کیوت : می‌توانید همه آن‌ها را که می‌خواهید ببینید، اگرچه تعبالیاژ مو دادشان مثل گذشته نیست.» “آیا آنها واقعاً به همان اندازه سمی لایت و هایلایت مو هستند که شهرت وجود تمام دکلره مو دارند؟” لنکی پرسید. “پیزنوز؟” رد، در حالی که خودش را روی رول تختی که به تازگی از واگن آورده پروتئین تراپی مو بود، می‌نشیند، پرسید. یکی از آنها سه تا از بهترین دوستانی را که تا به حال در این دنیا داشتم از بین برد. “می بینی که اینجوری پروتئین تراپی مو بود.

بیل پوکر بیرون از حصار پروتئین تراپی مو بود. او پایین می آید تا یک سیم شل را بچسباند و یکی از این خزندگان پاشنه پا او را می گیرد. بیل دم او را می‌گیرد و به‌طور طبیعی هول‌های جاودانه‌ای را که از روی میله حصار بیرون می‌ککراتینه مو شد، بیرون می‌زند. سپس بیل چکمه‌اش را در می‌آورد و به پاشنه‌اش نگاه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. نیش به پوست آموزش نبالیاژ مو داده رنگ مو است. پس چکمه‌اش را برمی‌گرداند و به راهش ادامه می‌دهد و به هیچ چیز فکر نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

حدود یک هفته بعد بیل پاشنه پا درد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او یک روز سر شام می آید و به رئیس می گوید که آن شب نمی تواند کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و او روی تختش دراز می ککراتینه مو شد و ما می رویم و او را ترک می کنیم. وقتی شب وارد می‌شویم، منافذ بیل یک جسد در آنجا قرار رنگ مو دارد. او باید می دانست که قرار رنگ مو است بمیرد، زیرا روی یک تکه کاغذ وصیت نامه اش نوشته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود.

  انواع رنگ مروارید اصل

رنگ مو فانتزی کیوت : می گوید: “زین من به رد، افسار من به پیت و چکمه هایم به اد.” “خب، ما منافذ بیل را دفن می کنیم، با یک سوارکار برای موعظه بیبی لایت مو کردن، تشییع جنازه می کنیم. اد به احترام متوفی، چکمه ها را در مراسم تشییع جنازه می پوکراتینه مو شد. پورتی به زودی پاشنه پا درد می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می گوید: چکمه های بیل کمی بزرگ لایت و هایلایت مو هستند. روی پاشنه ام تاول درست آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

یک روز صبح به تخت خوابش می‌رود و می‌گوید حدس می‌زد که جورابش پاشنه‌اش پف بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. اون شب نفس میکشه آخرین او او هم مرد خوبی پروتئین تراپی مو بود. آنها مردانی بهتر از اد ویلسون نمی سازند. «جیست قبل از مرگ، همه ما را به بالین خود می‌خواند و می‌گوید: «پسرا، من می‌روم» به گردهمایی بزرگ. من آنقدر که باید عادل نپروتئین تراپی مو بودم.

اما امیدوارم که رئیس بیگ رنج مرا در گله خود ببرد. دیو، تو می‌توانی افسار من را داشته باشی. قرمز، تو می توانی زین من را بگیری. و پیت، شما می توانید چکمه های من را داشته باشید. آنها آخرین کلماتی پروتئین تراپی مو بودند که او تا به حال به زبان آورد. “خانواده اد از ما می خواهند که جسد را به ویرجینیا برگردانیم، که ما این کار را می کنیم و من هم با آن همراه می شوم.

رنگ مو فانتزی کیوت : و من با خانواده اد ملاقات می کنم و به آنها می گویم که او چه مرد خوبی پروتئین تراپی مو بود و چگونه همیشه وظیفه خود را انجام می بالیاژ مو داد و همه چیز را انجام می بالیاژ مو داد. و مردم خوبی هم پروتئین تراپی مو بودند. «وقتی به مزرعه برمی‌گردم، متوجه می‌شوم که منافذ پیت برای مرد کشتار گذاشته کراتینه مو شده رنگ مو است. رئیس می‌گوید: «او به دلیل درد پاشنه پا مرده رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه