↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی سر کرم استخوانی

رنگ موی سر کرم استخوانی | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی سر کرم استخوانی را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی سر کرم استخوانی را برای شما فراهم کنیم.

5/5 - (1 امتیاز)

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی سر کرم رنگ مو استخوانی : تارها قرار گرفتند به طور عمودی، همانطور که همیشه در مورد جنس Epeira رنگ مو است: آنها با فاصله ای حدود دو پا از یکدیگر جدا کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بودند، اما همه به خطوط مشترک خاصی متصل پروتئین تراپی مو بودند، که طول زیادی داشتند و به تمام بخش های جامعه امتبالیاژ مو داد داشتند.

رنگ مو : زنبور عنکبوت ناگهانی به سمت طعمه خود هجوم آورد و سپس پرواز بیبی لایت مو کرد: عنکبوت ظاهرا زخمی کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، زیرا در تلاش برای فرار، کمی از شیب پایین غلتید، اما همچنان قدرت داشت. برای خزیدن در یک توده ضخیم علف کافی رنگ مو است. زنبور به زودی بازگشت، و به نظر می رسید که از اینکه بلافاصله قربانی خود را پیدا نبیبی لایت مو کرد، شگفت زده کراتینه مو شد.

رنگ موی سر کرم رنگ مو استخوانی

رنگ موی سر کرم رنگ مو استخوانی : سپس به همان اندازه شکار معمولی را آغاز بیبی لایت مو کرد که تازی شکاری بعد از روباه انجام می بالیاژ مو داد. قالب‌های نیم‌دایره‌ای کوتاه می‌سازد و همیشه بال‌ها و آنتن‌هایش را به سرعت می‌لرزاند. عنکبوت، اگرچه به خوبی پنهان کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، به زودی کشف کراتینه مو شد، و زنبور، که ظاهراً هنوز از آرواره های دشمن خود می ترسید، پس از مانورهای بسیار، دو نیش را در قسمت زیرین قفسه سینه خود وارد بیبی لایت مو کرد.

در نهایت، عنکبوت بی حرکت را با آنتن خود به دقت بررسی بیبی لایت مو کرد و بدن را به سمت خود کشید. اما من هم جلوی ظالم و هم طعمه را گرفتم. [9] [8] در یک نسخه خطی در موزه بریتانیا توسط آقای ابوت که مشاهدات خود را در جورجیا انجام بالیاژ مو داده رنگ مو است. به مقاله آقای هاتون یک گوی را با عادات مشابه در هند، در مجله انجمن آسیایی با ذکر یک حشره پرده‌بالا، احتمالاً از همان جنس، می‌گوید.

که او را دید که عنکبوت مرده‌ای را از میان علف‌های بلند می‌کشاند، در یک خط مستقیم به سمت لانه‌اش، که یکی پروتئین تراپی مو بود. صد و شصت و سه قدم دورتر. او می‌افزاید که زنبور برای یافتن جاده، هر از چند گاهی می‌سازد. تعبالیاژ مو داد عنکبوت‌ها به نسبت سایر حشرات در اینجا در مقایسه با انگلستان بسیار بیشتر رنگ مو است.

  مدل های رنگ مو دخترانه

شاید بیشتر از هر تقسیم بندی دیگری از حیوانات بیانگر. تنوع گونه ها در میان عنکبوت های جهنده تقریباً بی نهایت به نظر می رسد. جنس، یا بهتر رنگ مو است بگوییم خانواده ، در اینجا با بسیاری از اشکال منحصر به فرد مشخص می نانو کراتین مو شود. برخی از گونه ها دارای پوسته های نازک نوک تیز، برخی دیگر بزرگ کراتینه مو شده و تیبیا خاردار لایت و هایلایت مو هستند.

هر مسیری در جنگل با تار زرد قوی از گونه‌ای محصور کراتینه مو شده رنگ مو است، متعلق به همان بخش با شاخه‌های اپیرا فابریسیوس، که قبلاً توسط اسلون گفته می‌کراتینه مو شد که در هند غربی، تارهایی را چنان قوی می‌سازد که پرندگان را شکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک نوع کوچک و زیبا از عنکبوت، با پاهای جلویی بسیار بلند، و به نظر می رسد که متعلق به یک جنس نامشخص رنگ مو است.

رنگ موی سر کرم رنگ مو استخوانی : تقریباً در هر یک از این تارها به عنوان یک انگل زندگی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. گمان می‌کنم آنقدر بی‌اهمیت رنگ مو است که مورد توجه اپیرا بزرگ قرار گیرد، و بنابراین اجازه رنگ مو دارد حشرات کوچک را شکار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، که در غیر این صورت، با رعایت خطوط، تلف می‌شوند. این عنکبوت کوچک وقتی می‌ترسد، یا با دراز بیبی لایت مو کردن پاهای جلویی خود را مرگ تظاهر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، یا ناگهان از تار می‌افتد.

بزرگ از همان بخش با بسیار رایج رنگ مو است، به خصوص در شرایط خشک. تار آن که عموماً در میان برگ‌های بزرگ آگاو معمولی قرار می‌گیرد، گاهی در نزدیکی مرکز توسط یک جفت یا حتی چهار نوار زیگزاگی که دو پرتوی مجاور را به هم متصل می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، تقویت می‌نانو کراتین مو شود. هنگامی که هر حشره بزرگ مانند ملخ یا زنبور صید می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو یخی بدون دکلره

عنکبوت با حرکتی ماهرانه آن را به چرخش در می آورد. به سرعت، و در عین حال با ساطع رشته‌ای از نخ‌ها از چرخ‌دنده‌های خود، به زودی طعمه‌اش را در محفظه‌ای مانند پیله‌ی کرم ابریشم می‌پوشاند. عنکبوت در حال حاضر قربانی ناتوان را معاینه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و نیش کشنده را در قسمت پشتی قفسه سینه خود می دهد. سپس عقب نشینی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

صبورانه منتظر می ماند تا سم اثر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. قدرت این سم را می توان از این واقعیت قضاوت بیبی لایت مو کرد که در عرض نیم دقیقه مش را باز بیبی لایت مو کردم و یک زنبور بزرگ کاملاً بی جان پیدا بیبی لایت مو کردم. این همیشه با سرش رو به پایین نزدیک مرکز وب می ایستد. هنگامی که مختل می نانو کراتین مو شود، با توجه به شرایط متفاوت عمل می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: اگر انبوهی در زیر وجود داشته باکراتینه مو شد، ناگهان می افتد.

و من به‌طور مشخص نخ ریسنده‌ها را دیده‌ام که توسط حیوان دراز کراتینه مو شده در حالی که هنوز ثابت رنگ مو است، به عنوان مقدمه سقوط آن. اگر زمین در زیر صاف باکراتینه مو شد، به ندرت سقوط می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما به سرعت از طریق یک گذرگاه مرکزی از یک طرف به طرف دیگر حرکت می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. هنگامی که بیشتر آشفته می‌نانو کراتین مو شود، کنجکاوترین مانور را انجام می‌دهد.

با ایستادن در وسط، به کراتینه مو شدت تار را که به شاخه‌های الرنگ مو استیک متصل رنگ مو است تکان می‌دهد تا اینکه در نهایت کل آن چنان حرکت ارتعاشی سریعی پیدا می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که حتی طرح کلی بدن عنکبوت را به خود اختصاص می‌دهد. نامشخص می نانو کراتین مو شود به خوبی شناخته کراتینه مو شده رنگ مو است که اکثر عنکبوت های بریتانیایی، هنگامی که یک حشره بزرگ در تار آنها گرفتار می نانو کراتین مو شود.

  رنگ مو قرمز و طلایی

رنگ موی سر کرم رنگ مو استخوانی : تلاش می کنند تا خطوط را بریده و طعمه خود را آزاد کنند تا تورهای خود را از خراب کراتینه مو شدن کامل نجات دهند. با این حال، یک بار در یک گرمخانه در یک زنبور ماده بزرگ را دیدم که در تار نامنظم یک عنکبوت بسیار کوچک گرفتار کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. و این عنکبوت به جای بریدن تار، با اصرار بیشتر بدن و به خصوص بال های طعمه خود را در هم می پیچد.

زنبور در ابتدا بیهوده با نیش خود به طرف آنتاگونیست کوچک خود ضربه های مکرر را نشانه رفت. با تأسف برای زنبور، بعد از اینکه اجازه بالیاژ مو دادم بیش از یک ساعت درگیر نانو کراتین مو شود، آن را کشتم و دوباره در وب قرار بالیاژ مو دادم. عنکبوت به زودی بازگشت. و یک ساعت بعد از اینکه آن را با آرواره‌هایش در روزنه‌ای که زنبور زنده از آن نیش بیرون زده پروتئین تراپی مو بود.

بسیار شگفت‌زده کراتینه مو شدم. من عنکبوت را دو یا سه بار دور بیبی لایت مو کردم، اما برای بیست و چهار ساعت بعد همیشه دوباره آن را در حال مکیدن در همان مکان می دیدم. عنکبوت با آب طعمه اش که چندین برابر بزرگتر از خودش پروتئین تراپی مو بود، متورم کراتینه مو شد. در اینجا فقط می‌توانم اشاره کنم که در نزدیکی سنت فِه باجادا، عنکبوت‌های سیاه و بزرگ زیادی با آثار یاقوتی رنگ بر روی پشت‌هایشان یافتم که عادت‌های اجتماعی داشتند.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه