↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی رزگلد شکلاتی

رنگ موی رزگلد شکلاتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی رزگلد شکلاتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی رزگلد شکلاتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی رزگلد شکلاتی : که آنها ابتدا از غم و اندوه به خاطر مرگ همسرش لرزیدند. همچنین ضمیر ناخودآگاه با ملایمت و بی‌درنگ این پیشنهاد را می‌پذیرد که زمان غم گذشته رنگ مو است و دست‌ها دیگر هرگز نمی‌لرزند. یا اینجا زنی رنگ مو است که متقاعد کراتینه مو شده رنگ مو است که کرم ها در سراسر او می خزند.

رنگ مو : و احتمالاً اغراق نمی کنیم که بگوییم تمام تاریخ جهان در ضمیر ناخودآگاه هر انسانی رنگ مو است. وقتی کبک تازه از تخم بیرون آمده سایه شاهین را می‌بیند و مانند برگ بی‌حرکت خم می‌نانو کراتین مو شود. کبک به هیچ دانشی که در چند دقیقه از بیرون آمدن از تخم رسیده رنگ مو است عمل نمی‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. بر اساس دانشی عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که با تجربه میلیون ها کبک، شاید برای ده ها هزار سال، در ضمیر ناخودآگاه خود تأثیر گذاشته رنگ مو است.

رنگ موی رزگلد شکلاتی

رنگ موی رزگلد شکلاتی : این زندگی ذهنی نیز محصول رکراتینه مو شد طولانی رنگ مو است و خاطراتی از این روند دور را به همراه رنگ مو دارد. در غرایز ما تمام گذشته، نه صرفاً مربوط به نسل بشر، بلکه در تمام زندگی وجود رنگ مو دارد، و اگر ما موفق شویم ضمیر ناخودآگاه را به طور کامل بررسی کنیم و آن را به آگاهی خود بیاوریم، مثل این رنگ مو است که آزاد باشیم. در تمام گذشته پرسه زدن هاکسلی این واقعیت را بیان بیبی لایت مو کرد که تمام تاریخ تکامل در یک تکه گچ بیان کراتینه مو شده رنگ مو است.

وقتی پزشک نوزاد تازه متولد کراتینه مو شده را از مچ پا بلند می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و به او می زند تا گریه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، پزشک از عقل آگاهانه خود رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا از تجربیات قبلی آموخته رنگ مو است یا در مدارس به او یاد بالیاژ مو داده اند که برای تنفس کودک ضروری رنگ مو است. دستگاهی که فوراً پاکسازی نانو کراتین مو شود. اما وقتی کودک به کتک زدن با فریاد پاسخ می دهد، عصبانیت منطقی از یک جراحت ناشایست بر او تحمیل نمی نانو کراتین مو شود.

  رنگ طلایی پلاتینه

این به دنبال یک واکنش خودکار، در نتیجه تجربه نوزادان در عصر حجر رنگ مو است، تجربه ای که به شکلی مبهم در مخچه نوزاد ثبت و ذخیره کراتینه مو شده رنگ مو است. علم اکنون راه خود را از میان این دنیای زیرین اندیشه می‌پیچد. بدیهی رنگ مو است که ما در اینجا باید قوی ترین وسیله را برای تأثیرگذاری بر بدن داشته باشیم، اگر به طور شانسی بتوانیم آن را کنترل کنیم.

ما دائماً به دنبال راه‌های پزشکی و جراحی بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم تا فعالیت‌های بدن را که کاملاً توسط این ضمیر ناخودآگاه کنترل می‌نانو کراتین مو شود، تحریک یا به تعویق بیاندازیم. اگر در مفاصل درد کراتینه مو شدیدی داریم، گچ خردلی را می‌زنیم که آن را ضد تحریک می‌نامیم تا پوست را مشکل بیبی لایت مو کرده و بکشیم.خون احتقانی دور از محل درد از سوی دیگر، ممکن رنگ مو است عملبیبی لایت مو کرد روده‌ها را با رنگ مو استفاده از فومنشن‌های داغ تحریک کنیم تا خون را فعال‌تر به آن ناحیه برسانیم.

اما اگر به هر طریقی می‌توانیم خورنگ مو استه‌هایمان را برای ضمیر ناخودآگاه روشن کنیم، باید با ستاد سر و کار داشته باشیم و نتایج سریع‌تر و دائمی‌تری بگیریم. آیا ما به هیچ وجه می توانیم این کار را انجام دهیم؟ برای شروع، اجازه دهید از یک آزمایش ساده برای شما بگویم که شاهد آن پروتئین تراپی مو بوده ام. زمانی مردی را می شناختم که یاد گرفته پروتئین تراپی مو بود با اراده آگاهانه اش گردش خون خود را کنترل الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

او را دیده ام که دو دستش را روی میز گذاشته، هر دو یک رنگ، و بدون حرکت بالیاژ مو دادن دست ها، باعث می نانو کراتین مو شود یک دستش قرمز و دیگری رنگ پریده نانو کراتین مو شود. و بدیهی رنگ مو است که تا آنجا که به این مرد مربوط می نانو کراتین مو شود، مشکل ضد تحریک کننده ها حل کراتینه مو شده رنگ مو است. او یک گچ خردل روان رنگ مو است. و آنچه که با اراده خود این مرد انجام کراتینه مو شد، می تواند به طرق مختلف با دیگران انجام نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو بلوند دودی تیره بدون دکلره

واضح ترین وسیله ای رنگ مو است که ما آن را هیپنوتیزم می نامیم. این نوعی خواب رنگ مو است که فقط بر کنترل آگاهانه بدن تأثیر می گذارد، اما همه حواس را بیدار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در این خواب هیپنوتیزم یا “خلسه” متوجه می شویم که ضمیر ناخودآگاه بسیار شبیه هنری دوب کارتون های سوسیالیست رنگ مو است. وفادار و پیگیر رنگ مو است، در زمینه محدود خود بسیار قوی رنگ مو است.

اما به طرز طنزآمیزی زودباور رنگ مو است، مایل رنگ مو است هر چیزی را که گفته می نانو کراتین مو شود باور الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و از هر کسی که به کرسی قدرت می رسد، دستور بگیرد. شاید شما در یکی از نمایشگاه هایی که هیپنوتیزورهای سیار عادت تمام دکلره مو دارند در روستاهای روستایی برگزار کنند، شرکت بیبی لایت مو کرده اید. شما دیده‌اید که چند دستمال را روی صحنه آورده‌اند و هیپنوتیزم بیبی لایت مو کرده‌اند و به او گفته‌اند که او در آب رنگ مو است.

رنگ موی رزگلد شکلاتی : و باید برای زندگی‌اش شنا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا در میان لانه هورنت‌ها رنگ مو است، یا شلوارش در صندلی پاره کراتینه مو شده رنگ مو است. هر چیز خنده‌داری که باعث نانو کراتین مو شود مخاطب از خنده زوزه بککراتینه مو شد. این حقایق اولین بار نزدیک به صد و پنجاه سال پیش توسط یک پزشک فرانسوی به نام مسمر کشف کراتینه مو شد. او شارلاتان خوبی پروتئین تراپی مو بود و اسرار خود را فاش نمی بیبی لایت مو کرد و احتمالاً دانشمندان آن زمان خوشحال پروتئین تراپی مو بودند.

  رنگ مو قهوه ای زیتونی روشن

که او را تحقیر می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، زیرا کاری که او بیبی لایت مو کرد بسیار جدید و عجیب پروتئین تراپی مو بود. یک نوع ذهن علمی وجود رنگ مو دارد که بر تختی نشسته و مدرکی قاب کراتینه مو شده بالای سرش رنگ مو دارد و می گوید آنچه می داند علم رنگ مو است و آنچه نمی داند مزخرف رنگ مو است. و به این ترتیب “مزمریسم” برای کواک ها و شومن های دوره گرد باقی ماند.اما نیم قرن بعد.

یک پزشک فرانسوی به نام لیبو، این روش هیپنوتیزم را بدون تمام تقلبی که به آن متصل کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، در پیش گرفت. او آزمایش بیبی لایت مو کرد و کشف بیبی لایت مو کرد که می تواند نه تنها فوبیا و شیدایی، ایده های ثابت، هیستری و مالیخولیا را درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او می‌توانست بیماری‌های فیزیکی قطعی بدن مانند سردرد، روماتیسم و ​​خونریزی را درمان الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

بعداً دو پزشک دیگر، جانت و شارکو، مکاتب معینی از «روان درمانی» ایجاد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. آنها هیپنوتیزم را به عنوان در بیشتر موارد بسیار خطرناک رد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، اما از شکل خفیف تری رنگ مو استفاده آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که به عنوان “هیپنوتیزم” شناخته می نانو کراتین مو شود. تعجب خواهید بیبی لایت مو کرد اگر بدانید چه تعبالیاژ مو داد از بیماری هایی که مهارت پزشکان و جراحان را گیج می کنند.

رنگ موی رزگلد شکلاتی : به طور کامل با یک درمان مختصر توسط چنین متخصص روانی مواجه می شوند. تنها چیزی که لازم رنگ مو است روشی برای رنگ مو استفاده از ضمیر ناخودآگاه رنگ مو است. در بسیاری از موارد ضمیر ناخودآگاه می داند موضوع چیست و بلافاصله خواهد گفت – رازی که کاملاً از آگاهی پنهان رنگ مو است. مثلاً دست مرد می لرزد; آنها سال‌هرنگ مو است که می‌لرزند و او نمی‌داند چرا، اما ضمیر ناخودآگاهش توضیح می‌دهد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه