↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی : کاهش با توجه به میزان خرید یکی از تولیدکنندگان در کیوتو که کالاهای خود را می‌فروخت، به جز در مورد نمونه‌هایی که مشتاق فروش آن‌ها پروتئین تراپی مو بود، هیچ کاهشی انجام نمی‌بالیاژ مو داد. اجناس او همه به وضوح علامت گذاری کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند و او با آرامش به گردشگران اجازه می بالیاژ مو داد به جای کاهش قیمت ها، فروشگاه او را ترک کنند. دردسرها و مراقبت هایی که فروشنده ژاپنی برای جلب رضایت مشتری خود انجام می دهد، چیزی رنگ مو است که ممکن رنگ مو است توسط فروشندگان خارجی با سود تقلید نانو کراتین مو شود.

رنگ مو : این نکات همیشه در آخرین روز سفر بالیاژ مو داده می نانو کراتین مو شود. گردشگران آمریکایی از نظر جنایتکارانه در بالیاژ مو دادن انعام تجملاتی می کنند، در نتیجه فردی که به قوانین مسافران قدیمی پایبند رنگ مو است، بخیل تلقی می نانو کراتین مو شود. لازم به ذکر رنگ مو است که ثروتمندترین مسافران همیشه با برنامه منظم نکات مطابقت تمام دکلره مو دارند. در تمام نقاط مشرق زمین نوشیدن آب کشور ناامن رنگ مو است.

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی : اگر از این امر غافل شوید، مجبور می شوید خیلی زود برخیزید یا شب ها حمام کنید. اگر مایلید برخی از همراهان میز فوراً به مهماندار سر مراجعه کنند. اگر با یک قایق P. & O. سفر می کنید، در دفتر شرکت از یک پنکه برقی رنگ مو استفاده کنید، زیرا قانونی وجود رنگ مو دارد که نمی توانید پس از سوار کراتینه مو شدن به کشتی، پنکه را رنگ مو استخدام کنید.

لوید آلمان شمالی طرفدارانی را فراهم می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که در مناطق رنگ مو استوایی یک ضرورت لایت و هایلایت مو هستند. یک تعرفه منظم برای انعام در بیشتر خطوط کشتی بخار شرقی وجود رنگ مو دارد که بر اساس طول سفر درجه بندی می نانو کراتین مو شود. شما همیشه می توانید مطمئن شوید که چه چیزی را به پیشخدمت، مهماندار اتاق، مهماندار حمام، چکمه مشکی و مهماندار عرشه خود بدهید.

  رنگ مو ماهاگونی بادمجانی

اگر از آب های بطری کراتینه مو شده لذت نمی برید، چای بخواهید. در هر صورت مطمئن شوید که آبی که می نوشید جوشانده کراتینه مو شده باکراتینه مو شد. چای داغ را حتی در نواحی رنگ مو استوایی نوشیدنی عالی می‌دانستم و هرگز از شکایت‌هایی که به دنبال نوشیدن آب جوشانده به وجود می‌آید ناراحت نکراتینه مو شدم. رنگ مو استفاده آزادانه از کاری و برنجی که در همه جا عالی لایت و هایلایت مو هستند خوب رنگ مو است.

اینها با ماهی، تخم مرغ و میوه، اصلی ترین رژیم غذایی من را تشکیل بالیاژ مو دادند. هرگز خربزه یا سالادهای تهیه کراتینه مو شده از سبزیجات سبز را نخورید. روش‌های بومی کوددهی خاک برای سلامتی چنین چیزهایی کشنده رنگ مو است. زیرا این افراد در رسیدگی به پول‌های خارجی بسیار متخصص لایت و هایلایت مو هستند و معمولاً در سراسر سواحل چین در میان مشتریان بانک‌ها آشنا لایت و هایلایت مو هستند.

از سوی دیگر، بانک‌های بزرگ ژاپنی، مانند تمام بانک‌های کوچک‌تر در سراسر امپراتوری، ژاپنی‌ها را در تمام موقعیت‌های اعتماد و اقتدار به کار می‌گیرند. بسیاری از صندوق‌داران این بانک‌های کوچکتر انگلیسی را می‌فهمند، به‌ویژه آنهایی که با خارجی‌ها معامله تمام دکلره مو دارند. در یک بانک بومی در کوبه، که خبرنگار کوک در آن شهر پروتئین تراپی مو بود، چندین حواله را نقد بیبی لایت مو کردم و کار به همان سرعتی انجام کراتینه مو شد.

که در هر بانک آمریکایی انجام می کراتینه مو شد. یراق آلات بانک بسیار ارزان پروتئین تراپی مو بود. نیروی دفتر کوچک پروتئین تراپی مو بود، اما صندوقدار انگلیسی عالی صحبت می بیبی لایت مو کرد و معاملات را با دقت و سرعت انجام می بالیاژ مو داد. در بیان هرگونه تعمیم در مورد عدم صداقت تجاری سفت و سخت در میان بازرگانان ژاپنی، ممکن رنگ مو است برای من خوب باکراتینه مو شد که نظر یک معلم برجسته آمریکایی را نقل کنم که بیش از چهل سال را در ژاپن گذرانده رنگ مو است.

  مدل رنگ موی دخترانه شیک

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی : او در بحث درباره این موضوع گفت: “ما همیشه باید آموزش ژاپنی ها را قبل از اینکه کشورشان به روی تجارت خارجی باز نانو کراتین مو شود، در نظر بگیریم. سال هرنگ مو است که این کشور توسط مردانی از طبقه سامورایی یا نظامی با یک کد شرافتی سفت و سخت اداره می کراتینه مو شد. طبیعتاً تجارت به دست طبقات فرودستی افتاد که در میان حاکمان خود احساس شرافت کراتینه مو شدیدی نداشتند.

از این رو، افکار سست اخلاق تجاری رکراتینه مو شد آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند که پرورش یافتند. با بی احتیاطی در[40]پول در میان اشراف و اشراف اهمیت رنگ مو دارد. بسیاری از ناتوانی رایج ژاپنی ها در خودداری از هزینه بیش از حد، یا ارائه یک کالای پایین تر از آنچه که به مشتری نشان بالیاژ مو داده کراتینه مو شده رنگ مو است، به این روزهای زندگی فئودالی بازمی گردد. سال‌های تماس با بیگانگان برای تغییر عادات قرن‌ها بسیار کم پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است.

نکته دیگری که همیشه باید مورد توجه قرار گیرد، رابطه ارباب و رعیت در زندگی فئودالی رنگ مو است. این رابطه به آداب و رسوم عجیبی انجامید. بنابراین، اگر صنعتگری مشغول ساختن خانه برای ارباب خود پروتئین تراپی مو بود، تخمین کلی می بالیاژ مو داد، اما اگر هزینه از مبلغی که او نام می برد بیشتر پروتئین تراپی مو بود، انتظار داشت که رنگ مو استادش کسری را جبران الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. این رسم به رژیم جدید منتقل کراتینه مو شده رنگ مو است.

به طوری که تاجر یا مکانیک ژاپنی امروز، اگرچه ممکن رنگ مو است قراربالیاژ مو دادی رسمی منعقد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، انتظار نرنگ مو دارد که به آن مقید نانو کراتین مو شود، یا در صورت قیمت مواد خام، ضرر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یا باید متوجه نانو کراتین مو شود که هر عملیات ساختمانی بیش از برآورد اولیه او هزینه داشته رنگ مو است. در چنین مواردی، به نظر می‌رسد شخصی که کالاهای تولیدی را سفارش می‌دهد یا قراربالیاژ مو دادی را برای هر عملیات ساختمانی امضا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  مدل رنگ مو یخی زنانه

تشخیص می‌دهد که حقوق صاحبان سهام از او می‌خواهد بیش از آنچه در اوراق قرضه مقرر کراتینه مو شده رنگ مو است بپردازد. وقتی ژاپنی ها با ژاپنی ها سروکار تمام دکلره مو دارند، این رسم عموما رعایت می نانو کراتین مو شود. این تنها خارجی رنگ مو است که از ژاپنی ها انتظار رنگ مو دارد که قراربالیاژ مو داد خود را به طور کامل انجام دهند و این تلاش برای اجرای چنین قراربالیاژ مو دادهایی رنگ مو است.

انواع رنگ موی قهوه ای کاپوچینویی : که نظر ضعیف او را در مورد صداقت تجاری ژاپنی به بازرگان خارجی می دهد. با گذشت زمان، زمانی که ژاپنی ها یاد بگیرند که باید به قراربالیاژ مو دادهای مکتوب پایبند باشند. دیگر این شکایات شنیده نخواهد کراتینه مو شد. روش‌های سخیف کنونی به دلیل آداب و رسوم تجاری معیوب، نتیجه تحقیر سامورایی‌های قدیمی نسبت به تجارت به هر شکل رنگ مو است.» در برخورد با بازرگانان کوچک ژاپنی در شهرهای مختلف، تجربه من این پروتئین تراپی مو بود که آنها چنین لایت و هایلایت مو هستند.

مانند دلالان مشابه در کشورهای دیگر صادق رنگ مو است. معمولاً آنها حدود یک دوم بیشتر از چیزی که انتظار دریافت داشتند مطالبه می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. سپس کاهش بالیاژ مو دادند و در نهایت بر مبنای ارزش توافق کراتینه مو شد. به نظر می رسد که این خراش بخشی از سیستم آنهرنگ مو است. اما بازرگانان و تولیدکنندگانی که اغلب با اروپایی‌ها در تماس لایت و هایلایت مو هستند، قیمت ثابتی برای همه کالاهای خود تمام دکلره مو دارند که از ده تا بیست درصد می‌دهند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه