↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن : تو را از این طرف به طرف دیگر می‌غلتید، به طوری که مجبور می‌شوی آرنج‌هایت را بیرون بیاوری. “بابا!” بانی گریه بیبی لایت مو کرد. “آن چیست؟” و پدر ناگهان بیدار آمد.

رنگ مو : پدر آشپزی را انجام بالیاژ مو داد – این شغل با وقار پروتئین تراپی مو بود، در حالی که بانی هجوم می‌آورد و بشقاب‌ها و چیزها را روی روکش ضدآب قرار می‌بالیاژ مو داد که به عنوان رومیزی بدون میز کار می‌بیبی لایت مو کرد. وقتی بیکن تمام کراتینه مو شد، پدر تخم‌مرغ‌ها را کنار تابه شکست و آنها را «با چشمان باز» سرخ بیبی لایت مو کرد. و شیر بز غنی و خامه ای سرد از «بهارخانه» پروتئین تراپی مو بود. به مزه قوی آن اهمیتی نمی‌بالیاژ مو دادی، چون خودت را متقاعد بیبی لایت مو کردی که عاشقانه رنگ مو است.

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن : شیر در فنجان های آلومینیومی که بخشی از لباس کمپینگ پروتئین تراپی مو بود سرو می کراتینه مو شد. و همچنین یک بشقاب عسل و شانه ـ عسلی مریم گلی، قهوه‌ای و پر طعم ـ که روت آورده پروتئین تراپی مو بود. بابا از خانواده دعوت بیبی لایت مو کرد که بیایند و چیزی بخورند، اما پیرمرد گفت نه متشکرم. بابا گفت آیا لطفاً حداقل بنشینند، زیرا به نظر نمی‌رسیدند که آنجا ایستاده باشند.

بنابراین الی و سه دختر و مادرشان که به آنها ملحق کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود، همه روی سنگهایی با فاصله کم از نور نشستند، و آقای واتکینز کمی نزدیکتر روی سنگی نشست و در حالی که آنها غذا می خوردند، پدر با او صحبت بیبی لایت مو کرد. وضعیت آب و هوا و محصولات کشاورزی و نحوه زندگی آنها در اینجا در تپه ها. و وقتی بابا و بانی کارشان تمام کراتینه مو شد.

و خودشان را روی پتوها دراز آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و احساس خوبی داشتند، آقای واتکینز پیشنهاد بیبی لایت مو کرد که چادر را الی سر الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، اما پدر دوباره گفت که مهم نیست، این خیلی ساده رنگ مو است و فقط باید یک چادر بپوشاند. چند دقیقه. سپس آقای واتکینز گفت که یکی از دخترها برای آنها آب می ککراتینه مو شد، و پدر گفت بسیار خوب، او این را دوست رنگ مو دارد.

  رنگ مو مشکی ترکیبی

پس بانی تابه ها و بشقاب ها را کنار هم گذاشت و دختر متوسطی که میلی نام داشت آنها را به خانه برد. و سپس آنها بیشتر چت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. و بانی دید که پدر به طرز ماهرانه ای از خانواده مطلع می نانو کراتین مو شود و اعتماد آنها را جلب می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. ناگهان لحظه حساسی در آشنایی فرا رسید. مکثی به گوش رسید و آبل واتکینز با صدایی متفاوت از صدای همیشگی‌اش، جدی و مملو از احساس گفت: «برادر، می‌توانم یک سؤال شخصی بپرسم؟» بابا گفت: بله، حتما. “برادر، نجات یافتی؟” بانی نفسش را حبس بیبی لایت مو کرد.

زیرا او به یاد داشت که پل در مورد روش آقای واتکینز گفته پروتئین تراپی مو بود – اگر چیزی خلاف مذهب او می گفتید، او چشمانش را جمع می بیبی لایت مو کرد و با صدای بلند شروع به دعا می بیبی لایت مو کرد و “رها می بیبی لایت مو کرد.” بانی در این مورد به بابا گفته پروتئین تراپی مو بود. و ظاهراً پدر فهمیده پروتئین تراپی مو بود که باید چه کار الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او با لحنی نه چندان جدی پاسخ بالیاژ مو داد: “بله، برادر، ما نجات یافتیم.” “شما در خون شسته کراتینه مو شده اید؟” “بله، برادر، ما شسته کراتینه مو شدیم.” “کلیسای تو چیست برادر.” “این کلیسای کلمه ررنگ مو استین نامیده می نانو کراتین مو شود.” مکثی کراتینه مو شد.

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن : آقای واتکینز گفت: «نمی‌دانم زیرا می‌دانم این پیام وجود رنگ مو دارد. بابا گفت: متاسفم. من می خواهم آن را توضیح دهم، اما ما اجازه نداریم در مورد ایمان خود با غریبه ها صحبت کنیم. “اما برادر!” ظاهراً آقای واتکینز از این موضوع گیج کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. “در کتاب به ما گفته کراتینه مو شده رنگ مو است که “خداوند ما را فرا خوانده رنگ مو است تا انجیل را برای آنها موعظه کنیم.” و همچنین، “انجیل باید ابتدا در میان همه ملل منتشر نانو کراتین مو شود.” ” پدر همچنان با جدیت تمام گفت: «برادر، من این را می فهمم. اما با توجه به ایمانمان، در دوستی با مردان آشنا می شویم.

  انواع رنگ موی تیره جدید

بعداً در مورد دین خود صحبت می کنیم. همه ما باید به اعتقادات دیگران احترام بگذاریم.» آقای واتکینز گفت: «بله، برادر. و صدایش به نوعی محو کراتینه مو شد، و می‌توانستید ببینید که او نمی‌دانست بعد از آن چه بگوید. او به اعضای خانواده اش نگاه می بیبی لایت مو کرد، انگار از آنها حمایت می بیبی لایت مو کرد. اما آنها هنوز چیزی نگفته پروتئین تراپی مو بودند، به جز “بله، پاپ” که به آنها دستور بالیاژ مو داد.

بنابراین بر عهده پدر پروتئین تراپی مو بود که خجالت را برطرف الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او گفت: «ما برای جستجوی بلدرچین به اینجا آمده ایم. “من به وفور از آنها می شنوم.” که در آنقدر سرد کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود که آتش کوچک دیگر برای راحتی کافی نپروتئین تراپی مو بود. بنابراین خانواده واتکینز عزیمت آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بابا و بانی چادر را برپا آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و کالاهای خود را در آن انبار آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند و بانی کارش را انجام بالیاژ مو داد که تشک را پف می بیبی لایت مو کرد تا اینکه تشک پر نانو کراتین مو شود.

ستاره‌ها می‌درخشیدند، بنابراین تخت خود را در فضای باز مرتب آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند. بعد از اینکه پتوها را پهن آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند، کفش ها و لباس های بیرونی شان را درآوردند و در چادر گذاشتند و با عجله زیر پتوها خزیدند، اما آن سرما باعث کراتینه مو شد بپری! اسم حیوان دست اموز خود را در توپی فرو بیبی لایت مو کرد و همانجا دراز کشید و نسیم شبانه را روی پیشانی خود احساس بیبی لایت مو کرد.

  جدیدترین رنگ مو کنفی

و گفت: “بگو، بابا، کلیسای کلمه ررنگ مو استین چیست؟” بابا خندید. او گفت: “مغز پیر بیچاره ترک خورده رنگ مو است.” “من باید راهی پیدا می بیبی لایت مو کردم تا او را ببندم.” آنها بی حرکت دراز کشیدند و خیلی زود پدر نفس عمیقی کشید. اما پسر با اینکه خسته پروتئین تراپی مو بود یک دفعه نخوابید. دراز کشیده پروتئین تراپی مو بود و فکر می بیبی لایت مو کرد: رمز بابا با کدی که بانی تصمیم گرفته پروتئین تراپی مو بود دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند متفاوت پروتئین تراپی مو بود.

بابا هر وقت لازم می دید دروغ می گفت. او رنگ مو استدلال می بیبی لایت مو کرد که طرف مقابل نمی تواند از حقیقت رنگ مو استفاده الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند یا در شرایط خاص حقی بر آن نرنگ مو دارد. و با این حال، این نیز واضح پروتئین تراپی مو بود، پدر نمی‌خورنگ مو است بانی همان کد را دنبال الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. او به بانی می گفت چیزی نگوید، اما هرگز به بانی نمی گفت که دروغ بگوید. و به عنوان یک قاعده، زمانی که او مجبور به انجام هر دروغی پروتئین تراپی مو بود.

رنگ موی بلگا بلوند تنباکویی خیلی خیلی روشن : آن را خارج از حضور بانی انجام می بالیاژ مو داد! از این قبیل چیزها زیاد پروتئین تراپی مو بود. پدر سیگار سیگار می کشید، و هر از گاهی مشروب می خورد، اما نمی خورنگ مو است بانی سیگار بککراتینه مو شد یا بنوکراتینه مو شد. عجیب پروتئین تراپی مو بود سر و صورت بانی سرد پروتئین تراپی مو بود، اما بقیه بدنش گرم پروتئین تراپی مو بود، و او در حال حرکت پروتئین تراپی مو بود. افکارش تار کراتینه مو شد – اما ناگهان دوباره کاملاً بیدار کراتینه مو شد. آن چه پروتئین تراپی مو بود؟ تشک تکان می خورد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه