↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

مدل و رنگ مو عروس

مدل و رنگ مو عروس | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت مدل و رنگ مو عروس را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با مدل و رنگ مو عروس را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

مدل و رنگ مو عروس : اما نه. نسل بعدی به همان سختی برای همان هدف غیرمولد پیش می رود. نمی خواهد چیزی را پشت سر بگذارد – یک رنگ جدید، یک عطر جدید، یک ایده جدید. فقط در این دنیا یک شی رنگ مو دارد – زنبورهای بیشتری.

رنگ مو : افتخار اسپانیا تا زمانی که ناوگانی به بزرگی انگلیس نداشته باکراتینه مو شد هرگز در امان نخواهد پروتئین تراپی مو بود؟” “مسخره رنگ مو است. آنها احتمالاً نتوانستند.» “پس اسپانیا در این شرایط چه کاری می تواند انجام دهد؟” “خب، او می تواند اعتراض الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.” و آیا این با افتخار ملت کوچکی مانند اسپانیا سازگار رنگ مو است؟ سرهنگ ناخورنگ مو استه گفت: “در این شرایط، بله – بله.” “بنابراین آنچه به آن می رسد این رنگ مو است.

مدل و رنگ مو عروس

مدل و رنگ مو عروس : فرض کنید ما ابتدا همه زنان اسپانیایی را در لندن می کشیم. به عنوان نخست‌وزیر اسپانیا چه می‌خواهید بکنید؟» “اوه–من کاملا نمی دانم—-” آیا می‌خواهید به ناوگان اسپانیایی دستور دهید تا به سمت دهانه تیمز حرکت الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خود را به سمت ناوگان بریتانیا پرتاب الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟» “البته که نه، او ناوگانی نرنگ مو دارد.” “پس آیا شما با سرهنگ اسپانیایی موافقید که می گوید.

منظورم از یک “هنرمند” شکسپیر و من و باخ و خودم و ولاسکوئز و فیدیاس رنگ مو است، و حتی اگر تا به حال چهار خط در غروب خورشید در آلبوم کسی نوشته باشید یا کشتی نوح را برای پسر کوچکتان با پلرنگ مو استیک ساخته باشید. شاید ما هنوز به ارتفاعات شکسپیر نرسیده باشیم، اما در مسیر او بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم.

شکسپیر می تواند نماینده همه ما باکراتینه مو شد یا اگر شما او را ترجیح می دهید ولاسکوئز. یکی از آنها رئیس فدراسیون متحد هنرمندان ما خواهد پروتئین تراپی مو بود. پس بیایید در نظر بگیریم که فدراسیون ما چه جایگاهی در این طرح رنگ مو دارد. احتمالاً همه ما هنرمندان اخیراً کمی نسبت به خود متواضع پروتئین تراپی مو بوده ایم. در طول جنگ، ما با غم و اندوه از خود می پرسیدیم.

  رنگ مو ارغوانی بدون دکلره

که در مقایسه با حفار نجیب زغال سنگ، سازنده چکمه مورد احترام، و کشاورز خداگونه گندم، چه سودی برای دولت داریم. با نگاهی به عکس‌های موجود در کاغذهای مصور مردان تنومند و نیمه‌پوشی که روی بلوک‌های آهن داغ فشار می‌آورند، به خود گفته‌ایم که این قهرمانان ستون‌های جامعه پروتئین تراپی مو بودند و ما فقط یک تزئین اتفاقی پروتئین تراپی مو بودیم.

عجب پروتئین تراپی مو بود که به ما اجازه زندگی بالیاژ مو دادند. و اکنون در این روزهای اعتصاب که یک اتحادیه کارگران یدی می تواند بقیه ملت را سرپا نگه رنگ مو دارد، برای ما تأمل تلخی رنگ مو است که اگر اعتصاب کنیم، کشور با خوشحالی به راه خود ادامه می دهد. نه دهم مردم حتی نمی‌دانستند که قلم‌ها و قلم‌هایمان را پایین آورده‌ایم. اگر هنرمندی لایت و هایلایت مو هست که از این قبیل افکار افسرده کراتینه مو شده، خیالش راحت باکراتینه مو شد.

مدل و رنگ مو عروس : ما همه حق داریم. من با مطالعه زندگی زنبور به این کشف رسیدم که حال همه ما خوب رنگ مو است. تمام آنچه تا دیروز در مورد زنبورها می دانستم از آن طبیعت شناس بزرگ، دکتر آیزاک واتس گرفته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. به طور مشترک با هر کودکی می‌دانستم که حشره مورد نظر در هر ساعت درخشندگی با چیزی عسل و هر چیزی گل بهپروتئین تراپی مو بود می‌بخکراتینه مو شد.

همچنین شنیده پروتئین تراپی مو بودم که اگر نفس خود را حبس کنید، زنبورها نمی توانند شما را نیش بزنند، احتیاط که باعث می نانو کراتین مو شود صحبت در کنار مرزهای علفی کاملاً یک امر بسیار اسپاسم باکراتینه مو شد. و بالاخره اینکه در هر صورت یک زنبور عسل فقط یک بار می‌تواند شما را نیش بزند – اگرچه ظاهراً هیچ شرط مشابهی در طبیعت وجود نداشت که یک فرد را نتوان دو بار نیش زد.

  بهترین رنگ مو برای چشم و ابرو مشکی

خوب، این تمام چیزی پروتئین تراپی مو بود که تا دیروز در مورد زنبورها می دانستم. هر از گاهی آنها را در مورد آن مکان می دیدم، به اندازه کافی شلوغ، بدون شک، اما واقعاً شلوغ تر از من نپروتئین تراپی مو بود. و چون علاقه چندانی به من نداشتند دلیلی برای شکایت نداشتند که من زیاد به آنها علاقه ندارم. اما از دیروز، وقتی کتابی را خواندم که نه تنها به زندگی عمومی زنبور عسل، بلکه به صمیمی ترین جزئیات زندگی خصوصی آن می پردازد.

با علاقه ای جدید و همدردی جدید به آن ها نگاه بیبی لایت مو کردم. زیرا هیچ حیوانی وجود نرنگ مو دارد که از زندگی بیشتر از حشره رقت انگیزی که دکتر واتس آن را به عنوان نمونه ای برای ما می آورد بهره نبرد. تا به حال، ممکن رنگ مو است شما زنبور را به عنوان یک حشره تحسین برانگیز و زحمتکش، عضو جامعه نمونه ای که شب و روز فقط برای یک هدف کار می بیبی لایت مو کرد، یعنی بهروزی نژاد آینده، در نظر گرفته اید.

شاید می دانستی که گل ها را بارور می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما می دانستی که زنبور هم نمی داند. می‌دانستید که هر زنبور عمداً به جای جمع‌آوری عسل برای ایالت، سعی در بهپروتئین تراپی مو بود دلفینیوم‌های شما داشته باکراتینه مو شد، کارگران دیگر فوراً آن را رد می‌کنند. زیرا هیچ کاری در الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کندو بدون این یک هدف سودمند انجام نمی نانو کراتین مو شود. حتی پهپادها هم جای خود را در طرح چیزها می گیرند.

مدل و رنگ مو عروس : یک مکان کوچک در گل میخ؛ و هنگامی که نسل بعدی مطمئن کراتینه مو شد و پهپادها دیگر مفید نیستند و اکنون فقط می توانند به کارهای زینتی بازگردند، بی رحمانه بیرون رانده می شوند. پس به این می رسد. زنبور تمام زندگی خود را وقف آماده کراتینه مو شدن برای نسل بعدی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. اما نسل بعدی قرار رنگ مو است چه الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند؟ قرار رنگ مو است تمام عمرش را صرف آماده سازی برای نسل سوم الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ موی ماهاگونی برای پوست گندمی

و تا همیشه. اخلاق گرایان به ما می گویند جامعه ای قابل تحسین. بیچاره اخلاق مداران! از دست بالیاژ مو دادن بسیاری از لذت زندگی؛ از خود انکار بیبی لایت مو کردن لذت (از بین بسیاری از موارد ذکر بیبی لایت مو کردن تنها یکی) از خوابیدن با تنبلی به پشت در یک اژدها، تماشای ابرهای سفید کوچک که از کنار دریای آبی عبور می کنند.

از دست بالیاژ مو دادن. این چیزها بدون هیچ دلیل دیگری جز اینکه نسل بعدی نیز ممکن رنگ مو است فرصتی برای از دست بالیاژ مو دادن آنها داشته باکراتینه مو شد – آیا این قابل تحسین رنگ مو است؟ زنبورها فکر می کنند تمام دکلره مو دارند چه می کنند؟ اگر صرفاً برای اینکه نسل آینده با زحمت و از خودگذشتگی مساوی زندگی کنند، با زحمت و ایثار زندگی کنند.

مدل و رنگ مو عروس : چه سودی حاصل کراتینه مو شده رنگ مو است؟ از زنبور بعدی که ملاقات می‌کنید بپرسید فکر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند در این دنیا چه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، و تنها پاسخی که می‌تواند به شما بدهد این رنگ مو است: “به عرضه زنبورها ادامه دهید.” آیا این پاسخ قابل تحسینی رنگ مو است؟ چقدر تحسین برانگیزتر اگر می توانست پاسخ دهد که از هر لذتی دوری می بیبی لایت مو کرد و زندگی یک برده گالی را می گذراند تا نسل بعدی اوقات فراغت داشته باکراتینه مو شد تا خشخاش را به رنگ قرمز با شکوه تر نقاشی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه