↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ مو چای سرد

مدل رنگ مو چای سرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ مو چای سرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ مو چای سرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل رنگ مو چای سرد : زیرا مطمئناً کبوتری بهتر از یک مرد لایت و هایلایت مو هستید، و اگر زمانی عقب نشینی کنید، و دوباره احساس شرارت کنید، نمی توانید به عنوان یک کبوتر خاکستری آسیب زیادی وارد کنید.” “پس مرا به خاطر تمام دردسرهایی که برایت ایجاد بیبی لایت مو کردم می بخشید؟” او با جدیت پرسید. “البته، هر کسی که متاسف رنگ مو است فقط باید بخشیده نانو کراتین مو شود.” کبوتر خاکستری گفت: متشکرم و دوباره پرواز بیبی لایت مو کرد.

رنگ مو : که از مزارع جمع می کنند و نوشیدنی آنها جرعه ای از آب رنگ مو است که از یک جوی جاری جاری رنگ مو است. وودمن – انتخاب بعدی من این رنگ مو است که مانند یک پرنده زندگی کنم.” تصویر در دسترس نیست [برای مشاهده تصویر در اندازه بزرگ اینجا را کلیک کنید. کبوتر خاکستری با دقت به این سخنرانی گوش بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بود و به نظر می رسید در آن آرامش پیدا بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو چای سرد

مدل رنگ مو چای سرد : حتی جانوران هم خوشحال تر از آنها لایت و هایلایت مو هستند، زیرا آنها به کمتری نیاز تمام دکلره مو دارند تا آنها را راضی کنند. و پرندگان خوش شانس ترین موجودات لایت و هایلایت مو هستند، زیرا می توانند به سرعت در جایی پرواز کنند. آنها می خواهند و در هر مکانی که بخواهند نشسته باشند خانه ای پیدا می کنند؛ غذای آنها از دانه ها و دانه هایی رنگ مو است.

زیرا ناله خود را خاموش بیبی لایت مو کرد. و درست در آن زمان، مرد چوب‌دار قلع ظرف ظروف کیک را که روی زمین کاملاً نزدیک او پروتئین تراپی مو بود، کشف بیبی لایت مو کرد. او گفت: “این یک ظرف نسبتاً زیبا رنگ مو است” و آن را در دستان حلبی خود گرفت تا آن را بررسی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، “اما من اهمیتی به داشتن آن ندارم. آیا آن را به همان زیبایی می‌دانم که ظرف‌های قلع روشن معمولاً می‌بیند.

  رنگ مو کرم بژ

هیچ رنگ زردی به اندازه درخشش نقره‌ای حلبی زیبا نیست.» و برگشت و با تأیید به پاها و بدن حلبی‌اش نگاه بیبی لایت مو کرد. مترسک پاسخ بالیاژ مو داد: “من نمی توانم کاملاً با شما موافق باشم.” قیمه حصیری من رنگ زرد روشنی رنگ مو دارد و نه تنها به نظر می رسد زیبرنگ مو است، بلکه هنگام حرکت به طرز دلپذیری چروک می نانو کراتین مو شود. چوب‌دار حلبی که آنقدر مهربان پروتئین تراپی مو بود.

مدل رنگ مو چای سرد : که نمی‌توانست دعوا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گفت: «اجازه دهید بپذیریم که همه رنگ‌ها در جای مناسب خود خوب لایت و هایلایت مو هستند. “اما باید با من موافق باشید که ظرفی که زرد رنگ مو است غیرطبیعی رنگ مو است. با این ظرفی که تازه پیدا بیبی لایت مو کرده ایم چه کنیم؟” مترسک پیشنهاد بیبی لایت مو کرد: «بیایید آن را به شهر زمردی برگردانیم. برخی از دوستان ما ممکن رنگ مو است.

دوست داشته باشند آن را برای حمام بیبی لایت مو کردن پا داشته باشند و در رنگ مو استفاده از آن رنگ طلایی و زیور آلات درخشان آن به مفید پروتئین تراپی مو بودن آن لطمه نمی زند. پس رفتند و ظرف نگین دار را با خود بردند. و پس از یک روز یا بیشتر سرگردانی در کشور، خبر پیدا کراتینه مو شدن اوزما را دریافتند. بنابراین آنها فوراً به شهر زمرد بازگشتند و ظرف را به شاهزاده اوزما به نشانه خوشحالی از بازگرداندن او به آنها تقدیم آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.

  رنگ مو متالیک

اوزما فورا ظرف طلای الماس‌کاری کراتینه مو شده را به کیک کوکی بالیاژ مو داد، او از بازیابی گنج از دست رفته‌اش چنان خوشحال پروتئین تراپی مو بود که از خوشحالی بالا و پایین می‌رقصید و سپس دست‌های لاغر خود را دور گردن اوزما انداخت و او را با قدردانی بوسید. ماموریت کیک اکنون با موفقیت انجام کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، اما او در شهر زمرد آنقدر اوقات خوشی را سپری می بیبی لایت مو کرد که به نظر می رسید.

عجله ای برای بازگشت به کشور ییپ ها نرنگ مو دارد. چندین هفته از بازگرداندن ظرف به آشپز کوکی می گذشت که یک روز، در حالی که دوروتی در باغ سلطنتی با تروت و بتسی در کنار او نشسته پروتئین تراپی مو بود، یک کبوتر خاکستری به پایین پرواز بیبی لایت مو کرد و جلوی پای دخترک فرود آمد. کبوتر با صدایی آرام و ماتم زده گفت: “من اوگو کفاش لایت و هایلایت مو هستم.

مدل رنگ مو چای سرد : و آمده ام تا از تو بخواهم به خاطر اشتباه بزرگی که در دزدیدن اوزما و جادویی که به او و دیگران تعلق داشت، مرا ببخشی.” “پس پشیمونی؟” دوروتی با سختی به پرنده نگاه بیبی لایت مو کرد. اوگو گفت : “من خیلی متاسفم.” “من مدت زیادی رنگ مو است که به اعمال ناشایست خود فکر می کنم، زیرا کبوترها کاری جز فکر بیبی لایت مو کردن نتمام دکلره مو دارند.

و از اینکه من چنین مرد بدی پروتئین تراپی مو بودم و به حقوق دیگران اهمیت چندانی نمی بالیاژ مو دادم تعجب می کنم. با این باور که حتی اگر موفق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودم خودم را حاکم تمام اوز کنم، نباید خوشحال می‌کراتینه مو شدم، زیرا چندین روز فکر آرام به من نشان بالیاژ مو داد که فقط چیزهایی که صادقانه به دست می‌آورم قادر به ارائه یک محتوا لایت و هایلایت مو هستند.» تروت گفت: «حدس می‌زنم که همین‌طور باکراتینه مو شد.

  رنگ مو چی مد شده

بتسی گفت: «به هر حال، مرد بد به نظر واقعاً متأسف رنگ مو است، و اگر اکنون به یک مرد خوب و صادق تبدیل کراتینه مو شده رنگ مو است، باید او را ببخشیم.» اوگو گفت : “می ترسم که نتوانم دوباره مرد خوبی شوم، زیرا تحولی که در آن قرار دارم همیشه من را در قالب یک کبوتر نگه می رنگ مو دارد. اما با بخشش مهربانانه دشمنان سابقم، امیدوارم که تبدیل به یک کبوتر شوم.

کبوتر خوب، و بسیار مورد احترام.” دوروتی گفت: «اینجا صبر کن تا من برای کمربند جادویی خود بدوم، و من تو را به شکل معمولی ات برگردانم.» “نه – این کار را نکن!” خواهش بیبی لایت مو کرد کبوتر با هیجان بال زدن. “من فقط بخشش تو را می خواهم، نمی خواهم دوباره مرد شوم. به عنوان اوگو کفاش من لاغر و پیر و دوست داشتنی پروتئین تراپی مو بودم؛ به عنوان یک کبوتر بسیار زیبا لایت و هایلایت مو هستم.

مدل رنگ مو چای سرد : به عنوان یک مرد جاه طلب و بی رحم پروتئین تراپی مو بودم. در حالی که به عنوان یک کبوتر می توانم به سهم خود راضی باشم و در زندگی ساده ام شاد باشم. آموخته ام که زندگی آزاد و مستقل یک پرنده را دوست داشته باشم و ترجیح می دهم دوباره تغییر نکنم.” دوروتی و دوباره روی صندلی نشست: «همانطور که دوست داری، اوگو». “شاید حق با شما باکراتینه مو شد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه