↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو چای سرد

رنگ مو چای سرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو چای سرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو چای سرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو چای سرد : و تعبالیاژ مو دادی هفته نامه شایعه پراکنی و روزنامه های سیاسی “نگه دار”. اخیراً با ناگهانی حیرت انگیز به علت سرمایه پرداخته و معکوس کراتینه مو شده رنگ مو است. 243خود کاملاً در مورد مونی. این ناشر، یکی از مقامات کهنه کار اتحادیه کارگری، اخیراً به متقاضی شغل سردبیری اطلاع بالیاژ مو داده رنگ مو است که او «مقاله را برای کسب درآمد اداره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند». متقاضی گفت که طرفدار طرح پلامب رنگ مو است.

رنگ مو : همچنین این فصل بدون ذکر انبوهی از «ارگان‌های خانه» که توسط نگرانی‌های بزرگ صنعتی برای پرورش کارمندانشان منتشر کراتینه مو شده رنگ مو است، ناقص خواهد پروتئین تراپی مو بود. طبق گزارش “نیویورک تایمز” (26 اکتبر 1919)، سیصد و هفتاد و پنج نشریه از این دست در آمریکا وجود رنگ مو دارد که تعبالیاژ مو داد زیادی از آنها به هزاران می رسد. در طول جنگ هفتاد و سه تنها در صنعت کشتی سازی آغاز کراتینه مو شد.

رنگ مو چای سرد

رنگ مو چای سرد : در طول بهار و تابستان گذشته آنها مانند باکتری تکثیر کراتینه مو شدند. و «تایمز» به طرز تحسین‌آمیزی از هنرهای ظریفی می‌گوید که به موجب آن‌ها برده‌داری را به سخره می‌گیرند و ایده‌آل می‌کنند: «گفتن آن به صورت رگ‌تایم… تغییرات جاز برای لذت فراوان مخاطبانش… یک نوع درنگ مو استان دیاموند دیک… این درنگ مو استان به اندازه هفته نامه یک شهر کوچک صمیمی رنگ مو است.

و به همین ترتیب از طریق ستون هایی از نسخه های سم. شیاطین بیچاره را در خانه هایشان به دام می اندازند: صفحه زن یکی از دپارتمان‌هایی رنگ مو است که به دقت اندیشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، بر این نظریه که بر تأثیر خانواده برای منحرف بیبی لایت مو کردن مرد از رادیکالیسم حساب می‌نانو کراتین مو شود. نیمی از این گروه از نشریات از طریق پست به خانه مرد فرستاده می‌نانو کراتین مو شود تا اولین فرصت را برای همسر فراهم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

در این مجله خاص صفحه زن نسبتاً با نوزادان خزیده رنگ مو است. حتی وقتی با میکروسکوپ به دنبال آن لایت و هایلایت مو هستید، به سختی متوجه تبلیغات می شوید، اما وجود رنگ مو دارد. به جای طرح برجسته، در بافت و بافت رنگ مو است. شما آن را در تشبیهات پیدا می کنید، «مثل صابون در خانه یک بلشویک. کمی تازگی!» همزن از حیثیت تاج و تخت جعبه صابون خود پایین کشیده می نانو کراتین مو شود و به صراحت به حمام بیبی لایت مو کردن توصیه می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو نقره ای یخی

مالکیت مطبوعات روش‌هایی که «امپراتوری تجارت» کنترل خود را بر روزنامه‌نگاری حفظ می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، چهار روش رنگ مو است: اول، مالکیت مقالات. دوم، مالکیت مالکان. سوم، یارانه تبلیغاتی. و چهارم، رشوه مستقیم. با این روش‌ها، در آمریکا کنترل اخبار و اظهارنظرهای کنونی مطلق‌تر از هر انحصاری در هر صنعت دیگری وجود رنگ مو دارد. این جمله ممکن رنگ مو است افراطی به نظر برسد.

اما اگر در مورد آن فکر کنید، متوجه خواهید کراتینه مو شد که در ماهیت قضیه باید درست باکراتینه مو شد. اگر چند فولادساز مستقل وجود داشته باکراتینه مو شد، تررنگ مو است فولاد را از بین نمی برد، اگر چند مرد مستقل ثروتمند باکراتینه مو شد، اعتماد پول را از بین نمی برد، اما اگر یک روزنامه مستقل وجود داشته باکراتینه مو شد، اعتماد خبری را از بین می برد. گربه از کیسه خارج کراتینه مو شد اینکه تا چه حد مالکیت واقعی روزنامه ها و مجلات توسط رنگ مو استببالیاژ مو داد مالی ما به دست آمده رنگ مو است.

اگر به صورت ارقامی بیان نانو کراتین مو شود، باعث شگفتی می نانو کراتین مو شود. می توان نقشه آمریکا و قلم مو را برداشت و لکه های رنگی بزرگی ایجاد بیبی لایت مو کرد که نشان دهنده مالکیت روزنامه نگاری کل مناطق، گاهی اوقات کل ایالت ها، با منافع خاص رنگ مو است. شبه‌جزیره بالایی میشیگان با لکه‌ای زرد – که مس رنگ مو است – جاروب می‌نانو کراتین مو شود. کل ایالت مونتانا و بخش بزرگتری از آریزونا یکسان خواهد پروتئین تراپی مو بود.

  بلوند طلایی پلاتینه

یک لکه سیاه برای جنوب کلرادو، و دیگری در قسمت شمالی – که زغال سنگ رنگ مو است. یک لکه خاکستری در غرب پنسیلوانیا، و دیگری در ایلینوی – که فولاد رنگ مو است. یک لکه سبز در ویسکانسین، و دیگری در اورگان و واشنگتن – که الوار رنگ مو است. یک لکه سفید در داکوتای شمالی و مینه‌سوتا – این همان تررنگ مو است آسیاب‌کننده رنگ مو است که توسط راه‌آهن و بانک‌ها حمایت می‌نانو کراتین مو شود.

رنگ مو چای سرد : یک لکه کثیف در مرکز کالیفرنیا، به نمایندگی از «اقیانوس آرام جنوبی» و «راه‌آهن متحد»، که اکنون توسط «ام. و م.» ده سال پیش در سانفرانسیسکو کمپین اصلاحی فوق‌العاده‌ای وجود داشت و اصلاح‌طلبان هفته‌نامه‌ای کوچک به نام «آزادکننده» را شروع آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. از یک شماره نقل می کنم: 242بسیاری از روزنامه‌های هفتگی سانفرانسیسکو با پرداخت‌های نقدی، عمدتاً از دفاتر «راه‌آهن متحد» خریداری می‌کراتینه مو شدند.

اما به نظر می‌رسید که این طرح‌های دفاعی را برآورده نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و ناگهان سندیکای کالکینز به نگرانی بزرگی حیرت‌انگیز تبدیل کراتینه مو شد. از ناشر هفته نامه ها و روزنامه های مبهم، یک کارخانه چاپ و نشر مدرن تأسیس بیبی لایت مو کرد و بخش عمده ای از چاپ «مجله غروب» را به عهده گرفت، که تنها قراربالیاژ مو دادی پروتئین تراپی مو بود که برای لباس کالکینز چندین هزار دلار در ماه به ارمغان می آورد. خریداری کراتینه مو شد و پیشنهادی برای انجام کراتینه مو شد.

سندیکا نتوانست “پست” را دریافت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در عوض “سان فرانسیسکو گلوب” آغاز کراتینه مو شد. هر کاری که پول می توانست در خط روزنامه انجام دهد، کالکینز برای چند ماه انجام بالیاژ مو داد. روزنامه نگاران البته می دانستند که خسارات بسیار زیاد رنگ مو است. سؤالات این پروتئین تراپی مو بود: «چه کسی کیسه را پر می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ این گونی چقدر طول می ککراتینه مو شد؟» و در هر کجای آمریکا تحقیقات صادقانه انجام کراتینه مو شده.

  انواع رنگ موی مشکی با هایلایت

همان شرایط آشکار کراتینه مو شده رنگ مو است. سندیکای کالکینز همتای دقیق خود را در مونتانا داشت. یا بهتر رنگ مو است بگوییم دو همتای آن، برای سناتور کلارک و مارکوس دالی، پادشاهان مس، در حال خصومت پروتئین تراپی مو بودند و هر کدام یک رشته روزنامه برای تهمت زدن به دیگری خریداری یا تأسیس آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. اکنون “آناکوندای” غول پیکر هر دو آنها را بلعیده رنگ مو است.

تنها دو روزنامه در مونتانا وجود رنگ مو دارد که تحت مالکیت یا کنترل “مس” نیستند. یکی از اینها متعلق به سیرنگ مو استمداری رنگ مو است که، مطمئنم، بدون رنگ مو استخدام به “منافع” خدمت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. و دیگری سوسیالیست رنگ مو است که سردبیرش هر ساعت در معرض خطر زندگی خود قرار می گیرد. در اوکلاهاما تقریباً همه چیز «نفت رنگ مو استانرنگ مو دارد» رنگ مو است. و در انتهای دیگر قاره نیویورک “چشم انداز” رنگ مو است.

که یکی از سهامداران مهم آن جیمز رنگ مو استیلمن، از بانک ملی شهر نیویورک-رنگ مو استانرنگ مو دارد اویل کشف کراتینه مو شد! من در جای دیگری تصویری از شرایط لس آنجلس بالیاژ مو داده ام. در سن دیگو دو مقاله متعلق به پادشاه قند و یک مقاله متعلق به گروه اسکریپس رنگ مو است. در سانفرانسیسکو دو مقاله هرست، وجود رنگ مو دارد. “تواریخ” متعلق به “مایک” دی یانگ، که من او را به تصویر کشیده ام.

رنگ مو چای سرد : و “بولتن” که به زودی جزئیات آن به تفصیل بیان خواهد کراتینه مو شد. همچنین یک ماهنامه به نام «غروب آفتاب» وجود رنگ مو دارد که قبلاً متعلق به جنوب اقیانوس آرام پروتئین تراپی مو بود و اکنون به کمپین ضد اتحادیه «ام. و M.» – انجمن بازرگانان و تولیدکنندگان که یک میلیون دلار سرمایه جمع آوری بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. همچنین یک هفته نامه، که عموماً به عنوان “حصیر در مرد ثروتمند” شناخته می نانو کراتین مو شود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه