↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

17 آوریل 2024

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی : وقتی به این حوض خلوت و متروک خیره کراتینه مو شد، عشقش به آب با نیرویی مقاومت ناپذیر به او بازگشت. او گفت: «اگر نتوانم صبحانه بخورم، حداقل ممکن رنگ مو است شنای خوبی داشته باشم.

مو : اما شاید این اوگو کفاش نیست که اوزمای شما را دزدیده رنگ مو است.» جادوگر پاسخ بالیاژ مو داد: “تنها راه حل این سوال این رنگ مو است که به قلعه اوگو بروید و ببینید اوزما آنجرنگ مو است یا خیر. اگر او باکراتینه مو شد، ما موضوع را به جادوگر بزرگ گلیندا خوب گزارش خواهیم بیبی لایت مو کرد، و من تقریباً مطمئن لایت و هایلایت مو هستم که او راهی برای نجات حاکم عزیزمان از دست کفاش پیدا خواهد بیبی لایت مو کرد. تزاروور گفت: «خب، هر کاری که می‌خواهی انجام بده.

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی : توصیه بیبی لایت مو کرد: «من اگر جای تو پروتئین تراپی مو بودم این کار را نمی‌بیبی لایت مو کردم.» “اگر اوگو واقعا اوزمای شما را دزدیده باکراتینه مو شد، با وجود تمام تهدیدها یا التماس های شما، احتمالا او را زندانی نگه می رنگ مو دارد. و با تمام دانش جادویی خود او یک فرد خطرناک برای حمله خواهد پروتئین تراپی مو بود. بنابراین، اگر عاقل باشید، دوباره به خانه می روید و حاکم جدیدی برای شهر زمرد و سرزمین اوز پیدا می کنید.

اما اگر همگی به مرغ مگس‌خوار یا کرم تبدیل کراتینه مو شده‌اید، مرا سرزنش نکنید که به شما هکراتینه مو شدار نبالیاژ مو داده‌ام.» آنها بقیه آن روز را در شهر هرکو ماندند و در سفره سلطنتی به آنها غذا بالیاژ مو دادند و در کاخ او اتاق های خواب به آنها بالیاژ مو داده کراتینه مو شد. پادشاه قوی با آنها بسیار خوب رفتار بیبی لایت مو کرد و یک شیشه طلایی کوچک از را به جادوگر بالیاژ مو داد تا اگر او یا هر یک از اعضای حزبش مایل به بدست آوردن قدرت بزرگ پروتئین تراپی مو بود رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

حتی در آخر، سعی بیبی لایت مو کرد آنها را متقاعد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که به اوگوی کفاش نزدیک نشوند، اما آنها تصمیم گرفتند این کار را انجام دهند و صبح روز بعد با پادشاه دوست خداحافظی صمیمانه آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و با سوار کراتینه مو شدن بر حیوانات خود، و شهر هرکو و به سمت کوه هایی که در سمت غرب قرار داشتند. فصل 13 برکه حقیقت به نظر می رسد مدت زیادی رنگ مو است که چیزی از قورباغه و کیک کوکی نشنیده ایم.

  رنگ مو رزگلد دوماسی

کسانی که کشور ییپ را در جستجوی ظرف خوری الماسی که به طرز مرموزی در همان شبی که اوزما از شهر زمرد ناپدید کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، ترک بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند. اما باید به خاطر داشته باشید که در حالی که قورباغه و کوکی کوک در حال آماده کراتینه مو شدن برای پایین آمدن از قله کوه خود پروتئین تراپی مو بودند، و حتی زمانی که در راه رفتن به خانه مزرعه پروتئین تراپی مو بودند.

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی : دوروتی و جادوگر و دوستانشان با ماجراجویی هایی که ما به تازگی به آنها معرفی بیبی لایت مو کرده ایم مواجه می شوند. از این رو پروتئین تراپی مو بود که در همان صبح که مسافران از شهر زمرد با شاهزاده شهر هرکو خداحافظی آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، کایکه و قورباغه‌مان در بیشه‌ای از خواب بیدار کراتینه مو شدند که در آن شب را روی تخت‌های برگ خوابیده پروتئین تراپی مو بودند.

خانه‌های مزرعه‌ای زیادی در این محله وجود داشت، اما به نظر می‌رسید که هیچ‌کس از قورباغه‌آمیز پف بیبی لایت مو کرده و مغرور یا کوکی کوکی خشک کراتینه مو شده رنگ مو استقبال نمی‌بیبی لایت مو کرد، و بنابراین آنها به اندازه کافی راحت زیر درختان بیشه می‌خوابیدند. مرد قورباغه ای ابتدا صبح امروز از خواب بیدار کراتینه مو شد و پس از رفتن به درختی که کیک در آن خوابیده پروتئین تراپی مو بود و او را هنوز در خواب پیچیده دید.

تصمیم گرفت کمی قدم بزند و صبحانه بجوید. با آمدن به لبه بیشه، نیم مایلی دورتر خانه زرد زیبایی را مشاهده بیبی لایت مو کرد که با حصار زرد رنگی احاطه کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، بنابراین به سمت این خانه رفت و با ورود به حیاط، یک زن وینکی را دید که در حال برداشتن چوب هایی پروتئین تراپی مو بود که با آن می توانست یک خانه بسازد. آتش برای پختن غذای صبحش “به خاطر خدا!” او با دیدن مرد قورباغه ای فریاد زد.

  رنگ موی بلوند خاکستری پلاتینه خیلی روشن

از حوض قورباغه‌ات چه می‌کنی؟» او با وقار فراوان پاسخ بالیاژ مو داد: “من در جستجوی ظرف طلای جواهردار لایت و هایلایت مو هستم، زن خوبم.” او گفت: “پس شما آن را اینجا پیدا نخواهید بیبی لایت مو کرد.” ظروف ما حلبی لایت و هایلایت مو هستند و به اندازه کافی برای همه خوب لایت و هایلایت مو هستند. پس به حوض خود برگرد و مرا تنها بگذار.» او نسبتاً متقاطع و با عدم احترام صحبت می بیبی لایت مو کرد که مرد قورباغه ای را بسیار آزار می بالیاژ مو داد.

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی : او گفت: «اجازه بدهید به شما بگویم خانم، که اگرچه من یک قورباغه لایت و هایلایت مو هستم، اما بزرگترین و داناترین قورباغه در تمام جهان لایت و هایلایت مو هستم. می‌توانم اضافه کنم که من از هر وینکی – مرد یا زن – در این سرزمین خرد بیشتری دارم. هر جا می روم مردم در مقابل من به زانو در می آیند و به قورباغه بزرگ ادای احترام می کنند! هیچ کس به اندازه من نمی داند. هیچ کس دیگری آنقدر بزرگ و باشکوه نیست!

او پاسخ بالیاژ مو داد: «اگر اینقدر چیزها را می‌دانی، چرا نمی‌دانی ظرف غذای تو کجرنگ مو است به جای اینکه به دنبال آن در سراسر کشور بگردی؟» او پاسخ بالیاژ مو داد: «در حال حاضر من می روم جایی که لایت و هایلایت مو هست، اما همین الان در سفر لایت و هایلایت مو هستم و صبحانه نخوردم. بنابراین من شما را با درخورنگ مو است چیزی برای خوردن، گرامی می دارم.» “اوه! قورباغه بزرگ مانند هر ولگردی گرسنه رنگ مو است.

  رنگ مو مدل لایت

آیا او؟ سپس این چوب ها را بردارید و به من کمک کنید تا آتش را درست کنم.» زن با تحقیر گفت. «من! قورباغه بزرگ چوب ها را برمی رنگ مو دارد؟» او با وحشت فریاد زد. “در کشور ییپ که من از هر پادشاهی محترمتر و قدرتمندتر لایت و هایلایت مو هستم، وقتی از آنها می خواهم که به من غذا بدهند، مردم از خوشحالی گریه می کنند.” زن گفت: “پس اینجا جایی رنگ مو است.

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی : که باید برای صبحانه خود بروید.” مرد قورباغه ای اصرار بیبی لایت مو کرد: “می ترسم که اهمیت من را درک نکنی.” «افراط در خرد مرا از وظایف پست برتری می دهد.» زن در حالی که چوب‌هایش را به خانه می‌برد، گفت: «این برای من شگفت‌انگیز رنگ مو است که عقلت به تو نمی‌گوید که اینجا صبحانه نخواهی خورد.» و او داخل کراتینه مو شد و در را پشت سرش کوبید.

مرد قورباغه ای احساس بیبی لایت مو کرد به او توهین کراتینه مو شده رنگ مو است، به همین دلیل غرغر بلندی از خشم زد و برگشت. پس از طی مسافت کوتاهی، به مسیر کم نوری رسید که از میان چمنزاری به سمت بیشه درختان زیبا منتهی می کراتینه مو شد، و با تصور اینکه این دایره همیشه سبز باید خانه ای را احاطه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که شاید مورد رنگ مو استقبال مهربانی قرار گیرد، تصمیم گرفت راه را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

ترکیب رنگ مو مشکی گیلاسی : مسیر. و از نزدیک به درختانی رسید که نزدیک به هم چیده کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و چند شاخه را کنار زد، هیچ خانه ای در داخل دایره پیدا نبیبی لایت مو کرد، بلکه برکه ای بسیار زیبا از آب زلال پروتئین تراپی مو بود. حالا آدم قورباغه ای با اینکه آنقدر بزرگ و باسواد پروتئین تراپی مو بود و حالا به آداب و رسوم انسان ها میپیونده پروتئین تراپی مو بود، اما باز هم قورباغه پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه