↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : شنبه شب در پایان یک هفته سخت پروتئین تراپی مو بود. تازه داشتم شامم را تمام می‌بیبی لایت مو کردم که به من گفتند مردی می‌خواهد من را بلافاصله در جراحی ببیند. نام تارن برای من ناشناخته پروتئین تراپی مو بود. مردی سی ساله با موی روشن را یافتم که کت و شلواری رنگ و رو رفته به رنگ خردلی داشت و کلاه حصیری شکسته ای در دست داشت. صورتش چاق و گرد پروتئین تراپی مو بود.

رنگ مو : ساخت او قدرتمند اما ضعیف رنگ صورت و دست ها زندگی و کار در فضای باز را نشان می بالیاژ مو داد. رفتار او الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، بی تفاوت، سنگین پروتئین تراپی مو بود. گفتار او نیز الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پروتئین تراپی مو بود، اما سخنان مردی تحصیلبیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود و صدایش به طرز عجیبی ملایم پروتئین تراپی مو بود. “خانم من بیمار رنگ مو است، دکتر، می توانید بیایید؟” “من می توانم. مشکل او چیست، آقای تارن؟” او توضیح بالیاژ مو داد.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : من فرزندآوری را بیماری نمی دانم و به او گفتم. در ادامه به او گفتم که باید مقدماتش را انجام می بالیاژ مو داد و از قبل با پزشک و پرستار درگیر می کراتینه مو شد. در کشور خودش هم آن را بیماری نمی دانند. زنان آنجا دکتر نتمام دکلره مو دارند[صفحه 2] یا پرستار او آن را آرزو نبیبی لایت مو کرد. اما، با این حال، به نظر می رسید که او رنج می برد-” “خب، خوب. سوار می شویم.

لینک مفید : سالن آرایشگاه زنانه

شما کجا زندگی می کنید؟” “فلوندن.” “هشت مایل دورتر و درست روی سرازیری. فو! آیا می توانم ماشینم را به آنجا برسانم؟” “به هر حال در بیشتر مسیرها – ما همیشه می توانستیم بقیه راه را پیاده روی کنیم.” “به شانس می رسیم. من ماشین را می آورم. یک دقیقه هم از شما نگه ندارم، آقای تارن.” من او را بیشتر از آن نگه داشتم.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : چراغ‌هایی وجود داشت که می‌توانستم ببینم، و من راهنمایی‌هایی داشتم که باید به خدمتکارانم بدهم. من راننده ام را با خودم نبردم. از هشت صبح سر کار پروتئین تراپی مو بود. وقتی دوباره وارد عمل کراتینه مو شدم، متوجه کراتینه مو شدم تارن هنوز در همان حالت و مکان ایستاده رنگ مو است، گویی از زمانی که من او را ترک بیبی لایت مو کرده‌ام، یک تار مو حرکت نبیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

در حالی که کیفم را برداشتم گفتم: «حالا آماده‌ای». از جیب جلیقه‌ی جلیقه‌اش، هفت یا هشت تای آن‌ها را بیرون آورد. او گفت: «حق شما، دکتر. “این می تواند صبر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند تا من کارم را انجام دهم. بیا. یک پالتو به تو قرض بدهم؟” از من تشکر بیبی لایت مو کرد اما نپذیرفت و گفت که به همه هوا عادت بیبی لایت مو کرده رنگ مو است. شب هم نسبتا گرم پروتئین تراپی مو بود. کنارم روی صندلی جلو نشست.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : شش مایل اول در امتبالیاژ مو داد یک جاده خوب به اندازه کافی آسان پروتئین تراپی مو بود، و در حین رانندگی با او صحبت بیبی لایت مو کردم. من حرفه ای را حذف می کنم[صفحه 3] بخشی از گفتگوی ما – سوالاتی که یک پزشک به طور طبیعی در چنین موقعیتی مطرح می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گفتم: پس همسرت خارجی رنگ مو است. “چه ملیتی؟” “او یک زن رنگین پوست رنگ مو است – یک نگرش.” درست رنگ مو است که همه افراد رنگین پوست احساس دافعه فیزیکی را به من القا می کنند.

و به همان اندازه درست رنگ مو است که وقتی کاری برای انجام بالیاژ مو دادن وجود رنگ مو دارد، می توانم تمام احساسات دافعه را کنار بگذارم. “آه!” گفتم. “و شما در Felonsdene زندگی می کنید. ررنگ مو استش را بگویم، من نمی دانستم کسی در آنجا زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. من آن مکان را به یاد می آورم – دو سال پیش یا بیشتر زمانی که من در سراشیبی ها پرسه می زدم. آنجا یک خانه مزرعه پروتئین تراپی مو بود.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : در ویرانه‌ها – و بگذار ببینم، آیا کلبه‌ای آنجا پروتئین تراپی مو بود؟ آن موقع با کسی که آنجا زندگی می‌بیبی لایت مو کرد ندیدم. این را به خاطر می‌آورم، زیرا بعد از پیاده‌روی تشنه پروتئین تراپی مو بودم و نمی‌توانستم مشروب بخورم.” “آن موقع کسی آنجا نپروتئین تراپی مو بود و کلبه ای هم نیست. ما پارسال آمدیم. بخشی از خانه مزرعه تعمیر کراتینه مو شده رنگ مو است.” “خب، شما در مورد تنهاترین نقطه در انگلستان ضربه زده اید.

صاحبخانه شما کیست؟” “اوه؟ این مال من رنگ مو است – من آن را خریدم. دو هکتار و خانه مزرعه. برای به دست آوردن آن مشکل داشتم – یک مشکل.” “و حالا کی با همسرت لایت و هایلایت مو هست؟” من پرسیدم. “هیچ کس. او در خانه تنهرنگ مو است.” گفتم: خب این درست نیست. ما هیچ خدمتکاری نداریم – همه کارها را خودمان انجام دهیم.[صفحه 4] نزدیکترین خانه یک کشاورز در Sandene، سه مایلی دورتر رنگ مو است.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : و ما هیچ معامله ای با او نداشتیم. نمی‌توان کمکی بیبی لایت مو کرد، و – می‌دانی که او متفاوت رنگ مو است. دیری نپایید که به تو آمدم. به محض اینکه به جاده رسیدم گاری پست را گرفتم و آسانسور گرفتم.» “با این حال، من فکر می کنم – چگونه می توانم سوار شوم؟” “شما متوجه خواهید کراتینه مو شد که من می توانم هر کاری که یک زن می تواند انجام دهد، و آن را بهتر انجام دهم.

من باهوش تر لایت و هایلایت مو هستم و هیچ اعصابی ندارم. شما باید از دروازه بعدی بالا بکشید، دکتر. ما در آن طرف پایین ها را می زنیم.” ما شش مایل را، عمدتاً بالای تپه، در بیست و یک دقیقه انجام بالیاژ مو داده پروتئین تراپی مو بودیم. اکنون از دروازه عبور بیبی لایت مو کردیم، در امتبالیاژ مو داد یک مسیر چمن که عمیقاً شیار داشت. خوشبختانه هوا در دو هفته گذشته خشک پروتئین تراپی مو بود. ما تا بالای قله و سپس در امتبالیاژ مو داد آن برای یک مایل خزیدیم.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : من نورهایی را در جلو در یک توخالی در پایین دیدم. سگی وحشیانه پارس بیبی لایت مو کرد. “آن فلونسدن؟” من پرسیدم. “همین. نزول بد رنگ مو است.” وقتی به آن رسیدم متوجه کراتینه مو شدم که خیلی بد رنگ مو است.

موتورها را خاموش بیبی لایت مو کردم. گفتم: «اگر گردنمان را بشکنیم زیاد به درد نمی‌خوریم». “من ماشین را اینجا می گذارم. کسی نیست که با آن فرار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” لامپ بگیریم؟ او درخورنگ مو است بیبی لایت مو کرد. “بهتر.” کیفم را برداشت، یک چراغ را باز بیبی لایت مو کرد و دیگری را خاموش بیبی لایت مو کرد.

ترکیب رنگ موی قهوه ای برای موهای سفید : در حالی که من فرش را روی آن پهن بیبی لایت مو کردم.[صفحه 5] صندلی ها الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندی معمولی او فریبنده پروتئین تراپی مو بود. هنگامی که او واقعاً کاری را انجام می بالیاژ مو داد، بدون عجله به طور قابل توجهی سریع پروتئین تراپی مو بود. او در دیدن یک وسیله مکانیکی نیز سریع پروتئین تراپی مو بود – این از نحوه کار با لامپ ها مشخص پروتئین تراپی مو بود.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه