نمونه کار های سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

18 آوریل 2024

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی : او گفت: “کاش در پادشاهی من قابلمه ای نپروتئین تراپی مو بود.” “شما هموطنان همیشه روی چیزی خورش می‌خورید، و هر چند وقت یک‌بار خم می‌شوید و آن را به هم می‌ریزید. برو خودت را حلق آویز کن، قربان – از دسته – و اجازه نده که دیگر ازت خبری نداشته باشم.” دوروتی از زبان هولناکی که ظروف به کار می برد بسیار شوکه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، و فکر می بیبی لایت مو کرد که آنها باید آموزش مناسب بسیار کمی داشته باشند.

رنگ مو : آیا در پادشاهی خود چیزی برای خوردن دارید؟” “اینجا! برخیز! از من پیاده شو!” با صدای ضعیفی گریه بیبی لایت مو کرد که اعلیحضرت قافله گفت: “ببخشید، اما شما روی دوست من کتری ده کوارتی نشسته اید.” دوروتی فوراً از جا برخرنگ مو است و قوری به سمت ررنگ مو است چرخید و با سرزنش به او نگاه بیبی لایت مو کرد. او گفت: “من دوست پادشاه لایت و هایلایت مو هستم، بنابراین هیچ کس جرات نمی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی : از زمانی که فولاد و سنگ آسیاب از بین رفتند و ما را ترک آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، روزهای کسل کننده ای داشتیم. به مشاوران من و درباریان سلطنتی دستور دهید تا در من حضور داشته باشند، همچنین کاهن اعظم و قاضی. سپس تصمیم خواهیم گرفت که چه کاری می توان انجام بالیاژ مو داد. ” کاپیتان سلام بیبی لایت مو کرد و بازنشسته کراتینه مو شد و دوروتی روی یک کتری واژگون نشست.

روی من بنشیند.” او پاسخ بالیاژ مو داد: “به هر حال من یک صندلی را ترجیح می دهم.” شاه دستور بالیاژ مو داد: بر آن اجاق بنشين. بنابراین دوروتی در قفسه آتشگاه محدوده بزرگ نشست، و سوژه های شروع به جمع کراتینه مو شدن در یک جمعیت بزرگ و کنجکاو آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. توتو زیر پای دوروتی دراز کشید و بیلینا بر روی محدوده ای که آتش در آن نپروتئین تراپی مو بود پرواز بیبی لایت مو کرد و تا آنجا که می توانست راحت در آنجا نشست.

  رنگ موی دودی صورتی با دکلره

هنگامی که همه مشاوران و درباریان گرد هم آمدند – و به نظر می‌رسید که بیشتر ساکنان این پادشاهی شامل آن‌ها می‌کراتینه مو شد – پادشاه برای دستور بر روی بلوک رپ زد و گفت: “دوستان و همراهان ظروف! فرمانده شایسته ما تیپ قاشق، کاپیتان دیپ، سه زندانی را که پیش روی شما می بینید، اسیر بیبی لایت مو کرده و آنها را برای – برای – – نمی دانم برای چه به اینجا آورده رنگ مو است.

بنابراین از شما راهنمایی می خواهم که چگونه در این مورد اقدام کنم و چه سرنوشتی برای این اسیران داشته باشم. قاضی سیفتر در سمت ررنگ مو است من بایستید. در این مورد به دروغ شهادت می دهد». در حالی که این دو مسئول جای خود را گرفتند، دوروتی پرسید: “چرا آبکش کاهن اعظم رنگ مو است؟” پادشاه کلیور پاسخ بالیاژ مو داد: “او مقدس ترین چیزی رنگ مو است که ما در پادشاهی داریم.” الکی گفت: به جز من. وقتی نوبت به حفره ها می نانو کراتین مو شود، من همه چیز لایت و هایلایت مو هستم.

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی : پادشاه با سرزنش گفت: “آنچه که ما نیاز داریم یک غربال بی سیم رنگ مو است. من باید در مورد آن با مارکونی صحبت کنم. این غربال های قدیمی بیش از حد صحبت می کنند. اکنون این وظیفه مشاوران پادشاه رنگ مو است که به شاه مشاوره دهند. در تمام مواقع اضطراری، بنابراین از شما خواهش می‌کنم که صحبت کنید و به من توصیه کنید.

که با این زندانیان چه کنم.» من تقاضا دارم که چندین بار کشته شوند، تا زمانی که بمیرند! یک جعبه فلفل فریاد زد و بسیار هیجان زده به اطراف می پرید. شاه توصیه بیبی لایت مو کرد: “خودت را جمع کن، آقای پاپریکا.” اظهارات شما تند و مزه دار رنگ مو است، اما نیاز به تفرقه عامه دارید. فقط لازم رنگ مو است یک بار یک نفر را بکشید تا بمیرد؛ اما من اصلاً نمی بینم.

  رنگ مو معروف

که کشتن این دختر بچه ضروری باکراتینه مو شد. دوروتی گفت: «من هم ندارم. پادشاه کلیور پاسخ بالیاژ مو داد: «من را ببخش، اما از تو انتظار نمی‌رود که در این مورد مرا نصیحت کنی. “چرا که نه؟” دوروتی پرسید. او گفت: “شما ممکن رنگ مو است به نفع خود تعصب داشته باشید و بنابراین ما را گمراه کنید.” “حالا، سوژه های خوب، بعد کی صحبت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟” یک متلاطم با جدیت گفت: “من می خواهم این موضوع را به طریقی صاف کنم.” “ما قرار رنگ مو است برای بشر مفید باشیم.

می دانید.” “اما دختر انسان نیست! او زن رنگ مو است!” یک چوب پنبه فریاد زد. “در موردش چی میدونی؟” از پادشاه پرسید. چوب پنبه با افتخار گفت: من وکیل لایت و هایلایت مو هستم. “من عادت دارم در بار ظاهر شوم.” پادشاه پاسخ بالیاژ مو داد: “اما شما کج لایت و هایلایت مو هستید، و این شما را بیزار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ممکن رنگ مو است شما وکیل خوبی باشید.

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی : آقای پاپ، اما من باید از شما بخواهم که اظهارات خود را پس سامبره مو بگیرید.” چوب پنبه با ناراحتی گفت: خیلی خوب. “من می بینم که هیچ کششی در این بالیاژ مو دادگاه ندارم.” پیرزن ادامه بالیاژ مو داد: «اجازه دهید کت و شلوارم را بفشارم، اعلیحضرت. من نمی‌خواهم ایرادی را که زندانی مرتکب کراتینه مو شده باکراتینه مو شد، در صورت وجود چنین تقصیری، نادیده بگیرم.

  رنگ مو های فانتزی بدون دکلره

اما ما باید به او توجه کنیم، و این کاملاً واضح رنگ مو است! ” پادشاه گفت: “من می خواهم از شاهزاده کارور بشنوم.” در این هنگام یک چاقوی حکاکی باشکوه جلو رفت و تعظیم بیبی لایت مو کرد. او گفت: “کاپیتان اشتباه بیبی لایت مو کرد که این دختر را به اینجا آورد و او اشتباه بیبی لایت مو کرد که آمد.” “اما اکنون که کار احمقانه انجام کراتینه مو شد، بیایید همه ما توانایی خود را ثابت کنیم و اوقات خوشی را سپری کنیم.

رنگ مو قهوه ای فندقی شکلاتی : یک چاقوی چاق فریاد زد. قیمه دختر و هش مرغ و سوسیس سگ درست می کنیم! در این مورد فریاد تایید بلند کراتینه مو شد و پادشاه مجبور کراتینه مو شد دوباره برای سفارش رپ بزند. “آقایان، آقایان!” او گفت: “اظهارات شما تا حدی قطعی و نسبتاً ناپیوسته رنگ مو است، همانطور که از چنین عقاید تیزبینی انتظار می رود. اما شما هیچ دلیلی برای خورنگ مو استه های خود به من ارائه نمی دهید.

یک قابلمه که بسیار گستاخانه جلوی پادشاه حرکت می بیبی لایت مو کرد گفت: “اینجا را ببین، کلیور، تو مرا خسته می کنی.” “تو در مورد بدترین پادشاهی لایت و هایلایت مو هستی که تا به حال در سلطنت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است، و این حرف خوبی رنگ مو است. چرا به جای اینکه از همه نصیحت بپرسی، مثل احمق بزرگ و دست و پا چلفتی که لایت و هایلایت مو هستی، خودت کارها را اداره نمی کنی؟” شاه آهی کشید.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه