↓ نمونه کارهای سالن زیبایی بورن لیدی

بورن لیدی | رنگ مو
بورن لیدی | Born Lady
بورن لیدی | Born Lady

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ مو | بورن لیدی

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ | جهت مشاوره تخصصی مو خود به واتساپ پیام دهید، لطفا میزان اهمیت رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ را با ۵ ستاره مشخص کنید تا ما سریع تر مطلع شده و موضوعات مرتبط با رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ را برای شما فراهم کنیم.

Rate

رزو مراجعه حضوری رنگ مو

بیشتر

19 آوریل 2024

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ : و از دور او را می شنوم که از روی صندلی خود تکرار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: “نگرانی چه فایده ای رنگ مو دارد؟” با تمام لحن ممکن، به رقت بار، گاه مانند پیامبر و اعظم مانند یک کشتی شکسته فرمان می دهد. او با فریاد خود آوازهای خفه کننده و گلایه آمیز را که به طرز وحشتناکی سعی در ستایش رنج های خود تمام دکلره مو دارند، مجذوب خود می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

رنگ مو : در میان برخی از سایه هایی که در پس زمینه ای درخشان قابل مشاهده لایت و هایلایت مو هستند، غوغایی نیز برپا می نانو کراتین مو شود. به نظر می رسد که آنها در تاریکی سرداب به کراتینه مو شدت آشفته لایت و هایلایت مو هستند. نور شمع چند مرد را به ما نشان می دهد که در تلاش برای نگه داشتن سرباز مجروح روی برانکارد تکان خورده اند. مردی رنگ مو است که پاهایش رفته رنگ مو است. در انتهای پاهای او بانداژهای وحشتناکی با تورنیکت هایی برای مهار خونریزی وجود رنگ مو دارد.

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ : به زمین نگاه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و با صدای بلند فریاد می‌زند: “این چیه؟ هه، حالا بیا دوست من، تو شکستی؟ این آداب برایت لایت و هایلایت مو هست که روی سر بیمار دراز بکشی!” و دست بزرگ او بدن لنگی دومی را که اولی خود را روی تشک دراز بیبی لایت مو کرده پروتئین تراپی مو بود جدا می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. در حالی که آدمک با سر باندپیچی کنارش، به محض اینکه رها نانو کراتین مو شود، بدون هیچ حرفی دست هایش را روی سرش می گذارد و یک بار دیگر سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند پرزهای اطراف را از بین ببرد.

الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کنده‌هایش در بسته‌بندی‌های کتانی خون ریخته رنگ مو است، و به نظر می‌رسد که شلوار قرمز پوشیده رنگ مو است. صورتش اهریمنی، درخشان و عبوس رنگ مو است و در حال هیاهو رنگ مو است. آنها روی شانه ها و زانوهای او فشار می آورند، زیرا این مرد بدون پا از روی برانکارد می پرد و می رود. “بذار برم!” او با خشم بی‌نفس و لرزان به صدا در می‌آید. صدایش آلایت و هایلایت مو هسته رنگ مو است.

  مدل رنگ مو طرح دار

با صداهای ناگهانی، مثل شیپوری که آدم سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند خیلی آرام آن را دمد. “به خدا ولم کن برم بهت میگم! فکر میکنی اینجا بایستم؟ آلونس بزار وگرنه روی دستت میپرم!” چنان با خشونت منقبض می‌نانو کراتین مو شود و خود را دراز می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند که کسانی را که می‌خواهند او را با وزنه‌شان مهار کنند، به این طرف و آن طرف می‌ککراتینه مو شد، و من می‌توانم زیگزاگ‌های شمع را ببینم که مرد زانو زده‌ای که بازوی دیگرش دیوانه مثله کراتینه مو شده را محاصره بیبی لایت مو کرده رنگ مو است.

می‌بیند. به کراتینه مو شدت که خفتگان را بیدار می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند و خواب آلودگی بقیه را برطرف می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. از هر طرف به سوی او می چرخند. نیمه برخرنگ مو استه به نوحه های نامنسجم گوش می دهند که با مردن در تاریکی به پایان می رسد. در همان لحظه، در گوشه‌ای دیگر، دو مجروح سجده‌دار، بر زمین مصلوب کراتینه مو شده‌اند، آن‌قدر همدیگر را نفرین می‌کنند که یکی از آنها باید حذف نانو کراتین مو شود.

تا دیالوگ دیوانه‌وار از بین برود. دورتر می‌روم، به سمت نقطه‌ای که نور از بیرون از میان پرتوهای درهم‌پیچیده مانند توری شکسته می‌آید، و بر روی برانکاردهای پایان ناپذیری قدم می‌زنم که تمام عرض کوچه زیرزمینی را می‌گیرد که محصور ظالمانه‌اش مرا خفه می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. شکل‌های انسانی که روی برانکاردها قرار تمام دکلره مو دارند اکنون به سختی زیر فانوس‌های جک شمع‌ها تکان می‌خورند.

آنها در نفس های تند و تیز و ناله های سنگین خود راکد می شوند. مردی روی لبه برانکارد نشسته و به دیوار تکیه بالیاژ مو داده رنگ مو است. جامه هایش پاره می نانو کراتین مو شود و در میان تاریکی آنها سینه سفید و نحیف شهید نمایان می نانو کراتین مو شود. سرش کاملاً به عقب خم کراتینه مو شده و در سایه پوشیده کراتینه مو شده رنگ مو است، اما من می توانم تپش قلبش را ببینم. نور روز که در انتها قطره قطره می گذرد، با سقوط زمین وارد می نانو کراتین مو شود.

  مدل های رنگ مو قهوه ای

چندین گلوله که در همان نقطه سقوط بیبی لایت مو کرده اند، سقف خاکی سنگین پناهگاه را شکسته اند. در اینجا، برخی از انعکاس های رنگ پریده روی آبی کت های بزرگ، روی شانه ها و در امتبالیاژ مو داد چین ها ریخته می نانو کراتین مو شود. گروهی از مردان که از تاریکی و ضعف خود تقریباً فلج کراتینه مو شده‌اند، مانند مردگان نیمه بیدار به سمت شکاف فشار می‌آورند تا کمی از هوای لخت را بچشند و خود را از قبر جدا کنند.

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ : این گوشه در منتهی الیه تاریکی، خود را راهی برای گریز می‌سازد، واحه‌ای که در آن فرد می‌تواند صاف بایستد، جایی که نور آسمان به آرامی و فرشته‌ای او را لمس می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. یکی به من که آنجا در پرتو بیمارگونه نور مدفون منتظر پروتئین تراپی مو بودم، گفت: “چند خرده ای آنجا پروتئین تراپی مو بود که با ترکیدن پوسته ها تکه تکه کراتینه مو شدند.” “شما در مورد آشفتگی صحبت می کنید! ببینید.

پدر در حال قلاب بیبی لایت مو کردن چیزی رنگ مو است که منفجر کراتینه مو شده رنگ مو است.” گروهبان عظیم الجثه صلیب سرخ، در جلیقه شاه بلوطی شکارچی که سینه گوریل را به او می دهد، در حال جدا بیبی لایت مو کردن احشای آویزان کراتینه مو شده در میان تیرهای چوب های خرد کراتینه مو شده رنگ مو است. او برای این منظور از یک تفنگ با سرنیزه ثابت رنگ مو استفاده می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند، زیرا نتوانست چوبی به اندازه کافی بلند پیدا الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند.

  رنگ مو قهوه ای بنفش

و غول سنگین، کچل، ریکراتینه مو شدار و مبتلا به آسم، سلاح را به طرز ناخوشایندی به کار می گیرد. او چهره ای ملایم، ملایم و ناراضی رنگ مو دارد و در حالی که سعی می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند بقایای روده ها را در گوشه و کنار بگیرد، یک رشته «اوه!» را زمزمه می الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند. مثل آه چشمانش با عینک آبی پوشانده کراتینه مو شده رنگ مو است. تنفسش پر سر و صدا رنگ مو است.

بالای سر او ابعادی ضعیف رنگ مو دارد و ضخامت عظیم گردنش شکل مخروطی رنگ مو دارد. برای دیدن او که به این ترتیب در حال نیش زدن و آویزان کراتینه مو شدن از نوارهای هوایی احشاء و پارچه های گوشتی رنگ مو است، می توانید او را به قصابی در یک کار شیطانی ببرید. اما به خودم اجازه بالیاژ مو دادم با چشمان نیمه بسته در گوشه ای بیفتم و به سختی چیزی از منظره ای که در اطرافم دروغ می زند و تپش می زند و می افتد نمی بینم.

به طور نامفهوم چند تکه جملات را جمع می کنم – هنوز هم یکنواختی وحشتناک درنگ مو استان زخم ها: در آن مکان باید فکر کنم گلوله ها به یکدیگر برخورد می آمبره و ایرتاچ مو بیبی لایت مو کردند.” – “سرش از یک معبد به آن معبد خسته کراتینه مو شده پروتئین تراپی مو بود. شما می توانستید یک موضوع را از طریق آن عبور دهید.” آن گداها یک ساعت قبل از آن پروتئین تراپی مو بودند که آتش خود را بلند کنند و دیگر ما را فلفل نزنند.

رنگ موی بلوند بژ شماره ۸ : نزدیک‌تر به من، یکی در پایان درنگ مو استانش غرغر می‌الناز نجفی بهترین سالن آرایشگاه زنانه در تهران کند: «وقتی می‌خوابم، خواب می‌بینم که دوباره او را می‌کشم!» خاطرات دیگری در میان مجروحان دفن کراتینه مو شده شنیده می نانو کراتین مو شود. مانند خرخر چرخ دنده های بی شمار در ماشینی رنگ مو است که می چرخد ​​و می چرخد.


نظرات و انتقادات سایت بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آراگل گفت:

۱۰۲***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۲۲:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۱/۰۲


من موهامو جای دیگه لایت کرده بودم و به قدری سوخته بود که نگوو آخه همش پودر میشدمرسی از احیا و پروتئینی که واسم انجام دادی عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۴۱۵***۰۹۱۴-۵

در ساعت ۱۹:۵۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۲۷


من ۶ ماه از کار پروتئین تراپیم میگذره و هنوزم موهام شاین داره واقعا ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

یعقوبی گفت:

۲۷۸***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۱۲:۰۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱۰/۰۵


سلام... الان که دارم این نظرم اینجا مینویسم خیلی دارم سعی میکنم معدب و با ادب برخورد کنم... من تعریفتونننن خیلییی شنیدم... پدرم در اومد که اینجارو پیدا کردم... خواهشا لطفا اون واتساپ کوفتی لعنتی سریع جواب بدید من 2 ساعته پیام دادم... هیچکی هنوز جوابم نداده خوب عجب گیری کردیما لطفا در واتساپ سریعتر جواب بدید دمتونم گرم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شبنم گفت:

۷۵۷***۰۹۱۲-۶

در ساعت ۲۳:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۲۱


من کار نانوپلاستیا انجام پیش الناز نجفی انجام دادم الان ۲ ساله میگذره و فقط برای ریشه گیری میام پیشش واقعا کسایی که مثل من خیلی موهای فر دارند بهترینش اینه که بتونن زود به زود ریشه گیری کنند

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

آیناز گفت:

۶۷۰***۰۹۰۳-۱

در ساعت ۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۹/۱۸


مرسی از بوتاکس که انجام دادی الناز قشنگم /////// من نمیخواستم خیلی صاف بشه موهام فقط وز‌ بودن موهامو‌ بگیره که راضیم واقعا از کیفیتت کارت عزیزم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رویا گفت:

۹۱۱***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۸:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۸/۱۴


الناز جون من واقعا میترسیدم که موهام نارنجی بشه بعد کراتین چندسال قبل انجام داده بودم نارنجی شده بود از شما که مشاوره گرفتم گفتید لیفت میشه و واقعا هم رنگ موهام روشن تر هم شده

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رضایی گفت:

۵۹۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۶:۰۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۰۷/۲۰


الناز جووووون وای از حموم میام راحت راحت موهام شلاقی میشه مرسسسی عزیزدلم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

باران گفت:

۱۰۱***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۱۷:۲۷

در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰


شاین موهامو همه میپرسن ازم فک میکنن تافت میزنم روی موهام یا میپرسن چی زدی به موهات وقتی میگم واسه صافی و احیامه باورشون نمیشه تازه ۴ ماه گذشته البته بهشون گفتم پیش الناز نجفی رفتم دیگه خودشون بهت پیام میدن عزیزم کلی سوال تخصصی دارن

نظرات رنگ مو بورن لیدی

توفیقی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۲

در ساعت ۱۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۲۷


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

بهار گفت:

۰۹۸***۰۹۱۲-۸

در ساعت ۲۳:۳۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۴/۱۴


من واقعا موهام بعد دکلره خیلی خشک شده بود الان مثل بچه ها شده موهام ممنونم الناز جونم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرنیا گفت:

۳۰۳***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۲:۱۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۲۰


من الان ۴ ساله پیش شما کار صافی دائم انجام میدم خواستم نظری بزارم خستگیتون بره واقعا ممنونم الناز نجفی عزیز

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۶۰۸***۰۹۳۶-۷

در ساعت ۱۵:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۱۴


مرسی که بهم پیشنهاد دادید بعد کار لایت پروتئین هم انجام بدم آره واقعاااا لایت بدون صافی فایده نداره چون موی لایت شده همیشه مرتبش قشنگتره

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پانیذ گفت:

۳۷۲***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۱۹:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۳/۰۹


مرسی الناز جونم بابت احیا و صافی موهام اصلا نه ریزش داشتم نه خورد شد موهام

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکی گفت:

۱۹۴***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۶:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۲۶


من کار صافی جای دیگه انجام دادم و دیونه ها موهامو بدتر سوزوندن موهام مثل اینکه موها تو‌آتیش میسوزه شده بود اومدم پیشت بوتاکس کردی برام الان خیلی خوب شده راضیم و خیلی ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پریا گفت:

۵۹۵***۰۹۱۲-۴

در ساعت ۲۱:۰۲

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۸


من پیش الناز جون صافی یکسال انجام دادم و مراقبت های خونه هم کامل انجام دادم الان نزدیک ۱ سال و ۷ ماهه میگذره ولی قسمت های پایین موهام هنوز هم صافه???? مرسی عشقم وقت گرفتم بیام چون ریشه هام خیلی درومده دیگه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

پرستو گفت:

۸۹۱***۰۹۳۵-۶

در ساعت ۱۹:۴۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۶


من و خواهرم موقع مشاوره چیزی که خیلی دوس داشتیم تخصصی بودن مشاورتون بود و گفتین که هر کدوم مواد و تکنیک متفاوتی داریم در صورتی که خیلی جاها از یه مواد به همه موها میزنن و فقط صاف میکنن نه درمان

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

تامیلا گفت:

۲۹۵***۰۹۱۲-۷

در ساعت ۱۲:۲۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۰


نانو کراتین انجام دادم ۳ بار و خیلی خیلی خیلی راضیم و تا آخر عمرم شده از لباس و تفریح میزنم ولی اینکارو انجام میدم????

نظرات رنگ مو بورن لیدی

دریا گفت:

۱۱۱***۰۹۰۲-۲

در ساعت ۱۸:۱۴

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۸


الناز جونم من اینجا نظر میزارم اما لطفا دعوام نکن بگم با اینکه خیلی هم رعایت نکردم راجب استخر ولی واقعاااا ممنونم عالیه موهام عالی

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

درسا گفت:

۱۴۶***۰۹۳۸-۶

در ساعت ۱۳:۵۸

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۲۳


مرسی از وجدان کاریتون هم از نظر مالی در مقایسه با کیفیت کاریتون و هم محصولاتی که معرفی میکنید.........

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلوفر گفت:

۸۰۴***۰۹۱۲-۹

در ساعت ۵:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۸


من و همه خاله هام پیش شما صاف کردیم و الان تو مراسم با موهای شلاقی پز میدیم و راه میریم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساحل گفت:

۰۷۸***۰۹۳۵-۷

در ساعت ۲۳:۴۹

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۱۲


مویی زیباست که سالمه خیلی خوشحالم که به این حرفتون گوش کردم و یه کوتاهی شیک انجام دادم و بعد یه بلوند جذاب و نانوپروتئن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مری گفت:

۷۴۷***۰۹۱۴-۴

در ساعت ۸:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۷


مواد درجه یکی که گفتید واقعا درسته من بعد ۴ ماه از کار احیا یک ساله موهامو لایت کردم و پایه عالی بدون آسیب گرفتم

نظرات دعا نویس استاد عسگری

دل آرا گفت:

۶۳۹***۰۹۱۹-۵

در ساعت ۲۰:۴۱

در تاریخ ۱۴۰۲/۱/۳


واقعا باید تو مرکزی صاف کرد که خودشون کار لایت انجام میدن اینجوری به هر دو جا حواسشون هست واقعا

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مینا گفت:

۸۴۳***۰۹۱۲-۰

در ساعت ۵:۲۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۶


ممنونم از اینکه موهامو ابریشمی کردی واقعاااا عالی شد

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رزا گفت:

۰۰۶***۰۹۳۷-۷

در ساعت ۸:۴۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲۰


الناز جون بعد دو سال که دارم پیشت پروتئین تراپی میکنم واقعا تار موهام ضخیم شده و دیگه شکننده نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

سارا گفت:

۶۹۶***۰۹۹۲-۳

در ساعت ۱۲:۵۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۱۰


وای چقدر از حموم هر سری که میام دعاتون میکنم من عذاب بود واسم حموم و خشک کردن مو راحت شدم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رها گفت:

۲۹۴***۰۹۱۸-۶

در ساعت ۱۶:۳۱

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۹


بوتاکس سردتون عالیه واسه منی که موهام لخته و فقط دلم میخواد برسم‌ بهشون خیلی حس خوبی میده

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

جواهریان گفت:

۶۱۱***۰۹۱۱-۱

در ساعت ۲:۳۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۲/۲


الناز جون ممنونم بابت موهام خیلی سوخته بود فک‌کردم باید پسرونه بزنم ولی شما بوتاکس انجام دادید و واقعا نجات دادید موهامو مرسسسی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ساناز گفت:

۲۲۰***۰۹۹۰-۲

در ساعت ۱۷:۵۵

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۲


فقط نانوپلاستیا وای واقعا بیخود نیست میگفتید صافی دائم حتی بعد ۲ سال هم باز صافه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شمیم گفت:

۴۱۴***۰۹۳۶-۸

در ساعت ۲:۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۳


من پیش الناز عزیز کار آمبره انجام دادم و مهاجرت کردم ۳ روز بعدش اینجا فامیلامون عاشق موهام شدن و میخوان بیان پیشت عشقم هر وقت تونستن بیان ایران خیلی خوشحالم که قبلش اومدم پیشت

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

شایلی گفت:

۰۳۰***۰۹۳۳-۹

در ساعت ۱۴:۱۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۱۵


من ۵ ماهه لایت کردم و اصلا نیاز به رنگساژ ندارم و عاشق رنگ موهامم انقدر پایه موهام خوبه که اصلا رنگساژ نمیخواد مرسی الناز جان

نظرات دعا نویس استاد عسگری

عسل گفت:

۱۳۶***۰۹۹۱-۶

در ساعت ۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۱۰/۹


منی که تخصصی تو مو ندارم وقتی کارتونو میبینم واقعا مشخصه که چقدر با دقت و آرامش و نظم کار میکنید که خروجی هم انقدر تمیز میشه ممنونم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیلی گفت:

۷۲۲***۰۹۱۱-۴

در ساعت ۱۳:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۳۰


هرجا میرم ازم میپرسن موهات مش کلاهی انقدر تمیزه مرسی الناز که با اون همه فویل که پیچیدی انقدر همه از تمیزیش تعریف میکنن

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

غزل گفت:

۲۳۱***۰۹۱۴-۸

در ساعت ۱:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۹/۵


انرژی الناز یدونه باشه آخه چجوری انقدر با حوصله و مهربونی کار انجام میدی وقتی انقدر شلوغی من باشم وای سریع قاطی میکنم

نظرات رنگ مو بورن لیدی

هانیه گفت:

۲۷۸***۰۹۳۰-۴

در ساعت ۱۵:۴۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۱۴


من موهای کم پشتی داشتم و الناز جون گفتن لایت ۳ بعدی انجام بدیم و حس میکنم خیلی موهام پر تر نشون میده حق با شما بود

نظرات رنگ مو بورن لیدی

فرگل گفت:

۱۸۰***۰۹۱۵-۹

در ساعت ۱۱:۱۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۸/۳


خدا به دستات توان بده و به مالت برکت بده لایقشی الناز نجفی عزیزم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نیکزاد گفت:

۸۲۱***۰۹۳۹-۸

در ساعت ۱:۱۷

در تاریخ ۱۴۰۱/۷/۱۰


خیلی خوشحالم که کار لایتمو اومدم پیش شما من خودم سال ها مدرس بودم برای رنگ و لایت و همکارای زیادی و داشتم که پیششون لایت کنم ولی ترجیح دادم پیش نیرو جوون برم و دیدم که چقدر با سواد و تمیز کار انجام دادی بهت افتخار کردم به عنوان یک استاد

نظرات رنگ مو بورن لیدی

رژین گفت:

۹۴۵***۰۹۳۹-۰

در ساعت ۲۰:۳۳

در تاریخ ۱۴۰۱/۶/۱۸


من همیشه با ترمیم های سخت مزاحمت میشم الناز جون رشد ریشم کمه و خیلی هم اذیت میشی و ممنون که سعی میکنی نهایت سلامت مو رو حفظ کنی با اینکه میدونم تو این رشد ریشه کار هر کسی نیست

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کاترین گفت:

۷۱۰***۰۹۱۷-۲

در ساعت ۱۲:۳۸

در تاریخ ۱۴۰۱/۵/۵


من خیلی از مراحل کار لایت و‌ اولین بار اینجا میبینم من این همه سال لایت کردم ولی اصلا یه سری کارا انجام نمیشد الان تفاوت کار رو متوجه میشم تو تمیزی کار

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیانلو گفت:

۲۹۴***۰۹۱۳-۲

در ساعت ۱۴:۳۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۷


آدم گذشت زمانو حس نمیکنه وقتی پیش شماست واقعا اخلاق خوبت الناز جون این زمان زیادو واسه مشتری آسون میکنه

نظرات رنگ مو بورن لیدی

کیمیا گفت:

۹۹۲***۰۹۳۷-۴

در ساعت ۶:۵۴

در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱


من هرجا میرم همه عاشق بالیاژ موهام میشن ممنونم از این بالیاژ شکلاتی جذاب

نظرات رنگ مو بورن لیدی

گندم گفت:

۶۲۲***۰۹۰۵-۳

در ساعت ۱۲:۲۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۹


اسم النازو که میشنوم هرجا یاد رنگ مو جینجر میوفتم خیلی خوش رنگ بود موهام مرسی عشقم

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

مهگل گفت:

۴۵۹***۰۹۳۵-۸

در ساعت ۱۵:۵۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۳/۸


تمیزی و کیفیت بالااااا مرسی از تیم حرفه ای

نظرات رنگ مو بورن لیدی

نگین گفت:

۶۷۱***۰۹۱۲-۵

در ساعت ۲۳:۴۰

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۱۶


من عاشق لایت کلاسیک هستم همچنان و عاشق لایت های کلاسیکی که شما برام انجام میدید

نظرات رنگ مو بورن لیدی

ویدا گفت:

۴۰۸***۰۹۱۱-۵

در ساعت ۱۱:۶

در تاریخ ۱۴۰۱/۲/۳


الناز نجفی مرسی بابت موهاااام همون رنگی شد که میخواستم و مرسی بابت ماسک پروتئینه که برام زدی بعدش

واتساپ بورن لیدی

نظرات رنگ مو بورن لیدی

خاطره گفت:

۳۰۵***۰۹۱۲-۳

در ساعت ۱۳:۱۹

در تاریخ ۱۴۰۱/۱/۸


یه خسته نباشید بهت باید بگم الناز عزیزم واقعا این همه فویل پیچیدن و با عشق کار کردن سخته و خروجی کارتم همینقدر با عشقه