↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو مشکی زنانه

رنگ مو مشکی زنانه | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ مو مشکی زنانه را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ مو مشکی زنانه را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ مو مشکی زنانه : که هر مردی دوست رنگ مو دارد دلیل شکست او و موفقیت یک فلر دیگر باکراتینه مو شد. اما اینطور نیست وقتی مرد دیگری کاری را انجام می دهد که شما انجام نمی دهید، اولین چیزی که به آن باور دارید این رنگ مو است که تقصیر خودتان رنگ مو است. و آخرین، این شانس اوست.

مو : ما در خم یکی از حوضچه‌های طولانی نزدیک کوماتی پروتئین تراپی مو بودیم، و وقتی از نی‌ها گذشتم، توله در لبه آب رو به جیم پروتئین تراپی مو بود، و جیم در حال رقصیدن پروتئین تراپی مو بود و تنها با یک چوب نورانی از آن خارج می‌کراتینه مو شد. به محض اینکه دید ما در حال آمدن بوتاکس مو لایت و هایلایت مو هستیم. توله به سمت آب رفت و جیم به دنبال آن رفت. به اندازه یک نمایشنامه خوب پروتئین تراپی مو بود. جیم از پشت شنا بیبی لایت مو کرد و دستش را روی سرش گذاشت و آن را درست زیر آن فرو برد.

رنگ مو مشکی زنانه

رنگ مو مشکی زنانه : و سپس فریادهایی از سوی پسرها شنیده کراتینه مو شد، و من چند توله را دیدم که به خوبی رکراتینه مو شد بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بودند و در چمن ها در حال حرکت پروتئین تراپی مو بودند. این پسر، جیم، آن را به دنبال یکی از آنها، توله‌ای به بزرگی یک سگ نیوفاندلند، نه چندان بلند، اما بلندتر، انداخت. من تا جایی که می‌توانستم دنبالش می‌رفتم، اما او یک زولو بزرگ پروتئین تراپی مو بود و مثل یک جفتک می‌رفت و همیشه مثل دیوانه فریاد می‌زد.

توله در حالی که بالا می‌آمد چرخید و با بدی به او ضربه زد، اما او دور از دسترس پروتئین تراپی مو بود: وقتی دوباره چرخید تا برود، جیم دوباره آن را فرود آورد. و شش یا هشت بار به همین ترتیب ادامه یافت، تا اینکه آن چیز نیمه غرق کراتینه مو شد و دیگر در آن دعوا نکراتینه مو شد. سپس جیم آن را از دم گرفت و به سمت ما شنا بیبی لایت مو کرد، همچنان فریاد می زد و از هیجان بسیار دیوانه پروتئین تراپی مو بود.

  رنگ موی فانتزی قرمز بدون دکلره

باب با تکان بالیاژ مو دادن سرش اضافه بیبی لایت مو کرد: «البته، می توان گفت که فقط یک توله پروتئین تراپی مو بود. اما یک مرد خوب لازم رنگ مو است که برهنه بالا برود و با چنین چیزی برخورد الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، با دندان و چنگال شما را به صورت روبان درآورد. “آیا جیم امروز اینجا پروتئین تراپی مو بود؟” من پرسیدم، به محض اینکه یک افتتاحیه وجود رنگ مو دارد. باب با لبخندی مهربانانه پشیمانانه سرش را تکان بالیاژ مو داد. «نه، سانی، اینجا نیست.

تو او را شنیدی جیم رفته مجبور کراتینه مو شدم اخراجش کنم یک سیاه‌پوست واقعی، اما ترسناک برای نوشیدن، و همیشه در دردسر. او من را کاملاً پوشید.» ما معمولاً یک مهمانی متشکل از نیم دوجین پروتئین تراپی مو بودیم – صاحبان چهار واگن، چند دوست که با دلاگوآ، مردی از سوازیلند تجارت می‌آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، و – درست در آن زمان – یک شکارچی-کاوشگر پیر یانکی. زمان تعطیلات ما پروتئین تراپی مو بود، قبل از اینکه کار سخت با بار شروع نانو کراتین مو شود.

و ما در حال غذا بالیاژ مو دادن به گاوها و راحت بیبی لایت مو کردن آن پروتئین تراپی مو بودیم. برای بارها در خلیج خیلی زود پروتئین تراپی مو بود، بنابراین به آرامی حرکت می‌بیبی لایت مو کردیم و در راه شکار می‌بیبی لایت مو کردیم، گاهی اوقات چندین روز در مکان‌هایی که علف و آب خوب پروتئین تراپی مو بود کمپ می‌زدیم. و آن پوست شیر ​​باعث ناامیدی های زیادی برای من کراتینه مو شد. هرگز یک بوته یا انبوه مورچه، هرگز یک دونگا یا یک تکه نی، روزهای زیادی پس از آن بدون این که باور داشته باشم چیزی در کمین رنگ مو است.

  بهترین سالن رنگ مو در کرج

رنگ مو مشکی زنانه : نگذشتم. بدون شک بازی زیادی وجود داشت، اما به من نرسید. روزها یکی دو بار با دیدن یک جفت کوچک به محض ناپدید کراتینه مو شدن، و بارها صدای چیزی در بوته یا صدای تاختن پاها می گذشت. دیگران هر روز کمک های خود را به دیگ می آوردند، و به نظر می رسید هیچ دلیلی در دنیا وجود نرنگ مو دارد که من به تنهایی شکست بخورم – هیچ دلیلی جز بدشانسی محض! سخت رنگ مو است باور کنیم.

که اشتباهاتی مرتکب کراتینه مو شده‌ای که به اندازه کافی آن‌ها را نمی‌دانی و جهل خود را هم نداشتی. و سپس بدشانسی چنین توضیح آسان و چاپلوس کننده ای رنگ مو است! اگر در راه آسان بهانه جویی آنقدر جلو نمی رفتم که همه شکست ها را به بدشانسی بسپارم، شاید شخص دیگری سزاوار این اعتبار باکراتینه مو شد. یک روز عصر که دور آتش کمپ می چرخیدیم، رابی که نتوانست نقطه نرمی برای سرش روی الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده خار پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

با اکراه بلند کراتینه مو شد تا پتوهایش را بیاورد و با هوای غم انگیز ساختگی فریاد زد: «زمان به پایان رسیده رنگ مو است. ای بغض ملعون، که همیشه به دنیا آمدم تا آن را درست کنم.» ما راه رابی را می دانستیم. مواقعی وجود داشت که او قهرمانی‌هایی را به گوش می‌آورد، به پیشنهاد برخی چیزهای کوچک، چهره‌اش در تمام مدت شگفت‌انگیز پروتئین تراپی مو بود.

و فقط حالت سرگرم‌کننده در چشمان خاکستری عینکی‌اش نشان می‌بالیاژ مو داد که خودش را مسخره می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یک لبخند محبت آمیز، یک خنده و کامنت دلپذیر “الاغ احمقانه!” از بخشهای مختلف آمده رنگ مو است. چون رابی یکی از افراد مورد علاقه پروتئین تراپی مو بود. فقط راکی ​​پیر نیروی جاذبه معمول خود را حفظ بیبی لایت مو کرد. در حالی که رابی دوباره در آسایش نشست.

  چرا رنگ مو مشکی قرمز میشود

رنگ مو مشکی زنانه : پیرمرد با لحن متفکرانه ای گفت: “به نظرم فلر ضایع کننده پروتئین تراپی مو بود، او آن را ول بیبی لایت مو کرد!” مکث کوتاهی وجود داشت که در آن من، در ناآگاهی، شروع به تعجب بیبی لایت مو کردم که آیا ممکن رنگ مو است راکی ​​منبع را نداند. یا نقل قول را جدی گرفت؟ سپس رابی با اعتراض خفیف پاسخ بالیاژ مو داد: “آقای به نام هملت پروتئین تراپی مو بود که این را گفت.” راکی گفت: “خب، شما می توانید شرط ببندید.

که او به هر حال خوب نپروتئین تراپی مو بود.” “Jus” شانس من! شعار هدر دهنده رنگ مو است!» رابی در حالی که چهره‌اش با حالتی به هم می‌خورد، پاسخ بالیاژ مو داد: «آنها می‌گویند که او دیوانه پروتئین تراپی مو بوده رنگ مو است، اما او از بسیاری از چیزهای درجه یک به‌عنوان یکی از بهترین چیزهایی که تا به حال گفته کراتینه مو شده رنگ مو است سخن می‌گوید.» “من می گویم؛ آنها عمدتا می توانند اما مردی که به زمین می نشیند و شانس خود را سرزنش می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو مشکی زنانه : به هیچ وجه خوب نیست. او نه شن و ماسه رنگ مو دارد و نه عقل رنگ مو دارد و نه صداقت رنگ مو دارد! زمان اشتباه نیست: این مرد رنگ مو است! این کار خیلی بزرگ نیست: این کار خیلی کوچک رنگ مو است!» “تو اصلا به شانس اعتقاد نداری، راکی؟” جرأت بیبی لایت مو کردم گذاشتم من نمی گویم که این چیزی به نام شانس نیست – خوب و بد. اما این توضیح “موفقیت” و “شکست” نیست – نه خیلی طولانی. نه، آقا، شانس همان چیزی رنگ مو است.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه