↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل رنگ موی عسلی سرد

مدل رنگ موی عسلی سرد | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل رنگ موی عسلی سرد را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل رنگ موی عسلی سرد را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

مدل رنگ موی عسلی سرد : چند سال پیش در مقالات خود خواندیم که چگونه یک میلیونر یهودی بالتیمور ثروتی را به کلیسای کاتولیک تقدیم می بیبی لایت مو کرد تا در جنگ آن با سوسیالیسم رنگ مو استفاده نانو کراتین مو شود. مرحوم مارک هانا، زیرک ترین و دوراندیش ترین مردی که تجارت بزرگ تا به حال به قدرت رساند.

رنگ مو : که بدون مانع زندگی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و عمل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. با این حال، اگرچه همه اینها درست رنگ مو است، بسیار اشتباه رنگ مو است اگر به این نتیجه برسیم که در آمریکا باید به دنبال نوع مطلوب ترین وضعیت کلیسا پروتئین تراپی مو بود، یا اینکه برای ایالت و کلیسا به طور جهانی قانونی یا مصلحت خواهد پروتئین تراپی مو بود. مانند آمریکا، از هم جدا کراتینه مو شدند و طلاق گرفتند. این واقعیت که کاتولیک نزد شما در شرایط خوبی رنگ مو است.

مدل رنگ موی عسلی سرد

مدل رنگ موی عسلی سرد : منتظر لحظه ای رنگ مو است که شورش الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و در عین حال قصد خود را پنهان نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. لئو سیزدهم پارسا، خطاب به همه مؤمنان واقعی در آمریکا، به آنها دستور بالیاژ مو داد که چگونه در اسارت رفتار کنند: کلیسای بین شما، بدون مخالفت قانون اساسی و دولت ملت شما، بدون قید و بند قوانین خصمانه، محافظت کراتینه مو شده در برابر خشونت توسط قوانین عمومی و بی طرفی بالیاژ مو دادگاه ها، آزاد رنگ مو است.

نه، حتی از رکراتینه مو شد پررونقی برخوردار رنگ مو است، به هر طریقی باید به باروری که خداوند به کلیسای خود عطا بیبی لایت مو کرده رنگ مو است نسبت بالیاژ مو داد. او علاوه بر آزادی، از لطف قوانین و حمایت مقامات عمومی برخوردار پروتئین تراپی مو بود. بر این اساس، در اینجا پدر فیلان سنت لوئیس رنگ مو است که در “نگهبان غربی”، 27 ژوئن 1913، به گله خود خطاب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی زنانه جدید

به ما بگویید اول کاتولیک بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم و بعد آمریکایی یا انگلیسی. البته که ما بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. به ما بگویید، در تضاد بین کلیسا و دولت مدنی، ما طرف کلیسا را ​​می گیریم. البته ما انجام می دهیم. چرا اگر دولت آمریکا با کلیسا در حال جنگ پروتئین تراپی مو بود، فردا می‌گفتیم به جهنم دولت آمریکا. و اگر کلیسا و همه دولت های جهان در حال جنگ پروتئین تراپی مو بودند.

می گفتیم، به جهنم تمام دولت های جهان… چرا در این کشور، که ما فقط هفت درصد از جمعیت را داریم، چنین رنگ مو است. ، کلیسای کاتولیک بسیار ترسیده رنگ مو است؟ او را همه فرزندانش دوست تمام دکلره مو دارند و همه از او می ترسند. چرا پاپ چنین قدرت فوق العاده ای رنگ مو دارد؟ چرا، پاپ حاکم جهان رنگ مو است. همه امپراتورها، همه پادشاهان، همه شاهزادگان، همه رؤسای جمهور جهان مانند این پسران قربانگاه من لایت و هایلایت مو هستند.

پاپ فرمانروای جهان رنگ مو است. آنچه را که در ابتدا درباره قدرت گفتم را به خاطر می آورید. توانایی کنترل زندگی سایر مردان، بالیاژ مو دادن قوانین و قوانین اخلاقی، شکل بالیاژ مو دادن به مد و سلیقه، مورد احترام و توجه قرار گرفتن. اینجا مردی رنگ مو است که با این قدرت ورم بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. ملبس به لباس مقدسش، با بخور مقدسش در سوراخ های بینی اش، و چهره های مؤمنان که به او خیره کراتینه مو شده اند.

مدل رنگ موی عسلی سرد : بشنوید که می گوید: کلیسا برای رفتار خوب او قید و بند نمی دهد. او قاضی حقوق و وظایف خود و حقوق و وظایف دولت رنگ مو است. و مبادا فکر کنید که نمونه ای افراطی از غرور اولترامونتانیستی رنگ مو است، به «خلبان» بوستون، 6 آوریل 1912، گوش دهید که برای کاردینال اوکانل، که ارگان رسمی او رنگ مو است، صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قرمز فالونی

باید در نظر داشت که اگرچه کاردینال‌ها فارلی، اوکانل و گیبون در قلب آمریکایی‌های میهن‌پرست و اعضای یک سلسله مراتب آمریکایی لایت و هایلایت مو هستند، با این حال آنها به عنوان شاهزادگان خارجی خون لایت و هایلایت مو هستند که ایالات متحده به عنوان یکی از آنها قدرت های بزرگ جهان، موظفند همان افتخاراتی را که در خارج از کشور دریافت می کنند.

بپذیرند. بنابراین، اگر کاردینال فارلی به دیدار یک مرد جنگی آمریکایی می رفت، مستحق سلام و افتخارات دریایی برای یک شخصیت سلطنتی خارجی خواهد پروتئین تراپی مو بود، و در هر جشن رسمی در واشنگتن، کاردینال نه تنها از هر افسر کابینه بالاتر خواهد رفت. رئیس مجلس و معاون رئیس جمهور و همچنین سفرای خارجی که بلافاصله در کنار خود رئیس قاضی قرار می گیرند.

اتفاقاً می‌توان اشاره بیبی لایت مو کرد که وقتی یک شخصیت سلطنتی غیر از رتبه‌های مستقل از نیویورک بازدید می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، وظیفه اوست که اولین تماس را با کاردینال فارلی برقرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شوالیه های برده داری جایگاه دنیوی این حواریون عیسی حقیر چنین رنگ مو است. و نگرش آنها نسبت به برادران خدایی خود، رتبه و عضویت، که سکه هایشان چرخ های ماشین کلیسایی را چرب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

مدل رنگ موی عسلی سرد : چیست؟ اعلیحضرت پاپ نماینده ای را به نمایندگی از او در آمریکا فرستاد و در کنوانسیون فدراسیون جوامع کاتولیک که در نوامبر 1910 در نیواورلئان برگزار کراتینه مو شد، این آقا، دیومد فالکونیو، خود را در مورد سرمایه و کار ارائه بیبی لایت مو کرد. . ما رمز برده شاگردان انگلیسی عیسی، نجار انقلابی را شنیده ایم. اکنون اجازه دهید رمز برده شاگردان رومی او را بشنویم.

  رنگ مو موکا دوماسی

جامعه بشری منشأ خود را از خدا گرفته و از دو طبقه افراد غنی و فقیر تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است که به ترتیب نماینده سرمایه و کار لایت و هایلایت مو هستند. از این رو چنین برمی‌آید که طبق دستور خداوند، جامعه بشری از مافوق و رعیت، ارباب و بندگان، دانشمند و بی‌سواد، غنی و فقیر، اشراف و مردمان تشکیل کراتینه مو شده رنگ مو است. و مبادا این موضوع به اندازه کافی روشن نانو کراتین مو شود.

پاپ نماینده دیگری به نام Mgr. جان بونزانو، که در جلسه عمومی کاتولیک مرکزی آلمان، سنت لوئیس، 1917 سخنرانی می بیبی لایت مو کرد، اظهار داشت: یکی از بدترین شرارت هایی که ممکن رنگ مو است از جنگ اروپا رکراتینه مو شد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، گسترش دکترین سوسیالیسم رنگ مو است و کلیسای کاتولیک باید آماده مقابله با چنین دکترین هایی باکراتینه مو شد.

ما باید آماده باشیم تا از گسترش سوسیالیسم جلوگیری کنیم و علیه آن کار کنیم. همانطور که می‌دانم، شما جامعه‌ای متشکل از افراد ثروتمند در سنت لوئیس دارید که آماده چنین کمپینی لایت و هایلایت مو هستند. شما رهبران با تجربه ای دارید که در نوع کار خود رنگ مو استاد لایت و هایلایت مو هستند. آنها همیشه اصرار تمام دکلره مو دارند که نشان دهند این ثروت در ارتباط نزدیک با کلیسا پروتئین تراپی مو بوده و لایت و هایلایت مو هست و بنابراین شکست نخواهد خورد.

مدل رنگ موی عسلی سرد : به نظر شما، این تز کامل کتاب حاضر رنگ مو است، که بدون شک عنوان «نیهیل ابستات» «الهیات سانسور»، و «امپریماتور» «یوهانس ژوزفوس، آرکیپیسکوپوس رنگ مو استی. لودوویسی» را رنگ مو دارد. ” جای تعجب نیست که “رهبران باتجربه” آمریکا، ناخداهای صنعت و رنگ مو استثمارگران نیروی کار، مجبورند، هر چه که باشند، از این نظام انقیاد رنگ مو استفاده کنند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه